Zdaleka nemůžeme předpovídat, zda se nám historie vysměje, ale zdá se, že jsme oficiálně překročili rubikon? (Foto: Emojipedia blog)

Podle nové zprávy Fox News obsahuje nejnovější aktualizace softwaru společnosti Apple pro její iPhone emoji „těhotného muže“. Nové sady emotikonů obsahují také „řadu dalších genderově neutrálních karikatur“, uvádí zpráva.

Aktualizace, která byla zpřístupněna v březnu, obsahovala kromě 35 dalších emotikonů také emotikon „těhotný muž“ a genderově neutrální emotikon „osoba s korunkou“.

Emoji těhotného muže a „těhotné osoby“ poprvé debutovaly již v lednu jako součást volitelné aktualizace, ale nyní jsou zahrnuty do systému iOS 15.4, což je aktualizace, kterou dostanou všichni uživatelé iPhonu.

Moderátor Fox News Greg Gutfeld uvedl, že emoji je „krokem k přijetí mužů s pivními střevy“.

„Ano, díky Bohu, konečně je to tady. Do iPhonů společnosti Apple s nejnovější dobrovolnou aktualizací dorazil emotikon pivních střev. Tento nový emoji je k dispozici v pěti různých odstínech pleti, takže někdo s masivními pivními střevy může mít jakýkoli odstín, který on, ona nebo oni chtějí,“ chrlil Gutfeld.

Zdroj: foxnews.com