Sociální sítě jsou zaplaveny svědectvími farmářů, přátel farmářů a lidí, kteří s farmáři spolupracují, kde vysvětlují, jak Bidenův režim nyní platí lidem, kteří pěstují americké potraviny, aby je zničili. (Foto: Flickr / ilustrační)

V době, kdy prudce roste inflace, Washington nařizuje farmářům, aby zaorali úrodu, na jejímž vypěstování tak tvrdě pracovali. Výměnou za to tito farmáři údajně dostávají vysoké dolarové odměny za svou poslušnost (podívejte se na svědectví níže):

„Letos je farmářům nabízen 1,5násobek hodnoty jejich úrody za to, že ji zničí,“ uvádí jeden z mužů na výše uvedeném videu.

„Federální vláda jim také říká, že pokud odmítnou zničit svou úrodu, nedostanou dotace na zemědělství.“

„To znamená, že farmář si nemůže dovolit poskytovat vám potraviny na základě daní, které na něj vláda uvaluje, pokud mu vláda nevrátí peníze z jeho daní, aby vám mohl poskytovat potraviny.“

„A, no, nebudou je dotovat, pokud nezničí úrodu,“ vysvětluje dále tentýž muž na videu.

„Máme osm měsíců na to, abychom si opatřili vlastní zásoby potravin, jinak nás pravděpodobně čeká masové hladovění.“

Vláda je prý nutí vypouštět ropu

Kromě ničení potravin prý požaduje Bidenův režim také vypouštění zásob ropy z cisteren a její vylévání do země.

V době, kdy cena benzínu v některých částech země překonala hranici 5 dolarů za galon, jsou drahocenné zásoby ropy odčerpávány ze zásobníků a vylévány do životního prostředí.

Jeden z klipů ve výše uvedeném videu ukazuje muže, který vysvětluje, jak mu bylo dopisem sděleno, že musí odčerpat veškerou ropu z cisterny a vylít ji, jinak mu hrozí trest. Natočil se, jak odčerpává ropu z hadice připojené ke svému nákladnímu automobilu na polní cestu vedle něčeho, co vypadalo jako kukuřičné plodiny.

V dalším klipu muž ve skladu také vysvětloval, že jemu a jeho týmu bylo nařízeno, aby přestali vykládat a distribuovat zboží z přepravních kontejnerů, z nichž mnohé stále plují po oceánu a nemají se kde zastavit.

„Dostávají rozkazy zničit své farmy a zásoby ropy, nařizují jim rozemlít úrodu do země a vylít ropu všude kolem silnice – a ti idioti to dělají!“ napsal jeden z komentátorů v odsouzení lidí na videu, kteří jen plní rozkazy.

„Ve skutečnosti ničí své vlastní farmy a zásoby. Překvapuje mě, že mnozí z nich si plně uvědomují, že ničí své zemědělské produkty, a přesto to dělají. Tolik hloupých lidí jsem ještě neviděl. S těmi lidmi je něco zásadně špatně.“

Na dotaz USDA, zda se informace zakládají na pravdě bylo uvedeno následující:

USDA farmářům neříká, aby ničili svou úrodu, na obzoru není žádný celostátní nedostatek potravin.

Zde je důkaz jiného farmáře, který tvrdí totožné:

Zdroj: nnews.com