Zpravodajské poznatky dnes přichází z mnoha zdrojů a budu nejspíš potřebovat vystavit zvláštní článek, abych je shrnul. (Foto: Pixabay)

Důležité ovšem je, že Trump se nijak nepodvolil, a když si uděláte rozbor jeho řeči na jeho posledním video-prohlášení, tak v něm není jakékoliv podvolení se a žádné zmiňování Joe Bidena jako prezidenta:

Nová administrativa bude inaugurována 20. ledna. Mojí prioritou je zajistit hladké, řádné a nezadrhávající předání moci. Tento okamžik vyzývá k hojení a urovnávání.

Trump se pouze pokouší vypadat, že se podvoluje, přičemž ve skutečnosti nepoužívá žádnou závaznou formulaci, která by ho k takovému výsledku právně zavázala. Prohlášení, že „Nová administrativa bude inaugurována 20. ledna,“ aniž by byl uveden rok, je samozřejmě vždy pravdivým prohlášením. Je to např. i administrativa, která přijde 20. ledna 2025. Je tu také letos přicházející nová administrativa, pokud Trump vykopne Pence a bude mít nového viceprezidenta na své straně.

Proč by ale měl Trump pořád odmítat podvolení se, spolu s čímž se pokouší lidi přimět, aby si mysleli, že se vzdává? Protože podle jednoho zdroje, který mě informoval, globalističtí manipulátoři hrozí, že odpálí špinavou bombu v každém státě USA zastoupeném senátorem, který hlasoval proti rozhodnutí o Bidenovi odevzdaných hlasech sborem volitelů. Ta hrozba proti Trumpovi je, že když se nepodvolí, budou odpáleny špinavé bomby, které zabijí statisíce Američanů.
Ovšem Trump si plně uvědomuje, že daleko více Američanů by zemřelo pod totalitním komunisty vedeným režimem, představovaným Joe Bidenem. Trumpovi budou vyhrožovat, aby odešel.

Ve skutečnosti, jak jsem referoval v dnešním podcastu, je Trump na bezpečném místě a bojuje odsud spolu s loajálními silami amerických ozbrojených sil, které se připravují k rozhodné akci proti zrádcům z hlubokého státu, kteří zoufale touží odstranit Trumpa od moci jakýmikoliv nezbytnými prostředky.

Nancy Pelosy, kterou jasně čeká zatčení a stíhání za zradu, pokud si Trump zajistí druhé funkční období, pobíhá po Washingtonu D.C. jako šílená hyena, pokoušející se přimět Pence, aby spustil 25. dodatek k okamžitému odstranění Trumpa. „Proces“ impeachmentu je naplánován na pondělí, aby se pokusili Trumpa odstranit jinými prostředky s tvrzením, že Trump má pořád přístup k jaderným kódům a mohl by odpálit jaderné střely.

Dnes v naléhavém dopise Nancy Pelosi píše:

Dnes ráno jsem mluvila s předsedou spojených náčelníků štábů Markem Milleyem, abychom prodiskutovali dostupná preventivní opatření k zabránění, aby duševně nevyrovnaný prezident nespustil vojenské nepřátelství nebo se nedostal k odpalovacím kódům a nenařídil jaderný úder…

Jinými slovy Pelosi kuje pikle s Markem Milleyem – také zrádcem – na odstranění Trumpa od moci, než bude moci své akce proti vzbouřencům pomocí ozbrojených sil dokončit.

Hluboký stát se to pokouší Trumpovi zhatit útoky ze všech možných úhlů a Trumpovo vítězství není jisté, ale po příštích 12 dnů zůstává americkým prezidentem a těchto dnů využívá, aby provedl epický protiúder proti zločincům, kteří zfalšovali volby, zinscenovali „obležení“ budovy kapitolu a plánují strhnout naši ústavní republiku, pokud získají kontrolu nad Bílým domem.

AC24.cz je také na GAB a Telegramu .

Zde je, o čem se referuje v dnešní aktualizaci Situační zprávy:

 • Proč snaha odstranit Trumpa silou rozpoutá horkou občanskou válku.
 • Copak není „nezákonné,“ když vás policie uvede dovnitř: Falešné povídačky médií o „bouřích“ na kapitolu.
 • Trump se nepodvolil. Žádné závazné formulace v jeho řeči, že ustoupí.
 • Trump během pondělního shromáždění v Daltonu v Georgii: „Musíme projít celým tím procesem… uvidíte, co se bude dít v několika dalších týdnech. Uvidíte, co přijde, a uvidíte, co bude odhaleno.“
 • Národní veřejné rádio (NPR) nachytáno, že publikovalo příběh o „obléhání“ kapitolu už hodiny předtím, než k němu došlo. (Zrcadlový odraz mediálních inscenací z 11.9.)
 • Alexandria Ocasio-Cortez tweetovala o levicových bouřích: „Lidé, kteří si stěžují proti požadavkům protestujících, způsobují jiným nepříjemnosti…, a o to jde.“ Teď ale chce, aby Techničtí mamuti každého, kdo ji bude citovat, cenzurovali.
 • Kongres prováděl své zrady pod pláštěm temnoty.
 • 200 vrcholných ředitelů korporací v Americe požaduje, aby byl Biden instalován za prezidenta, aby mohli dále národ olupovat pod nucenými kovidovými lockdowny.
 • Mo Brooks odhaluje „narůstající doklady“ o tom, že „obléhání“ budovy kapitolu iniciovali operativci Antifa.
 • Levičáci postavili 7 stop vysokou ZEĎ (plot) kolem Bílého domu a nasadili 6 200 vojáků Národní gardy, aby chránili jejich zradu a ukradení voleb. Náhle nakonec začali věřit na jimi proklínané zdi.
 • Trumpovi příznivci okamžitě levicovými médii odsouzení, i když zjevné důkazy o ukradení voleb Demokraty zahazují i soudů, aniž by provedli jakékoliv slyšení. Hrubé dvojí standardy dohání tento národ k válce proti sobě samým.
 • Levičáci vyhlašují válku konzervativcům a plánují je umlčet a zničit je jakýmkoliv možným způsobem, a to vše ve jménu „tolerance.“
 • Lin Wood varuje, že pučisté teď plánují štvanice a popravy Trumpových loajalistů.
 • Reprezentant USA Hank Johnson (dem) říká, že národ by měl s Trumpovými příznivci zacházet jako s „negry,“ čímž dále dokazuje, že shromáždění Demokratů jsou rasistickými akcemi nenávistných bigotů.
 • Biden nazývá Trumpovi příznivce „domácími teroristy,“ ale byl úplně potichu o skutečném terorismu a násilnostech levicových vzbouřenců.
 • Lindsey Graham slibuje, že bude pomáhat uvěznit Trumpovy příznivce, čímž předvádí svou odtrženost od vlastní voličské základny. (Ano, Republikánská strana je vyřízená.)
 • Média používají povídačku o „obléhání“ k protlačení větší cenzury všech konzervativců, což je pouze dožene k větší frustraci a hněvu. Takový model autoritářství a ustrkování všech konzervativců může skončit jen krveprolitím.
 • Cenzura Technických mamutů je součástí čistky k zamaskování všech důkazů a pravd, které nechtějí, aby je lidé viděli.
 • Konzervativci jsou ve společnosti nově „ustrkovanými“ lidmi a potřebujeme nové hnutí za občanská práva k ochraně těch, kdo zastávají konzervativní názory.

Tady si poslechněte celý podcast: