To, že na černých životech záleží, neznamená, že na všech životech záleží tolik, jako na jejich. Na poloopičí retardované formě černocha zvané běloch už tolik ne, jak ukazuje tato scénka na obrázku. Vůdkyně, Na černých životech záleží, objevila, že bělošství je (retardovaný) „recesivní genetické defekt“ podlidí, a že by tudíž měli být odklizeni.


Tato spoluzakladatelka tohoto hnutí Yursa Khogali z Toronta rovněž zjistila, že černoši mají „nadřazený genetický fond.“

Levičáci prostě zřejmě nejsou schopni přiznat pravdu o hnutí – Na černých životech záleží.

Od The Daily Sheeple:

Ti jsou neústupní v názoru, že Na černých životech záleží, bojují za osvobození Afro-Američanů z rasismu a vládního útlaku. Avšak každý s otevřenýma očima vidí, že to pravda není a že Na černých životech záleží, jsou spíše rasistické hnutí černé nadřazenosti. Ale protože levičáci si myslí, že jen běloši mohou být rasisté, tak jsou naprosto zaslepení k realitě tohoto hnutí.

Co je třeba, aby Levičáci viděli a slyšeli, jsou slova spoluzakladatelky – Na černých životech záleží – Yusry Khogali z Toronta, která počátkem tohoto týdne vystavila bizarní rasistickou tirádu. Napsala, že „Bílá kůže není ve skutečnosti lidská, že bílá kůže je podlidská,“ a tvrdila, že běloši jsou genetičtí zmetci.

Co je ještě divnější, že na rozdíl od většiny rasistů, kteří by nejspíš tvrdili, že jiné rasy jsou podřadné, protože jsou fyzicky slabší nebo málo inteligentní, tak ona podpírala všechna svá tvrzení množstvím melaninu v kůži lidí Kavkazského typu. Řekla, že běloši „mají větší koncentraci enzymatických inhibitorů, které potlačují produkci melaninu. Jsou geneticky defektní, protože melanin je přítomný při početí života.“
Loading...