James Holmes střelec z Aurory v Coloradu, který údajně zahájil palbu na premiéře filmu při Batmanovi byl studentem medicíny na University of Colorado snažící se o PhD z neurověd, hlásí ABC news. Jako součást tohoto útoku si Holmes nabarvil vlasy na červeno a prohlásil se za „Jokera“ jednoho z arci-zlosynů z DC Comicsu, co inspiroval filmový seriál o Batmanovi. Podle novinových zpráv bylo násilné řádění tohoto studenta v naprostém rozporu s povahou Jamese Holmese, kterého popisují jako „ostýchavého“.

The New York Times teď hlásí:

Billy Kromka student medicíny z bakalářského stupně na University of Colorado, Boulder, s panem Holmesem loni v létě po tři měsíce pracoval jako výzkumný asistent v laboratoři v Anschutz Medical Campus. Pan Kromka řekl, že byl překvapen, když se dověděl, že podezřelým ze střelby byl pan Holmes. „Bylo to prostě šokující, protože jsem si nijak nedovedl představit, že by mohl být schopen spáchat hrůzu, jako je tohle,“ řekl.

„Strávil spoustu svého času ponořený do počítače a často se účastnil on-line her s hraním rolí…“

Vznikly už dohady, že James Holmes byl možná zapojen do neurovědeckých výzkumů o pozměňování mysli a skončil tak, že do toho byl vtažen daleko hlouběji, než kdy předpokládal. Jeho akce jasně vykazují divnou odtrženost od reality, což poukazuje, že ve skutečnosti nebyl při smyslech. Toho by mohlo být typicky dosaženo pomocí drog, hypnózy nebo traumatu (a možná všech těch tří věcí).

Jeho chování je rozporuplné

Jeho chování rovněž odhaluje do očí bijící nesoulady, které zpochybňují vysvětlení těchto událostí od mainstreamu. Např. zahájil střelbu na nevinné lidi, ale s klidem se vzdal policii, aniž by kladl odpor. Tohle není v souladu s myšlenkou „každého zabít“.

Navíc se pak policii přiznal, že jeho byt je zaminovaný pomocí výbušnin. Pokud jste opravdu zlomyslný Joker, co zkouší lidi včetně policajtů zabíjet, proč byste je dopředu varoval před nástrahami? To nedává smysl.

„Holmes byl krátce po střelbě vzat do vazby, říká policie s dodatkem, že se při zatýkání nebránil,“ hlásí místní pobočka CBS news.

„Po svém zatčení řekl Holmes policii o ‚možných výbušninách ve svém obydlí,‘ řekl Oates. Když policie jeho byt prohledala, objevili, že byl zaminovaný a evakuovala sousední budovy, uvedla policie. Oates řekl, že technici přes bomby se rozhodují, jak zneškodnit ty vznětlivé či výbušné materiály v jeho bytě ve třetím patře. Řekl, že policie by během určité doby u toho mohla být.“

Nic z toho do sebe nezapadá. Když jste zabiják, co se našteloval, že způsobí zkázu, proč říkáte policii o těch bombách, co na ně číhají, aby je ve vašem bytě překvapily?

 

Holmes byl jasně opatřen exotickou výbavou

Pokračování z CBS:

„Řekl, že obrázky z vnitřku jeho bytu jsou dost znepokojivé a ta zařízení vypadají, že jsou sofistikovaná, dodal, že ty výbušné nástrahy byly ‚čímsi‘, co jsem nikdy neviděl.‘ Jedna ručnice, dvě pistole, nůž, neprůstřelná vesta, balistická helma a plynové zařízení, plynová maska, oděv pro vojenské SWAT oddíly, neidentifikované výbušniny, ty také byly nalezeny v Holmesově autě, řekl CBS News zdroj od strážců zákona. Oates řekl, že Holmes během střelby na sobě měl plynovou masku, balistickou helmu a neprůstřelnou vestu ještě spolu s balistickou ochranou nohou, slabin a hrdla.“

Jinými slovy tohohle chlapa vybavil exotickou výstrojí někdo s vazbami na vojenskou výstroj. Oblečení SWAT, výbušniny, složité pyrotechnické nástrahy … a sakra, tohle není „osamělý střelec.“ Tohle je někdo, kdo byl vybrán na misi, bylo mu vydáno vybavení, co má nést, a pak mu byl nějak vymyt mozek, aby to udělal.

„Policejní šéf z Aurory Dan Oates řekl, že Holmesův byt je zaminovaný ‚sofistikovaným‘ bludištěm zápalných zařízení. Úřadům by mohlo trvat hodiny či dny, než se to zneškodní,“ hlásí Yahoo News.

Tohle není ten váš tuctový zločin z vášně. Tohle byl pečlivě naplánovaný, těžce financovaný a technicky pokročilý útok. Kdo by za tím mohl být? Samozřejmě že FBI, která má už dlouhou historii uspořádávání podobných zinscenovaných útoků, které pak zastaví těsně před tím, než se stanou. Podívejte se na čtyři zadokumentované příběhy o těchto faktech:

http://www.naturalnews.com/035849\\\_domestic\\\_terror\\\_plots\\\_FBI.html
http://www.naturalnews.com/034325\\\_FBI\\\_entrapment\\\_terror\\\_plots.html
http://www.naturalnews.com/033751\\\_FBI\\\_terrorism.html
http://www.naturalnews.com/035757\\\_FBI\\\_terror\\\_plots\\\_false\\\_flag.html

Až tím vším nasáknete, nezapomeňte, že FBI už přiznala uspořádání teroristických spiknutí, kdy poskytovala výzbroj a výstroj, inscenovala umístění bomby a i řídila vozidla, co to odpálila. Tohle není konspirační teorie, tohle FBI otevřeně a upřímně přiznala. I New York Times otevřeně provedly reportáže o všech těchto příbězích, jako je třebas tahle:

 

NYT: Teroristická spiknutí v režii F.B.I. (nytimes.com)

Spojené státy byly v minulých letech jen o vlásek zachráněny před smrtícími teroristickými spiknutími – nebo to přinejmenším tak vypadalo. Toho, co měl být sebevražedným bombovým útočníkem, chytili na cestě ke Kapitolu; spiknutí, že bombami zaútočí na synagogy a na vojenský letoun vystřelí rakety Stinger vypracovali muži v Newburhu, N.Y., zatímco vymýšlení realizace nápadu jak přiletět s výbušninami naloženými modely letounů do Pentagonu a na Kapitol se rozpoutalo v Massachusetts. Ale všechna tato dramata byla zařízena za pomoci FBI, jejíž skrytí agenti a informátoři se vydávali za teroristy a nabízeli atrapy raket, falešné výbušniny C-4, zneškodněnou sebevražednou vestu a humpoláckou předstírku výcviku. … FBI poskytla i dodávku naloženou 55-galonovými soudky s „inertním materiálem“, neškodné rozbušky, zápalné šňůry a galon nafty, aby ta dodávka páchla hořlavinou. Skrytý agent FBI ji dokonce řídil…

 

Za tím záhadným mužem – Holmesem – nebylo žádné pozadí

A k tomu všemu za Holmesem zjevně nebylo žádné pozadí. „Nebyl na obrazovce ničího radaru – vůbec nic,“ řekl bezpečnostní důstojník v článku NYT. „Ten chlap je tak nějak záhadný. Nikdo o něm nic neví.“

Jedinými prohřešky v rejstříku pana Holmese byla předvolání kvůli dopravním přestupkům, říkají úřady. V roce 2010 dostal bakalářský diplom z neurověd s vyznamenáním na University of Kalifornia, Riverside, a byl pokročilým studentem neurověd na University of Colorado v Denverském Anschutz Medical Campus … V současné době pobíral podporu v nezaměstnanosti…

 

Otázka: Jak si mohl nezaměstnaný student medicíny dovolit zbrojní vybavení za 20 000 dolarů?

Když v tomhle začnete hledat ten skutečně velký obrázek, hned zjevně vyvstane otázka: Jak si mohl nezaměstnaný student medicíny dovolit složité zbrojní vybavení, vybavení k výrobě bomb, zařízení pro „zápalné“ minové nástrahy, munici, množství zásobníků, neprůstřelnou vestu, ochranu slabin, balistickou přilbu, uniformu SWAT a všechno to další?

Slušná puška AR-15 stojí sama 1 000 dolarů či více. Brokovnice a pistole by moha dohromady dělat tak 800 dolarů. Záložní zásobníky, hledí, postroje atd. budou k těmto třem zbraním dělat nejméně dalších 1 000 dolarů. Neprůstřelná vesta snadno přinejmenším dalších 800 dolarů a náklady na zařízení k výrobě bomb, to už někdo odhadl. S tou vší speciální výstrojí pro tělo, zařízeními k výrobě nástrah a dalšími to odhaduji na nejméně 20 000 dolarů ve zbraních a taktické výstroji, což je v první řadě z velké části pro civila velice obtížně sehnatelné.

Mimochodem i pouhá výroba výbušných nástražných zařízení je sama o sobě zvláště těžký trestný čin. A pamatujte: „Policejní šéf z Aurory Dan Oates řekl, že Holmesův byt je zaminován ‚sofistikovaným‘ bludištěm zápalných zařízení. Úřadům může trvat hodiny i dny, než to zneškodní,“ hlásí Yahoo News.

Otázka: Kde získal nezaměstnaný, introvertní student medicíny výcvik k nasazení sofistikovaných minových nástrah, taktické tělesné zbroje, zbraňových systémů a dalších? Určitě ne během pokračujícího studijního programu!

Tohle všechno vede na zjevný vliv třetí strany na tyhle věci. Někdo další musel tohoto chlapa naučit tyhle dovednosti a zaplatit získání tohoto vybavení.

 

A není to zinscenováno právě na čas hlasování o smlouvě OSN o ručních zbraních?

Více a více vypadá tahle střelba jako záměrné spiknutí zrežírované samotnou vládou dost podobně jako Operace rychle a zběsile, spuštěná ATF, která pomohla propašovat desetitisíce zbraní do Mexika za účelem způsobit „ozbrojené násilnosti“ v USA, které se pak svedou na Druhý ústavní dodatek (ten zaručuje občanům USA právo na zbraně).

Tohle všechno vypadá jako když James Holmes provedl „misi“ a pak tuto misi v klidu ukončil tím, že se vzdal policii a všechno přiznal. Tato mise, jak teď zjišťujeme, měla způsobit tolik hrůzy a zkázy, kolik je jen možné, pak se namnožit v národních médiích zrovna ve správnou dobu před hlasováním o smlouvě OSN o ručních zbraních příští týden, která by měla vést ke konfiskacím zbraní po Americe.

I Forbes.com se o tomto dost rozsáhle rozepsal, když varoval čtenáře před nadcházejícími snahami o konfiskaci zbraní spojenými s dohodou OSN. Autorem článku byl Larry Bell a říká, že smlouva OSN by mohla „obejít národní suverenitu a během tohoto procesu poskytnou federální vládě licenci uplatnění preventivních opatření nadřízených regulačním pravomocem garantovaným Desátým dodatkem, a to ještě navíc k právům daným naším Druhým dodatkem.“

Jinými slovy tohle všechno nese znaky Epizody II ze seriálu Rychle a zběsile. Nebylo by žádným překvapením, kdybychom objevili, že je za tím někdo ve Washingtonu. Konec konců neexistuje rychlejší způsob k odzbrojení národa a převzetí totální kontroly nad obyvatelstvem než zrežírovat násilnosti, obvinit z toho střelné zbraně a pak apelovat na vůdce, „ať s tím něco udělají!“ Takovéto apely nevyhnutelně skončí, že povedou ke konfiskacím zbraní a nikdy to potom netrvalo moc dlouho, než se opravdu rozpoutala vládní genocida, jakou jsme viděli u Hitlera, Stalina, Pol Pota, Maa a dalších tyranů.

 

Vlády běžně zabíjí po milionech

Tady je krátký seznam vládních masových vražd prováděných v historii, které téměř vždy následovaly okamžitě po odzbrojení veřejnosti (a obvykle to zahrnovalo zinscenované události útoků pod falešnou vlajkou, aby se to odzbrojení ospravedlnilo):

50+ milionů mrtvých: Mao Ze-Dong (Čína, 1958-61 a 1966-69, Tibet 1949-50)
12+ milionů mrtvých: Adolf Hitler (Německo, 1939-1945) – koncentrační tábory, mrtví civilové a mrtví ruští zajatci
8+ milionů mrtvých: Leopold II z Belgie (Kongo, 1886-1908)
6+ milionů mrtvých: Jozef Stalin (SSSR, 1932-39)
5+ milionů mrtvých: Hideki Tojo (Japonsko, 1941-44)
2+ milionů mrtvých: Ismail Enver (Turecko, 1915-22)
1.7 milionů mrtvých: Pol Pot (Kambodža, 1975-79)
1.6 milionů mrtvých: Kim Il Sung (Severní Korea, 1948-94)
1.5 milionů mrtvých: Menghistu (Ethiopie, 1975-78)
1 milionů mrtvých: Yakubu Gowon (Biafra, 1967-1970)
900,000 mrtvých: Leonid Brežněv (Afghánistán, 1979-1982)
800,000 mrtvých: Jean Kambanda (Rwanda, 1994)

Více ZDE.

Usmrceni vládou:

hawaii.edu
infowars.com


“Monopol síly” jen u vlád je daleko nebezpečnější než šílení osamělí střelci

No jistě, James Holmes a další šílení střelci každý rok při náhodných násilných činech zabijí mnoho lidí. Je to strašlivé a zlé, ale není to nic v porovnání s těmi miliony životy, které mají sklon ničit vlády, když dostanou totální moc nad populací.

Tou nejnebezpečnější věcí na světě se ukázali být nikoliv šílení jedinci s puškou; je to vláda s „monopolem síly“ nad celou populací. A to je přesně to, pro co se OSN vyslovila, jako pro cíl pro svět: Urvat veškerou moc od jednotlivých občanů a zřídit „monopolní síly“ jen pro světové vlády, čímž si ukotví svou pozici jako jediné „legitimní“ síly na planetě.

Viz tento dokument nazvaný Politický dokument „Ženevského centra pro demokratickou kontrolu nad ozbrojenými silami (DCAF)“ číslo 24:

Jak tento dokument odhaluje tabulka nadepsaná „Vládní řešení pro znovunastolení státního monopolu nad použitím násilí“ vyjmenovává možnosti, které mají vlády k dispozici, aby znovu nastolily „monopol síly“ proti svému vlastnímu lidu:

 • Znovunastolení státního monopolu
  – Vlastnictví WMD
  Bezpečné inspekce
 • Zákaz obchodních aktivit
  – Soudy a výkonná moc
  Smrtící síly?
 • Regulace a omezení aktivit
  Soukromá obrana a bezpečnostní služby
  Kontrola finančních transferů
  Kontrola exportu
  Bezpečnost dopravy a infrastruktur
  Dopady na životní prostředí

Je zajímavé, že tento dokument rovněž popisuje „terorismus“ způsobem, který perfektně sedí na střelce z kina v Coloradu v Auroře na „Batmanovi“:

Cílem terorismu je rozšíření paniky a strachu ve společnosti, aby se dosáhlo politických cílů, ať už jsou založeny na levicovosti či pravicovosti, sociálním revolucionářství, nacionalistických či náboženských ideologiích. Jsou skrytým způsobem organizováni, často v malých skupinách a buňkách … K typickým taktickým prostředkům patří únosy, braní rukojmí, sabotáže, vraždy, sebevražedné útoky, bomby ve vozidlech a improvizovaná výbušná zařízení.

Globální monopol síly

Tento dokument je rovněž zlatým dolem na informace o agendě globalistů k odzbrojení a zotročení obyvatelstva. Podívejte se na str. 28, kde se dočtete:

Legitimní monopol síly by se neměl omezovat na národní stát, nýbrž by měl být založen na místní, národní, regionální a globální úrovni.

Globální vládnutí nad bezpečností a monopol síly

Na globální úrovni neexistuje žádný monopol na násilí. Rada bezpečnosti OSN už má monopol moci k autorizaci použití síly na globální úrovni, ač OSN nikdy neměla nezbytné prostředky k uplatnění této pravomoci, jako je schopnost realizovat sankce, policejní sílu a ozbrojené síly …

Tento deficit akčnosti globálního vládnutí je úzkým hrdlem a bariérou vytvoření demokraticky legitimního monopolu na násilí, kterého je globálně zapotřebí.

Tenhle příběh má tedy hlubší kořeny, že? Hledejte k tomu více analýz tady na NaturalNew.com, kde pořád ještě bojujeme za svobodu a spravedlnost ve světě, který je čím dál víc zotročován.

Nedávný článek v češtině o vývoji metod kontroly mysli a chování pomocí neurověd tajnými službami v USA, na něž článek upozorňuje, že jich mohlo být použito:

Kontrola mysli a Nový světový řád

Podezřelý ‘Temný rytíř’ měl grant NIH udělovaný ‘mimořádným neurovědcům’

O Jamesi Holmesovi se vynořuje čím dál více informací, tento 24-letý muž, co je údajně za pátečním smrtícím střeleckém řádění v Coloradu při promítání posledního filmu o Batmanovi.

Holmes byl doktorandským studentem na University of Colorado v Denveru a získal grant na výcvik v neurovědách od Národního institutu zdraví, řekla v neděli mluvčí university.

Tento grant byl udělen pouze šesti studentům této školy.

„Zaměření tohoto programu je na výcvik mimořádných neurovědců, kteří pro neurobiologii budou významným přínosem,“ uvedla škola.

Holmes se však rozhodl v červnu na základě vlastního rozhodnutí opustit, aniž by universitě uvedl jakýkoliv důvod k opuštění tohoto programu, řekla mluvčí.

Zdroj: businessinsider.com

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: naturalnews.com

]]>