Angela Merkelová má rekreační dům v Hohenwalde, během roku většinou prázdný, ale jak řekla, nedovedu si představit, že bych je ubytovala. Samozřejmě, že německá kancléřka není jediná, kdo je bohatá a vlastní více nemovitostí, ale představa, že by ubytovali uprchlíky se jim příčí. Západní média jsou plná zpráv o návštěvě Angeliny Jolie v uprchlických táborech v řeckém přístavu Pireus a v Libanonu, kde jsou ubytováni syrští uprchlíci.


George Clooney se setkal v USA se syrskými uprchlíky. Zde byli oba sledováni smečkou fotografů, takže fotografie se rozletěly po celém světě. Známý herec je zároveň zvláštním vyslanec OSN pro uprchlíky UNHCR a panenky NWO.

Miliony Syšanů byli nuceni opustit své domovy. Angelina Jolie obviňuje Evropany, " Je to nechutné, jak se může utopit tisíce uprchlíků na prahu nejbohatšího světového kontinentu."

I když oba herci projevují okázale vážné znepokojení nad osudem Syřanů, ve svém soukromí nenabízejí uprchlíkům žádnou pomoc.

Dohromady mají osm obrovských pozemků a nemovitostí na celém světě, ale v žádném z těchto domů nesídlí syrská rodina. Raději nechávají nemovitost prázdné, ačkoli mohou současně obývat pouze jednu nemovitost.

Amal, manželka George Clooneyho je právničkou v oblasti lidských práv, společně mají pět domů, zatímco Angelina Jolie a její manžel Bratt Pitt vlastní tři.

Clooneyovi mají dvě obrovské vily v Laglio u jezera Como v Itálii, zámek v Berkshire v Anglii, vilu na pláži Cabo v Mexiku a dům v Los Angeles.