Proč je vedena proti muslimům nenávistná kampaň? Proč jsou muslimové stále klasifikováni jako teroristé? Proč je tato nenávist součástí kampaně před prezidentskými volbami v USA? Proč volá Donald Trump po policejních opatřeních namířených proti americkým muslimům? Proč jsou muslimové předmětem etnického profilování a diskriminace v zaměstnání? Na základě čeho byla francouzským prezidentem Francoisem Hollandem pozastavena občanská práva spojená s nenávistnou kampaní namířenou proti francouzským muslimům, což představuje 7,5 procenta všech obyvatel země? Proč Západ vede válku proti muslimským zemím? Proč islám považuje za zlo?


Odpověď na všechny tyto otázky je jak jednoduchá tak složité. Je to proto, že více než 60% světových zásob ropy leží v muslimských zemích.

Muslimové jsou obyvatelé zemí, které mají ropu. A imperiální agenda USA spočívá v nabývání vlastnictví a kontroly nad světovými zásobami ropy. Pokud by tyto země byly obydleny buddhisty, západní politici (s podporu hlavního proudu medií) by démonizovali buddhisty.

Muslimské země, včetně Saúdské Arábie, Iráku, Íránu, Kuvajtu, Spojených arabských emirátů, Kataru, Jemenu, Libye, Nigérie, Egypta, Alžírska, Kazachstánu, Ázerbájdžánu, Malajsie, Indonésie, Bruneje, vlastní více než 60 procent světových zásob ropy.

Pokud se týká konvenční surové ropy (s výjimkou dehtových písků ve Venezuele a Kanadě), je procento globální (konvenční surové) ropy v muslimských zemích mnohem větší.

Země, které mají velké zásoby ropy jsou navržené na destabilizaci.

[quote align="center" color="#999999"]

Ti muslimové, kteří slouží muslimskému terorismu i ti, kteří se jako kobylky valí do Evropy, aby „vyžrali“ co nejvíce výhod, jsou ve skutečnosti „slouhy“ superteroristů. Nahrávají „na smeč“ globálním superteroristům – západním superboháčům – vládcům Západu.[/quote]

Více než 50 procent světových zásob ropy leží mezi špičkou Arabského poloostrova a povodí Kaspického moře – v Jemenu, Saúdské Arábii, Spojených arabských emirátech, Kuvajtu, Kataru, Íránu, Iráku, Sýrii, Ázerbájdžánu.

Níže uvedený region je americké válečné divadlo. Je to místo, kde se bojuje válka o ropu pod praporem "války proti terorismu". Proti těm muslimským zemím, které byly navrženy na dobytí a změnu režimu. Saúdská Arábie a monarchie a emiráty Perského zálivu jsou americké proxy (zástupné) státy, pevně pod kontrolou USA.

[quote align="center" color="#999999"]