Pokud se toto silné zemětřesení objeví, bude to mít vážné následky, jelikož masivní tsunami, které vznikne, zaplaví zalidněné oblasti včetně měst jako Seattle nebo Portland od Kanady až po Sacramento. Čas od času přijde kdekdo s podobným proroctvím, ale tentokráte Fox News, The New Yorker, The Weather Channel a další ohlásili, že už to přichází. Co přichází? Údajné monstrózní zemětřesení, následované tsunami, by mělo zasáhnout severozápadní pobřeží Pacifiku. Otázkou zůstává, co tím chtěl mainstream ve skutečnosti způsobit…

Walid Shoebat’s website:

Ježíš prorokoval na Olivetské hoře zvýšenou frekvenci a intenzitu zemětřesení při jeho návratu na zem. Pokud žijete na severozápadním pobřeží Pacifiku, mohli byste zvážit, zda se nepřestěhovat, poté, co vědecké zprávy předpovídají velká zemětřesení, která zabijí tisíce lidí a zničí značnou část pevniny.

The New Yorker uvedl, že podle výpočtů FEMA se tato zemětřesení objevují v průměru každých 240 let v určité části světa. Michio Kaku, fyzik a profesor v City Vollege v New Yorku řekl Fox News, že toto zemětřesení bude mít až 30krát větší sílu a předtím, než udeří, se začnou zvířata chovat divně.

A zde video, které bylo vypuštěno už před měsíci. Lidé jsou varováni.

Alarmující zprávy – zanikne pobřeží USA – „experti“ varují…