Kdyby existoval nějaký skutečný terorista, Jose Rodriguez by už byl mrtvý. Kdo je Jose Rodriguez? Je to zločinec, který vedl program mučení CIA. Většina jeho obětí nebyli teroristé nebo aspoň povstalci. Ale smolaři unesení místními válečnými knížaty a prodaní Američanům jako „teroristé“ za opulentní platbu. Jestli byla Rodriguezova identita před tím tajná, už není. Byl v CBS v pořadu „60 minut“, kde se přihlásil k mučení muslimů a využívání těchto informací, které údajně získali, k zabíjení vůdců al-Kajdy. Kdyby skutečným problémem byli teroristé, jak nám tvrdí domácí bezpečnost, FBI a CIA, Rodriguezovo jméno by bylo na vršku položek v seznamu teroristů mezi cíli útoků. Byl by tedy už v hrobě.

Stejné by to bylo i s Johnem Yoo, který sepsal memorandum ministerstva spravedlnosti, co dává mučení zelenou i přes americké i mezinárodní zákony, jež mučení zakazují. Yoo, profesor na Boaltově právnické fakultě University of California v Berkley, zjevně ignoroval tyto zákony. Což činilo i ministerstvo spravedlnosti USA.

Všimněte si, že Rodriguez, „mučitel muslimů“, se nemusí skrývat. Může vystoupit v národní televizi, odhalit svou identitu a pochlubit se svým úspěchem při mučení a vraždění muslimů. Rodriguez nemá žádnou ochranu tajnou službou a byl by snadným cílem atentátu pro tak schopné teroristy, kteří údajně spustili 11.9.

Dalším snadným cílem atentátu by byl bývalý ministr obrany Donald Rumsfeld, jenž nacpal Pentagon neokonzervativními jestřáby, jako jsou Paul Wolfowitz a Douglas Feith, který naaranžoval informaci o falešné vlajce použitou k ospravedlnění invazí do Iráku a Afghánistánu. Sám Rumsfeld vyhlásil členy al-Kajdy za nejzběsilejší a nejnebezpečnější zabijáky na světě. Ovšem Rumsfeld, Wolfowitz, Fieth, Richard Perle spolu s propagandisty neokozervativních médií, jako jsou William Kristol a Max Boot, chodí roky bezpečně mezi námi, aniž by jim teroristé prahnoucí po pomstě ubližovali nebo provedli odvetu proti těm, kteří zodpovídají za asi 1 000 000 mrtvých muslimů.

Condi Rice, Colin Powell, který pronesl svou Řeč lží před OSN k inauguraci invaze do Iráku, a Dick Cheney, jehož minimální ochrana tajnou službou by těžko obstála před odhodlaným pokusem o atentát; ti si také užívají života bez ubližování teroristy.

Pamatujete si, jak měl Bushův režim balíček karet s tvářemi Iráčanů? Kdyby podobný balíček měli teroristé, všichni ti výše uvedení v něm byli „jako vysoce cenné cíle“. Ovšem, až dosud nedošlo k jedinému pokusu úkladů o život žádného z nich.

Divné je, že nikdo z výše uvedených nebyl vystaven hrozbě terorismu. Ovšem „drsní chlapáci“ z Navy Seals, co údajně zabili Usámu bin Ládina, musí svou identitu udržovat v tajnosti, aby se nestali cílem teroristů. Tito američtí supermani, sami vysoce trénovaní zabijáci, se neodváží své tváře ukázat, ale Rodriguez, Rumsfeld a Condi Rice se mezi námi mohou procházet, aniž by jim někdo ubližoval. A opravdu, životy Sealsů jsou tak ohrožené, že se prezident Obama vzdal ohromného propagandistického politického prospěchu z ceremonie v Bílém domě s těmito hrdinskými Navy Seals. To je u politika velice zvláštní chování. Dva týdny po údajném zabití bin Ládina byla ta jednotka Seals, nebo přinejmenším většina z ní, vyhubena při havárii helikoptéry v Afghánistánu.

Kdybyste bili muslimskými teroristy usilujícími o odplatu za zločiny Washingtonu, zkoušeli byste vpašovat na palubu linkového letadla bombu v prádle či v botě, abyste vyhodili do povětří lidi, jejichž jedinou odpovědností za washingtonskou válku proti muslimům je to, že podlehli washingtonské propagandě?

Než mě někteří z čtenářů obviní, že šířím teroristickou ideologii, zeptejte se sami sebe, zda si opravdu myslíte, jestli by lidé, kteří jsou tak chytří, že údajně naplánovali a provedli 11.9, nedovedli vymyslet takovou jednoduchou taktiku jako atentáty, které by šlo provést, aniž by museli překonat bezpečnost nebo zabíjet nevinné lidi? Mně nejde o to, co by dělali teroristé, pokud existují. Problém je v absenci snadno proveditelných akcí terorismu, což naznačuje, že teroristická hrozba je více atrapa než realita. My ovšem máme rozsáhlý, vlezlý bezpečnostní aparát, který zřejmě nemá žádnou reálnou funkci kromě předvádění se mocí nad americkými občany.

Namísto reálných teroristů provádějící snadné útoky máme „teroristická“ spiknutí vyfantazírovaná agenty FBI a CIA, kteří pak zrekrutují nějaké nešťastníky či slabomyslné blby, jež uplácí penězi a image hrdiny u sebe samých a zásobují je spikleneckými a falešnými výbušninami. To jsou tzv. žihadlové operace, těmi však nejsou. Jsou to „zrežírovaná divadýlka“ od našich vlastních bezpečnostních agentur produkujících falešná teroristická spiknutí, která jsou pak „překažena“ těmi samými bezpečnostního agenturami, které ty pikle ukuly. Prohlášení Washingtonu vždy zní: „Veřejnost nebyla nikdy ohrožena.“ Nějaké teroristické spiknutí! Nikdy jsme žádným ohroženi nebyli, ale letiště mají oranžový poplach už 11,5 roku.

Federální soudy a poroty s vymytými mozky opravdu tyhle atrapy spiknutí projednávají jako reálné hrozby pro americkou bezpečnost i přes vládní prohlášení, že veřejnost nebyla nikdy ohrožena.

Oznámení o „překažených“ spiknutích udržují veřejnost s vymytými mozky tvárnou a povolnou proti vlezlému prohledávání, mimosoudnímu špehování, nárůstu nikomu se nezodpovídajícího policejního státu i vůči nikdy nekončícím válkám.

„Válka s terorem“ je hoax, takový, který byl úspěšně použit ke zničení Ústavy USA a ke kompletní transformaci zákona ze štítu k ochraně veřejnosti na zbraň v rukou státu. Zrušením zásady habeas corpus, řádného procesu a presumpce neviny „Válka s terorem“ zničila naší vlastní bezpečnost.

Na podrobnosti projednávající zničení ochranné povahy zákona jako štítu pro lidi proti svévolné vládní moci, viz Paula Craiga Robertes a Lawrence Strattona: Tyranie dobrých úmyslů.

Dr. Paul Craig Roberts

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: globalresearch.ca

]]>