Dnes ten muž, který pozoruhodně předpověděl měsíce dopředu, že čas, kdy bude Fed škrtit tisk peněz, přijde v prosinci, a pak v lednu, varoval King World News, že je třeba, aby se lidé nachystali na katastrofický globální kolaps a nepokoje, které pohltí celý svět. Rovněž diskutoval o tom, co přesně spustí a pak urychlí tento tragický kolaps a rozpoutá chaos. Níže je uvedeno, co Gerald Celente, zakladatel Trends Research a muž, kterého mnozí považují za nejlepšího na trendové předpovědi na světě, to řekl v tomto pozoruhodném interview.


Eric King: „Geralde, až dosud to probíhalo přesně, jak jsi předpovídal, i s tím prvním škrcením tisku peněz v prosinci a s tím druhým škrcením teď v lednu. Jak se situace zhorší na vynořujících se trzích?“

Celente: „Tenhle výprodej vynořujících se trhů s tím, jak jejich měny půjdou dolů a jejich úrokové míry nahoru, ten bude katastrofický a všude bude docházet k nepokojům…“

„Řeknu to teď přímo: Tyhle země zvedají úrokové sazby, aby ochránily své měny, zatímco ekonomiky klesají. Brilantní. To je strategie přesně opačná k růstu. Takže když se bude úpadek jejich ekonomik zrychlovat, spatříme zintenzivnění občanských nepokojů.

Už teď vidíte, co se děje na Ukrajině a v Turecku. Uvidíte, jak se tohle šíří i do Indie a Evropy. Lidé jsou už zneklidnění a probouzí se do korupce, která prostupuje celým světem, a teď si elity berou téměř vše, a proto téměř všem ostatním nezbývá skoro nic.

Kdybys chtěl vědět, který business bude v roce 2014 vzkvétat, tak by to docela dobře mohly být gilotiny, protože ty jim v tomto okamžiku „visí nad hlavou.“ Když posloucháš ty lidi z Davosu, kteří opovržlivě zesměšňují lidi za to, že si ztěžují, že příliš málo lidí toho má příliš mnoho, a do jisté míry příliš mnoho lidí má příliš málo, a že ta horda z Davosu tohle srovnává s „Křišťálovou nocí“, s tou německou tragédií, tak víš, že elity v Davosu přišly o rozum a jsou úplně mimo ponětí o realitě.

Tahle situace začne být hodně ošklivá, jelikož svět se nadále sesypává. Podívej se jen, co se stalo na Ukrajině: Právě odvolali zákon, který zakazuje protesty, protože to přerůstá do občanské války. Ministerský předseda rezignoval a ty bouře tak rozhodily presidenta, že si vzal ‚marodní‘.

Mezi tím právě ve Španělsku schválili zákon, co má zastavit lidové protesty. Ale ani všechny zákony na světě nenakrmí hladovějící lidi. Ani všechny zákony na světě položí lidem střechu nad hlavu. A proto uvidíme hlavy se kutálet.

Celý globální finanční systém plave jen na pěně z bublin pyramidové hry US Federálních rezerv. Takže teď když Fed oznámil první škrcení tisku peněz a pak druhé, tak to už uvidíte, jak svět pohlcuje chaos, jelikož globální finanční systém Fedu kolabuje. Tenhle kolaps pohlcuje celý svět od Ruska přes Jižní Afriku až po Čínu a vynořující se trhy celého světa. A jediný způsob jak takovýto běh světa zastavit bude, aby Fed otočil kurz dramaticky a to QE (tisk peněz) zvýšil.“

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: kingworldnews.com