Pokud se chcete stát influencerem, určitě se vybavte těmi nejlepšími fotoaparáty a videi. Chcete-li rychle získat sledující, budete muset sdílet vysoce kvalitní a explicitní obsah. (Foto: Flickr)

Prostřednictvím tohoto článku vás provedeme třemi nejlepšími mobilními telefony, se kterými budete moci pořizovat krásné snímky a krásná videa, které můžete sdílet na sociálních sítích. Vybrali jsme pro vás Google Pixel 6 Pro, OnePlus 9 Pro, huawei p50pro.

Huawei p50 pro: nejvýkonnější telefon s fotoaparátem

Pod kapotou Huawei p50 Pro je vždy slavný Android AOSP. Tento smartphone je jedním z nejlepších smartphonů své generace. A jelikož je ochuzený o Google služby a 5G připojení, tak mu to bohužel trochu kazí image.

Výkon:

Huawei p50 pro je poháněn Snapdragonem 888 nebo Kirin 9000 a je dodáván s 8 GB RAM. Jeho úložný systém se pohybuje od 128 GB do 512 GB. Je lemován operačním systémem HarmonyOS 2.0.

Huawei je na prvním místě, pokud jde o fototelefony. Jeho fotomoduly, které jsou vystaveny níže, to potvrzují:

– 40MP snímač s 23mm širokoúhlou optikou

– 40Mpxls 26mm snímač

– 64Mpxls snímač s 90mm optickou kapacitou a 3,5x zoomem

– 13Mpxls snímač doplněný ultra širokoúhlým 13mm

Všimněte si, že P50 Pro používá Pixel binning, aby nabídl nejlepší vykreslování obrazu v 12,5 Mpxls, aby splnil očekávání svých uživatelů. A třešničkou na dortu se zdá, že cena Huawei p50pro je ve srovnání s jeho prémiovými kvalitami dostupnější.

Google Pixel 6 Pro: zasloužený fototelefon roku 2022

Google Pixel 6 Pro patří mezi vysoce hodnocené smartphony z hlediska kvality obrazu a videa. Tato řada Google Pixel je lepší než jeho předchůdce (Google Pixel 6), pokud se odvoláváme na jeho nové vlastní SoC vybavení, kterým je Google Tensor.

Výkon:

Výkon Google Pixel Pro je dechberoucí díky jeho bezkonkurenční čipové sadě, kterou je Google Tensor s 2GB RAM. Tento čipset pochází z kombinace CPU a GPU.

Smartphone Google je první smartphone s vestavěným systémem Android 12, díky kterému je snadná manipulace s telefonem ještě výrazně efektivnější.

Z fotografického hlediska dokázal Google odolat kritice týkající se slabosti pixelu Google Pixel 6. Pro tuto novou generaci Google Smartphone s sebou Pixel 6 pro nese 50megapixelový širokoúhlý modul Quad Bayer s světelnost F/1,85.

Kromě toho má dva senzory:

-První snímač má teleobjektiv s rozlišením 48 megapixelů a jeho digitální zoom může dosáhnout 4x až 20x

-Druhý snímač má výkon 12 megapixelů ultra širokoúhlý přes 114° clonu. Má schopnost automaticky korigovat zkreslení obrazu.

OnePlus 9 Pro: pro krásné selfie

Čínská firma OnePlus se chystá konkurovat gigantům smartphonů tím, že odhalí špičkový produkt, kterým je smartphone OnePlus 9 Pro. Toto je rodina OnePlus v zakřiveném modelu.

Výkon:

OnePlus 9 Pro obsahuje čipset Snapdragon 888 vytvořený společností Qualcomm, jehož RAM LPPDR5 je mezi 8 až 12 GB a úložná kapacita je 128 GB nebo 256 GB. Jeho obrazovku charakterizuje model LTPO Fluid2 AMOLED o velikosti 6,7“.

Režim Hasselblad Pro je zabudován do OnePlus 9 Pro. Co potěší milovníky fotografie, se kterými mohou snadno upravovat snímky a expozice podle svého pohodlí!

Zde jsou fotomoduly OnePlus 9 Pro:

-Jeden širokoúhlý snímač Sony IMX789 48MP 22mm

– 14mm ultraširokoúhlý snímač Sony IMX766 50Mpxls

– 8MP teleobjektiv s 3x optickým zoomem

-Poslední monochromatický snímač 2Mpxls

Závěr

Toto jsou 3 nejlepší smartphony z hlediska kvality fotografií. Budete mít na výběr mezi huawei p50 pro, OnePlus 9 Pro a Google Pixel 6 Pro, abyste mohli pořizovat videa a focení a zveřejňovat je na sociálních sítích.

Komerční sdělení.