Zda se jedná o „náhodu“, se teprve uvidí – ale začíná být těžké ignorovat všechny nedávné příběhy o sportovcích, vysokoškolských i profesionálních, kteří nečekaně zkolabovali nebo zemřeli. (Foto: U.S. Air Force Academy)

Pozornost národa upoutal již 3. ledna 2022 hráč NFL Demar Hamlin, který zkolaboval na hřišti v důsledku zástavy srdce poté, co provedl zdánlivě rutinní zákrok a poté vstal a tleskl rukama.

Několik dní po této události jsme upozornili na basketbalistu Old Dominionu Imo Essiena, který zkolaboval na hřišti uprostřed zápasu proti Georgii Southern. Na videu z incidentu se zdálo, že Essien se na zemi drží za hrudník.

A před několika hodinami svět MMA šokovala nečekaná smrt osmnáctileté Victorie Lee, vycházející hvězdy propagace MMA ONE Championship. „Odešla příliš brzy a naše rodina je od té doby naprosto zničená,“ napsala o víkendu na Instagramu její sestra.

Nyní nečekaně zemřel další sportovec ve věku 21 let. Fotbalista Air Force Hunter Brown utrpěl tento týden v pondělí při chůzi na vyučování „zdravotní potíže“ a podle Fox News zemřel.

Ve zprávě se uvádí, že „byl na cestě do třídy ze svého pokoje na koleji, když zkolaboval“, a že záchranáři ho nedokázali oživit život zachraňujícími prostředky.

Sportovce dvou sportů na Barbe High School v Louisianě, který hrál fotbal za Air Force a dříve na střední škole hrál baseball a fotbal, popsal jeho trenér jako „čistou radost trénovat a mít ho jako spoluhráče“.

Generálporučík Richard M. Clark, superintendant Akademie vzdušných sil USA, k tomu uvedl:

„Je to skvělý hráč: „Celá Akademie vzdušných sil USA truchlí nad jeho ztrátou a naše srdce a soustrast patří jeho rodině, jeho letce a všem, kterých se tento neuvěřitelný mladý muž dotkl.“

Incident vyšetřují představitelé Úřadu speciálního vyšetřování letectva a úřadu šerifa okresu El Paso.

Zdroj: foxnews.com