U léků na rakovinu, které řada farmaceutických výrobců protlačuje kromě chemoterapie jako jedinou ‚vědeckou‘ metodu boje proti rakovině, bylo zjištěno, že ve skutečnosti rakovinu zhoršují a pacienty zabíjejí rychleji. Tato zjištění přišla po výzkumech, které o rakovinných lécích provádělo Beth Israel Deaconess Medical Center v Bostonu. Ačkoliv se podávají nemocným rakovinou jako nadstandard, ukazuje se, že jsou nejen neúčinné, nýbrž i velmi nebezpečné.


V této studii byly analyzovány léky proti rakovině, obecně působící jako inhibitory  angiogeneze. Výzkumníci prověřovali léky jako imatanib (lék na leukémii, přicházející pod značkou Gleevec) a sunitinib (lék na gastrointestinální nádory – s obchodní značkou Sutent), aby zjistili, že tyto léky mohou sice zpočátku velikost nádoru zmenšit , následně však způsobí, že nádory agresivně ‚metastázují‘, to znamená, že nádory se vrátí zpět mnohem silnější a vyrostou větší, než byly jejich původní rozměry.

 

Léky na rakovinu vedou k ‚metastázujícím‘ nádorům

V důsledku toho se u pacientů vyvinou život ohrožující nádory, následkem užívání těchto léků je to, že pacienty zabijí ještě rychleji.

Když výzkumníci z této studie podali inhibitory angiogeneze myším, tak zpočátku došlo ke 30% poklesu objemu nádoru během 25 dnů. Avšak následně se ztrojnásobily metastáze nádorů do plic. Výzkumníci tato zjištění vydali ve vydání žurnálu Cancer Cell ze 17. ledna, přičemž těmito zjištěními byli šokováni i autoři studie.

„Ať jsme s nádory prováděli jakékoliv manipulace, tak byly nevyhnutelně schopny provést cosi, co zvýšilo počet nádorů, aby se proměnily ve více metastazující, což je to, co pacienty v posledním dnu nakonec zabilo,“ říká autor studie Dr. Raghu Kalluri.

 

Přichází účinnější přírodní alternativy bez vedlejších účinků

Je zřejmé, že tyto léky na rakovinu jsou při její léčbě téměř neúčinné, dokonce zabíjí i pacienty, kteří by jinak možná přežili. Samozřejmě, že existuje řada přirozených protirakovinných substancí, o nichž bylo zjištěno, že jsou účinné při redukci velikosti nádorů a co je u nich nejdůležitější, bojují proti vzniku rakoviny. Snad nejúžasnější protirakovinnou substancí je pro vaše zdraví vysoce kvalitní kurkuma. U kurkumy bylo v nedávných studiích zjištěno, že snižuje nádory o zarážejících 81%. A na rozdíl od léků na rakovinu kurkuma není zatížena smrtícími vedlejšími účinky.

Kurkuma přináší prospěšné účinky, které mohou snížit riziko onemocnění a pozitivně ovlivňuje více než 560 zdravotních ukazatelů.

Vitamin D je další esenciální protirakovinnou látkou. Je udivující, že vitamin D je při boji s rakovinou daleko účinnější než farmaceutické léky, a je to při tom téměř bezplatně dostupná živina. Místo aby si lidé platili nadstandardní příplatky za smrtící rakovinné léky, může si výrazně vylepšit hladinu vitaminu D přísunem slunečního záření do těla. Je důležité nechat si udělat krevní testy, zda máte vitamin D v rozsahu optimální výše. Ten správný test, který byste měli podstoupit je 25(OH)D, též zvaný 25-hydroxyvitamin D. Optimální rozsah hladiny koncentrace 50-70 ng/ml, přičemž bojujete-li s rakovinou nebo se srdečním onemocněním,  je to 70-100 ng/ml.

Zdroj: naturalsociety.com


Něco, co je známé jako inhibitory angiogeneze je tou primární funkcí stojící za mnohými z široce užívaných rakovinných drog, a to bylo v této studii analyzováno. Výzkumníci prověřovali léky jako imatanib (lék na leukémii, přicházející pod značkou Gleevec) a sunitinib (lék na gastrointestinální nádory – s obchodní značkou Sutent), aby zjistili, že tyto léky mohou sice zpočátku zmenšit velikost nádoru, následně však způsobí, že nádory agresivně ‚metastázují‘. To znamená, že nádory se vrátí zpět mnohem silnější a vyrostou daleko větší, než byly jejich původní rozměry.