Bylo však odhaleno, že do jejich kampaně pumpuje značné peníz globalistický miliardář George Soros, dobře známý svým sponzorstvím organizace Na černých životech záleží a spoustou milionů dolarů, které investoval do Hillary Clinton, což vyvolává vážné otázky ohledně toho, co vlastně chtějí. Soros využívajíc mediální společnost zvanou Nové smělé filmy, nalévá pohotové disponibilní peníze do kampaně těchto žen za sesazení prezidenta.


Začalo být už jasné, že jsou v tom skutečné peníze, které si lze vydělat obviňováním prezidenta Trumpa, které by ho potenciálně mohly dostat z úřadu. Rovněž začíná být jasné, odkud ty peníze pochází.

Není třeba hledat dál než u George Sorose.

Také Bill O’Reilly přišel s nahrávkou na magnetofonovém pásku, v níž „proti-Trumpovská osoba“ nabízí ženě značnou finanční odměnu za obvinění Trumpa z obtěžování.

O’Reilly: Tady je ta páska, Beck, magnetofonová páska s proti-Trumpovskou osobou, co ženě nabízí 200 000 $ za obvinění Donalda Trumpa z nepatřičného chování.

Beck: Bude tato nahrávka zveřejněna?

O’Reilly: Možná, že s tím zajdu na americkou prokuraturu. Nechci se sám do toho příběhu namočit, ale nechal jsem svého advokáta, aby si tu nahrávku vyslechl. Ten ji vyslechl. Na této nahrávce jsou nejméně tři trestné činy. Takže jako občan bych to měl udělat.