Americké lodě přivezly do gruzínského přístavu Poti na východním pobřeží Černého moře tanky Abrams M1 a další obrněná vozidla, mají se zúčastnit nadnárodního cvičení Agile Spirit 2017 ve dnech 3. až 11. září na střelnici Orfolo. "Jedná se o v pořadí sedmé cvičení každoročního mezinárodního cvičení, jehož cílem je posílit kooperaci vojsk amerických, gruzínských a dalších regionálních partnerů a lépe porozumět taktice, technikám a postupům jednotlivých zemí," zveřejnil Pentagon v tiskové zprávě.Američtí mariňáci dorazili do Gruzie a nacvičí zde válku proti Rusku s tanky, které přivezli spolu se "spojenci" na cvičení ve dnech 3. až 11. září na střelnici Orfolo.

Vidíme, že NATO ovládané USA úplně obklíčilo západní Rusko od Norska na dalekém severu přes pobaltské státy, Polsko, Rumunsko, Bulharsko, Řecko, Turecko, Ukrajinu až po Gruzii na jihu a byl spuštěn válečný stroj, píše na blogu Schall und Rauch vob Freeman.

rozhovoru s režisérem Oliverem Stonem v červnu prezident Vladimir Putin popsal NATO jako nástroj americké zahraniční politiky, agresivní sílu a členové aliance jsou nevyhnutelně "americkými vazalisty".

"Jakmile je země členem NATO, bude obtížné odolat tlaku Spojených států a najednou může být postavena základna v této zemi,“ řekl Putin a dodal, že “Rusko je nuceno přijmout protiopatření kvůli rostoucí hrozbě NATO a ozbrojené vojenské výstavbě na hranicích Ruska.

Washington nasazuje vojáky, dodává zbraně, staví základny a provádí vojenské manévry před Číňany a Rusy jako přípravu na válku. Ale Amerika nemá peníze a zadlužuje se. Namísto péče o vnitřní problémy se ale říše rozšiřuje, i když se země zhroutí. USA velmi připomínají starobylý Řím těsně před zhroucením.
Metropole Houston je pod vodou, toxické chemikálie jsou všude, části Texasu jsou neobyvatelné, 100.000 domů bylo zničeno nebo poškozeno, je zde riziko kontaminace a šíření malárie komáry. Lidé bez domova hladoví, rabování je samozřejmostí. Škody způsobené hurikánem "Harvey" činí 190 miliard dolarů!

V Los Angeles zuří velké požáry, které ničí celé obytné oblasti. Pitná voda ve Flintu v Michiganu je stále kontaminována. Finanční bublina na Wall Street brzy praskne. Skupina Antifa a další nenávistné skupiny vyvolávají krvavé bitky na ulicích Ameriky.

Země čelí občanské válce, ale Washington si myslí, že je nezbytné vést válku proti Rusku, jak je tomu v současné době v Gruzii, končí blog von Freeman.