Rozhovor s ženou, která pro CIA vytvářela realistické masky, vyvolal obavy ze čtvrteční prezidentské debaty, v níž se někteří obávají, že by Donald Trump mohl stát proti muži s maskou. (Foto: X / Youtube)

Tyto zvěsti vycházejí z rozhovoru bývalé šéfky převlékačů CIA Jonny Mendezové v pořadu „The Jennifer Hudson Show“, kde minulý měsíc vyprávěla, jak na začátku devadesátých let při blízkém setkání úspěšně oklamala bývalého prezidenta George Bushe, když měla na sobě přesvědčivou masku.

„Sedíme takhle blízko u sebe a já mu říkám, že mu ukážu to nejlepší přestrojení, které máme. A on hledá nějakou tašku, jako kde, kde to je? Já říkám: ‚No, já ji mám na sobě a jdu si ji sundat. A natáhl jsem se, že si ji začnu sundávat, a on řekl: ‚Přestaň. A on vstal a šel a díval se a díval se na to,“ vyprávěla Mendezová Hudsonovi.

„Takže jsi mohl chodit jako někdo jiný?“ „Ano,“ odpověděla. Hudson se zeptal a Mendezová odpověděla: „Rozhodně.“

„A to by bylo převlečení?“ „Ano,“ odpověděl Mendezová.

„Rozhodně,“ potvrdil Mendezová.

„Ačkoli Bidenův dvojník pobíhající v masce může znít jako zápletka hollywoodského filmu, můžeme v této podivné době za tohoto bizarního režimu opravdu něco odmítnout? Pravděpodobně ne,“ píše Revolver.com.

„A ještě těžší je odepsat to jako další bláznivou konspiraci, zvláště když bývalí šéfové CIA prozradili, jak používají propracované masky, které lidem umožňují ‚chodit jako někdo jiný‘.“

Zde je celý rozhovor s Mendezovou:

Zdroj: revolver.news