Němečtí vědci navrhli, že kombinace drog a vlivu „dobrých společníků“ by mohla učinit mysl Evropanů povolnější k akceptaci spousty migrantů na základě nové šokující studie Bonnské univerzity. Tato studie původně vydaná v Proceeding of the National Academy of Science (PNAS) a později popisovaná v Science Daily zpracovala 183 subjektů, kdy každému dali 50 euro, které mohli darovat buď migrantům, nebo místním potřebným lidem.

Výzkumníci z Bonnské univerzity, z univerzity v Lübecku a z Lareatova institutu výzkumu mozku v USA byli „překvapeni“, když zjistili, že lidé dávali okolo 20 procent více na migranty než na místní v bídě, a když byli zdrogováni oxytocinem – tzv. ‚hormonem lásky‘ – tak byli účastníci dobře naladění, aby byli k migrantům ještě štědřejší.

Lidi s „negativním přístupem k migrantům“ to neovlivnilo, ale když se jim v kombinaci s drogami ukázalo, jak byli k migrantům štědří jiní, tak i oni „darovali až o 74 procent více.“

Rene Hurlemann, profesor na katedře psychiatrie této univerzity, dospěl k závěru, že „kombinovaným přidáváním oxytocinu a vlivu druhů“ by šlo utlumit to, co popsal jako „sobeckou motivaci.“

„Oxytocin by za správných okolností mohl pomoci s přijímáním a s integrací migrantů do Západních kultur,“ básnil.

Odhaduje se, že do Německa se od konce roku 2016, kdy rok předtím kancléřka Angela Merkel řekla, že neexistuje „žádná hranice“ pro početné „uprchlíky“, které země může vzít, přišlo 1,2 milionu migrantů.

Jen tři procenta nově příchozích si k prosinci 2016 našlo práci, takže jak přiznalo ministerstvo financí, jsou s nimi pro daňové poplatníky spojeny náklady nejméně 20 miliard euro každý rok.

Německo rovněž po tomto jejich přílivu zažilo prudkou vlnu zločinu a terorismu s tím, že Herritage Foundation hlásí, že do 54 procent teroristických spiknutí v zemi po vzepětí migrační krize byli zapojeni migranti – včetně berlínského masakru, při němž falešný žadatel o azyl z Tuniska najel uloupeným náklaďákem do tlačenice na vánočním trhu.

Přestože kancléřka Merkelová loni zjevně uznala, že politika „otevřených dveří“ byla chybou, tak Migrační agentuře OSN před pár dny řekla, že Evropská unie si „může poradit“ nejméně 40 000 nově příchozími ještě navíc.

Tak je tomu i přes skutečnost, že desetitisíce skutečných uprchlíků umístěných v zemích sousedících se Sýrií se už ve skutečnosti začaly vracet domů, když teď syrská vláda s podporou ruských sil vytlačila islamisty z Fronty al-Nusra a další tzv. „rebely“ z klíčových bašt jako Východní Aleppo.

EU se navíc potýká s problémem jako přinutit konzervativní vlády Střední Evropy, aby akceptovaly migranty teď váznoucí v pohraničních státech EU, když Západoevropské a Severoevropské vlády začínají k jejich přijímání měnit postoj.

Zdroj:  breitbart.com