Bývalý kanadský ministr obrany Paul Hellyer tvrdí, že Zemi už tisíce let navštěvují nejméně 4 známé druhy mimozemských bytostí. Už když ještě v roce 2014 Hellyer mluvil s Russia Today, tak Hellyer tvrdil, že když byl v 60. letech ministrem obrany, tak pracoval s mimozemšťany, kteří, jak říkal, byli v kontaktu s vysoce postavenými vládními činiteli po celém světě. Awdnews.com hlásí: 

Paul Hellyer býval za studené války v 60. letech kanadským ministrem obrany. Odpovídal za kombinaci Kanadského letectva, Kanadského námořnictva a Kanadské armády do toho, co je dnes známo jako Kanadské zbrojené síly. Byl, alespoň papírově, nejvýše postavenou osobou kanadského ministerstva obrany. Ctihodný Paul Hellyer je nejvýše postavenou osobou ze zemí G8, která otevřeně promlouvá o UFO a mimozemšťanech.

O UFO a mimozemšťanech promlouvá už nějaký čas a nedávno se objevil v RT News, kde tvrdil, že existují nejméně 4 známé druhy mimozemšťanů, které Zemi navštěvují už tisíce let.

Hellyer začal po svém penzionování vynášet informace o UFO a mimozemšťanech. Jeho výpovědi podporují stovky dalších vysoce postavených vojenských a politických osobností celého světa včetně oficiálních dokumentů zveřejněných tucty vlád celého světa, které oficiálně přiznávají přítomnost UFO.

Paul Hellyer na fotografii vlevo.

Rovněž si myslím, že je důležité poukázat, že kanadská vláda nedávno přiznala skutečnost, že různé federální agentury včetně Transport Canada, RCMP a ministerstva národní obrany měly ve zvyku sledovat a vyšetřovat pozorování UFO. Tvrdí ovšem, že tyto programy zastavily, což je však v rozporu s tvrzením ministra obrany  Hellyera. Existují dobré důvody proč tomu věřit a spousta důkazů to naznačuje, že některá z těch UFO jsou opravdu mimozemskými letouny (nejsou všechno vojenské) a aktivity agentur odpovědných za tyto programy jdou daleko dále než jen k sledování UFO, ale jsou v tom i kontakty s různými mimozemskými rasami, vývoj jiných utajených technologií a více.

Zde je něco z toho, co Paul Hellyer řekl navíc kromě toho, na co se můžete podívat na videoklipu níže:

„V jednom z těchto případů během studené války v roce 1961, to bylo asi 50 UFO ve formaci letící na jih z Ruska přes Evropu. Nejvyšší spojenecký velitel z toho byl nesmírně vyděšený a chystal se stisknout tlačítko paniky, když se obrátili a vrátili se zpět nad Severní pól. Tehdy padlo rozhodnutí provést vyšetřování a vyšetřovali to tři roky a rozhodli, že je absolutně jisté, že nejméně čtyři různé druhy navštěvují naši planetu už tisíce let. V posledních několika desetiletích se jejich aktivita zvýšila, zvláště poté, co jsme vynalezli atomovou bombu. Jim to dělá velké starosti, jestli ji zase použijeme, protože celý vesmír je provázaný, bude to mít dopady nejen na nás, nýbrž i na jiné lidi ve vesmíru. Mají hrozný strach, že bychom mohli zase začít používat atomové zbraně, a to by pro nás bylo hodně zlé, ovšem i pro ně.“ – Paul Hellyer

„Mnozí jsou neškodní a benevolentní, ale pár z nich není. Pochází z různých míst, ale prozatím vím jen o jedněch, co přichází z jiného souhvězdí, z Plejád. Jsou tu mimozemšťané, co pochází od Andromedy a jedni, co žijí na Saturnově měsíci. Tito lidé mají federaci a platí pro ně pravidla, a jedním z nich je, že se nevměšují do našich záležitostí, dokud nejsou pozváni. Přijímají fakt, že ta planeta je naše, a že my máme právo ji řídit, ale dělá jim to velké starosti. Nemyslí si, že jsme dobrou obsluhou této planety. Svou planetu ruinujeme, děláme spoustu věcí, které bychom dělat neměli, a to se jim nelíbí. Dali to na srozuměnou a varovali nás.“ – Paul Hellyer

„Už před desetiletím nám návštěvníci z jiných planet dali varování před směrem, jakým postupujeme a nabídli pomoc. Někteří z nás ale jejich návštěvy interpretují jako hrozbu a rozhodli se nejdříve střílet a teprve pak klást otázky. Je ironií, že USA bojují v nestvůrně drahých válkách, aby údajně do těch zemí přinesly demokracii, když je samotné už dále nelze nazývat demokracií, kdy snad i biliony, a určitě myslím stovky miliard dolarů byly utraceny za černé projekty, které jak kongres, tak vrchní velitel záměrně drží pod pokličkou.“ – Paul Hellyer