Těžko si představit veselší a poutavější look: třpytivé líčení je jedním z hlavních trendů ve vizážistickém umění. Třpytky barevné, monochromatické či duhové v různých tvarech a velikostech, od drobných glitrů po velké zářící flitry. To dává obrovský prostor pro představivost, pokud jde o líčení. V tomto článku vám řekneme, co můžete udělat, aby líčení vypadalo výrazně a neobvykle. (Foto: Pxhere)

Existuje několik způsobů, jak použít třpytky v líčení k osvěžení a rozjasnění vzhledu, od nejjednodušších a nejběžnějších po jasné slavnostní looky. Každá ví, že se mohou třpytky používat jako oční stíny, ale toto není zdaleka jediný způsob, jak je zařadit do svého líčení. Prohlédnout si sortiment můžete https://makeup.cz/categorys/23452/.

Berte glitter jako základní element líčení

Chcete aplikovat na víčka oční stíny? Vůbec neváhejte, ale místo vytváření složitých barevných přechodů naneste na základní barvu drobné třpytky. Chcete si lícní kosti rozzářit rozjasňovačem? Tady přijdou vhod větší flitry! Použijte hustý primer nebo produkty s obsahem vazelíny, aby třpytky pevně přilnuly k pokožce. Takto získáte líčení, od kterého není možné odtrhnout oči.

Zářivé pihy: třpytky na tvářích

Znáte něco roztomilejšího, než pihy? Pomocí třpytek vytvoříte své vlastní! Vezměte si středně velké třpytky a přilepte je na primer nebo lepivý krém nanesený na tváře a nos. Takový make-up určitě naplní každodenní život radostí a způsobí, že se budete cítit magicky, jako byste se dostaly do pohádky.

Rty, které se třpytí ,  jako drahokamy

Naneste drobné třpytky na rtěnku nebo dokonce na lesk (budou tak držet mnohem lépe). Matné rtěnky raději odložte na později, až budete vytvářet další neobvyklé líčení, protože ty vysychají příliš rychle a třpytky se špatně zafixují a nevydrží dlouho. Naopak zvlhčující balzámy budou skvělým základem pro třpytivé rty. Není nutné vybírat třpytky stejné barvy, můžete hrát s kontrasty nebo experimentovat s neobvyklými kombinacemi. Doporučujeme také začít tvořit své umělecké dílo po jídle, protože třpytky drží hůře na pohyblivých částech těla.

Malé akcenty na obličeji

Pokud si stále nejste úplně jisté, zda chcete svůj život naplnit magií a září, začínejte v malém. Chcete-li vytvořit bodové akcenty na tváři, můžete použít velké třpytky. Nejdříve na určitá místa naneste lepidlo na řasy, a pak můžete experimentovat a vytvářet malé vzory nebo je použít jakýmkoli jiným způsobem. Popusťte uzdu své fantazii a užívejte si každou minutu!

Komerční sdělení.