Léto je v plném proudu a je nejvyšší čas inspirovat se nápady pro perfektní pedikúru. (Foto: Pexels)

V módě je vždy minimalismus, přirozenost a jednobarevnost, s tím neuděláte chybu snad nikdy. Pro ty, kteří chtějí něco nového, jsme připravili několik nápadů, které vás určitě zaujmou.

Pedikúra s pigmentem

Na nehtech u nohou bude nádherně vypadat perleťový pigment v krémové, bílé, karamelové a jiných pastelových barvách. Celému vzhledu dodá něžný vzhled a taková pedikúra se bude hodit jak na dovolenou, tak i romantické rande.

Matný finiš

Stačí zvolit odstín, který se vám líbí. Odborníci vřele doporučují upřednostňovat neonové odstíny žluté, červené nebo růžové. Pokud se vám zachce, můžete dodat drobné kamínky nebo stuhu.

Ovocný design

Meloun, ananas, limetka, kiwi a jiné šťavnaté ovoce, které připomínají léto a teplo mohou ozdobit vaše nehty! Malé obrázky vypadají velmi atraktivně a barevně. Jsou schopny oživit vaši pedikúru a zvednou vám náladu.

Akcent na palci

Tato varianta byla populární vždy. Je to způsobeno tím, že nehet na palci u nohy je větší než ostatní, což poskytuje víc prostoru pro kreativitu. Letos je trend minimalistický design, bez kamínků a malování příliš složitých ornamentů či obrázků. Nejlepší volbou bude nalakovat nehet odlišnou barvou než čtyři ostatní, a pokud ho chcete vyzdobit, aplikujte třpytky nebo vytvořte babyboomer (bílá špička do ztracena). Kvalitní laky na nehty nalezete na https://makeup.cz/categorys/23453/.

Červená klasika

Nikdo nepochybuje, že pedikúra v monobarvě vypadá opravdu velmi stylově. Odborníci doporučují vybírat jasné, neonové barvy, které přitahují pozornost (žlutá, oranžová a zelená). Pokud nechcete křiklavé barvy, preferujte klidnější, například všechny nude odstíny. Zvláštní postavení ve výběru barev má červená. V manikúře a v pedikúře se považuje za nesmrtelnou klasiku. Na nehtech vypadá velmi elegantně a a nepotřebuje žádná »vylepšení« v podobě kamínku nebo dodatečného dekoru.

Komerční sdělení.