Pokud jste na volné noze nebo potřebujete nainstalovat nový kancelářský software, Microsoft Office je nezbytný software pro produktivitu.

Tato licence obsahuje aplikace Word, Excel, PowerPoint a další. Už nemusíte hledat bezplatné, ale nebezpečné softwarové balíky na internetu, Godeal24 Chinese New Year Sale vám nabízí originální a levné MS Office, ať už se jedná o nejnovější Office 2021, nebo Office 2019. Office 2021 jen za 24,25 € a Office 2019 jen za 22,25 €! Pokud se chcete podělit s rodinou a přáteli, můžete si vybrat svazek více klíčů, Office 2021 jen za 13,05 €/PC! Windows je základem většiny počítačů, můžete využít této nabídky a koupit nejrozšířenější Windows 10 Pro, a to originální Windows 10 jen za 7,25 €! Cenově nejvýhodnější kombinací je Windows 10 Pro 2PC, je to jen 6,12€ za kus, pomůže vám ušetřit více než 90%!

Po dokončení transakce vám Godeal24 okamžitě zašle e-mailem aktivační kód licence. Můžete si jej stáhnout z oficiálních stránek společnosti Microsoft. Po aktivaci pomocí klíče můžete okamžitě používat Windows nebo Office! Pokud máte jakékoli dotazy, můžete se obrátit na nepřetržitý zákaznický servis Godeal24, který vám pomůže včas vyřešit vaše pochybnosti. Klikněte na událost a dozvíte se více informací o čínském novoročním prodeji Godeal24!

Nejlepší výprodej: Originální MS Office 2021 již od 13,05 €.

Časově omezený výprodej: Originální Windows 10 Pro již od 6.12€!

Až 50% sleva na další Windows! (kód kupónu “ SGO50″)

Sleva 62 % na balíčky a další MS Office (kód kupónu „SGO62“)

Roční seznam nejprodávanějších nástrojů pro PC

Godeal24 je prodejce licencí Microsoft a významného softwaru pro zabezpečení IT, který vám umožní zakoupit operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za zvýhodněné ceny, stejně jako užitečné počítačové nástroje, jako je řada IOBIT, software Ashampoo, Disk Drill a mnoho dalších. Ušetřete až 90 %! Licence jsou 100% originální a pravé. Godeal24 zná „historii“ každé prodávané licence a uživatelé je mohou bez problémů používat. Z tohoto důvodu jsou licence, které lze na Godeal24 zakoupit, „doživotní“, tj. lze je používat bez omezení: operační systém bude aktualizován a podporován společností Microsoft po celou dobu jeho životnosti.

Spolehlivost společnosti Godeal24 se plně odráží v dobré pověsti, které se těší na internetu, a v mnoha pozitivních recenzích na TrustPilot, kde je společnost v 98 % recenzí hodnocena jako „vynikající a skvělá“. Je to dáno kvalitou nákupního prostředí a mnoha výhodami, které obchod nabízí: kromě možnosti výběru z mnoha originálních produktů se slevou až 90 % vám digitální doručení umožní obdržet software přímo na vaši e-mailovou adresu během několika sekund po nákupu. Jedná se o velmi pohodlný způsob doručení pro kupujícího.

Godeal24 slibuje, že nabízí nepřetržitou profesionální technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete používat bez problémů!
Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

Komerční sdělení.