Muž ve Velké Británii byl rozdrcen hydraulickým „teleskopickým“ pisoárem, který byl navržen tak, aby se při použití vysunul ze země. (Foto: Youtube)

Muž, jehož jméno nebylo uvedeno, prováděl údržbu vysouvacího pisoáru na Cambridge Circus před divadlem Palace Theatre, když ho hydraulická jednotka uvěznila pod úrovní ulice.

Jak v pátek informoval deník Daily Mail, posádky záchranné služby byly vyslány ve 13:05. Muž byl vyproštěn dříve během dne, ale brzy poté byl prohlášen za mrtvého.

„Je nám líto, že musíme aktualizovat, že navzdory úsilí záchranných složek byl muž, který byl kriticky zraněn v Cambridge Circus, na místě prohlášen za mrtvého,“ uvedl mluvčí metropolitní policie. „Jeho nejbližší příbuzní byli informováni. Na místě zůstávají kordony.“

„Předpokládá se, že muž utrpěl poranění způsobená rozdrcením při práci na teleskopickém pisoáru na tomto místě.“

Mluvčí londýnského hasičského sboru uvedl, že „hasiči byli přivoláni k osobě uvězněné na Charing Cross Road v centru Londýna,“ a dodal: „Muž byl uvězněn pod úrovní ulice pod hydraulickým pisoárem.“

Nakonec byl vytažen pomocí navijáku. „Byl ponechán v péči londýnské záchranné služby a na místě byl bohužel prohlášen za mrtvého,“ dodali hasiči.

Tyto typy vyskakovacích pisoárů se v Londýně objevily zhruba před 20 lety, aby odradily od močení na ulici.

Zdroj: dailymail.co.uk