V plném znění níže přinášíme zprávu českého politika Lubomíra Volného: Bruselská promigrační dohoda 2. 12. 2019. (Foto: Facebook)

ČR podle ní přijme 2 – 3% všech uprchlíků a dá jim "západní" sociální dávky!

Níže uvedené informace jsou převzaté a ověřené z více zdrojů.

Osobně doufám, že tyto zdroje se mýlí, pokud ne budeme čelit zradě vlastní vlády a stejné islamizaci a afrikanizaci jako západní státy EU.

Podle Die Welt Jan Hamáček a Andrej Babiš souhlasili, že se podřídí Bruselu. Ten bude přidělovat uprchlíky a my jim budeme v ČR zajišťovat západní standart (sociální dávky)

2.12.2019 se podle Die Welt odehrála v Bruselu schůzka ministrů vnitra zemí EU, a ta jednomyslně schválila (v textu: všichni souhlasili, nikdo nebyl proti) německý „Seehofer“ plán na nová pravidla pro přijímání uprchlíků!

27.11.2019 podle Politico byl tento „Seehofer“ plán (4 strany textu) rozeslán všem evropským vládám. Takže jej na jednání měli všichni k dispozici! Nikdo se tedy nemůže vymlouvat, že by o plánu dopředu nevěděl! (Babiš, Hamáček)

Podle mluvčí ministerstva vnitra Kláry Dlubalové se jednání v Bruselu, kde se „Seehofer“ plán projednával za ČR nezúčastnil ministr Jan Hamáček, ale náměstek Jan Kulhánek! (ministr se bál riskovat svoji politickou budoucnost, je ve dvojím ohni, je členem Bakalova Aspen Institutu a musí rozhodnutí tak podporovat, ale jeho veřejná podpora by znamenala politický propad u voličů ČSSD) Zpráva Die Welt ze 3.12.2019 potvrzuje, že vůči plánu vznesl Babiš protest a nesouhlasil s ním, a proto byl podle Die Welt v duchu Babišova požadavku „Seehofer“ plán přepracován a slova „Kvóty“ byly nahrazeny slovy „Spravedlivý podíl“! ( v originálních textech dokumentu dohody „fair share“ a nebo „gerechter Anteil“). TAKTO UPRAVENÝ TEXT BYL OVŠEM SCHVÁLEN…