Již počtvrté proběhne Blockchain & Bitcoin Conference Prague, která bude věnována blockchainu, kryptoměnám a ICO. Termín konání je 17. května. Jedná se o jednu z největších platforem v Evropě pro výměnu zkušeností a hledání potenciálních partnerů.

ICO a kryptoměnách

Guenther Dobrauz, partner v PwC Legal Switzerland, vysvětlí dostupnost investic do ICO v budoucnosti a zda prodej tokenů nahradí venture kapitál. Spoluzakladatel GRAFT Blockchain, Dan Itkis, objasní, jak učinit integraci kryptoplateb všudypřítomnou.

Spoluzakladatel blockchainové platformy Crowdgolding, Alex Bozhinov, vysvětlí, jak moc, politika a finance změnily ICO kampaně.
 
Spoluzakladatel ICO akcelerátoru Iconiq Lab, Sandris Murins, bude hovořit o tom, jak vytvořit token a co je pro to potřeba.

Výstavní plocha

Hosté Blockchain & Bitcoin Conference Prague budou mít navíc k dispozici výstavní plochu. Své úspěchy zde představí společnosti reprezentující blockchainový průmysl a budou se týkat:

  • hardwaru a softwaru určených pro těžbu
  • rozvoje blockchainu
  • obchodování, marketingu a technologických služeb

Místo konání

Událost proběhne v příjemném prostředí hotelu Ambassador Zlatá Husa, který se nachází v historickém centru českého hlavního města.
 
Hosté se tak budou moci ponořit nejen do světa kryptoměn, ale také do atmosféry jednoho z nekrásnějších evropských měst.

Adresa místa konání: Václavské náměstí 840/5, 110 00, Praha 1

Registrace a plný program včetně aktuálních zpráv o události je možná >>> ZDE