Již více než deset let existuje otevřená globalistická posedlost čínským vládním modelem – milostný románek, chcete-li. (Foto: Flickr)

Mnozí přední zastánci globální centralizace včetně Henryho Kissingera a George Sorose v minulosti Čínu chválili a naznačovali, že tato komunistická země se rozrůstá v hlavního hráče v rámci Nového světového řádu. Soros přesně tento názor vyjádřil již v roce 2009, tedy v době, kdy se Čína začala ucházet o přízeň MMF a vydávat biliony státních dluhopisů v jüanech, aby se připojila k jejich iniciativě globální měny.

O několik let později byla Čína zařazena do koše zvláštních práv čerpání MMF. ČKS nyní horlivě podporuje vytvoření nového globálního měnového systému s MMF pod kontrolou.

To je skutečnost, o které píši již mnoho let: Čína NESTOJÍ v opozici vůči globální centralizaci pod kontrolou západních oligarchů. Jediné, co chtějí, je prominentní místo u stolu, až se rozběhne „Velký reset“ a začne totální centralizace. Výše uvedené informace však naznačují pouze ekonomický vztah mezi Čínou a globalisty. Jde toto spojenectví ještě dál?

Klaus Schwab ze Světového ekonomického fóra poskytl nedávno na summitu APEC rozhovor čínskou vládou kontrolované televizi CGTN. V tomto rozhovoru Schwab chválí Čínu jako vzor pro mnoho dalších zemí. To by mohlo některé lidi šokovat vzhledem k tomu, že čínská ekonomika slábne, její celosvětový vývoz v roce 2022 prudce klesl a trh s bydlením je v troskách. Tento pokles je z velké části způsoben globální stagflací, ale také jejich šílenou politikou „nulového kovidu“, díky níž je národ již několik let pod pandemickým zámkem.

Vzpomínáte si na všechny ty covidové kultisty, kteří loni jásali nad Čínou? Vzpomínáte, jak tvrdili, že Čína je dokonalým příkladem toho, proč jsou výluky nezbytné, a důkazem, že fungují? Jo, ti lidé byli pitomci.

Čínská ekonomika se nyní nachází ve volném pádu a její výrobní základna je pod extrémním tlakem mandátů. Navíc se zdá, že čínské obyvatelstvo už má konečně dost drakonických podmínek a bouří se.

Na videu níže jsou vidět protesty ve vlajkové továrně Foxconn na výrobu iPhonů v Číně poté, co dělníci vypochodovali z továrny. Proti své vůli tam byli drženi v karanténě, kde měli špatné pracovní podmínky a málo jídla.

Čínská vláda vyslala na potlačení vzpoury vojáky oděné do hazmatů a zároveň zadupala protestující do země. Všimněte si a vzpomeňte si na toto video, až uslyšíte o nepřátelství společnosti Apple vůči politice Elona Muska v oblasti svobody projevu na Twitteru – Apple miluje autoritářství, stejně jako všechny globalisty řízené korporace.

Čína pokračuje v terorizování občanů pomocí tajných policejních návštěv hlasitých odpůrců a flotil dronů vznášejících se nad ulicemi měst, které monitorují pěší provoz a hlásají propagandistické zprávy. Některé drony dokonce rozprašují neznámé chemické látky po celých městských čtvrtích. Čína mezitím plně zavedla systémy digitálních očkovacích pasů, které jsou vázány na veřejná místa a maloobchodní prodejny. Bez aktuálního očkovacího pasu nebo bez negativního kovidového testu, který se provádí každých pár týdnů, nemůžete fungovat ve velkém čínském městě.

Všechny tyto události a podmínky jsou často považovány za nesouvisející nebo náhodně spojené. Nikdo si neklade správné otázky. Hlavní otázkou je PROČ? Proč čínská vláda sabotuje vlastní ekonomiku výlukami a utlačuje obyvatelstvo až k otevřené vzpouře (což je mezi obvykle poddajným čínským lidem vzácnost). Proč pokračovat ve výlukách, když je zbytku světa jasné, že pandemie skončila a že výluky a masky nikdy nefungovaly?

Položil bych představitelům ČKS jednoduchou otázku, kterou mnozí z nás v Americe před více než rokem položili i naší vládě: Pokud vakcíny fungují, proč prosazovat nařízení a uzavírky? Pokud je to proto, že vakcíny nefungují, proč se snaží donutit obyvatelstvo, aby se nechalo očkovat? Kromě toho, pokud masky a výluky fungují, tak proč Čína čelí další údajné vlně kovidové infekce?

ČKS zjevně nezáleží na blahu průměrného čínského občana. Nic z toho, co dělají, nemá logiku, stejně jako nemělo logiku nic z toho, co dělali Biden, Fauci a CDC v USA. Rozdíl je v tom, že Američané dokázali donutit globalisty v USA, aby se vzdali své mandatorní agendy, pravděpodobně proto, že jsme silně ozbrojeni a oni si uvědomili, že příliš mnoho z nás se nepodřizuje. V Číně žádný ekvivalent civilní domobrany neexistuje.

Dříve byla tato země dystopií, nyní je něčím jiným – je experimentem technokratické tyranie, která je dovedena do extrému. Čína je ochotna nechat hladovět, zatýkat, bít a dokonce zabíjet lidi, které se prý snaží chránit před virem.

Není chybou, že téměř každá politika, kterou Čína provádí, je přímou kopií politik, které WEF a instituce jako Imperial College of London navrhly již v roce 2020 na začátku epidemie. Globalisté tvrdili, že „se nevrátíme k normálu“ a že veřejnost bude muset obětovat mnoho svých svobod, aby pandemii zastavila. Ve skutečnosti žádná z jejich politik nebyla účinná při zastavení šíření, ale byla velmi účinná při potlačování obyvatelstva. A v případě Číny se nikdy nic nevrátilo do normálu.

Nevyslovené zdůvodnění podle mého názoru přímo souvisí s dlouhodobým vztahem Číny ke globalistům a jejich touhou být součástí Nového světového řádu, označovaného také jako „multipolární světový řád“, 4. průmyslová revoluce, Velký reset a tucet dalších názvů. Pokud chcete znát skutečnou vizi globalistů do budoucna, podívejte se na dnešní Čínu a pak si bolest a utrpení ještě stokrát znásobte. Čína je beta test.

Možná je to test, který má zjistit, jakou míru tyranie jsou lidé ochotni snášet. Možná test funkčnosti různých systémů dohledu a kontrolních mechanismů. Možná cvičná zkouška na nevyhnutelné nepokoje a vzpoury, které by se objevily v mnoha zemích, a na nejlepší způsob, jak se s nimi vypořádat. Globalisté jako Klaus Schwab se o Čínu zajímají nejen jako o ekonomický vzor, ale vidí ji i jako společenský vzor pro velkou část Západu, tu a tam s nějakými úpravami.

Problém pro establishment spočívá v tom, že pokud budou existovat viditelné příklady svobody navzdory covid, pak ostatní národy začnou pochybovat o nutnosti svých vlastních uzamčení. Dokonce i Číňané se začínají bránit. Nemohou svůj NWO realizovat po jedné zemi, budou muset utlačovat mnoho zemí najednou.

Jak už rok říkám některým nihilističtějším lidem z hnutí za svobodu, kteří si myslí, že je vše ztraceno, pochopte, že máte štěstí, že právě teď žijete v USA, a měli byste být vděční za miliony konzervativců, kteří se aktivně a hlasitě odmítli podřídit mandátům a vakcínám. Zachránili zemi před ještě větší tyranií. Kdyby globalisté dosáhli toho, co skutečně chtěli, vypadali bychom teď podobně jako Čína.

Vznášeli jsme se blízko toho černého slunce a tančili s ďáblem, ale poraženi jsme nebyli.

Za současného stavu Čína nadále představuje vzor autoritářských snů; výzkumnou studii masového psychologického mučení. Zdaleka nepředstavuje protipól globalistů, ve skutečnosti je to globalistické dílo v běhu. Pozorně sledujte, co se tam děje, protože o zlo páchané tam se nakonec pokusíme i u nás doma.

Zdroj: alt-market.us