Elita ví, že by mohla potřebovat rychlejší řešení přímo tady na Zemi, a proto se plánuje uchýlit do propastí oceánů nebo do nebes. (Foto: Youtube)

Nad vámi proletí vrtulník, který převáží elitu na letiště; ale ne na tu část, kde jsou normální lidé nuceni projít bezpečnostní kontrolou, kde si sundáváme boty a v případě potřeby si necháváme změřit teplotu a kdovíco ještě. Jdou na druhou stranu, kde jsou zaparkovány všechny ty elegantní tryskáče. Tam na ně čeká pilot a oni odlétají do svých obrovských komplexů v odlehlých částech světa, kde mají zásoby potravin na desítky let, osobní lékaře, zdravotnické potřeby atd. atd. Jejich soukromí bezpečnostní pracovníci střeží brány, které jsou mimo dohled hlavního komplexu, často o mnoho kilometrů, ale nyní se věci stávají ještě děsivějšími, protože elita Nového světového řádu se připravuje na společenský kolaps dosud neslýchaným způsobem.

Když v roce 2020 COVID-19 dorazil na pevninu, superbohatí lidé v New Yorku se vydali do svých druhých, třetích nebo čtvrtých domovů. Podle toho, co považovali za nejlepší. Ujišťuji vás, že malá letiště v místech, jako je Kalispell v MT, byla uprostřed plandemie plná soukromých letadel.

Jiná superbohatá elita si koupila byty v bývalých silech pro balistické rakety, kde nejmenší z nich stojí 1,5 milionu dolarů za 900 metrů čtverečních. Pokud toužíte po větším prostoru pro lokty Daniela Boona, můžete si místo toho koupit za 4,5 milionu dolarů 3 600 čtverečních stop sila a získat celé patro, které má také posilovnu, kino a mnoho dalších vymožeností. Začátkem letošního roku ambiciózní japonští vědci odhalili plány na vybudování gigantického města Ocean Spiral City pod mořskou hladinou, které by umožnilo elitě využívat hlubokomořské zdroje a žít vedle kolosálních chobotnic. Město Ocean Spiral City, které navrhla inženýrská firma Shimizu Corporation, vypadá trochu jako projekt Eden připojený k helter-skelteru nebo krocanovi Twizzlerovi. Při svém provozu by se spoléhalo na zdroje oceánu a pomalu a pohodlně by plulo kolem světa 2,5 míle pod vodní hladinou. Zatímco Země zažívá společenský kolaps s válkami, morem, hladomorem, ekonomickým kolapsem, úbytkem obyvatelstva a masovou migrací, elita si může stále užívat života jako obvykle v mořských hlubinách.

Město Ocean Spiral City, které bylo poprvé představeno v roce 2014, mělo být připraveno pro prvních 5 000 obyvatel do roku 2030 [1]. Není to však jediné řešení, na kterém elita v posledních letech pracuje, protože zhroucená společnost nás všechny může vrátit do primitivnějšího stavu života, elita nachází nové způsoby, jak se hrozícímu kolapsu vyhnout.

Dalším z nejnovějších projektů, který elita Nového světového řádu dala dohromady, je „létající hotel“ na jaderný pohon, v němž by si jednoho dne mohlo až 5 000 příslušníků bohatých a slavných užívat luxusního pobytu nad oblaky, včetně bazénů a nákupních center, zatímco my zde na Zemi se budeme potýkat s ošklivou apokalypsou. Ambiciózní projekt Sky Cruise, který je navržen tak, aby nikdy nepřistál, protože využívá 20 motorů poháněných jadernou fúzí, byl představen v novém videu. Klip na YouTube, který designér Hashem Alghaili popsal jako potenciální „budoucnost dopravy“, ukazuje neuvěřitelně detailní maketu obřího letadla.

Zatímco tedy sabatističtí frankističtí ilumináti, jejich jezuitští nadřízení a Velké firmy nahánějí celé populace do globální společnosti digitálních bran a přepínají na „znamení šelmy“, nazývají to „Budovat znovu lépe“ a „Velký reset“, přičemž se pod záštitou Světového ekonomického fóra manifestuje Čtvrtá říše, která stojí po boku Ukrajiny, aby „bojovala proti Rusku“, připravují se na přežití na dně moře nebo na obloze či samozřejmě ve vesmíru, jakmile začnou vybuchovat atomové bomby. Vesmír je však stále velmi nebezpečné místo. Bez náležité ochrany by tam lidé nebyli schopni dlouhodobě přežít, takže jsme stále ještě daleko od futuristického scénáře vylíčeného ve filmu Jamese Bonda Moonraker z roku 1979, kde se na vrcholu vznáší obrovská vesmírná stanice podobná městu, skrytá před radary maskovacím zařízením, na níž se vznášejí lidé, protože zlá elita plánuje vyhladit světovou populaci, aby znovu vytvořila lidstvo s nadřazenou rasou. Poslední bod popsaný ve filmu by však mohl být stále aktuální a mohl by nám otevřít oči, jak iluminátská elita plánuje přežít a zároveň nás zlikvidovat.

Prozatím jsou účinky vystavení vesmíru, které mohou vyústit v ebulismus, hypoxii, hypokapnii a dekompresní nemoc, stále ještě předmětem sci-fi scénáře Moonraker, ale věci se mohou brzy změnit. Již více než 50 let studuje Program lidského výzkumu NASA (Human Research Program, HRP), co se děje s lidským tělem ve vesmíru, a vědci využívají získané poznatky k navrhování postupů, zařízení a strategií, které mají udržet astronauty v bezpečí a zdraví během jejich misí. NASA se nyní zajímá zejména o to, jak tělo reaguje na dlouhodobé lety do vesmíru, protože agentura plánuje delší mise na Měsíc a Mars. Protože se začíná s krátkými lety a postupuje se až k delším cestám, NASA odhaduje, že lunární základna by mohla být brzy funkční, takže by ji mohla využít jako startovací místo pro pilotovanou misi na Mars. Elita ví, že by mohla potřebovat rychlejší řešení přímo tady na Zemi, a proto se plánuje uchýlit do propastí oceánů nebo na oblohu.

Leo Zagami