Zdravotní puč, který umožnil uvalit téměř na všechny národy nová relační pravidla zaměřená na provádění sociální kontroly v čínském stylu. (Foto: Flickr)

Jde o použití zdravotních pasů, předehry k implantaci individuální sledovatelnosti pomocí mikročipů. Zdravotní puč vynesl na světlo nebo spíše potvrdil potlačované důkazy, které by nyní měl každý znát, kdo si chce nadále podržet svou svobodnou vůli, aniž by bylo nutné poskytovat „důkazy“, protože každý může vidět tato zjevná fakta.

  1. Naše politické systémy jsou nenapravitelně poškozeny. Nemůžete věřit žádnému politikovi ani žádné politické organizaci. Všichni byli koupeni. Někteří skutečně prodali svou duši za velmi málo.
  2. „Demokracie“ je podvod, založený na patronátu, lstivosti a lžích. Není to nic nového, ale chirurgické roušky už neskrývají ani úsměvy komiků. Síla jsou peníze.
  3. Oligarchie zavedené ve velkých geostrategických blocích, jak antagonistických, tak spoluúčastných, se nezastaví před ničím, aby si udržely svou moc a pokud možno zvýší svou úroveň kontroly a vykořisťování. Žádné pokrytectví není příliš nevolné, žádná lidská oběť není příliš velká. Syřané, Barmánci a Palestinci za to platí.
  4. Takzvaná radikální hnutí nejsou tím, za co se vydávají. Ať už je stanovený cíl jakýkoli, jejich skutečnou rolí je směrovat nespokojenost ve směrech a ve věcech, které jsou pro odpovědné manipulátory neškodné, pokud nejsou čistě a jednoduše součástí jejich strategie.
  5. „Nesouhlasný“ hlas prezentovaný v tisku mainstreamu bude pravděpodobně podvod. Systém nenabízí bezplatný reklamní prostor svým skutečným nepřátelům.
  6. Většina z nás jsou jako „kus hadru“. Vzdáváme se všech principů, které jsme doposud uplatňovali, abychom se vyhnuli sebemenšímu riziku podezření ze „spiknutí“ a vyhnuli se finančním a profesionálním sankcím spojeným se sociální neposlušností ohledně „bariérových gest“ a pravidel. Absurdní a rozporuplné z týdne na týden po dobu patnácti měsíců.
  7. Mainstreamová média (a zejména média „veřejné služby“) nejsou nic víc než propagandistický stroj v systému, a novináři, kteří pracují samozřejmě také
  8. Policie není ve službách veřejnosti, ale ve službách mocné a velmi bohaté menšiny, která kontroluje a vykořisťuje veřejnost pro své vlastní zájmy.
  9. Vědcům nelze věřit. Hypnotickou sílu jejich bílých plášťů a jejich autoritní status využívají ti, kteří financují svou práci a způsob života. „Kdo platí housle, vybírá hudbu“.
  10. Pokrok je iluze. „Pokrok“ automatizace a industrializace nejde ruku v ruce se zlepšením kvality lidského života, ale naopak má tendenci jej „postupně“ snižovat až do úplného vyhynutí.

Není to schmilblick, ale uleví se, což „je samozřejmé“.

Séraphin Lampion

Zdroj: agoravox.fr, pz.cz