Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaJacob Rothschild: Právě probíhá největší peněžní experiment ve světové historii a proto nakupujeme zlato

Sociální sítě

Reklama

Jacob Rothschild: Právě probíhá největší peněžní experiment ve světové historii a proto nakupujeme zlato

Lord Jacob Rothschild, šéf investiční společnosti RIT Capital Partners,  je považován za jednoho z největších velikánů finančního průmyslu. Aktuální chování centrálních bank považuje Rothschild za "největší peněžní experiment ve světové historii."

„Nikdo nemůže předvídat důsledky současné expanzivní měnové politiky centrálních bank,“ cituje Jacoba Rothschilda  pololetní zpráva své společnosti,“ nízké úrokové sazby, negativní výnosy z některých vládních dluhopisů a dluhopisů z programů některých centrálních bank, to je vše součástí největšího peněžního experimentu ve světové historii.“

Velké geopolitické napětí na celém světě: Spojené království se rozhodlo vystoupit z EU, období před americkými prezidentskými volbami je neobvykle kontroverzní, nelze očekávat jednoznačný výsledek, konflikty na Blízkém východě nadále  pokračují a není pravděpodobné, že budou vyřešeny v nadcházejících letech.

Vzhledem k těmto rizikům společnost RIT změnila své portfolio a pokračuje v re-investicích do zlata

"V neklidných časech, jako jsou tyto, jde o zachování majetku a to zůstává naším základním cílem.  Proto podíl akcií byl z 55 procent snížen na 44 procent, objem britských liber byl snížen na 34 procent a místo toho se navýšil podíl zlata a drahých kovů až o osm procent ,“ uvedl Rothschild.

Společnost RIT byla založena v roce 1988 a Rothschild  dosáhnul celkového výnosu asi 2000 procent.

Zdroj: freiewelt.net, pz.cz

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+96 # Mrucka 2016-08-22 10:07
Ten zmetek jaksi zapomněl dodat, že všechny ty hrůzy ve světě ´- války předvším - za nejméně posledních 200 let má na svědomí jejich rodina. Manipulace s drahými kovy, geniální super-podvod v podobě vydávání zcela nekrytých peněz a ještě navíc účtování úroků k dluhům, plus zákulisní machinace za účelem odstranění nepohodlných (ať už států či jednotlivců) - to je pravá tvář té nejzhoubnější rakoviny, jakou tento svět kdy viděl!!!
+26 # JazzBoo 2016-08-22 11:11
+9 # r.m. 2016-08-22 12:29
rok 1987
-3 # Kurt Kolibka 2016-08-23 12:44
To, že je tento obrázek nesmysl lze dokázat například tím, že Rockefelleři nejsou židé nýbrž protestanti. Pochopte už jednou provždy, že neexistuje žádné židovské spiknutí. To jen ti skuteční hybatelé se skrývají za dokumenty jako jsou "Protokoly". A samozřejmě využívají chytrosti a vzdělanosti Židů, aby za ně udělali tu viditelnou špinavou práci a pak je bez mrknutí oka zlikvidují. Nebo co si myslíte, že je ta enkláva v arabském světě, co si dnes říká Izrael? Já osobně vnímám Izrael jako místo, které, až nastane pro Globálního prediktora ten správný čas, bude místem likvidace židovské rasy a judaismu jako operačního proramu, který tato enkláva používá
+6 # Karel II 2016-08-23 14:14
Sory hňupe ale bavíme se o jiné větvi iluminátů... Lionel Nathan de Rothschild (1808 – 1879), bankéř a první židovský člen britské dolní sněmovny – House of Commons.
Perlička je že museli změnit zákon aby mohl do sněmovny žid.
-1 # Kurt Kolibka 2016-08-23 15:49
Kdybys, Kájo, uměl číst, tak bys zjistil, že pod obrázkem za poznámkou "Fuck those too:" (Mrdat i tyhle:) jsou vyjmenováni členové globální finanční oligarchie a že je mezi němi i Rockefeller. A jedna nebo druhá větev, to je úplně jedno, v konečném důsledku jsou řízeni Globálním prediktorem a i když naoko bojují mezi sebou, je sledován jeden cíl. Globální vláda.
+20 # Richard 2016-08-22 12:14
Jsem v rozpacích ........
Zrovna on nám radí abychom kupovali zlato.
Buď bojuje se subjekty které nesmírně poškodí nákup zlata. Kdo to je? Co by to znamenalo?

Banky jsou závislé na penězích a různých jiných papírových poukázkách na hodnotu. Nákup zlata a masivní vyprodávání oněch poukázek by vedl k zkroucení mnoha bank.
Díky jistému řetězovému efektu by to vedlo k pádu bankovního sektoru všude na světě........ zničení měn .. jediný subjekt který má šanci odolat je RF
Nová celosvětová měna? Sebrání všeho a všem?

Nebo je to boj o moc s novou gardou? ( Saudy a nováčky kteří se derou na vrchol ? )
+6 # Dědouch 2016-08-22 13:17
+++
+12 # Pavel Blaheta 2016-08-22 13:44
Richarde, minulé pondělí jsem hovořil s člověkem, který má kontakty na "insidery" velkých bank a on tvrdí, těžko říct, zda se to stane, že zlato půjde s cenou dolů, na rozdíl od stříbra. Těžko říct co se nakonec opravdu stane, ale on mi tvrdil (je finančně za vodou - je to spíše takový rentiér než člověk, který by musel vydělávat), že v posledních dnech osobně uskutečnil nákup investičního stříbra za hodně peněz (statisíce v českých korunách). Tak nevím - myslím si, že on neměl důvod mi lhát nebo si vymýšlet, ale samozřejmě i on se může mýlit a budoucnost bude jiná. Je pravda, že dosud cenu zlata (bez ohledu na to, že fyzické kovy se na burze v Asii prodávají za více než v Londýně) do jisté míry určovala skutečnost, že RF prakticky celou svou produkci vykupovala sama do svých zlatých rezerv, tak to nemohlo mít vliv na burzy, a Čína taky skupovala stovky tun zlata na posílení svých rezerv, a to již nějaký malý vliv na cenu zlata (směrem vzhůru) mít mohlo. Co bude? Hm... jsem přesvědčen o tom, že toto nikdo neví. A co dělají Rotschildové? Opičit se po nic anebo dělat pravý opak? Vím já? Nevím.
+13 # Richard 2016-08-22 14:14
Tak, je to zmatené....
Srazit cenu zlata by bylo logické protože nejvíce zlata má podle mne RF a Čína.
Jak to ale chtějí udělat?
Nevěřím že by bravurně manévrující RF nevěděla o této možnosti kdyby existovala.

Já přemýšlím o tom jestli to není cílené aby RF a Čína znejistěla a aby přestala nakupovat zlato obávajíc se propadu.
Udržení nízké ceny zlata je nesmírně náročné a zatěžující.

Co když se ze zoufalství odhodlali k okamžitému vrhnutí všeho zlata co jim zbývá na trh aby srazili jeho cenu .
Pokud by to nakombinovali vhodně z dalším.........
Co by to mohlo znamenat do budoucnosti.
/ na kámen mudrců nevěřím a transmutaci také ne a i kdyby se to lacino dalo dělat tak pak NENÍ důvod útočit pro suroviny v RF.)

Jsou v zoufalé situaci a ta si žádá extrémní řešení.

Rotschildové v posledních měsících údajně vycouvali z obchodu s ropou
Co když byli vytlačeni......
Co když se jejich moc otřásá v základech..
Co když bojují s tím kdo je závislý na petrodolarech
+6 # Dědouch 2016-08-22 20:14
1*
+6 # Piovarči 2016-08-22 22:26
Uvažuješ dobre.
Toto všetko čo sa deje okolo financií je zrejme od začiatku cielené. Vedie to ku globálnemu chaosu.
+12 # Vítězslav Crha 2016-08-22 23:04
Richarde je to tak jak píšeš. Dle nejnovějších zpráv jdou papírové pozlatěnky v podobě nekrytých peněz a falešná hra s burzovními aktivitami do zádele. Propadají se trhy-fungují pouze ty volně směnitelné,kde na konci je hodnota. Ta je však nedoceněna,či v zárodku pošlapána a tak simusí společnostmi razit cestu jiná forma. Tou je násilí,rozkrádá ní majetku,revoluc e pod falešnými vlajkami a pod. Lid se obrátil zády k prvozákladním hodnotám a zcela propadl multikulturální m nehodnotám. Např.odvrácení od základní hodnoty a tou je rodina a výchova dětí s tím,že budou jednou nástupnickou generací.Místo toho zde máme armádu rozvedených,gaj ů,leseb a transvestitů,kt eří si vesele pořádají veřejná vystoupení pro PLATÍCÍHO diváka. K této nehodnotě pak čteme naprosto lživé a urážlivé slinty rádo by novinářů,podvra tných živlů jak v médiích,tak ve vysoké politice.K tomu si vyslechneme v pořadu Michaeli Jílkové jak musíme upravit zákony pro odvod mužů chlapců a dívek pro vojenský puč proti RF. O tom není pochyb z úst pochybného komedianta náhodou se dostavšího na funkci ministra nár. obrany.To samo o sobě je pro lid frustrační a nepochopitelné. Vlastizrádce v roli hlavního velitele ozbr. sil. Nemám slov. Ale z jiného soudku----Benja min Fulford tiskový mluvčí Bílých klobouků/Bílého draka/ vydal dnes a včera po sobě jdoucí nové zprávy ze světa chazarské mafie.Nutno vyhledat a přečíst.Mnohokr át jsem se přesvědčil o tom,že jeho slova jsou pravdou a vskutku se naplňují do puntíku. Přečtěte si to důkladně a popřemýšlejte.C o je zlato,co je stříbro a co je nejbohatší.Nejv ětší bohatství je v tom,že zase si spolu popovídáme-doma v rodině přáteli,známými a i cizími. To je kredit,který se nám všem ztrácí a tolik jej potřebujeme. Lidi povídejte si to telefon počítač či tablet za Vás neudělá,protože mu není vidět do očí. A to je samo o sobě vypovídající.Sp olečnosti chybí kontakt a tam to zlo je schováno. Pak nebude nedorozumění,ne pochopení a lež se prokoukne. Čiňte tak a dobrem se Vám to odmění
+4 # Dědouch 2016-08-23 08:38
+++
+1 # xmart 2016-09-01 19:35
To nevíš, že vládnoucí elita nám musí vše prozradit předem! Jinak by porušovala kosmické zákony, které platí i pro ni.

To, že to udělají třeba pomocí sci-fi filmu nebo, jak tomu bylo dříve článkem v časopise Playboy, který slušní lidé přece nečtou, to už je věc jiná.

Více viz překlad výborného článku ulozto.cz/.../...
+11 # Janina 2016-08-22 17:46
Generační satanisté, tak jim říkám.
Hrozná fajta, ale bohužel ne jediná.
Je zajímavé se podívat na jejich více než stoletou expanzi, jak je tato chobotnice rozrostlá a jak se dostala, pronikla jako infekce, do nejmocnějších rodin celého světa, šlechtických, finančních, podnikatelských.
Chtějí absorbovat veškeré bohatství světa.
A centrální banky jsou pouze jejich fasáda.
Po otevření burzy v Šanghaji již nemůžou se zlatem manipulovat jako v minulosti.
+4 # Vítězslav Crha 2016-08-22 23:09
Janinko ale burza již je uvedena do 1 fáze provozu a kšeftry se od 26.7.2016 nezastavily. To jenom pro upřesnění.Plný provoz se předpokládá ke konci roku.Kde bude cena stříbra a kde je dnes.
+5 # Janina 2016-08-22 23:35
Děkuji ta opravu, měla jsem ji za protiváhu, evidentně těmto věcem moc nerozumím. Také se k finančnictví téměř nikdy nevyjadřuji - slon v porcelánu.
+2 # Starjet69 2016-08-24 00:34
Světu by nejvíce prospělo, kdyby tito Rotchildové, Rockefelerové a další zmizeli z povrchu zemského a to do jednoho. Působí na celou naši planetu jako rakovina na lidské tělo.
+38 # Bujón 2016-08-22 11:31
Když to přeložíte do srozumitelné češtiny, tak to znamená, že vrchní židák čeká znehodnocení peněz a proto je nahrazuje něčím, co má trvalou hodnotu.
+17 # Pavel Blaheta 2016-08-22 14:03
Bujone - a když to přeložíš do "lidštiny", tak by bylo nejzajímavější zjistit, čeho se vrchní židovský opičák zbavuje. Zda hotových peněz, nebo něco prodává a když tak co - vlastně to víme - Rotschildové v posledních měsících údajně vycouvali z obchodu s ropou (myslím, že o tom psal Benjamin Fulford) a to může mít několik příčin. Buďto museli, protože dostali "nabídku, která se neodmítá" a pak jdou do něčeho, co sice může v budoucnu čekat propad, ale i tak si zachová jistou hodnotu, a asi se dá mnohem snáze někam přemístit pár desítek tun zlata (nebo i stovek tun) než řádově desetkrát větší množství stříbra. Takže uvidíme co se bude dít. Já nebudu dělat nic - nebudu kupovat ani zlato ani stříbro, protože žádné volné prachy nemám. Udělám si zásoby potravin na 10 dnů, jak doporučuje Němcům jejich vláda - to marná myšlenka není. Když se něco stane, (krachne hospodářství, zásobování, větší a delší výpadek elektřiny) tak nemusím hned od prvního dne šílet a shánět něco na jídlo - prostě zajdu do skříně. Všem hezký den.
+10 # Richard 2016-08-22 14:22
Rotschildové v posledních měsících údajně vycouvali z obchodu s ropou
Co když byli vytlačeni......
Co když se jejich moc otřásá v základech..
Co když bojují s tím kdo je závislý na petrodolarech
+7 # tora 2016-08-22 16:12
Tady koloval jeden fajny obrazek. Na mape USa jmeno Rockeffeler=Oil , Afrika Oppenheimer=dia manty a zlato.Evropa=Ro tschild. Banky a meny.
+2 # vlk samotář 2016-08-22 18:27
A že jich v Evropě ještě je!:-)
Viz. mapka .. na konci videa...:

expres.cz/.../...
+7 # Janina 2016-08-22 17:54
Jenom myšlenka co mi prolétla hlavou při čtení Vašeho příspěvku:
Ještě jedno co když.
Co když už dávno mají (je vynalezena, tutlána, před lidstvem zatajována) alternativu k ropě?
V budoucnu bude mít zelenou vše, co nebude zatěžovat již tak zdevastovanou přírodu. Ekologie.

Oni mají čas si počkat, nejsou žádné rychlokvašky. Vědí, že za 30, 50 let jejich potomstvo na tom opět bude pohádkově bohatnout.
Mamon to je jejich Bůh, vždy se na to dívám z tohoto pohledu.
+3 # Vítězslav Crha 2016-08-22 23:14
Já si myslím,že se budou snažit oživit kriptoměnu-virt uální měnu- Bitcoin a ten uvést do fyzického stavu a jede se za velkého jásotu dál. Totiž oni tolik zlata a stříbra nemají na to aby jím podložili měnu a navíc proč by to dělali,když veškeré hodnoty lidem ukradli. Na to nevidím motiv.
+2 # Starjet69 2016-08-24 00:40
...A co vždy v dějinách znehodnotilo peněžní měny? VÁLKA!!! BOHUŽEL.
+31 # kojak 2016-08-22 11:36
„Kdyby moji synové nechtěli války, tak by žádné nebyly.“

Gutele Schnaper (manželka M. A. Rothschilda a matka pěti jeho synů)
+12 # Richard 2016-08-22 12:21
Moc hezký výrok a zcela jistě byl pravda když ho v roce 1849 vyslovila.
Ale dost výrazně pochybuji že tuto absolutní moc mají i nyní.
Mě připadá že posledních 20 let se musí o moc zase rvát.
Pozor! Nijak nezpochybňuji že jsou velice mocní a dokáží stále velice silně ovlivňovat běh světa.

Teď bych to formuloval tak že mají obrovskou moc. Již ne absolutní.
+6 # kojak 2016-08-22 17:25
Otázka je, kdy o tu moc přišli
+3 # Piovarči 2016-08-22 22:35
Prebudené Rusko im spravilo čiaru cez rozpočet
+2 # Dědouch 2016-08-23 08:41
+++
+12 # r.m. 2016-08-22 12:27
Jo to budou prima kšefty. Třeba zlatý náramek za kus chleba nebo hrst nábojů.
Společnost RIT byla založena v roce 1988, protože jejich 100letý barák v roce 1987 zkachoval. Ve stejném roce, tedy 1988, byl založen Black rock fund, který vysává naši ČNB.
+15 # Monika Ikema 2016-08-22 12:29
Akcie producentů zlata jsou o 140% na hoře ! Média o tom mlčí a kryjí Rothschildům záda ! Nemesis . sk
+6 # Vítězslav Crha 2016-08-22 23:23
Moničko díky na Nemesis SK jsem zapomněl.Díky za připomenutí.Jse m moc rád,že to nesleduji jen já. Zásadní články s decentní nasraností . ˇUžasné čtení i předešlých článků.co za to stojí.aby si čtenář vytvořil uzavřený názor na farizejské potlačování hodnoty zlata a stříbra ve prospěch papírových podvodů.Kdo vlastní papírová aktiva,vlastní fyzická pasiva s připočtenou zápornou hodnotou + ztrátou vkladu. Bezva podnikání,ale tak do roku 2012.
+11 # JanDrda 2016-08-22 14:05
+6 # Vladimír35 2016-08-22 21:41
Přátelé jedinný problém o kterém už nějakej čas uvažuji je nejduležitější problém a tím je jídlo. Lidé a náš stát není soběstačný takže jak by byla krize byl by hladomor a občanská válka a nepokoje....vše je závislé na těch kamionech co zde každej den jezdí po celé evropě a zásobují všechny státy jídlem ....pokud máte velkou farmu a jídla máte dost stejně budete špatně spát protože pokud by došlo k nejhoršímu okradou vás ostatní .... ozbrojené gangy hladových lidí změní tento svět a lidi se povraždí mezi sebou ...byla to nejhorší chyba bejt závislej na dovozu jídla .... toho se obecne obávám nejvíce ....pokud by byl velkej reset kapitalismu ....byl by problém hlavně ze surovinama a jídlem ...

Toto nemá řešení.... jedině bejt na jiné planetě ..případně ozbrojené město které je soběstačné a dokáže se ubránit všem nájezdníkům.... .předpokládám-l i že nebude válka jednými zbraněmi. Což si jistě něpřejí ani ti šmejdi nahoře ...protože tím by to skončilo i pro ně.
+4 # Vladimír35 2016-08-22 21:44
oprava : předpokládám-l i že nebude válka jadernými zbraněmi. Což si jistě něpřejí ani ti šmejdi nahoře ...protože tím by to skončilo i pro ně....

pokud máte nějaké nápady klidně ven snimi.
+4 # Piovarči 2016-08-22 23:05
Fulford je optimista. Čierni mágovia na západe sú v defenzíve. Majú moc urobiť veľa škôd, no nemajú jej toľko aby ovládli svet.
+5 # Vítězslav Crha 2016-08-22 23:41
Milý Vladimíre už jsem na toto téma psal a jsem téhož názoru. Spousty lidí si doma tvoří zásoby trvanlivého jídla a ty řetězově obměňují. Je to správná cesta a dobrý počinek. Pokud ale by byl problém dalekosáhlejší a ohrozil by lidstvo nedostatkem potravin na delší dobu,nevím nevím jak se zabezpečit.S ozbrojenými gangy to máš pravdu i o tom jsem se již zmínil to je problém. Tady musí fungovat domobrana. Ale nepředpokládám, že by situace zašla do takovéto krajnosti.Já jenom tvrdím,že na jednu stranu by to asi společnost uzdravilo,kdyby si musel každý sám zajistit obživu už tím,že ji bude muset sehnat,nebo vystát noční fronty a pod. Mladí mají prašečí život a nedovedou si něco takového představit.Vedo u zahálčivý život a naprosto znevažují práci jiných. Tyto hodnoty je třeba v nich probudit a na to by hyperkryze byla asi výborným lékem. Asi bych jim to i přál,aby to ti rozmazlenci zažili. Já jsem vyrůstal v dětství po dětských domovech,až si mě adoptovala mamča a toto ze mě udělala.Přes to,že jsem žil v chudobě jsem rád jak to bylo.Umím si vážit všeho,každého a čehokoliv,co mě postrkuje dál.Díky za každé dobré ráno,díky za lásku mých bližních i cizích,díky za to že tu jste Vy,které rád čtu v řádcích. Nemějme strach,protože strach oslabuje a víra posiluje. Proto se v žádném případě nebojím nikoho a ničeho a ani smrti. Ta je osvobozujícím faktorem v lidském životě. To je pravda všech pravd nejpravdivější. Díky že mě chápete já na oplátku chápu Vás všechny,jenom se občas rozzlobím ale odpouštím,proto že to je božské
-4 # petr 2016-08-23 14:25
sportovní sázení, velmi spolehlivé informace :

ventore.blogspot.cz/

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás