Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaJádra z meruněk ničí rakovinové buňky bez vedlejších účinků

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Jádra z meruněk ničí rakovinové buňky bez vedlejších účinků

Jsou jádra z meruněk zdrojem přírodní látky, která zabíjí rakovinové buňky, aniž by při tom ruinovala také pacientovo zdraví a peněženku? Tato látka byla pojmenovaná laetril neboli vitamín B17. Pokud je na tom něco pravdy, proč je tato informace potlačována? Proč jsou lidé, kteří se díky ní vyléčili nebo léčí ostatní, nejen kritizováni, a někteří z nich dokonce uvězněni? Třeba na tom opravdu něco bude.

Nezapomínejte, že "rakovinový průmysl" má podle odhadů celosvětově obrat na 200 bilionů dolarů ročně. Mnoho lidí, kteří se nacházejí na různých přidružených pozicích v tomto průmyslu, by přišlo o práci, kdyby se příliv financí zastavil kvůli informaci o existenci levnějších, méně škodlivých a efektivnějších léčebných prostředků.

Co vlastně je vitamin B17, neboli Laetril?

V roce 1952 došel biochemik Dr. Ernst Krebb, Jr. působící v San Francisku k závěru, že rakovina je metabolická reakce na špatnou stravu a že živina chybějící v jídelníčku moderního člověka může být klíčovou k jejímu překonání. Jeho výzkum vedl k objevení sloučeniny, která je obsažena ve více než 1200 jedlých rostlinách vyskytující se ve volné přírodě. Tato sloučenina se nazývá amygdalin.

Amygdalin v nejvyšší koncentraci a s nezbytnými enzymy se nachází v jádrech meruněk. Primitivní národ Hunzasů byl známý pro konzumaci meruňkových jader ve velkém množství. Aby se dostali k měkkému jádru, rozbíjeli tvrdé pecky. Nikdy v historii u nich nebyl zaznamenán výskyt rakoviny.

Amygdalin je nitrolosid. Nitrolosidy není snadné zařadit, ale protože amygdalin připomínal strukturou vitaminy B, tak ho Dr. Krebb nazval B17, protože v té době již bylo popsáno 16 typů vitaminů B.

Dr. Krebb zkoušel injekce s laetrilem sám na sobě aby se přesvědčil, že se neobjeví toxické vedlejší účinky. Po provedení dalších laboratorních experimentů se zvířaty a danou substancí došel k závěru, že laetril by byl efektivní při léčbě rakoviny. Mimochodem, norma FDA pro bezpečnost léků je známá jako LD 50, přičemž LD znamená smrtelná dávka (lethal dose), a 50 znamená procentuální hranici úmrtnosti z celkového množství zvířat podstupující testování daným lékem. Dokud je množství otrávených zvířat pod 50%, FDA lék schvaluje.

Jelikož se laetril získává přímo z přírodního plodu a není chemicky vytvořený v laboratoři, je nemožné ho patentovat. A samozřejmě není jedovatý. Jinak řečeno, tak jako u všech přírodních léčivých látek, farmaceutický průmysl a AMA (Americká lékařská komora) na něm nemůžou vydělat balík, stejně jako na prostředcích určených k léčení vedlejších účinků při dlouhodobém užívání. Můžeme najít několik výpovědí lidí, kteří rakovinu vyléčili pouze žvýkáním velkého množství meruňkových jader.

Jádra jsou pro spotřebitele dostupnější, protože FDA v roce 1971 prodej laetrilu zakázala. Koupit ho je možné, ale není to snadné. Jádra nacházející se v peckách jsou jemná, nahořkle chutnající semena ve tvaru mandlí. Někteří lidé je získávají tak, že pecky rozbíjejí sami, jinak jsou jádra snadno k sehnání a nejde o drahou záležitost.


Jak to funguje?

Amygdalin obsahuje čtyři složky: dvě jsou glukózy, jedna benzaldehyd a jedna kyanid. Správně, kyanid a benzaldehyd jsou jedy, když jsou uvolněny nebo vypuštěny jako čisté molekuly nenavázané na další molekulární formace. Mnoho potravin obsahujících kyanid je bezpečných, protože kyanid zůstává navázán a uzavřen jako část jiné molekuly a tudíž nemůže ublížit.

V normálních buňkách se nachází enzym, který volné molekuly kyanidu chytá a činí je neškodnými tím, že je spojuje se sírou. Tento enzym, který podněcuje reakci a volné molekuly kyanidu váže na síru, se nazývá rhodanáza. Spojením kyanidu a síry vzniká kyanatan, který je neutrální látkou. Snadno poté vychází ven s močí a normální buňky nepoškodí.

Jenže nádorové buňky nejsou normální. Obsahují enzym, který ostatním buňkám schází, beta-glukosidázu. Tento enzym, prakticky výlučně se objevující v rakovinových buňkách, je molekulami amagdylinu považován za "odblokující enzym". Ten vypouští oba benzaldehyd a kyanid, vytvářející jedovatou směs spolupracující nad možnosti jednotlivých složek. Takhle beta-glukosidáza rakovinové buňky donutí k autodestrukci.

Amygdalin nebo laetril ve spojení s ochrannými enzymy ve zdravých buňkách a s odblokujícími enzymy z rakovinových buněk je tudíž schopnen zničit rakovinové buňky bez ohrožení zdravých buněk. Naproti tomu stojí chemoterapie, která zabíjí mnoho dalších buněk a snižuje schopnost imunitního systému, zatímco ničí neurčité množství rakovinových buněk.

Tyto rakovinové buňky mají tendenci znovu se vracet a objevují se na jiných místech, protože pacientovo celkové zdraví bylo zničeno vše prostupujícími chemo toxiny. Rakovinový průmysl prohlásil pevným bodem charakterizujícím vyléčení z rakoviny období 5 let bez jejího výskytu. Podle odhadů se z těch, kteří podstoupí AMA trojitou léčbu pro léčení rakoviny – operaci, ozařování a chemoterapii, nedočká pětiletého období bez rakoviny více než pouhá 3%. Mimo oslabující vedlejší efekty těchto postupů jsou také znatelně dražší.

Pro člověka s rakovinou je ovšem třeba značného množství denní dávky B17, aby mohl amygdalin proniknout do buněk s beta-glukosidázou. Důvodem je fakt, že některé molekuly amygdalinu budou neutralizovány normálními buňkami obsahujícími rhodanázu.

Mnoho z lékařů, kteří používají laetril, má 85% úspěšnost léčby u těch pacientů s rakovinou, kteří neabsolvovali větší množství klasického řezání, pálení a otrávení, což je standardní postup – přičemž u těch, kteří se k laetrilové léčbě uchýlí až jako k poslední možnosti, po tom co jim už konveční medicína nemá co nabídnout, dosahuje úspěšnost léčby pouze 15%. V Mexiku se nachází jedna klinika, která tvrdí dokonce 100% úspěšnost.


Potlačování lékařskou mafií

Od doby kolem roku 1920, odborníci zkoumající a praktikující alternativní léčebné postupy a léky na rakovinu a šiřitelé jejich těchto zpráv byli nejen opomíjeni, zastrašováni, nebo vězněni, ale dokonce i zabíjeni. Státní úřady byly využívány ke vznesení falešných obvinění nebo daňového zástavního práva Finančním úřadem pod dohledem úřadu Šerifů US Marshals, stejně jako v případě Dr. Garyho Gluma, kerý se dostal do sporu kvůli pouhému napsání knihy Essiac Tea.

Mladý muž z Brooklynu, Jaxon Vale, byl uvězněn za to, že neuposlechl zákaz šířit v televizi a na přednáškách, jak se vyléčil z rakoviny díky „nebezpečným“ meruňkovým peckám. Jason je jedním z případů nedávných příkladů toho, jak Lékařská Mafie ovládá právní systém, když přijde na B 17. Laetril, který není jedovatý, FDA zakázala již v roce 1971.

Krátce po zákazu prodeje laetrilu z roku 1971 praktikující lékař ze San Francisca, Dr. John Richardson, který laetril úspěšně používal na pacientech s rakovinou, navštívil svého přítele, G. Edwarda Griffina, vydávajícího investigativního novináře, a poprosil ho o sepsání zprávy, která by jemu a ostatním pomohla při snaze používat laetril na jejich pacientech s rakovinou.

Výzkum G. Edwarda Griffina se rozvinul ve vznik jeho zlomové knihy, Svět Bez Rakoviny (World Without Cancer). Tato kniha nejenže vysvětlila účinkování laetrilu a zachytila několik případů vyléčení rakoviny, ale investigativní čich vedl Griffina ještě hlouběji králičí norou, až do jádra snah rakovinového průmyslu o to, aby alternativní prostředky pro léčbu rakoviny nespatřily světlo světa. Toto ho vedlo k nálezu, že Sloane-Kettering Cancer Institute (Sloane-Ketteringův Institut Výzkumu Rakoviny) zatajoval dokumentaci k výzkumu vědců, který prokázal, že laetril byl při léčbě rakoviny "vysoce účinný".

Griffin obdržel tyto dokumenty osobně od Dr. Ralpha Mosse, který dostal příkaz ututlat důkazy a tvrdit, že laetril je k ničemu. To odmítl a opustil pozici manažera pro styk s veřejností v institutu Sloane-Kettering. Od té chvíle z roku 1977 Dr. Ralph Moss napsal a upravil několik knih o možnostech léčby rakoviny. Vždycky je povzbudivé, když zasvěcený člen podobné organizace vyjde s pravdou na světlo. Na jeho místo ve firmě přišel někdo jiný a pokračoval ve lžích o laetrilu, které zaplnily stránky lékařských časopisů.

A jak to s lékařskými časopisy vypadá? Nedávno se nejprestižnější New England Journal of Medicine rozhodl zrušit normu pro zákaz možnosti přidávat články do žurnálu pro kohokoli, kdo dostával z farmaceutického průmyslu méně než 10 tisíc dolarů ročně. Samozřejmě je ale většina lékařských plátků jen naleštěnou reklamní plochou pro farmaceutický průmysl.

Jak G. Edward Griffin v knize Word Without Cancer (Svět Bez Rakoviny) a Phillip Day ve své knize Cancer: Why We’re Still Dying to Know the Truth (Rakovina: Proč Stále Umíráme S Touhou Zjistili Pravdu), zcela jasně ukazují, že rakovinový průmysl ve skutečnosti nechce žádný lék. Dokonce i neziskové organizace dostávají miliony v příspěvcích od nemyslících, tápajících mas společně s financováním od farmaceutického průmyslu. Mimochodem, nezisková organizace může mít a má lidi na důležitých postech pracující za více než šestimístné částky v dolarech ročně.

Doktoři většinou dělají k čemu jsou vycvičení a co je jim řečeno; lékařské časopisy obsahují nepravdivá oznámení a lži. Organizace zabývající se rozšiřováním povědomí o rakovině používají „měsíce boje proti rakovině prsu“ a podobné akce jako způsoby, jak dostat lidi do mlýnku výnosného průmyslu na výrobu nemocí co nejdříve je možné, a na úplném vrcholu stojí sám velký farmaceutický průmysl. Všechno je to o penězích a kariérách. Ne o veřejném zdraví a „Válce proti rakovině“.

Klasická medicína zatím bitvu s rakovinou prohrává, přičemž se její výskyt zvyšuje. V této době je zhruba 1 ze 3 lidí předurčený k tomu, že se u něj rakovina rozvine a stále více lidí umírá po zásahu konvenčních postupů. Je to epidemie! Toto všechno dohromady s obrovskou spoustou peněz směřujících jejich směrem dovoluje některým žít prosperující život a dalším zůstávat ve svých pohodlných, jistých zaměstnáních. Obojí na úkor našeho zdraví.

Mezitím se až příliš mnoho doktorů, bylinářů a autorů, kterým ještě lidství není cizí a kteří se zajímají o pravdu, setkává s tím, že je s nimi zacházeno jako se zločinci nebo blázny, což jim mnohdy zničí jejich život. Je to tragické. Stejně jako fakt, že miliony trpí a umírají zatímco jsou odrazování od efektivních a méně bolestivých postupů.


Léčba laetrilem

Existuje mnoho příběhů o úspěších od lidí, kteří užívali jen laetril nebo jádra z meruněk. Obvykle doporučovaná preventivní dávka se uvádí mezi 5 – 7 jadérky během dne. Při léčbě rakoviny je třeba užít 2 až 3x tolik. Někteří doporučují vzít si jedno jádro na 4,5 váhy. Pro udržení stavu po vyléčení se lze vrátit zpátky na 5 – 7 jader denně.

Někteří lidé léčící laetrilem nechali své pacienty požívat tablety s vitaminem B15 a trávící enzymy jako papain z papáje nebo bromelain z ananasů. Při požití většího množství meruňkových jader může dojít k nevolnosti od žaludku a závratím. Nicméně nebyla zaznamenána žádná smrt důsledkem požití jader nebo laetrilu. Přestože určitého úspěchu s laetrilem dosáhli i pacienti podstupující zároveň konvenční léčbu, nedoporučuje se to. Nakonec většina lidí kombinujících tyto dvě léčby buď vysadí chemoterapii, nebo zemře.

Je mnoho léčitelů a autorů, kteří doporučují kombinaci s dalšími alternativními postupy zatímco léčba laterilem či jádry stále pokračuje – především pokud se o to pokoušíte soukromě. Čtenářům NaturalNews (i NaturalMagic) by mělo být jasné, že základem bude zdravá strava a omezení stresu. Zásadní změny v životním stylu musí být součástí trvalého vyléčení z rakoviny. K tomu se zdá jako dobrý nápad vybíravě namíchat a společně sladit další alternativní postupy.

Příkladem budiž Gersonova terapie na léčbu rakoviny – postup s odšťavňováním správným přístrojem a prováděním kávových klystýrů k pročištění jater může být přidán k léčbě laetrilem. S takto zdravou kombinací je těžké šlápnout vedle. Pro více informací o Gersonově Terapii navštivte:

Začněte pátrat sami tím, že si přečtete odkazy pod článkem. Nejsou tu uvedeny z toho důvodu, aby bylo vidět, že autor textu splnil svou povinnost. Jeho úmyslem je, abyste informace z těchto odkazů použili jako odrazový můstek při svém vlastním výzkumu. Proč plýtvat penězi a ničit si zdraví jedovatými postupy, když je k dispozici tolik alternativ za zlomek financí s menším množstvím vedlejších účinků?

Odkazy:

youtube.com, 1cure4allcancer.com, cancertutor.com, detailshere.com, detailshere.com, credence.org

Překlad: naturalmagic.cz

Zdroj: naturalnews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+8 # Alex 2012-07-31 09:43
Skvělý článek, sdílím!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Věra 2013-07-02 14:56
Zajímavé. Jsem z meruňkového kraje a meruňková jádra jsme jedly jak v létě čerstvá, tak po zbytek roku sušená. Přes to můj otec v sedmdesátých letech zemřel v 58 letech na rakovinu. Bez ozářek i chemoterapie. Dva roky si bezvýsledně ztěžoval na značné zdravotní potíže, jak u závodního lékaře, tak i na urologii i jinde, byl nazván hypochondrem. Teprve, když se mu to rozlezlo až do žaludku, odoperovali ho, ale už to bylo všude a do roka zemřel. Já jsem zhruba ve 40 letech získala alergii na meruňková jádra - dusila jsem se po pouhém pozření jediného. V 60 letech mi odoperovali zhoubný nádor, po pěti letech po ozářskách jsem v pořádku.
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Isabela 2013-07-04 09:45
Na rakovinu stací jako prevence i léčba a to odkyselovat pravidelně organismus sodou a jíst jadýrka z pecek meruněk. Možná váš otec měl organismus překyselený a toto je ráj pro bující rakovinové buňky. Jadýrka nedokážou odkyselit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Janina 2013-09-18 13:50
Vysvětlení je zcela zřejmé.Váš otec konzumoval tzv. sladké jadérka a nikoliv hořké. Sladké jadérka nemají sebemenší účinek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Věra 2013-07-02 14:59
Zapomněla jsem tam připsat, že se táta celý život staral, aby jedl zdravě, měli jsme vlastní zahradu prakticky s veškerou běžnou zeleninou i vlastním ovocem!!!! Je to nejspíše mnohem složitější!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Matěj Rupert 2012-07-31 09:45
goo.gl/mtDJ2 - Dokument o B17
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # tricodedolphine9 2012-07-31 12:17
Cituji Mgr. Pavel Lattner:
goo.gl/mtDJ2 - Dokument o B17

A když k tomu přidáme něco z rodné zahrádky jako švestky, borůvky, brusinky, trnky, jablka, hrušky atd, Tak nám nic nehrozí. Když tak to zaženeme nějakou muchomůrkou, samozřejmě nějak vhodně molekulárně navázanou, aby neškodila.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # FUCK OFF 2012-07-31 21:50
Chvíli jsem hledal něco v češtině, našel několik článků podobně optimisticky laděných, v některých i pěkný popis jaký je rozdíl v obraně rakovinových a běžných buněk proti kyanidové složce, což má v důsledku znamenat poškození výhradně rakovinových buněk, nenašel jsem názor druhého tábora - vědecké obce mediků.

Takže jsem hledal v angličtině a našel článek s názvem Vzestup a pád Laetrilu, který je citován i v souvislosti s varováním o podvodu s léčbou rakoviny touto metodou.

quackwatch.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # gfwe 2012-08-01 17:42
alternativni lecbe rakoviny se venuje server
www.badatel.sk/.../rakovina
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Zuz 2012-08-17 09:44
Takže sa neodporúča, aby sa tento druh liečby kombinoval s chemoterapiou?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # tricodedolphine9 2012-08-17 10:56
Cituji Zuz:
Takže sa neodporúča, aby sa tento druh liečby kombinoval s chemoterapiou?

Někde je tu i článek o Česneku medu a octu, a osobně ještě doplním touto informací. Přečtěte si také o germániu.
eutrofia.sk/node/237
Pokud chemoterapie nezničí i produkty přírodní medicíny, tak přírodní medicína těžko napáchá škody jako chemoterapie. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Josef1 2012-11-04 06:47
lékaři jsou dobře placení zaměstnanci výzkumného ústavu farmaceutického
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Ink 2013-04-10 17:35
Někdo nějaký návod/recept na přípravu? Přeci nezkřoupu pecku z meruňky... :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Olda 2013-04-10 20:08
Cituji Ink:
Někdo nějaký návod/recept na přípravu? Přeci nezkřoupu pecku z meruňky... :)


To jadýrko je v uvnitř pecky. Stačí ji jen rozbít. A je to pěkně hořký
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # petraaaa 2013-06-30 07:17
Já ty jádra miluju...vždy když mám meruňky tak ty jádra sním.Nejlepší jsou český meruňky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Hanka 2013-04-12 13:39
Článek je suprový, poslední dobou je stále více a více odborných článků z alternativní medicíny, hodně odkazů proti Farmaceutickýmu zvěrstvu, člověk až zírá, když mu dochází co je na nás lidech pácháno. Pak nevěřte tomu, že je to selekce "přemnožených" lidí. Jenže jak se bránit zlovůli, a síle nejmocnějších (tím nemyslím prťavé a nic nemohoucí politiky, kteří si jen hrajou na špatném hrobečku). Jak se tomu postavit a zvlášť když plno lidí couvne, když o něco jde (vemte marnost svolání demonstrace)? No nic, to už je na jiné téma. Jen jsem chtěla poznamenat, že mě jsou odkazy na stránky v jiném jazyce než českém k ničemu, anglicky tak možná zvládnu koukat a i třebas po anglicku zmizím ...... ale nedomluvím se a už vůbec si nic nepočtu. Musím se spoléhat na kvalitu a hlavně pravdivost překladu ......
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # Morax 2013-06-24 16:09
Boze, to je zase nesmyslu.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # marq 2013-06-29 15:49
Proc je v nadpisu uveden "fakt" a hned v prvni vete je z toho otazka a cely clanek je prakticky spekulace (prijatelna)?

Jak vas ma ctenar povazovat za +/- seriozni a objektivni web, ktery - pokud sem to teda spravne pochopil - ma byt protivahou komercni a casto manipulovane novinariny, kdyz se tu u vas cim dal casteji pouzivaji bulvarni zpusoby, obcas to korunujete obrazkem typu roboticky komar, o kterem v popisu uvadite, ze je pouzivan tajnymi sluzbami apod.? A to se radsi ani nesnazim zjistit kdo je Klara Samkova, respektive kde jsem to jmeno slysel.

Lidi, kteri nejsou otevreni jinym nez obecne prijimanym 'pravdam', stejne na bulvarni nadpisy do svych (mozna nasich) řad stejne IMO nedostanete.

Ja to vidim tak, ze bud se trochu srovnejte nebo se na to vybodnete, protoze tento vlak stejne brzy vykoleji.

Presto vam dekuji za dosavadni praci a mnohdy i zajimave clanky/informac e ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Austenit 2013-06-29 20:57
Bomba článok!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Katty 2013-06-30 16:59
Nemám nic proti alternativnímu způsobu léčby. Sdílím i názor, že na sposty nemocí již léky existují, ale jede v tom celej farmaceutickej průmysl, tak není zájem o uzdravení lidí :(
Ale mám jen drobnej poznatek k těm jádrům z meruněk: můj táta je miloval - pamatuju, když si je roztloukal kladívkem na balkoně :) - bohužel, přestože jádra konzumoval od malička - kluk z vesnice, atd, atd v 53 letech zemřel na rakovinu žaludku. Závěr si udělejte sami :(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # bahennizabal 2013-07-30 12:02
To je tím, že toho táta do sebe cpal hodně!! A protože je v tom kyanid a jiné jedy, tak reakce těla na dlouhodobé účinky těchto jedů byla rakovina žaludku! A zase platrí : "všeho s mírou!" Těhle jader se má jíst tak max. 10 za den a když rakovina zmizí, tak jen 5. A v tom to asi je!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # pepa 2013-07-04 09:51
Dobrý den,
mám velký meruňkový sad a jádra jsme konzumovali celá rodina dvě generace zpátky!
Výsledek- pradědeček rakovina prostaty, prabába prso, děda rakovina kostí, bába rakovina žaludku, táta nádor v třísle, máma žije!
jÁ Z RAKOVINOU POČÍTÁM, MÁM JI PŘEDPOVĚZENOU LÉKAŘI! Jak se potvrdí tak zajedu na Macochu rozběhnu se a skočím!
Jeden známej doktor takhle minulej rok skočil, věděl co ho čeká!
Je to zbabělé ano, ale já viděl tátu a babču řvát bolestí a todlerto chcípaní mě vůbec neláká!
Mimochodem ve svém oklí neznám nikoho kdo by se z rakoviny vyléčil, maximálně byl prodloužen život o 5 max 8let, následoval návrat těžce metastaický a z člověka udělal seschlou trpící mumii!!!
Psal jsem pravdu a nikomu nic nevnucuji, přeji všem stálé zdraví ať nepotřebují doktora neboť většina nestojí za nic, jsou jen vystudovaní učenci jedoucí podle kuchařky-lékařs ké bible a jejich postupů
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # 007 2013-09-29 17:00
Buď něco funguje nebo ne, spoléhat se na jeden vitamín je hloupost. Systém vytváření nemocí je přímo úměrný s překyselením organismu, které kromě jídla a pití může být způsobeno i vnějšími vlivy jako je zvýšená radioktivita. Odkysel se a nemusíš skákat do macochy, ale není to špatný nápad, kdyby do macochy skočili všichni rádoby doktoři co léčí chemoterapií, tak by úmrtnost pacientů rapidně klesla jako v kanadě tam sice neskákali do propasti, ale stávkovali 2-3 týdny a za to období klesla úmrtnost o 70% :)) , začni se odkyselovat a budeš ok tady je link na info jak začít:
regenerujte.cz/.../kniha.php
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Janina 2013-09-18 09:47
Můj otec měl rakovinu žaludku.Přesto že byl lékař tak kolegové na to bohužel přišli pozdě. Jako nevyléčitelný se chytil poslední naděje a navštívil léčitele. Je tomu už 5. let a táta je stále mezi námi.Když jsme se o tom bavili,tak řekl: Mi nesmíme uzdravovat,mi musíme léčit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Matěj Rupert 2013-09-18 12:38 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Mišáneček 2014-07-21 12:37
Mohla bych prosím vědět něco o metodách toho léčitele a nebo odkaz na něho dík moc jana
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Alena22 2016-07-03 11:28
Dobrý den, mohla byste mi poslat odkaz na toho lečitele?Předem moc děkuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Raduna 2014-08-31 21:00
Dobrý den, sháním email na kliniku v Mexiku, neznáte jej náhodou? Moc děkuji Radka
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # llenka 2017-07-15 12:10
uspesna-lecba.cz/.../...
tohle je lepší a učinější
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás