Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaGerald Celente předpovídá, že do konce roku 2015 svět pohltí katastrofické zhroucení trhu akcií

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Gerald Celente předpovídá, že do konce roku 2015 svět pohltí katastrofické zhroucení trhu akcií

Gerald Celente z Trends Research Institute právě oficiálně ohlásil předpověď, že do konce tohoto kalendářního roku dojde ke krachu akciového trhu. Pokud Geralda Celente neznáte, je to jeden z nejrespektovanějších trendových předpovídačů na celém světě. Objevoval se v CNN, Oprah Winfrey Show, Today Show, Good Morning America, CBS Morning News, NBC Nightly News a Coast to Coast AM.

Osobně k němu mám velkou úctu. Ač je pravda, že ne úplně všechny jeho předpovědi budoucnosti za ty roky vyšly, má velice solidní historii splněných, která se táhne desítky let do minulosti. Správně předpověděl krach akcií 1987, prasknutí bubliny dotcom a finanční paniku roku 2008.

Jen před pár dny řekl Ericu Kingovi následující: „Teď předpovídám, že do konce letošního roku zažijeme krach globálního trhu akcií.“ Celente říká, že to nebudou jenom americké akcie. Věří, že ten krach přijde i na „DAX, FTSE, CAC, Shanghai a Nikkei.“ Jinými slovy to bude opravdová globální finanční krize a říká, že „dojde k panice v ulicích od Wall Streetu po Shanghai a od Británie po Brazílii.“

Když vstupujete až do takovéhoto pekla, vkládáte svou věrohodnost v sázku. A to Celente v minulosti udělal jen několikrát, a normálně býval naprosto přesný…

Jen zřídka jsem uvedl datum tržních krachů. Udělal jsem to v roce 1987, když jsem předpovídal krach akciového trhu – to bylo ve Wall Street Journal. Předpověděl jsem „Paniku roku 2008“ a „prasknutí dot-com“ v říjnu 1999, kdy jsem řekl (dot-com mánie) se zhroutí ve druhém kvartále 2000…

Samozřejmě, že Celente není zdaleka jediný. Mnoho dalších také už varovalo, že nadchází nová finanční krize.

Podívejte se např., co nedávno řekl CNBC David Stockman…

David Stockman už dlouho varoval, že akciový trh je na pokraji masivního kolapsu, a nedávné cenové akce ho ještě více utvrdily, že i toto dno se prolomí.

„Myslím, že je zcela zřetelné, že přišel vrchol,“ řekl ve čtvrtek CNBC „Futures Now“ tento ředitel OMB Reaganovy administrativy. S&P 500 se obchodoval v historicky nejužším pásmu po větší část roku 2015, když se dosud pohnul jen o 1 procento za rok. „To je jen čekání na to, až reflexivní býci, robotické obchodování a zakopaní nákupčí nakonec kapitulují.“

Stockman, jehož tvrzení se teprve budou muset naplnit, pořád věří, že přehnaná monetární politika centrálních bank celého světa vytvořila „dluhovou supernovu“, a že všechny signálu ukazují na „konec té bubliny umožněné centrálními bankami,“ která by mohla způsobit celosvětovou recesi.

Jen před pár dny jsem napsal článek s názvem „8 finančních expertů, kteří varují, že nadchází velká finanční krize,“ který ukazoval, že celá parta dalších finančních expertů vyvolává alarm před zhroucením finančních trhů.

A ještě před tím, než některé z těchto varování vyšlo, jsem i já vydal 25. června 2015 svůj „rudý poplach“ na následujících šest měsíců 2015.

Takže roste konsensus, že ve velice blízké budoucnosti dojde k něčemu opravdu, opravdu ošklivému.

Víte, že jsme opravdu v závěrečném dějství, když už i média mainstreamu začínají znít přesně jako The Economic Collapse Blog.

22. července jsem napsal článek nadepsaný „Komodity kolabovaly těsně před posledním krachem akciového trhu – takže hádejte, co právě teď přichází?“

Teď porovnejte tento nadpis s nedávným od Bloomberg: „Komodity se hroutí zase úplně stejně jako v roce 2008.“

I média mainstreamu to začínají brát. Tedy úplně stejný vzor, kterého jsme byli svědky těsně před poslední finanční krizí, se zase rozehrává přímo před našima očima. Zde je výňatek z toho článku od Bloomberg…

Pozor komoditní investoři: Vítejte zpět v roce 2008!

Propady zatlačily mnohé komodity do medvědího trhu, jako tomu bylo v měsíci po kolapsu Lehman Brothers Holding Inc., který před sedmi lety spustil nejhorší finanční krizi od Velké deprese.

Osmnáct z 22 složek Bloomberg Commodity Index se propadlo o alespoň 20 procent od nedávných vysokých uzávěrek, což vyhovuje běžné definici medvědího trhu. To jsou stejná čísla jako na konci října 2008, kdy prohlubující se finanční turbulence dohnaly globální trhy k mdlobám.

Byl to stejný druh materiálu, jaký jsem už týdny pekl.

Dalším projevem, který jsme v roce 2008 zažili, který se zase opakuje, je podstatné zpomalení globálního obchodování. Přes víkend nám přišlo trochu dalších špatných zpráv z této fronty z Číny. Následující pochází ze Zero Hedge…

Přes noc přišla další naléhavá připomínka toho, kdo to přehání se lhaním, tato země omdlévající na sedačce řidiče globálního obchodu, jejíž export se v červenci meziročně zhroutil o 8,3 % (a o 3,6% oproti předchozímu měsíci), tedy více než konsensuální odhad propadu jen o 1,5%, a s největším propadem za čtyři měsíce po skromném červnovém zotavení o 2,8%: tj. Čína.

Nebyl to jen export, i import spadnul o 8,1%, o trošičku horší než těch -8,0% podle konsensu, a ještě níže než těch -6,1% v červnu, jelikož čínské komoditní vyhlašované operace šly náhle k ledu.

Ta krize, na kterou tolika lidí čeká, je tady.

Jak se v nadcházejících týdnech a měsících rozehraje, přijdou dobré dny a zlé dny. Pamatujte, že několik z největších jednodenních zisků v US historii akciových trhů přišlo přímo uprostřed finanční krize 2008. Takže se nenechte zbláznit tím, co se bude dít v jakýkoliv jednotlivý den.

Také si prosím nemyslete, že ta krize bude „za námi“ do konce roku 2015. To, k čemu se blížíme, bude jen začátek krize. Situace se začne rozjíždět s tím, jak budeme vstupovat do roku 2016 a dále. Ta recese, kterou jsme zažili v letech 2008 a 2009, bude vypadat jako nedělní piknik v porovnání s tím, co bude přicházet, až se bude říkat, že všechno je už vyřízeno a zařízeno.

Proto pracuji tak usilovně, abych lidi podnítil k přípravě. To, co nás čeká, nebude trvat jen týdny ani měsíce. Nadcházející krize bude trvat roky a bude bolestivější, než si většina lidí odváží představit.

Poněkud jiný scénář vidí v nadcházejícím propadu tito experti, kteří však také čekají kolaps, ač na jeho počátku má dočasně akciím pomáhat propad trhu vládních dluhopisů: 1. října se celosvětově podle dvou guruů finančních předpovědí zhroutí vlády.

Zdroj: prisonplanet.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+83 # V. V. PUTIN 2015-08-11 10:16
Čím skôr, tým lepšie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-113 # rasto 2015-08-11 10:36
Rusom sa to ruca uz daky ten rok, cinanom podobne. No nechajme sa prekvapit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+51 # Che 2015-08-11 11:28
Citace:
# rasto 2015-08-11 08:36
Rusom sa to ruca uz daky ten rok, cinanom podobne. No nechajme sa prekvapit.
Rasto, prosim te, nauc se nejdrive cesky nebo Slovensky a az potom neco pis.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Peter Hansen 2015-08-11 20:55
Kiez by sa to aj europe rucalo tak ako RUsom, to by sme skakali od radosti meter dvadst ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # V. V. PUTIN 2015-08-11 11:28 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-12 # .lak 2015-08-11 15:41 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+79 # Moon 2015-08-11 11:22
Dobrý den,
spíše by mně zajímalo, co čeká naší ekonomiku.

1. Stálé intervence ČNB proti koruně v návaznosti na Euro, které padá oproti dolaru.
2. Bakala prodal všech 44.000 bytů RPG neznámé americké společnosti.
3. Pád ceny zlata pod 1.100 USD/OZ.
4. Propad vývozu Německa do Ruska v desítkách procent (musí se zákonitě dotknout i ČR).
5. Naplánovaná další spanilá jízda USA přes naše území.
6. Pokračující QE od ECB.
7. Celoevropský problém s imigranty.
8. Protiruská hysterie.
9. Hrozící pád Assada v Syrii.
10. Nečitelná zahraniční politika Turecka (ISIS, Kurdové, Rusko, NATO)
11. Masmédii hlasitě propagované oživení ekonomiky (USA, ČR).
12. Pád akcií na čínské burze.
13. Velká a stále rostoucí bublina amerických akcií.
14. Zákon EU o "povinném vykoupení bank" (kyperský scénář).
15. Trvání naších politiků (vesměs všech) na přijetí Eura pro ČR.
16. TTIP se nakonec nejspíš příjme.
17.Zprávy o plánované bezhotovostní ekonomice (likvidace fyzických peněz).
18. Stále častější zprávy o blížícím se kolapsu na podzim tohoto roku (viz. NWOO, AE atd.)
19. Občanská válka na Ukrajině - riziko otevření západní fronty u hranic ze Slovenskem.
20. Neustálá hrozba deflace nebo hyperinflace.

Co myslíte, že nás čeká?
A jde se na to materiálně připravit (dluhy, hotovost, nemovitosti, zlato, emigrace, zbraň)?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Historik 2015-08-11 16:58
To jste vyjmenoval všechny hlavní problémy dneška, je to zdrcující seznam. Asi každému je jasné, že česká ani evropská vláda tyhle záležitosti nevyřeší-vyřeši t nemůže-řešit nesmí...
Vyřešit je může jen válka, diktatura, nebo revoluce a přesně k tomu směřujeme-jsme směrováni, to jak to kdo vnímá.
A jak se na to připravit? To nejde...těžko lze domyslet, co přesně nastane, až se zhroutí stávající společnost, respektive raději to nedomýšlet.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Moon 2015-08-11 17:20
Nemůžeme ze sebe dělat mrtvého brouka!

Myslím si, že vše výše uvedené se přímo nebo nepřímo dotýká každého z nás (i když si to bohužel většina neuvědomuje).

Jen jsem předesl fakta a očekával nějakou konstruktivní reakci, nechtěl jsem zobecňovat jako Vy.

Chápu, že každý by to řešil podle sebe (subjektivně), ale právě o to mi šlo především.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Quercus 2015-08-11 19:45
Asi nejlepším řešením bude být co nejdál od lidí. Prostě zajistit si samostatnost a nezávislost. Kus pole, pašíka a kravku a samozřejmě flintu s municí, aby si člověk živobytí mohl ubránit.
Na zajištění tohoto ovšem nezbývá moc času a spoustě lidem schází odvaha.
Já žiji na samotě a mám tady všechno, čím zajistím rodinu, aby netrpěla hlady a zimou, bez toho ostatního se nechá přežít. Tím nechci tvrdit, že bych to měl nějak jednoduché, pokud k nějakému krachu doje, ale určitě jednoduší než ten, kdo žije v paneláku na sídlišti.
Třeba by mohly být řešením i cenné kovy, jenže jak dlouho vydrží, když pytel brambor bude stát stříbrný řetízek a vepřová čtvrť zlatý!? A nehledě na to, že to zlato z vás udělá terč...
Možná by bylo řešením i ta emigrace. Tak jak v minulosti pár ojedinělců utíkalo na západ, tak se asi v budoucnosti budou davy valit na východ. To ovšem nebude můj případ, mám tu dnes příliš mnoho vazeb, ale být v situaci jako před 10-i, 15-i lety, tak bych šel za Ural už dnes....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # ascharad 2015-08-11 21:27
Máš samozřejmě pravdu, ale pro koho budeš žít když tvůj soused, bratr, kamarád takové štěstí nemá, zemře, bude mít život těch co přežili své blízké nějaký smysl? Odejít je pozdě, budeme se bránit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Quercus 2015-08-11 22:40
Jasně že takový život smysl nemá a právě proto, že mám ty blízké, tak odejít nemůžu...
A pomůžu jim pokaždé, kdy to budu stačit...
Víš ascharade, dal jsem ti plus, ale jak si představuješ, že se budeme bránit? Nebo spíše s kým? Rozhlédni se, co je kolem nás za lidi! Většina umí vzít do ruky leda iphona, aby si udělala selfie, co pak vrazí na facebook. A s takovým materiálem se chceš bránit? Takoví se ani bránit nebudou, protože ani neví proč. Tím se s tebou ovšem nepřu, jestli stojí za to se bránit.Vždycky to za to samozřejmě stojí. Otázka je, jakou máme s touto společností šanci něco ustát!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # ascharad 2015-08-11 23:21
Pokud mi dá někdo do ruky sa vz 58, ubezpečuji tě, žže s ním umím velmi dobře zacházet. Je mi lidí líto, zemře hodně nevinných lidí, lidem zbude jen boj o přežití sám za sebe, věřím, že se pak spojí. Otázkou je, kdo bude bojovat za současnou vládu a Havlisty, já teda ne.Cítíš to napětí? Něco se stane.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Quercus 2015-08-12 00:15
To jsi ty, já a pár dalších, co umí vzít zbraň do ruky a nebudou ji váhat použít. Já se vojně vyhnul, v devadesátých letech to šlo snadno a nemusel jsi ani na civilku, ale za 20 let myslivosti a skeetové střelby jsem dal tisíce ran většinou na pohyblivé terče a učím to i svoje kluky. Táhne mi na 40, ale díky tomu že celý život dřu v lese a na statku, tak mám pořád super fyzičku, takže o sebe strach nemám. Problém fakt je, jestli to stačí, protože valná většina lidí nedržela v ruce ani prak a nožem umí s bídou ukrojit chleba.
Za havloidy bude asi válčit pravda a láska. Jak dlouho vydrží se neposrat, až na ně lež a nenávist vytasí kalacha, to si netroufám prorokovat.
Víš co je nejhorší? To čekání.... a taky to, že mám strach o děti a nejen o ty svoje....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Manicka 2015-08-12 15:05
Na materialni pripravu je jiz skoro pozde. Survivalisti buduji sve sklady jiz roky. Mate cas maximalne tak na nakup nekolika pytlu vlocek, filtru vody a toaletniho papiru.

Ceka nas mohutna dlouho ocekavana celoplanetarni revoluce. Globalisti a zastanci NWO a USA na strane jedne, zastanci ruskeho duchovniho pristupu bez dluhove ekonomie na strane druhe. Jestli to preroste ve 3sv nebo skonci jen v poklidnejsi forme svetove revoluce jeste neni jiste, ale jiste je, ze k tomu dojde.

A bude dulezite nenechat ze sebe udelat uzitecneho idiota jako se stalo majdanistum. V zadnem pripade neprenechat pravomoci rozhodovani o svem osudu jinym.

Je nutne se pripravit predevsim dusevne. Stat na spravne strane a byt pripraven udelat spravnou vec pro vlast a postavit se za svuj narod svou narodni suverenitu a nenechat se vmanipulovat do globalniho fasistickeho statu pod diktatem usa ci kohokoli jineho.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Martin Ngare 2015-08-12 20:41
Nechtěl jste tak třeba říct: Ruští a čínští kapitalisté na jedné straně a Američtí kapitalisté na druhé straně? Nebo ještě přesněji FED versus BRICKS a odskáče to většina lidí? Vždyť vládnou sociopati, psychopati a deprivanti. Pro ně jsou všichni lidi nicky a kolaterální ztráty
...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Manicka 2015-08-13 12:36
Nechtel jsem to tak rici. Kapitalismus je tak jako tak odsouzen k zaniku. Nicmene v prvni etape jeste zustane zachovan a budou zruseny jen ty jeho nejhorsi vlastosti - cili dluhy, lichvarske uroky, vytvareni penez z dluhu, dluhova masinerie. Ale trzni ekonomika zustane zachovana, protoze bez ni si nikdo nedokaze predstavit ekonomiku. Avsak to je jen prvni etapa a ta bude platna na pristich 50 let. Dale vetsina lidi pro svou malost stejne nevidi, takze nemas smysl to ted zminovat.

Rozhodne vsak ekonomika neni jedinou otazkou. Daleko dulezitejsi otazkou o kterou jde predevsim je boj pro globalnimu otroctvi pod fasismem USA.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Pavel Blaheta 2015-08-20 00:38
Reakce na příspěvek "Moon". Stálé intervence ČNB proti koruně skončí v okamžiku jak padne dolar. Nebude třeba intervencí. Nebude proti čemu oslabovat korunu. Jestli Bakala prodal 44.000 bytů nějakému [...]ovi z ciziny tak na to existuje jednoduché řešení. Stačí, aby některý nezávislý státní zástupce (v politických kauzách to umějí někteří dobře) - vydal zatykač na Bakalu pro podvod a jeho obchod (prodej bytů) tímto zastavil jako nezákonný, protože byl nezákonný i převod těch bytů Bakalovi. Na to stačí jeden odvážný státní zástupce a jedno policejní oddělení zabývající se korupcí. A byty budou vyřízeny k dennímu pořádku. Pád ceny zlata se nás nemusí týkat - nemáme jako stát žádné zlato a to co mají jednotlivci tito stejně prodávat nebudou. Protože podle všeho je ten pád uměle vyvolaný, tak se nic neděje a pod 800 dolarů za trojskou unci (v dnešním kursu) padnout nemůže - to by byla cena zlata pod náklady na těžbu. Propad vývozu Německa do Ruska je problém, ale hlavně pro Německo a potažmo i pro Rusko, ale to se s tím nějak popere. Většinu toho, co dosud z Německa vozilo může vyrobit samo - takže v tomto smyslu sankce jen posílí soběstačnost Ruské federace. Nás se to dotkne okrajově. Za poslední rok má ČR nejlepší hospodářský růst z celé EU. Spanilá jízda USA přes ČR? Asi trasují cesty po kterých budou utíkat jestli se opravdu někdy pustí do Ruska zbraněmi. QE od ECB dokud nejsme v unii nás nemusí zajímat. Protiruská hysterie našich médií dosáhne jediného - že si lidé uvědomí, že jsou to všechno prestitutky a přestanou médiím věřit (což se už ve velkém děje). Jestli Assad v Sýrii padne tak máme jako Evropa problém a to že velký - do roka podle slepé baby Vangy velká válka a chemické poničení celé Evropy. Snad se to nestane - snad to Rusko nedovolí. Ale to je jen velké SNAD. Turecko je problém hlavně Ruska a Řecka ne náš. Čínské akcie nikoho nezajímají - nebo je snad obyvatelé ČR drží v nějaké míře větší než zanedbatelné? Americké akcie - dtto. Zákon EU o povinném "vykoupení bank" to problém je především pro střadatele - ještě jsem nepřišel na to jak moc velký i pro dlužníky. Doufám, že Euro nebude námi přijato v nejbližších 5-ti nebo 6ti letech a je možné, že toto dříve zkrachuje a bude klid. TTIP je problém, ale vystoupením z EU může být a nejen tento problém vyřešen. Likvidace fyzických peněz - to by museli změnit Ústavu a to tak rychle nejde a asi se v Česku ani nepodaří. Ukrajina - ano stálá hrozba, ale je to z největší části problém Ukrajiny samotné a Ruska a jen tyto dva státy jej mohou vyřešit. Řešit deflaci nebo hyperinflaci je zbytečné dokud něco z toho nenastane - event. může nastat obojí současně - to by byl potom docela problém. Připravit se nejde na nic - jde to jen soustředit se na sebe a všechno kolem sebe vnímat jakoby z nadhledu a ono se nás to pak ani tak moc dotýkat nebude.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-29 # Ing. Miloslav Dědek 2015-08-11 11:43
Předpověď, že do konce tohoto kalendářního roku dojde ke krachu akciového trhu, je významná informace. Mnohem závažnější je předpověď týkající se vlád, které se mají 1. října celosvětově zhroutit. Celá "ekonomie" je jen uměle nafouknutá bublina. Je nafouknutá pomocí velkého množství nesmyslných výrazů, které v konečném důsledku jsou jen prázdnými pojmy. Nic neznamenají, nic nevyjadřují, nic neřeší. Je to jen o jednom, jak zakrýt krádež za bílého dne.¨V současném zastaralém a nefunkčním pojetí ekonomie prognózují ekonomové budoucnost podobně jako meteorologové počasí.
Pokud se skutečně 1. října celosvětově zhroutí vlády, potom by bylo možné toho využít k nastolení globální demokratické vlády. Podrobnosti jsou uvedeny v článku: [...]/2015/01/o tevreny-dopis-v sem-lidem-na-pl anete.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Moon 2015-08-11 11:55
O 1.říjnu jsem neslyšel.

Prognózy dvou nezávislých zdrojů mluví o letošním kolapsu na září.

To září je takové oblíbenější (černý pátek 1929, 11.9.2001).

Na AEnews píšou už nějakou dobu také o tomto září (židovské svátky, zatmění, krvavý měsíc).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-18 # juro 2015-08-11 12:48
No ja nevim ale ja predvidam ze krach nastane pozdeji a to o nekolik let. Do konce roku vam muzou prasknout maximalne ksandy. A to s prosteho uplne jednoducheho principu. Na svete neexistuje zadnej takovej IDI-T ktery by to rekl v mediich aby se na to svet pripravil. jednak by byl mrtvej driv nez by tu papulu otevrel a pak by po nem ani pes nestekl. Takze lze s tohoto jednoducheho uvazeni rici ze jde o falesnou kartu a lze uvazovat i o poplasne zprave. No a jen okrajove akcionari nakupuji sice potaji ale intenzivne. Pokud trhy pujdou dolu pak jen proto aby v naslednych mesicich sly do kladnych cisel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Moon 2015-08-11 13:08
Nejde přece o to, co říká nějaký konkrétní člověk.
Jde o náznaky a indicie všude kolem nás, ze kterých se můžeme pokusit vyvodit budoucí stav (finance, banky, inflace, deflace, nemovitosti a jiné bubliny).

Ve třicátých letech minulého století také většina lidí doufala v mír, ale menší část správně předvídala válku.

Krizi nebo kolaps si nikdo rozumný nemůže přát...

Jde pouze o to, být v rámci svých možností připravený.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # světlo do tmavých koutů 2015-08-11 15:12
Už je to tady kdo sleduje finance ví že dnes ráno čína devalvovala svoji měnu, to mělo za následek pád AUD a posílení USD , propad komodit a zlata. ovšem hned v zápětí jak je vidět někdo využil nízké ceny kovů k nákupu a vysoké ceny USD aby se zbavil dolaru, Akciové indexy to poslalo do kopru to znamená že od teď to s dolárkem půjde už jen z kopce, protože kdo by se nechtěl zbavit černého petra, zvláště když ví že spoluhráčo ho mají také a ne jednoho a navíc za dobrou cenu. Ovšem nečekejte nějakou informaci v masmediích, ty naopak budou tvrdit při každém poklesu aby lidé nakupovali akcie pardon černé petry aby se jich majitelé mohli snáze zbavit. to že ty masmedia patří většinou těm co se těch černých petrů zbavují o tom snad nemusím hovořit. Situace ze zopakuje jako vždy nejvíce to odnesou obyčejní občané co se neinformují. Pak se samozřejmě objeví pár vyjádření "shoda náhod" "tohle nikdo nečekal ani odborníci" "nečekaný vývoj" a pod.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # Goliáš 2015-08-11 15:20
GERALD CELENTE PŘEDPOVÍDÁ, ŽE DO KONCE ROKU 2015 SVĚT POHLTÍ KATASTROFICKÉ ZHROUCENÍ TRHU AKCIÍ
Možné to je,ale nějak se mi nechce věřit, že by to přišlo ještě letos.
Takových scénářů už bylo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Peter Hansen 2015-08-11 21:05
Tebe to moze byt jedno, akcie predpoladam,z e NEMAS.... Neposobis tym dojmom
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Goliáš 2015-08-12 08:18
Máš pravdu.Je mi jedno kdy to všechno padne.
A ty pokud nějaké akcie máš,tak rychle prodej,aby jiný mohl výhodně koupit.
Já nemám v úmyslu se do něčeho takového pouštět.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Michal 2015-08-11 19:52
Osvěžte si, jak to bylo s krizí v roce 2008:
Finanční krize (Inside Job) - dokumentární film online:
mustwatchtv.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Michal 2015-08-11 21:32
...a jak to bude dál
PŘEDÁVKOVÁNÍ: DALŠÍ FINANČNÍ KRIZE (2010)
Overdose - The Next Financial Crisis
mustwatchtv.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # kojak 2015-08-11 23:40
Jedno je jisté už stovky let, na trzích je dav ten, který se mýlí, takže pokud dav čeká propad, bude se snažit každé pokusy trhu klesat níž vyprodávat. Kdo bude kupovat od davu? Jsou to smart money, kteří spekulují na pokračování párty - trendu. Kolaps většinou přichazí, když si dav myslí, že už je všecko zase super .. Ty staré dobré investiční poučky jsou poměrně jednoduché. Akcie jsou nejzajímavější, když o ně nikdo nestojí. Když se ve frontě u pokladny baví babky, jak je např. zlato výhodná investice, je jasné, že nastal nejvyšší čas se ho zbavit ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # světlo do tmavých koutů 2015-08-12 05:30
o 24 hodin později čínská lidová panka opět devalvovala svoji měnu, to jsem zvědav co tento týden vyleze za průser když se na to čína takto připravuje
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Vilo 2015-08-13 07:37
Preložte niečo k téme od Michaila Chazina!!!! Myslím, že má k tomu čo povedať !!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás