Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světa10 šokujících věcí, které společnosti připadají zcela normální

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

10 šokujících věcí, které společnosti připadají zcela normální

Dejte si na chvíli pauzu a podívejte se kolem sebe. Uvidíte pak, jak je vše vzhůru nohama. Stačí sledovat jenom 5 minut hlavní zprávy a jediné, co v nich uvidíte, bude válka, konflikt, smrt nebo nemoc.

Ano, zčásti je to strategie mainstreamu rozsévat drama a strach, ale rovněž to něco vypovídá i o nás samotných.

Nejlépe bych to shrnul slovy Michaela Ellnera, který řekl:

„Jen se rozhlédněte kolem sebe, vše je vzhůru nohama. Doktoři místo léčby škodí, právníci místo obhajoby právo obcházejí, média překrucují pravdu, náboženství zneužívají duchovno a vlády ničí svobodu.“

Samozřejmě že jde o zjednodušený pohled na svět, ale pravdou je, že si sami sobě spíše škodíme, a to zejména kvůli vidině peněz. Podívejte se níže na seznam 10 věcí, které tolerujeme, i když nejsou úplně normální. Není čas na změnu?

 

10 fakt o naší společnosti, které zvláštním způsobem tolerujeme

  • 1) Peníze jsou prioritou číslo 1 a často převládají dokonce i nad základními potřebami jako je vzduch, voda, jídlo nebo životní prostředí.
  • 2) Používáme ekonomické tržní mechanizmy, i když ročně kvůli nim umírají miliony lidí.
  • 3) Rozdělujeme svět na území a pak o tato území bojujeme.
  • 4) U vojáků nám přijde normální, že zabíjí lidi.
  • 5) Denně zabíjíme a mučíme miliony zvířat, jen abychom se najedli, oblékli anebo dělali experimenty.
  • 6) Posíláme děti do školy, aby se nadrtili nazpaměť věci, které nebudou nikdy potřebovat.
  • 7) Finančně zatěžujeme rodiče, takže se nemůžou soustředit na řádný vývoj svých dětí.
  • 8) Existují tisíce náboženství a každé věří ve svého unikátního a výlučného boha.
  • 9) Zlehčujeme lásku a soucit, ale zato uctíváme válku.
  • 10) Kdokoli, kdo vymyslí něco užitečného, může snadno zabránit ostatním to také využít.

 

Jak by svět vypadal?

Zamyslete se nad tím, jak by svět vypadal, kdyby společnost přestala tolerovat všechny tyto věci a začala směřovat ke změně.

Joe Martino

Zdroj: sott.net

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

0 # Redakce 2015-02-18 09:33
Vážení čtenáři, pokud se chcete účastnit slušné diskuze, přihlašte/zareg istrujte se prosím vpravo nahoře - černá lišta / klikem na "PŘIHLÁŠENÍ". Děkujeme za pochopení.
+49 # Petr 2015-02-18 09:46
Novinářka CNN: ( trojnásobná držitelka novinářské ceny Emmy ): „Vlády nás platí za falšování událostí“

svetkolemnas.info/.../...


www.youtube.com/.../
+22 # 3.14čovinka 2015-02-18 16:38
je tu někdo, kdo už změnil přístup a žije podle svého? Někdo kdo pracuje jen tolik, kolik potřebuje a stihne spotřebovat? Někdo kdo žije aspoň z 50% co říká to video(nemyslím jenom, že nežere maso). Je tu někdo připraven zabít svého nadřízeného v armádě pří útočně či preventivní válce, který ho chce poslat na smrt a který má žold o 10kč větší než ty? Je tu ještě někdo Člověk, nebo jsou tu jen Dělníci, kteří jsou chytří jen tolik, aby mohli pracovat, ale ne dostatečně, aby se ptáli "Proč?" ? Nebo jsem tu jediný?
+3 # kir 2015-02-19 06:50
ano
+57 # Laďa 2015-02-18 09:44
Pravdivé video a také myšlenky....

Kéž by více lidí přemýšlelo vlastním rozumem a řídilo se přirozeným a logickým úsudkem od malička.

Rozdávat mezi sebou více toho dobrého, myslet v dobrém a taky se tak chovat ke všemu kolem nás.

Svět by byl jiný, daleko lepší.
+17 # Gory 2015-02-18 10:50
Cituji Laďa:
Rozdávat mezi sebou více toho dobrého, myslet v dobrém a taky se tak chovat ke všemu kolem nás. Svět by byl jiný, daleko lepší.
Jenže to by člověk nesměl být člověkem,
dostal možnost volby a v podstatě neví, co s tím má dělat, tak seká jednu chybu z druhou a viní ze svých chyb okolí. Jednodušší by bylo se podívat sám sobě do zrcadla a že je to pěkně hnusný pohled, tak je pohodlnější/ zbabělejší útočit na druhé. A pak to vypadá, jak to vypadá, bizarní kino.
Vznikají věčné slogany "..je to marný, je to marný, je to marný.", "..a tak si tu hnijem"
Nic nového, tisíce let stejné, jen kulisy se mění, věčný boj protikladů, dne a noci, dobra a zla.
+45 # Richard 2015-02-18 10:20
Co mají dělat? Přiznat že neohrožená ukrajinská armáda hlásajíc ,,pravdu a lásku" po tom jak ,,vítězně" postupovala dostává najednou na prdel a že existuje kotel kde se tísní ,,elita" intervenčních jednotek?
Jsem zvědav co bude zítra.......
+27 # Gory 2015-02-18 10:59
Cituji Richard:
Co mají dělat?
MUDr Plzák : Zatloukat, zatloukat, zatloukat, zatloukat.
ale je to marný, je to marný, je to marný, je to marný.
+6 # Historik 2015-02-18 17:05
Neber úplatky, neber úplatky, nebo dopadneš jako Porošenko.
+2 # Gory 2015-02-19 06:26
Na Chocholouška jsem zapomněl :o(
S Porošem trefné, vzal tučnou zálohu a teď neví, co s tím, už dobře vidí svoji lucernu, tak volá, aby rychle přihopkaly mírové jednotky
-36 # Franta Bastlik 2015-02-18 10:04
Bod č.8 :
Existují tisíce náboženství a každé věří ve svého unikátního a výlučného boha.

- To je lež jako věž ! Existují pouze 2 náboženství:

-- První - víra v Boha, kterého popisuje Bible. Lidé spadli do hříchu a mzdou hříchu je smrt. Dle Božího zákona jsme měli být již dávno mrtví, pokud bychom zároveň nebyli pod Boží milostí a nebylo zaplaceno výkupné za hřích. Je to dar, který lze přijmout nebo odmítnout. Vykoupení si nelze žádným způsobem zasloužit, dobré činy jsou pouze důsledkem dobré víry. Činy člověka se odvíjí od toho, čemu věřím. Pokud věřím v evoluci, v zákon džungle a v právo silnějšího, proč by se pak ostatní měli podivovat nad tím, že se chovám jako zvíře, jako bezcitná bestie.

-- Druhé - víra ve spasení skrze dobré skutky, skrze práci sám na sobě, skrze posun vlastního vědomí na vyšší úroveň do duchovní oblasti. V tomto druhém náboženství - Satanovo (Luciferovo) - lze vždy najít 2 prvotní lži, pomocí kterých se mu podařilo svést lidi do hříchu:

1. Nezemřete.
2. Stanete se pododobnými bohu, budete jako bůh.

Všechna náboženství kromě biblického podporují tyto 2 lži. Nechť si to každý prověří sám, že je to pravda. Satan vždy věděl, že pokud bude v lidech podporovat pýchu a to, aby věřili ve vlastní nesmrtelnost a božskou podstatu, najde to u lidí kladnou odezvu. Bible nic takového neučí. Prach jsi a v prach se obrátíš. Člověk není nesmrtelný a ani není božské podstaty.

Existuje jediná možnost, jak z toho ven - vrátit se do souladu s Bohem, tvůrcem všeho. Tedy respektovat návod od výrobce - Boží zákony. A ještě jednu důležitou věc, kterou říká Bible - každý bude vzkříšen. Jedni k věčnému životu a druzí k hostině ptáků, aby byl soud spravedlivý. I odsouzený má právo slyšet rozsudek. Tehdy neobrácení lidé pochopí, jak hluboce byli podvedeni, bude však již poždě, soudní proces již bude uzavřen a rozsudky stanovené. Nechtěl bych se účastnit druhého vzkříšení.
-14 # Gory 2015-02-18 11:06
Cituji Franta:
říká Bible - každý bude vzkříšen. Jedni k věčnému životu a druzí k hostině ptáků, aby byl soud spravedlivý. I odsouzený má právo slyšet rozsudek. Tehdy neobrácení lidé pochopí, jak hluboce byli podvedeni, bude však již pozdě, soudní proces již bude uzavřen a rozsudky stanovené. Nechtěl bych se účastnit druhého vzkříšení.
+1000, díky, lépe bych to nenapsal
+4 # Franta Bastlik 2015-02-18 13:00
Z hodnocení příspěvků je krásně vidět i potvrzení dalšího proroctví. Až přijde skutečný Syn člověka, ten pravý (ne ten falešný, který přijde jako první a bude se za Ježíše vydávat), nebudou ho lidé vítat. Naopak, budou kvílet hrůzou a hledat pukliny v zemi a snažit se skrýt. Až tehdy pochopí, že to nebyl žádný fór a že naletěli. A co řekne Satan ? Já jsem je přeci k ničemu nenutil, vůli měli svobodnou a sami se rozhodli. Že jsem lhal a naletěli mi ? Jejich smůla.
+2 # Lai Lai 2015-02-18 22:16
Hele Franto,tyhle řeči běž vykládat babkám do kostela,ty ti to sežerou a pak podarují korunu.Ta tvoje bible byla taky příkladem pro nespočetné množství zla v historii.A do teď se jí řídí církev (na kterou platím daně jako ateista),která si neustále nárokuje majetky.Věř si v co chceš,ale netlač to ostatním do hlavy.
-2 # Gory 2015-02-19 06:09
Cituji Lai Lai:
Hele Franto,tyhle řeči běž vykládat babkám do kostela,ty ti to sežerou
Měl byste vědět, že se všechno dobré dá zneužít, ŘK církev je opravdu manipulační hnus,
+2 # Gory 2015-02-19 06:06
Cituji Franta:
A co řekne Satan ? Já jsem je přeci k ničemu nenutil, vůli měli svobodnou a sami se rozhodli. Že jsem lhal a naletěli mi ? Jejich smůla.
+1000, jako bych slyšel pravdoláskaře, "osobní odpovědnost jedince, jste přeci svéprávný, že ?"

Potěšil jste mne, díky. Mne vždycky potěší, když potkám člověka, který to má v hlavě srovnaný. A tady je jich dost.

Na hodnocení příspěvků nehleďte, já jsem třeba včera koukal, že hned při vložení příspěvku ihned naskočí +liky Troll automat
+25 # Petr 2015-02-18 12:37
No přesně jak ten bod 8 píše furt si musí někdo obhajovat nějaké svoje unikátní svaté písmo. 1. Totálně nechápete ani to co bible píše jelikož vám chybějí okultní znalosti bez kterých dost důležitých věcí vám uniká. 2. Jsme nesmrtelní jelikož tělo je pouze nastroj duše pro život v hmotném světě v kterém by duše nemohla zrát pro přechod do vyší sféry a pokud duše tělo opustí opět se zde rodí dokud nezíská dost zkušeností potřebnych pro vzestup. Reinkarnace je fyzikálně podložena jelikoz duše je energie tak zakon o zachování energie pro ní platí jelikož se vztahuje na veškerou energii a ten zákon vytvořil bůh. 3. Bůh je dle bible neurotický packal co celej vesmír stvořil uplně nejhůř páč adamovi a eve musel dát do zahrady zakazanej strom ( to ho nemohl dat jinám a navíc stvořitel by prece věděl co se stane ) a neni schopnej ani satana zastavit i kdyz on je stvořitel tak to pro nej prece nemuze bejt problem napravit , no a necha nas cekat na soud tisice let aby lidstvo bylo co nejhrisnejsi. Fakt je smutné jak vidite boha a jak moc ste tupe ovce chudak jezis se obetoval a ani nechapete proc :-/
-9 # Franta Bastlik 2015-02-18 13:16
- Pojedli ze zakázaného stromu = začali si sami určovat, co je dobré a co špatné, Boží zákony hodili za hlavu.
- Svobodná vůle stvořených bytostí není výrobní vada. Svoboda rozhodnout se, bez ní bychom byli jen roboti, byť sebedokonalejší . I Satan měl svobodnou vůli, ale rozhodl se špatně.
- Ano, trvá to už dlouho, souhlasím. Ale to je lidský pocit. Některé soudní procesy bývají dlouhé a pokud mají být spravedlivé, můsí být důkaz jednoznačný, o to tu běží. Kdyby bůh Satana zničil hned na počátku, ostatní stvořené bytosti by ho sice poslouchaly, ale ze strachu. A to je to, co rozhodně Bůh, který je láskou, nechce. Chce, aby inteligentní bytosti samy dospěly ke správnému závěru a láska k Bohu byla od srdce, ne z donucení nebo strachu. Konečné zničení bezbožných bude pro něj nelehký a smutný úkol, který ale musí udělat. Bible to popisuje tak, že se ujme neobvyklého úkolu.
+11 # Nausius 2015-02-18 14:17
Bible. Vždyť to jsou mnohdy příběhy převzaté ze starého Egypta, Sumeru, Asyrie atd.
Třeba sumerové o bozích vyloženě hovoří jako o návštěvnících z hvězd.

Nejsem věřící ačkoliv věřím v jakési božství, ale ne v tom smyslu, že bych se klaněl fousatému pánovi na obrázku.

Můžu se vás tedy zeptat jak si Vy osobně představujete Boha? Docela by mě to zajímalo.
0 # Franta Bastlik 2015-02-18 16:45
Bible dokonce zakazuje si Boha zobrazovat jakýmkoli způsobem - 2. přikázání - modlářství. Je pro to velmi dobrý důvod. I když to začne nenápadně, skončí to tím, že člověk uctívá modly a ne pravého Stvořitele. Falešná náboženství jsou založena na uctívání model, může jimi být i člověk, např. papež. Je to samozřejmě pro satanova náboženství neoblíbené přikázání a proto muselo být vyškrtnuto:

www.desetprikazani.cz/.../

Pozor, modlou může být i nějaký obraz, který si člověk vytvoří ve své mysli a hýčká si ho. Tuto špatnost opět podporují falešná náboženství, říká se tomu vizualizace a lidem se lže, že člověk má takovou sílu mysli, že pokud na sobě bude pracovat, obraz vytvořený v jeho mysli se stane skutečností. Další podvodnou technikou je představa, že člověk řekne nějaké slovo, zaklínadlo a slovo se zhmotní a stane skutečností. Například když si budu denně do zblbnutí opakovat, že budu bohatý, stane se to. Bible říká, že opakovaná modlitba je neužitečná, Satan naopak používá techniku, kdy 100x opakovaná pravda se stává lží. Anebo jinak, že existuje "kosmická síla", kterou když se to naučím, mohu ovládat, dát jí formu slovem nebo sílou mysli. Ti, kterým se to podařilo, byli jistě ohromeni a motivováni pokračovat, jenže si neuvědomili, že to není jejich vědomí, kdo koná podvodné zázraky, ale Satan s padlými anděly, je to past. Tyto techniky pronikly i do psychologie a jiných oborů a na to, že určité věci fungují se vymýšlí pseudovědecká zdůvodnění. Ale není to nic, než starý okultismus a čarodejnictví převlečeno do pseudovědeckého kabátu.

Ještě bych se vrátil k tomu, jak chápat Boha z Bible:

1. Je to forma inteligence, která tu byla vždy a není součástí stvoření. Tedy není součástí vesmíru a neplatí pro něj fyzikální zákony. Tedy je podvod, pokud někdo tvrdí, že bůh je ve všem, to je panteismus.
2. Bůh stvořil vše.
3. Bůh je láska.
4. Bůh je všemocný a vševidoucí. Před ním nelze nic skrýt. Dále Bible mluví o knihách života, což si představuji jako nějaký total record, podle kterého je schopen zrestaurovat-vz křísit jakoukoli osobu, která kdy žila. A také to udělá. Pokud někdo zemře, total record stále existuje. Ti, co nepřijmou znamení šelmy a budou žít v Kristu, budou vzkříšeni a již nikdy nezemřou. Samozřejmě jejich "fyzická" schránka nebude ta, kterou mají lidé dnes. Ti, kteří přijmou znamení šelmy, budou také vzkříšeni, ale ke smrti. Poté, co proběhne poslední fáze soudu, budou i se Satanem a jeho anděly vrženi do jezera hořící síry (peklo), což prostě znamená, že budou vymazáni ze světa a bude vymazán i jejich total record. Žádné další vzkříšení již nebude možné

Velký Babylon = náboženství Sumeru, Egypta, Asýrie, Řecka, Říma, Mayové, .... , New Age

Ano, příběhy falešných náboženství se nápadně shodují s příběhy z Bible a dokonce některé příběhy jsou starší než Bible. Satan si totiž již dopředu připravil svoje padělky, mezi kterými chce originály doslova utopit. Nejde však jen o formu - obal, ale hlavně o obsah. Pokud někdo skutečně rozumí Bibli, je schopen nádherně padělky odhalovat jeden za druhým. Takovým extra padělkem je třeba falešná trojice. Každé náboženství má svoji trojici. Satan není hloupý, má svůj plán, ale proti Božímu slovu je bezmocný.

Bytosti z hvězd, Atlantida, kdo to byl ? Ano byli tady a předávali lidem znalosti. Satan a jeho andělé dokážou vstoupit do hmotného těla, nejen lidského. Vytvořit iluzi bytostí z hvězd pro ně není problém. Jejich působením však upadla tehdejší lidská civilizace do takového marastu, že Bůh musel Zemi očistit velkou povodní. Tehdy zřejmě probíhalo i klonování, křížení lidí se zvířaty a další ohavnosti. Není na to sice důkaz, ale jsou určité indicie, že dinosauři byly výsledkem těchto zrůdných experimentů. Proto se dnes tlačí dětem ve školách jako ta nejroztomilejší a nejlepší zvířátka, jaká kdy žila.
Jen na závěr malá otázka. Kdo stojí za jevy UFO, kdo jsou to ty bytosti z létajících talířů a proč jsou v kruzích v obilí vyobrazeny symboly, které souvisí s falešnými náboženstvími ?
+2 # 3.14čovinka 2015-02-18 20:10
Bible je dost alibistická. Pokud se něco udá dobře, může za to Bůh. Pokud špatně, tak člověk či Satan.

Nicméně další alibismus je ve tvých dvou posl.odstavcích . Satan si dopředu připravil padělky...
Lidé, ze své nedokonalé podstaty, nemohou rozpoznat, co je a co není Pravda. Nelze to. I když s těmi vykládači Bible počítá, tak je to jako když někdo v místnosti zasere a jako první zařve "kdo to?". "Kdo čuje, ten duje". Ale důkaz, pokud to nikdo neslyšel, neexistuje....
To znamená, pokud Jehova chce soudit jeho dílo, které samo není dokonalé, neboť stvořil blbou Evu, která se nechala oblbnout, která neměla dostatečné sebevědomí, dostatečnou kuráž odolat, která neuměla domyslet co se stane, popř.si to pouze neuvědomila... , tak nemůže být spravedlivý.
Jehova nemůže soudit lidi, že nejsou schopni rozpoznat falešné proroky. Nemůže soudit Číńany, že jim nikdo neřekl před 1000lety, že je nějaké křesťanství. Pak umřeli a už nemohli uslyšet Boží zprávu.

Svobodná vůle je iluze. Je prokázáno, že mozek se rozhodne ještě před tím, než si uvědomíme myšlenku. Jak potom můžeme být souzeni za to, že mozek už několik sekund dopředu věděl, že pozvedne ruku, uchopí nůž, a píchne jí souseda? Vědomi, tedy svobodná vůle, jde až za tímto. Dobře, pak bude Bůh soudit Mozek. Ale bez vědomí prosím. To vědomí je v tom patrně nevinně. Skrz vědomí se do Mozku ukládají informace, které pak nevědomky ovlivňují i zbytek těla. Nehledě na toto, tak i tyto vědomé myšlenky nejsem schopni plně ovládat. Prostě vliv okolí nám vnutí o čem máme přemýšlet. Když na tebe někdo vytáhne nůž, zákon zachování života ti přikáže jednat. Mozek už to ví dopředu, takže buď prostě zdrhneš, nebo to vyřešíš na místě, nebo zemřeš. Ty to vědomě přožiješ a mozek si z toho něco veme(opět nemáš pod kontrolou co, neboť ten už se rozhodl dopředu a ty si to uvědomíš až zpětně), a toto tě ovlivní na příští podobná setkání. OK, to jsi dospělý.
Ale co návyky, které si s sebou neseme od cca 1roku života, kdy se začíná človíček učit příčina-následe k? Bůh nemůže odsoudit násilníka a opilce proto, že vyrostl v kriminálnícké komunitě, kde v životě neslyšel o Bohu a Bibli. A když mu někdo v dospělosti o ní bude řikat, pak jak může rozpoznat Pravdu? Nelze. To že je násilníkem, je z vnějšku špatné. Ale nezle ho vinit.

To, že neexistuje svobodná vůle ke svým činům dokazuje další biblický výrok, že Bůh je vševědoucí. Pokud Bůh ví dopředu, že se "já" nenapravím, pak proč mne zkouší? On z logické podstaty nemůže vědět, jestli se napravím(jinak by mne nezkoušel). A pokud neví, jestli se napravím, pak neví všechno. Pokud to ví, jestli se napravím, pak už je můj život nalajnovaný a nemám kaj uhnout. Nedává mi šanci si zvolit, neboť už ví dopředu, jestli se napravím nebo ne. TAkže buď není SV, nebo neví všechno.

Proč měl Bůh potřebu nechat strom poznání mezi blbými prvními lidmi? Proč je zkoušel, když věděl jak to dopadne? Nebo to nevěděl? A nebyl vševědoucí?

Sebelepší studium Bible narazí zákonitě na úskalí překladu(museli bychom studovat ve starohebru), nebo na posunutí významu mnohých slov. Ony se sice opisují stále stejně, ale význam se posouvá. To znamená, že se musí bádat i nad významy jednotlivých slov v tehdejší době. Příkladem nechť je, že v desateru je "nezabiješ". Ale toto slovo se užívalo v kontextu "nezavraždíš". Slovo zůstalo stejné(nezabije š), ale význam je posunut. A to už v době JK a prvních křesťanů, kteří se nechávali zabíjet, jen aby nemuseli zabít oni. Přitom kdyby žili o 1000?let dříve, vklidku by gladiátora sejmuli(pokud by na něho měli) a bylo by to ok.

Takže říkám, Bible není lživá, ale my ji UŽ nemůžeme pochopit. Proto Bůh posílá dokola nové a nové proroky a upravuje "Písmo". Naposled ho upravil(dle výkladu Muslimů), když poslal Mohameda. Proto je Islám radikální jako Starý zákon je. Protože ačkoliv uznávají JK, tak říkají, že bylo potřeba přínést nové pokyny(od Boha). JK a následovníci byli zjevně moc měcí.
(nejsem vyznávač Islámu, ani se jich nezastávám, snažím se jen poukazovat na možné(možná zdánlivě) souvislosti)
+2 # .lak 2015-02-18 20:36
Konqiskadořina jak s indiány u pindosů v mnoha aktualizovaných scénách a choreografiích obcujících. Už to slovo stačí a prchat od inkvizice laiků. (milovníků)
Koumáky profi a dráby s katy měli taky na kacíře, skryté formy jsou asi patrně hobby. A ne náhodou vždy v absolutistickýc h zvěrských režimech byl primární klerofašismus a patrně hluboko do středověku za feudalismu a s oligarchistický mi novodobými konstrukty se bude chtít drát zase na výsluní.
+4 # Franta Bastlik 2015-02-19 08:09
Noví proroci - pokud je jejich učení v rozporu s Biblí, jsou to falešní proroci. Bůh není hloupý ani nedokonalý a nepotřebuje opravovat svoje dílo, navíc již dokončené. Ježíš sám řekl, že v jeho jméně přijdou mnozí, aby svedli lidi na scestí. Není možné to pochopit, pokud se člověk nestane věřícím.
+10 # michal 2015-02-18 10:12
Proc deti chodi do skoly od 6 nektere od 7 let ? V tomto veku se u nich rozviji centrum pozornosti. Take dulezita cakra a to v kazdem veku od narozeni jedna. Takze v tomhle veku je to 6 nebo 7 a to kazdy vi na co jsou.
Jak to bylo v matrixu s ohnutim lžíce?
ŽŽádná lzice není a ohybam se ja sam ne lžíce....
-13 # Franta Bastlik 2015-02-18 10:53
Pozor na další satanskou lež, že realita je jen v lidské hlavě. Tedy že kolik lidí, tolik realit. A že lze realitu změnit lidskou myslí. Ne ! Realita je jen jedna a nelze ji ohýbat.
+2 # Gory 2015-02-19 06:21
Cituji Franta:
Pozor na další satanskou lež, že realita je jen v lidské hlavě. Tedy že kolik lidí, tolik realit. A že lze realitu změnit lidskou myslí. Ne ! Realita je jen jedna a nelze ji ohýbat.
Taky dobrý, já bych jen dodal, že lidé žijí ve svých představách
+22 # Nausius 2015-02-18 12:06
Ve filmu Ďáblův advokát s Al Pacinem který hraje Satana říká:

"Nikdo kdo má všech pět pohromadě nemůže popřít, že celé 20.století je zcela moje."
+9 # Franta Bastlik 2015-02-18 12:49
Bible jednoznačně říká, že Satan je vládcem Země od pádu lidí do hříchu. Bůh to připouští a je to součástí velkého soudního procesu. Zkrátka řekl jsi, že se nebudeš řídit mými pokyny. Dobrá, ukaž co umíš ! Bůh ví, že se to Satanovi nepodaří a sjednocení ve lži nebude nikdy fungovat. Ale musí to vidět také všichni ostatní, musí být jasný a jednoznačný důkaz pro všechny, k čemu vede hřích.
+7 # Martin Ngare 2015-02-18 15:55
A Země byla dána lidem, aby třídila zrno od plev...
"snáze projde velbloud uchem jehly, než bohatec do mého království" => kdo se stal otrokem hmotného, nevstoupí do duchovní reality a nespočine zpět v jednotě s Bohem...
A k úloze člověka bych citoval Tomáše: "Člověk který hledá, ať nepřestává hledat. Když najde, bude otřesen, bude se divit a stane se pánem veškerenstva."
"Ten, kdo poznal svět, našel mrtvolu a kdo našel mrtvolu, toho svět není hoden."
+9 # kojak 2015-02-18 15:00
Tahle společnost je nemocná. Jedete po silnici a vidíte nahou prdel jak nabízí půjčku. Když ale někde někdo vystaví veřejně druhou stranu prdele nebo druhou stranu zad, je z toho málem kriminál ...

Proč jsme tak křečovitě až komicky "morální"? Proč sami se sebou hrajeme tak blboučkou hru? Asi za to může "ego", co... Tak hurá do 3. světové války, bude to zábava.... možná půjdou bojovat i švejci ...
-1 # Martin Ngare 2015-02-18 16:16
Křesťani čekali Armegedon v roce 1000, 2000, 2012...
Svědci jehovovi jej čekají neustále... Bohu trvalo stvoření Země 6 dní (...takže cca 4,6 miliardy let) a 7 den odpočíval (odpočívá, tak co by nějak zasahoval, teď má padla!) A nás tady nechal pokušením a spravedlivý, nestranný archanděl Satanael hlídá Bránu. Těšte se, vy kdo máte krev na rukou!
+3 # juro 2015-02-18 19:34
:-D :-D jenom deset? No me se to nastesti netyka, Vim ze penize neexistuji a jejich hodnota je hodnota nejen pomijiva ale hlavne jen fantasmagoricka . No kdo tomu veri zije a vsazi na priblble papirky kdy znici ne-jen svuj zivot Ale zivot cele rodiny. Je to novodoby problem, protoze vice lidi radeji dre na cizim nez na vlastnim. A ja se ptam, proc to delate??? Radeji si pestujte sve a ziskate nejen zdrave jidlo ale nemusite se hnat za nesmylnosti. To radeji ctete miniaturni popisky potravin co vas zabijeji protoze jste necoi prehledla. Ale ono to neni tak strasne. proste staci chtit a nebat se prace. Kralik na smetane vlastni vajicka brambory mrkvicka proste zeleninka sem tam prasatko ci skopove no co je na tom tak sloziteho. Ano neni to shanel a zviratka pachnou alespon nam lidem Jenze vite cim to krmite vite o jejich nemoci vite co pak konzumujete a jak je maso stare. Kravicka da mleko a neni problem udelat maslo i smetanu syr. Proste jen chtit. Tak na co si to vlastne stezujete???
+4 # puvodni Novak 2015-02-18 19:51
Kdo si také všiml té pýchy místních spravedlivých ?
+2 # Franta Bastlik 2015-02-19 09:55
Přesně z toho byl obviňován i Ježíš. Nebyla to však pýcha, ale síla pravdy, která urážela pýchu židů tak, že ji nemohli snést.
+1 # 12345 2015-02-18 22:21
Pekny clanek
+2 # abecede 2015-02-19 09:12
Franta a Gory maju pravdu - skumanie Pisma svateho (Biblie) je naozaj jediny relevantny zdroj informaci o povode a vyvoji zla na Zemi. Ale Je tu Stvoritel ktory ma vsetko pod kontrolou. Preto NEZUFAJTE! Nenechajte sa znechutit poznavanim pravdy niekym kto si krestan hovoril ale svojim zivotom odkaz Krista uplne zdehonestoval.. . Biblicke pravdy musia byt znovaobjavene.. ...
+1 # Josef Kadleček 2015-02-20 00:15
Proboha, co se divíme, že je svět naruby, když tu vládnou diagnostikovate lní psychopati?!

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás