Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaUSA šíří v Česku islám

Sociální sítě

Reklama

USA šíří v Česku islám

Česká vláda schválila program, který má českým školákům přiblížit islám. O islámu budou dětem vyprávět na speciálních lekcích. Celou akci financuje hlavní bojovník s islamismem - Spojené státy americké.

Dějiny mají zvláštní vlastnost – opakují se.

Někdy do poslední tečky, jindy jen náznakem kontur. Zkrátka, mají svůj osobitý rytmus. V poslední době protiruští štváči často skloňují Hitlerův anšlus Rakouska a mnichovskou zradu (ke které došlo za aktivní podpory tak zvaných západních spojenců).

Ale k meditacím české intelektuální kavárny se vrátíme někdy příště. Pojďme si připomenout historii, kterou jsme sami prožívali před pár desetiletími.

V první polovině 90. let minulého století se nad Afghánistánem vznášelo mračno občanské války. Jen, co zemi opustila sovětská vojska, Američany podporovaní mudžáhedíni se v bratrovražedném boji utkali o moc nad zbídačeným národem. Konflikt vyhrálo hnutí Taliban. Bývalí studenti islámských náboženských škol pokořili všechny své protivníky a podmanili si prakticky celé území státu. Pouze na severu Afghánistánu zůstala ohniska odporu.

Taliban, který neskrýval tvrdý antagonismus k jinověrcům, ženám a pozemským radostem, se těšil podpoře Spojených států. Washington v islamistických radikálech viděl stabilizující sílu a obchodního partnera, který by Američanům pomáhal s expanzí do postsovětské Střední Asie. A lidská práva? Ta šla stranou. Stabilní kšeft über alles.

Po roce 2001 nastal obrat. Z Talibanu, kterého Washington hýčkal, se stal nepřítel a Spojené státy se proměnily z patrona afghánských fundamentalistů v hlavního bojovníka se světovým islamismem. Americká armáda vtrhla do Afghánistánu, kde doposud zůstává a zůstane v zemi i po oficiálním stažení mezinárodního kontingentu koncem letošního roku. A nejen tam. Křížové tažení proti radikálnímu islámu provádí USA už v půlce světa - v Pákistánu, Jemenu, Somálsku, Keni nebo na Filipínách.

Možná si říkáte, co má znamenat tato lekce z amerického pokrytectví? Pouze malé memento k události našich dní.

V českém tisku se objevila informace, že americká vláda bude v České republice financovat projekt, která má českým školákům dokázat, jak fajn je islám a muslimové vůbec. Propagace islámu má údajně zbavit naše děti předsudků a stereotypů, k islámské víře. A to navzdory tomu, že počet muslimů v České republice je mimořádně nízký – zhruba 20 tisíc – a česká legislativa dlouho oficiálně neuznávala v ČR islám jako náboženství.

Učitelé budou převlékat holčičky do burky a pouštět namáz ze školního rozhlasu za americké peníze. Projekt je financován z grantu americké ambasády v Praze a za přispění Fondu Anny Lindhové, který nese jméno zavražděné švédské levicové političky. V lednu 2014 získal projekt Muslimové očima českých školáků záštitu českého ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Plíživou islamizaci Česka okomentoval Hlasu Ruska místopředseda strany NE Bruselu – Národní demokracie a publicista Ladislav Zemánek:

„To, co si dovoluje americká vláda, je skutečně neuvěřitelné. Americká ambasáda v Praze v posledních letech podporuje a financuje nejrůznější kampaně a akce, jejichž ideologické pozadí je velmi problematické, a pro mě osobně dokonce nepřijatelné. Mám na mysli například podporu každoročních homosexualistických pochodů Prague Pride, která je součástí mnohem širšího projektu spuštěného americkou vládu loni v dubnu, jejímž cílem je školení aktivistů a šíření homosexualismu po celém světě. Americké daňové poplatníky tato zvrhlost stála 11 milionů dolarů.

Nyní pro změnu přichází s kampaní „Muslimové očima českých školáků“. Nejde o nic jiného než o účelovou ideologickou indoktrinaci, která má z dětí a dospívající generace vymýtit údajné stereotypy a předsudky a zbavit naše děti a mládež „latentní islamofobie“. Podíváme-li se na jedince a spolky, kteří kampaň buď přímo financují, anebo alespoň podporují, zjistíme věci, které jsou skutečně znepokojivé.

Kupříkladu jedna z nadací je součástí unijního projektu EUROMED, který krom jiného počítá s přesunem nejméně 56 milionů muslimů do Evropy do roku 2050. Propagandistickou kampaň „Muslimové očima českých školáků“ podporují i islamističtí radikálové z České republiky, kteří verbují zdejší muslimy pro džihád v Sýrii. Když pochopíme všechny tyto souvislosti, musíme uznat, že jde o velice nebezpečný projekt, úzce související s prosazováním multikulturalismu a rozkládáním tradičních společenských norem spjatých s křesťanskou podstatou naší evropské civilizace. Je alarmující, že podobné projekty financuje americká ambasáda.

Domnívám se, že by si na její aktivity měli čeští občané a státní orgány pořádně posvítit. Podobná činnost totiž hraničí s podvracením našeho státu a jednoznačně škodí českým zájmům.“

Zdroj: czech.ruvr.ru

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+33 # Mariánka 2014-04-29 18:53
Třeba budou Amíci referovat i o této španělské radikální metodě boje se stavbou mešit: svetkolemnas.info/.../...
+29 # Falbr 2014-04-29 18:55
+68 # Historik 2014-04-29 19:10
Dobrá metoda,ale správně je čuníka sežrat a araba zakopat.
+5 # eman 2014-04-30 10:33
A NEBO TO DOPADNE JAKO TADY ......
OBRAZRK:https://www.facebook.com/124563204315456/photos/a.419842611454179.1073741828.124563204315456/454688637969576/?type=1&relevant_count=1
-2 # tora85 2014-04-30 13:11
s tim iranem nemas moc pravdu.
www.youtube.com/.../
+134 # Historik 2014-04-29 19:05
Každá akce vyvolá reakci,aneb jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá. Už teď mě vytáčej zahalený ženský v tramvajích. Jo ,přivezte jich sem statisíce,já je budu živit a budu se učit,jak se mám chovat,abych je neurážel a přizpůsobil se jim... Ani omylem!
-88 # kojak 2014-04-29 19:11
no, tak trochu k naší smůle, nezbyde nám, než se s tím smířit nebo skočit pod vlak
+26 # ano 2014-04-29 20:26
to je jediné čo ta napadlo židáčku?
+78 # Michal7 2014-04-29 21:36
Zvláštne je, že Švajčiarsko si to nenechalo a preto ten ohromný pokrik EÚ a USA, že nie sú dostatočne demokratický. Švajčiari si nechcú zničiť vlastný štát a dobrovoľne urobiť genocídu, aké nedemokratické. ..Takže riešenia sú, prevziať politický model Švajčiarska a vystúpiť z EÚ a NATO..Nenechať si diktovať genocídne požiadavky z EÚ a USA.
-15 # ... 2014-04-29 22:19
Se Švýcarskem máš pravdu, však:
S dluhama jako ty Česka si nemůžeme dovolit nic, jen poslouchat... Česko ztratilo svůj dřívější význam... Buď si tu někde v klidu dožít těch svých pár, nemělo by to nějak postihnout ten všední život mnoha lidí a ve výsledku se tu dá žít celkem pěkně v celosvětovém měřítku (mám na mysli ty horší situace, kde lidi každodenně umírají kvůli přírodním podmínkám, nebo naprosto chudé oblasti, oblasti bez vody..), no..máme se ve výsledku dobře, jen očekáváme víc a taky to chceme... A nebo se sbalit a odejít za -lepším-, protože je to tu čím dál tím pochybnější... Z ještě širšího pohledu: stát utváří občané a tak hrají velkou roli ve fungování státu, pokud by se VŠICHNI sbalili za tím "lepším", stát by -zanikl-, ale to už je jiná... Chce to čas, každou chvílí se ukáže kdo jak hraje na který nástroj a kdo proti komu... Aby však nebylo pozdě...
+5 # downunder 2014-04-30 00:54
Po roce 1989 jsem se obavala, ze ceske zeme zase "zabere" nemec!!! Kez by to udelal!! Alespon by drzeli s nami a chranili si sve zajmy. Americanum na nas nezalezi.
+11 # ph4rmy 2014-04-30 13:50
len aby to nebolo nakoniec tak, ze nemec zabraty amikmi zaberie cesko v domneni, ze si uskutocnil svoj sen o 3. risi
+7 # Pesimista 2014-04-30 14:12
svicarsko svicarsko svicarsko....ta ky bylo neutralni za druhe svetove a koukali se na to jak se smele vrazdime zatim co profitovali...p roste... maji se dobre jen diky bankam ..(ekonomice)(v sem ostatnim co tu "hru" hraji) jestli tam neni nejakej elitar/zvraceny zid co taha za nitky tak ja jsem asi thajvanska baicka ....uz mam po krk vypraveni o svicarech a lezeni jim tak do riti...

kdo ma prachy tomu se hold dnes leze do riti ...chapu to ale nelibi se mi to
+1 # why not 2014-04-30 18:43
napr. rt.com/.../...
+
Switzerland's Secret Armies
Despite its neutrality, a 1990 parliamentary investigation revealed a secret stay-behind army, code-named Special Service, then P26, operating within the Swiss military secret service Untergruppe Nachrichtendien st und Abwehr (UNA), during most of the Cold War.
Yet Switzerland experienced no terrorist attacks or coup threats throughout the period, so why the need for extremism. Parliamentary commission Senator Carlo Schmid said he "was shocked that something like this" went on, calling it "conspiratorial ....like a black shadow."
A judicial investigation, headed by Judge Pierre Cornu, was charged to learn if Swiss neutrality was violated. Evidence confirmed that P26 cooperated closely with Britain's MI6 and other UK intelligence, concluding, however, that no Swiss laws were broken, whether or not true.
+1 # Vlaďka 2016-04-29 14:26
Asi omylem jsem dala mínus......vytá čí mně,že tolik lidí se najde,kteří nedomyslí důsledky,co se stane. Přijde jich sem milion a za tři roky z nich budou 3 miliony. Kdo to uživí?Z čeho?Konec koupání v bazénech,konec kultůry,procház ek...ze strachu o vlastní život přestanem vycházet,protož e vlastní stát nás nechrání a chrání přistěhovalce. Lituji,že jsem kdy měla děti..Vyvraždí nás,postupně.
+12 # eman 2014-04-30 10:23
ja ti dam smirit ... tyhle blbecky bych sem nepoustel jejich narozy maj vahu pytle pšouků.
+4 # lollll 2014-04-29 23:51
Nechce sa mi verit že ac24 sleduju ludia ktorý su ovplivneni americkou propagandou o Islame
+20 # karel rada 2014-04-30 08:38
už teď se vidím jak jdu na tuto hodinu do školy a vyhazuju společně s ostatními dospělími tyto vyučující z okna ven
+57 # Juro 2014-04-29 19:09
Jak jednoduche. Zruste zbrojni prukaz a dejte lidem zbrane. Povolte kdo vstoupi na vase uzemi muze byt zastrelen.Princ ip USA. Take dobre ne?? Kdyz vezmu v potaz ze nepritel si stejne zbran najde a je jedno zda ma ci nema zbrojni pas pak kdo je asi v nevyhode???
+40 # dSada 2014-04-29 19:14
To není normální! Co to má za účel? multikulturalis mus nebo nějaké globalizování!! ?
+76 # erich 2014-04-29 20:19
rozděl a panuj ,před kolonizací musí rozvrátit společnost ,aby nebyla schopna se bránit
+11 # aa 2014-04-30 11:57
Kolonizícia už beží. ČR a SR sú kolónie USA a Nemecka (EU).
+28 # DrJarmila 2014-04-30 00:01
Kdyz se nepise Pravda,jen zidobludy, nasi obcane nemaji jine zdroje informaci aby pravdu poznali.
Ze za vsim svinstvem sveta jsou obrezani dablove,kteri sedi ve vsech vladach Evropy a ridi USA stejne tak jako drive Nemecko aby znicili a vykradli znovu krestanske narody to se nepise ani zde!!!!Ty zrudne bankere je nutne obesity a vratit narodum co nakradli.Dnes se snazi rozpoutat valku proti bratrskemu,kres tanskemu Rusku a dokonce I debilni prazsky Knesset se k teto kurvarne pridal!!!!Rusko je pritom zachrana naseho sveta.!Ten debil Zeman se spicim senilem "knizetem" jsou jen debilni loutky dabla Nutty Yahu tahajici za dratky z tel Avivu a loutky tancuji jak zde tak V Nato a Usa
-8 # Majký 2014-04-29 19:19
+56 # původní Novák 2014-04-29 19:30
Prorokuji, že přijde doba, kdy k lidovým pohádkám O Sněhurce, O Popelce, atd. přidá lid i tu O Breivikovi.
+58 # Kluk 2014-04-29 20:34
Je třeba to americké vměšování zastavit, at' si to testují na svých ovcích. Problém je ten, že spousta českých lidiček uvěří tomu, že je to zcela neškodné.
+64 # Historik 2014-04-29 19:33
A až se Vaše dcera vrátí řádně islámsky proškolena ze školy a oznámí Vám,že ten islám je vlastně fajn a ty lidičky úplně úžasný,dáte jí přes hubu hned,nebo až za pět minut...?
+5 # Oto Les 2014-04-30 02:01
Ale, ale, proč to násilí. No přece jí koupím burku, ono ji to přejde samo.
Ale jsou Češky, které se dobrovolně do toho pytle oblečou, když je omámí muslim. Je jich však relativně málo, které mají nějaký komplex. Je to pár let, co na Aktuálně dali prostor nějaké Janě Al Oukla. Takže osvětu už jsme tu měli dávno.
+41 # simple 2014-04-29 19:35
Uzasny jak lehce tvorit budoucnost. Uz od malicka se decka budou ucit to co emerika chce. Ze zacatku jen nenapadny projekt "vzdelavat" nase deti. Pribude dalsich podobnych projektu az se to stane jako soucasti osnov pro zakladni skoly a tedy naprosta samozrejmost pro lid v danem state.
A je to velmi ucinne. Podivejte se jak velmi jednoduse nam ze skoly, ktera je vedena jeste dnes stylem z dob pruskych valek... byl vstipen strach, otroctvi, podcenovani sebe sama a mohl bych pokracovat.
Uz vidim kdyby podobny projekt mel vznikat v emerice pod nasi vlajkou. Treba s nazvem "strycek Sam chce aby jsi byl na pul slovan" :)
+53 # Ditta 2014-04-29 19:38
Že tohoto nejsou plná média. Asi ví, co by se stalo...

Ať je ČR, jaká je, jednou je to náš domov. A jako to platilo v historii, mělo by to platit i teď - chceš tu žít? Tak se přizpůsobíš zdejším podmínkám. Když bychom my přišli na Blízký Východ, také bychom tam nemohli být jen tak.

Ale tohle je pomalé a plíživé - toho si nikdo nevšimne. A generace, které přijdou po nás, nebudou více znát dobu, ve které jsme žili my - pokud se nebudeme bránit a s tím i naše hodnoty.
+37 # Ditta 2014-04-29 19:41
Ale nejhorší nevnímám ten projekt samotný - ale ty prsty Ameriky. Sice je to její zvyk, ale je rozčilující, jak velké státy zasahují do suverenity menších států! Ale pochopitelné - král a královna mají své favority, ale pěšáci se na světové šachovnici se vždy přizpůsobují zájmům elity.

Jestli bude jednou mému dítěti ve škole hrozit výuka islámu, tak do školy nepůjde.
+31 # Historik 2014-04-29 20:01
To Vás pak ale zavřou-jako třeba v Německu- a dítě Vám odeberou-jako třeba v Norsku. To se děje každý den...
+40 # Ditta 2014-04-29 20:05
Sice jsem naivní člověk, ale věřím tomu, že onen pověstný pohár trpělivosti přeteče. A lidé (my) se seberou (sebereme) a konečně s tím něco udělají (uděláme). Co je Systém a kdo jsou "Ti nahoře", aby diktovali naše životy?

Nic než vláda strachu - strach o sebe, o své děti. Změna se bez obětí neobejde. Ale nikdo je nechce přinést...
+34 # Historik 2014-04-29 20:12
To máte pravdu,ale ono nám nic jiného nezbude,než se znovu sjednotit a táhnout za jeden provaz.Jinak jsme zkončili. Naši předkové to uměli. Občas.
+30 # Ditta 2014-04-29 20:17
Jejich odkaz je dobře ubíjen. Smrti se lidé bojí ze všeho nejvíce. Jak napsal Tolkien "poslední pochod entů". Současný stav vnímám jako poslední možnost se vzepřít. Jakmile odejdou tyto vzpurné generace, které mají ponětí o hodnotách, zůstanou je dokonalé ovce - již ne ovčané.

Lidé dokázali zemřít pro jedno - pro svobodu svých dětí. Již ne Volnost, Rovnost, Bratrství.
+5 # jon 2014-04-30 19:13
V Norsku je uz legalni i pedofilie, a s tim souvisi take to rychle odebirani deti.

Strucne vzato: Nejde vubec o zavedeni islamu do nasi zeme, ale o tu vlnu odporu a nenavisti vuci muslimum ( vzdyt nedelaji leta nic jineho, nez je demonizuji a vrazdi) a cesky clovek nema v oblibe tmavsi rasy, nejde jenom o jejich vyznani.

Pochopte, ze lidi CR jsou urceni k likvidaci a v mnohych smerech to probiha ( chemickou cestou).
Zeme je totalne vybrakovana, tak proc likvidaci lidi neuspisit tim, ze mezi sebou vymlati kvuli vire ci nabozenstvi, ktera jsou obe vymyslena jimi samotnymi.
V prirode krome cloveka neexistuje zadne jine zvire, ktere by si pestovalo parazita na sobe a uz vubec se nechalo jim sezrat.
Tohle by vam snad melo dostatecne otevrit oci:
(pokracovani)
+2 # jon 2014-04-30 19:15
pokracovani:
Napsal Svět kolem nás dne 29. duben 2014. Kategorie Domácí


Toto je výsledek 20letého hospodaření našich národohospodářs kých ekonomických elit a expertů na transformaci socialismu v kapitalismus.

Prodali grunt, peníze z prodeje jsou bůhví kde a nás zadlužili.

To by žádný dobrý sedlák neudělal.

Kdo kradl plnými hrstmi a byl souzen či odsouzen, byl následně amnestován a bez trestu zbaven odpovědnosti za své činy.

Vývoj státního zadlužení

1989 + 280,0 mld. Kč (aktiv) a to nehovořme o zahraničních aktivech, které činily asi 120 mld Kč; z toho 70% v Rusku, dnes již ze 40% splaceno ropou a železnou rudou, kde ale skončila a za kolik je otázkou.

1993 - 158,8 mld. Kč

2003 - 493,2 mld. Kč

2007 - 892,3 mld. Kč

2009 - 1 178,2 mld. Kč

2010 - 1 344,1 mld. Kč

2011 - 1 499,4 mld. Kč

2013 - 1 700,0 mld. Kč (odhad ČNB duben 2013)

Výdaje za dluhovou službu

2001 17 mld. Kč

2006 31 mld. Kč

2011 72 mld. Kč

2012 82 mld. Kč

V žebříčku konkurenceschop nosti WEF propadla ČR za poslední 2 roky z 31. na 46.místo na světě!

- ČR, která je počtem obyvatelstva 48 x menší než celá EU, má 6 x více heren a kasin než zbytek EU dohromady!

- zahraniční kapitál vlastní cca 80 % klíčových firem a je kontrolován ze 40 % z daňových rájů!

- 56 tun českého zlata bylo po roce 1989 vyměněno za dluhopisy.

Německo má stav zlatých rezerv 3 396 tun, ČR pouhých 12 tun a dále "tak zvané zlaté žíly u obyvatelstva"

- hospodářské škody vzniklé na území ČSR po 2. SVĚTOVÉ VÁLCE byly vyčísleny (v dnešních cenách) na 1 bilion 351 miliard Kč.

Zmizelé národní jmění od r. 1989 představuje téměř 4 násobek hospodářské ztráty ČSR za druhé svět. války !!!

Nejhorší je, že výše uvedené údaje jsou pravdivé a z veřejně dostupných zdrojů a národ ovcí nic....

Nikomu nevadí, že nebude na zdravotnictví, vzdělání, důchody, infrastrukturu....

Že po válce roky hromaděné bohatství především rukama dělníků, kteří jej tvořili je v kapsách zlodějů bez trestu...

Nejspíše je pravdou, že každý národ má vládu, kterou si zaslouží...

Není problémem nasytit chudé, ale je problém nasytit ty bohaté...
+3 # jon 2014-04-30 19:16
pokracovani2:

Komentář čtenáře:

K tomu, co je zde napsáno malí dovětek. Po roce 1989 nás, kteří svojí prací tvoříme hodnotu, soudruh Timur kleptoman Klaus a jeho parta oblbnuli tvrzením, že jsme líní a že pracujeme neefektivně. Proto nám za trest uložili minimální mzdu rovnající se almužně. Jenomže každý z nás vytvořil produkt srovnatelný s produktem ostatních takzvaně vyspělých států. Jenže pracující v těchto vyspělých státech pobírali zhruba čtyřikrát větší mzdu. To znamená, že každého z nás naši volení zastupitelé připravili o nějakých 40.000,-Kč měsíčně. To je za jeden rok 480.000,-Kč. Za dvacet pět let jejich zločinné vlády to každého pracujícího v této zemi přišlo přibližně na ---- 12.000.000,-Kč. Toto číslo je třeba znásobit cca 5.000.000 miliony zaměstnanců a máme zde sumu 60.000.000.000. 000,-Kč!!!!!!! Takže vážení a milí. Toto je suma, o kterou tento národ připravila vládnoucí garnitura za své dosavadní působení po takzvané sametové revoluci. Tyto peníze chybí každému z nás a našemu státu, plus další prostředky níže uvedené v propočtu pana Babiše. Je s podivem, že o tomto vysátí prostředků námi vytvořených se nikde neřekne ani slovo. Za tyto peníze nám naši dobrodinci nejmenované mocnosti sprejují oblohu jedovatými látkami, krmí nás jedovatými potravinami, stresují prolhanými médii plnými krve, stupidnosti a brutality a potom nás léčí takzvanými léky, které nás vlastně nikdy nevyléčí. Ti, co toto způsobily, se musí zodpovídat ze zločinů proti lidskosti a vlastizrady. Jinak se tato zrůdnost nedá kvalifikovat. Je na každém z nás, jak se k tomu postaví. Ono totiž už za pár let nebude z čeho brát a náš národ zanikne. Vymřeme my i naše děti. A o to tu přeci jde. Za to byli ti zločinci řádně odměněni a my jsme jim byly vždy naprosto ukradení."

POCHOPENO? Zavedeni islamu je kosticka, na kterou skacete, minimalni a zastupny, vyfabrikovany problem. Ovce se vyvzteka na malickostech a velke veci ji uniknou. A to je zamer.
+6 # Rostislav 2014-04-29 21:11
Máš zdravý názory, hlavně ta poslední věta. Máš plus. Je to klasický rozeštvávání národů. Holt američan se nezapře.
+16 # DrJarmila 2014-04-30 00:16
ale ty obrezane Jelita jsou satanisticti masovi vrazi,najezdnic i,zlodeji a lhari a tem by se normalni clovek s rozumem prizpusobovat nemel! Tyhle obrezane chazary je nutne vychytat do posledniho a zneskodnit,jina k prijde katastrofa.Ta pakaz t.zv.jelita zpusobila vsechny valky a revoluce v krestanskych zemich v poslednich 800 letech.Vzdy vyprovokovali valky ve kterych podporovali obe strany a tak nejenze dostali zaplaceno ale I shrabli vse z vykradenych zemich!/jako ted ukradli 40 tun zlata na ukrajine/ a nikdy nevratili zlato zemim v Evrope po valce ani oloupenym narodum na celem svete.! Obrezani demoni ridi svet do zahuby a vzdy najdou zmetky kteri jim v tom pomahaji.Lide PROBUDTE SE A BOJUJTE ZA SVOU SVOBODU A VASICH DETI! kRESTANSKE RUSKO JE jedina nase nadeje jak se dostat z CHazarskeho otroctvi.jen idiot to nmuze videt.
+9 # tyqe 2014-04-29 19:42
+34 # Proč? 2014-04-29 19:47
Jako muslim bych skutečně rád, aby lidé nejdřív poznali co Islám ve skutečnosti je, než aby se báli, že každou chvíli vytáhnu pojistku z granátů co mám kolem pasu ...když to přeženu:) Ale tohle o nás skutečně televize (Amerika) říká.

Co si ale myslím o tomhle projektu? Je to hovadina největšího kalibru. A Americká vláda to moc moc dobře ví, protože je na vyplachování mozků profík.

Nikdo nebude spokojen s tím, že jeho dcera měla dnes ve škole na sobě burku. Představte si, že bysme měli ve školách povinný předmět: "Romská kultura" ...chodili by tam někdo?

První reakce by byla "ať se oni přizpůsobí nám, co já budu trávit čas tím, abych se o nich něco dozvěděl" A to samé je s muslimi, větnamci a dalšími menšinami.

Tak se ptejte, proč zrovna vzdělávání o Islámu? Chcete to studovat ve školách?

Kdo chce poznat jakýkoliv národ, tak doporučuju cestování. Jen tehdy skutečně poznáte jak se věci opravdu mají :))
+26 # simple 2014-04-29 20:10
Tady ani nejde o strach, ze by si mel vytahnout granat. Spis celkovej pohled jako na cloveka z muslimsky zeme. Kdyz vidim nektery pribehy, videa necenzurovany atd co se tam deje, tak aspon za me nemam vubec chut takovou kulturu poznavat. A verim, ze je na ni i hodne peknyho, ale tady jste jako muslimove momentalne zobrazovani jako banda opic s prominutim.
A rikat zdejsim detem aby videli predevsim to pekny pak si to sem nechat nastehovat, protoze az decka vyrostou a nebudou mit predsudky, tak si to sem nechaj navozit, nase kultura ustoupi vasi a bude se tady zcela urcite dit i nektery zverstvo co na vychode... dekuji za me ne a radsi bych zustal u toho jak ty rikas. Kdo chce poznat at treba cestuje.
+3 # trtkinai 2014-04-29 23:47
Jako muslim bys mel byt proti islamizaci a snazit se, aby vas u nas bylo co nejmene...

budouci konfrontace je nejvice pravdepodobna a je docela mozne, ze to neprezijes..

to rozhodne neni vyhruzka, jen logicky predpoklad..
-2 # jon 2014-04-30 22:22
co mu to pises za blbiny, spis to neprezijes ty, ale ne ten boj mezi muslimy a nemuslimy, k tomu nikdy nedojde! Lehnes rukou tech, co to vsechno zorganizovali!!

Prestan si hrat na situaci, ze oni se k nam cpou, to neni pravda. Podivej se, kdo je vyhani valkou z jejich zemi!
+7 # MART 2014-04-30 10:07
Proti muslimům jsem nic neměl, dokud se nenastěhovali do našeho činžovního domu. To že v podstatě žijí na balkoně, neznají popelník a tak vajgly z pěti krabiček cigaret denně naházejí na náš dvorek mě moc netrápí, ale že se denně hádají jak koně, ječí na sebe, mlátí s věcma až do půlnoci to je fakt bomba. :(
+2 # to je úplně jedno 2014-04-30 16:47
Já v poslední době Islám dost studuji. Jistě se mu nedají upřít různé mnohé kladné prvky a mnohé civilizační úspěchy. Všiml jsem si taky, že je hodně velký rozdíl mezi šííty, sunnity, nebo hodně zajímavými mystickými súfijci - kde, zdá se, že ženy mají stejné postavení jako muži - atd. Napsat by se o tématu daly celé knihovny - což se i děje a taky jsem si nějaké knihy již přečetl. Nicméně mi postačí kouknout se třeba do Saudské Arábie, kde rovnou ženy (polovina lidstva) nemají téměř žádná práva, a kde nemuslim rozhodně nemá stejná práva jako muslim a kde prý nedávno bylo uzákoněno, že ateista je terorista... Kouknu se třeba na Pákistán či Sýrii a vidím, jak tam jsou pronásledováni křesťané, kteří tam žili stovky let před muslimy... Přečtu si výroky zesnulého Kaddáfího o dobývání Evropy dělohami muslimských žen... Kouknu se na obrovské přelidnění velice bídné Bagladéše (kdysi dávno hinduisticko-bu ddhistické země), kde se populace cca každých 20 let zdvojnásobí - země, kde před cca 150 lety Britští lordi a Indická šlechta jezdili lovit slavné bengálské tygry a kde dnes pro tygra není místo... 1040 obyvatel / km2 = za cca 20 let tedy 2080 obyv./km2 - což má cca město Praha. Zatímco my Evropané jsme s nástupem moderní medicíny pochopili, že naše populace nemůže nekonečně růst, (protože je třeba nechat taky prostor volné přírodě - přece my lidé jako druh nemůžeme být tak sobečtí, abychom sebrali kvůli tomu, že milujeme malé děti a ještě více jejich výrobu, že zabereme životní prostor ostatním formám života!), Vy jste soustředěni mimo jiné na válku kolébek proti nemuslimskému světu a zdá se, že na ostatní věci nějak kašlete... V tuto chvíli se zdá, že ve vzdálené budoucnosti je tedy Islamizace světa asi nevyhnutná. Ale jaký to bude svět? Obávám se, že svět ve kterém zmizí možnost svobody myšlení a vyjadřování, jaký jsme měli v Evropě ve středověku - a muselo vytéct hodně krve, aby to naši předci změnili... Svět kde muži budou moci souložit s 9-tiletými "ženami". Svět podle všeho méně spravedlivý a méně krásný než je dnes... Do takového světa bych se tedy nechtěl narodit. A už vůbec ne jako žena - co když mají buddhisté či hinduisté pravdu s tou reinkarnací. Ostatně výzkumy různých psychologů a psychiatrů, jako např. Ian Stevenson, Raimond Moody naznačují, že pravdu mít mohou.... Znám jednu muslimku, co se z lásky (to není žádný hřích!) vdala za křesťana. Příbuzní se s ní vůbec nestýkají, jak se za to na ni zlobí i když jinak od své víry neodpadla! No a takový svět se mi nelíbí. Myslím, že lidstvo by mělo jít dále. Na víry svých předků nezanevřít, ale dívat se na ně jako na dobou překonané - s tím, že lidstvo chce poučeně hledat novou lepší společnou spiritualitu více zohledňující vědecké pravdy a snahu o spravedlivější svět než ten dosavadní...
+27 # ján ján 2014-04-29 19:47
jako kdyby nebylo dost neštěstí,že je tady trubec Duka,ještě tohle do baráku.Svět se řítí do prdele.
+7 # Pavel Pelán 2014-04-29 19:52
Super, že se to tady konečně objevilo ale daleko rychlejší novinařinu jsem teda viděl tady nezavisly.com/islam-se-bude-propagovat-ve-skolach/

Rychlost je pro mě lepší než dlouhej článek napsaný dost opožděně.
-1 # deev 2014-04-29 22:19
nejsi z Hrotovic?
+26 # Charbel 2014-04-29 20:08
Jsem pro svobodu vyznání. Tak že ať si každý věří v co nebo koho chce, ale ať nám to tady necpou, hovada americký. Nikdy jsme nebyli islámská země a já doufám, že nikdy nebudeme.
A na závěr bych ještě rád svobodně vyjádřil svůj názor: ze všech světových náboženství, které znám, si myslím, že islám je fakt průser a děkuji Bohu, že jsem v něm nebyl vychován.
+8 # trtkinai 2014-04-29 23:48
islam je vsechno mozne a az naposled nabozenstvi...
-6 # jon 2014-04-30 22:26
ISLAM JE PREDEVSIM ZPUSOB ZIVOTA a musim rict, jako neverici, ze kam se na ne krestani hrabou, zvlaste pokud jde o rodinu. A taky nekradou...
+15 # pospin 2014-04-29 20:19
Budu věřit Okamurovi, že s tím něco udělá, až bude zvolen...
+25 # Kluk 2014-04-29 20:22
At' už jdo do prd?le, proč nám pořád něco vnucují? A ta "naše" neschopná vláda, která se není schopná bez rozkazu "západu-východu " ani uprdnout at' jde k čertu!
+21 # Cipisek 2014-04-29 20:56
Lidi nemate pocit jakoby amici nas chteli nasrat a vyprovokovat do ulic.Pak nas oznaci za separatisty.Vbe hnou tady a zacnou to osvobozovat.Roz kradnou to a pak budem na tom hur nez samotna USA.Zm.di Americti
+11 # biskup 2014-04-29 21:22
Cituji Cipisek:
Lidi nemate pocit jakoby amici nas chteli nasrat a vyprovokovat do ulic.Pak nas oznaci za separatisty.Vbehnou tady a zacnou to osvobozovat.Rozkradnou to a pak budem na tom hur nez samotna USA.Zm.di Americti

---- co by tady měli ještě rozkrást? Vždyť už tady není co :-) co bylo dobrý už si vzali ! Jen je tady na rozdíl od ostatní Evropy klid- zatím. To jim možná vadí nejvíc. Nekupujem žádný zbraně. Amíci totiž nevědí že na ně nemáme :-)
+5 # kpt.fischkopf 2014-04-30 11:47
Cituji Cipisek:
Lidi nemate pocit jakoby amici nas chteli nasrat a vyprovokovat do ulic.Pak nas oznaci za separatisty.Vbehnou tady a zacnou to osvobozovat.Rozkradnou to a pak budem na tom hur nez samotna USA.Zm.di Americti

Jo tak ty už tu dávno kamaráde jsou a vesele to tu rozkrádají jejich banky a církevní restituce. Čí bankám mysýš že všichni tak zadlužení. :) Přece těm co mají mimo jiné i tiskárničku na rezervní měnu.
+21 # biskup 2014-04-29 21:15
Jen by mě zajímalo jak by to dopadlo kdyby se na školách v Saudské arábii , začalo vyučovat o křesťanství a děti se by se měly přizpůsobit. Učitel je bez hlavy a jeho drahá ukamenována. Co bude u nás?
Brácha zabije ségru že se nechová dost arbsky? Polije jí obličej kyselinou nebo ji rovnou podřízne když půjde s klukem do kina? Máme se na co těšit. Za sebe říkám že svoje dítě odhlášuji z těchto vyučovacích hodin. Tuhle prasárnu odmítám podporovat!
+15 # FRANZI 2014-04-29 21:17
Tradičně je velvyslancem USA v ČR-tzv.místodrž ícím Žid.Takže je to celkem logické,co se tu za nečinného přihlížení zrádcovských vlád a ignorantského a zblblého obyvatelstva,dě je....cílený,to tální rozklad společnosti.
+3 # Dorian 2014-04-29 21:27
spiny islamisticke pouzili v Syrii chem zbrane

www.youtube.com/.../
-1 # jon 2014-04-30 22:28
Nevis, o cem mluvis. Ti najati kriminalnici nejsou vubec islamiste, ale ty to zeres I s navijakem...
+12 # Peet 2014-04-29 21:36
Uprimne, je to totalni blbost. At tim USA sleduje co chce, je to bud nejaky nekaly umysl s jeste vic nekalym cilem a nebo totalni ubohost dokazujici jak nizci jsou ti, kdoz to podporuji a protlacuji.
CO PROBUH musi lidi udelat, aby nekdo s pravomoci jako treba ministerstvo sklostvi podporil projekt typu "lidska bytost"...kdy se nebudou deti ucit o nejakych kulturach, ale o lidskych bytostech...ne o rozdilech ktere existuji mezi vetsinou a mensinou ci mezi bohatymi a chudymi, ci mezi lidmi s vice ci mene stestim v zivote.... ale o tom co nas vsechny spojuje, ze mame vsichni starosti, ze jsme vsichni od prirody mirumilovne bytosti at se to nekomu libi nebo ne, ze si deti vsude na svete chteji hrat a chteji se smat, ze kazdy se snazi chranit ty ktere miluje... jinymi slovy naucit deti divat se na svet otevrenyma ocima, nikoliv s klapkami na ocich, ktere jsou navic olepene nespocetnymi nalepkami typu McDonald JE NEJLEPSI!
Ne, tenhle system nemuze dlouho vydrzet. V nem nejde vubec o ldi, o spravedlsnot, o rovnopravnost, mir ci rozvoj osobnosti a spolecnosti...j de tu hlavne o penize a o moc...o sireni strachu, manipulaci, demagogii...

A vite co je na tom nejlepsi? Ze tito s prominutim [...]ove si nedelaji co se jim zamane, oni delaji vsehcno pouze s NASIM SOUHLASEM. Ano, jen s nasim souhlasem. Zel lide se nezajimaji, nebrani se, nevyjadri svuj nesouhlas...cht eji mit svuj klidek a pohodu o kteoru pomalu a jiste prichazeji prave onim nezajimanim se....
takze tak to vidim ja. A osobne vzdy podporuji kazdheo, kdo se snazi o dobrou vec. A pokud mohu, vzdy vyjadrim svuj nesouhlas s necim tak, aby to melo nejaky smysl i kdyby to mela byti jen petice.
+3 # původní Novák 2014-04-30 08:13
Všichni už sedíme v tomto letadle:
http
+9 # Interbulo 2014-04-29 21:49
Cipísek. Zabudol si, že nás všetkých najprv humanitárne zbombardujú!!! Bohužiaľ USrael nám tu, v Európe diktuje a naši Volení sa boja pred nimi aj uprdnúť! A pritom sú najväčší dlžníci sveta, ale stačí im na toaleťák tlačiť Iluminátske obrázky a všetci politici sú z toho posratí! Bohužiaľ, je to tak, lenže karta sa pomaly, ale isto obracia!
-11 # lollll 2014-04-29 23:46
Jak čitam tie komenty tak mi je až blbo najprv si zistite o čom islam je a ako ho prezentuje USA a po druhe ma nikdo nepresvečí že USA , USA U S A !!!! niekde šíri Islam, v živote ! USA robi všetko preto aby muslimov bolo čo najmenej teda elita samozrejme pomocou USA pretože je to naboženstvo ktore ochráni pred Satanom a to doslova kolko umelcov podpisalo zmluvu a olutovaloto a prešlo na Islam aby sa očistili a ochranili napr ako Michael Jackson chcel ale už to nestihol
+3 # crank 2014-04-30 11:53
Prečo by si mal niekto niečo zisťovať o niečom, čo ho vôbec nezaujíma?
+7 # DrJarmila 2014-04-30 00:30
Lide, zacnete konecne sami myslet a ignorujte zidovske blaboly a lzi v jejich mediich.
detem rikejte jen pravdu a nenchte je cumet na TV sracky.Vse je uplne jinak nez vam zrudy vymyvaji mozkyPravda se musi hledat tu Vam zlodejska a lziva "JELITA nereknou, jinak by skoncili na sibenici
+4 # kpt.fischkopf 2014-04-30 12:01
Cituji DrJarmila:
Lide, zacnete konecne sami myslet a ignorujte zidovske blaboly a lzi v jejich mediich.
detem rikejte jen pravdu a nenchte je cumet na TV sracky.Vse je uplne jinak nez vam zrudy vymyvaji mozkyPravda se musi hledat tu Vam zlodejska a lziva "JELITA nereknou, jinak by skoncili na sibenici

Vymyjou? Už jsme všichni tím vymejváním poznamenaný. Valí se to na nás ze vzduchu,očkován í,ze škol, medií, v jídle a i od lékařů. Jenže jsme už tak sjetý, že nám to přijde některým v normální a druhým neuvěřitelné. Důležitá je osvěta, nelze táhnout za jeden provaz když je málo těch kdo zná pravý původ problémů. Začněte od nejbližších, od těch na kterých vám záleží, a s trpělivostí :) .
+5 # Juro 2014-04-30 06:51
No pekne ale kdo to zastavi??? Kdyz kazdy druhy cech s amiku ser... magi v koskach. Ja bych je nakopal. Nakonec Kdyz nad tim tak premyslim ono by to chtelo opravdu asi toho PUTINA. Mysleni rusaku je prece jen nam blize naz islam. O ceskych polticich nehovorim, to jsou takove vykopavky a navic moravaci ze tam nam psenka nepokvete
+7 # kiki 2014-04-30 06:54
Češi môžu na oplátku financovať školský projekt V USA kde sa bude americkým školákom priblížiť pravoslávnu kultúru.Propagá cia pravoslávnej kultúry by mala zbaviť v amerických deťoch predsudkov a stereotypy voči Rusku a Rusom.

Samozrejme je to drzosť najhrubšieho zrna.
Inak je zaujímavé že is neriešia svoje deficity demokracie doma ale vyvážajú svoju politiku ako to robili aj v minulosti cez Slobodnú Európu (financovanú kongresom USA)
+3 # pepek vyskoč 2014-04-30 08:39
Komu se úvodní titulek nelíbí, nechť podepíše tuto elektronickou petici. www.petice24.com/.../
pak můžete pokračovat touto peticí www.petice24.com/.../
+3 # kubula 2014-04-30 09:57
už tomu začínám rozumět:přijde muslim,vytvoří konflikt,přispě chá západ,zabere zemi...
+2 # jon 2014-04-30 22:31
ta uz zabrana je, jak to, ze to nevidis?
+4 # lord pagac 2014-04-30 10:01
Toto keby sa mi stalo v škole tak dotyčného skopem do kocky .. žiadny Islám tu nechceme!
+2 # Jan Kadlec 2014-04-30 10:13
Hlavně je třeba rozlišovat mezi islámem a islámskými fanatiky. Proti té víře nemám vůbec nic, v základu je stejně dobrá jako křesťanství nebo buddhismus. Problém je až v lidech, kteří si ji překroutili a zneužívají ji ke svým cílům. Ale to my tady v Evropě dobře známe, inkvizice nedělala nic jiného. Rozdíl je jenom v tom, že se totéž děje o několik kilometrů jinde a o několik let později... Stejně jako v případě křesťanství tohle není o obyčejných věřících, ale o pohlavárech, který jimi skrze víru manipulují. Stejně tak nemůžete odsuzovat Američany za to, co dělá jejich vláda. Možná by je někdo mohl vinit z toho, že tu vládu zvolili. No, když uvážíme tu mediální masáž a propagandu, tak to ani jinak dopadnout nemohlo. A ani jinak to nejde u muslimských fanatiků, když od rána do večera poslouchají o pohanech a o tom, že odpálit se s nimi na trhu je velká čest. Ale za to nemůže islám, za to můžou ty hovada, která ho jenom využívají k manipulaci...
+5 # Alík 2014-04-30 12:12
ProbCituji Jan Kadlec:
Hlavně je třeba rozlišovat mezi islámem a islámskými fanatiky. Proti té víře nemám vůbec nic, v základu je stejně dobrá jako křesťanství nebo buddhismus. Problém je až v lidech, kteří si ji překroutili a zneužívají ji ke svým cílům. Ale to my tady v Evropě dobře známe, inkvizice nedělala nic jiného. Rozdíl je jenom v tom, že se totéž děje o několik kilometrů jinde a o několik let později... Stejně jako v případě křesťanství tohle není o obyčejných věřících, ale o pohlavárech, který jimi skrze víru manipulují. Stejně tak nemůžete odsuzovat Američany za to, co dělá jejich vláda. Možná by je někdo mohl vinit z toho, že tu vládu zvolili. No, když uvážíme tu mediální masáž a propagandu, tak to ani jinak dopadnout nemohlo. A ani jinak to nejde u muslimských fanatiků, když od rána do večera poslouchají o pohanech a o tom, že odpálit se s nimi na trhu je velká čest. Ale za to nemůže islám, za to můžou ty hovada, která ho jenom využívají k manipulaci...

No problém je právě v tom, že ti umírnění vždy dláždili cestu pro fanatiky a radikály. Je to součástí agendy. A když se do toho ještě opře nějaká páta kolona (ta má u nás dlouholetou tradici), je vymalováno! Scénáře jsou už napsané, prachy do "mimovládek" na cestě.
Evropa musí být bohužel v dohledné době rozložena ekonomicky, kulturně, nábožensky... Tak bylo rozhodnuto na "vyšších místech".
0 # Jan Kadlec 2014-04-30 10:19
Jinak bych řekl, že tahle akce má jediný cíl. Poštvat Čechy proti muslimům, aby tak USA získali spojence proti nepříteli. Zdánlivě to může vypadat nelogicky, USA chce přece naše děti učit o tom, jak je islám dobrý. Ale stačí se podívat do zdejší diskuze, co to dělá s dospělými. Jenom to rozdmýchává nenenávist ke VŠEM muslimům. Málokdo tady napíše, že skutečným problémem jsou jenom fanatici a že proti rodinám starajícím se o svoje děti a sedícím v klidu doma na zadku nemají vůbec nic...
+2 # Aldous Huxley 2014-04-30 11:20
Salam alejkum.
Jen si zahrávejte!
Multi-kulti...
Za 20-30 let tady budou modroocí blonďáci pro srandu "králíkům".

+3 # Frajeršutista 2014-04-30 12:29
Problém je v tom, že jakmile se to sem nastěhuje a začne toho být časem většina, už si nikdo ani neškrtnete. Radikálové budou mlčky podporovaní, nebo žádným způsobem omezováni umírněnými (takové to "z cizího krev neteče"). Kdyby byla ČR suveréní stát, dala by se naše klultura a hodnoty udržet. V současném stavu věcí to vidím tak, že už už aby tu byl Ivan a podržel svého bývalého sluhu. Radši rusy než ty zvířata. Ano, křetané a inkvizice byli to samé. Ale je třeba se bránit aktuálnímu zlu a to všemi dostupnými prostředky.
+6 # Bizzara 2014-04-30 12:53
Jasně, poďme.
U nás ve čtvrti už jich pár je. Začaly se zavírat u branky u zahrádek. V supermarketu potkáte celou rodinku v papučích... Nákup domů i s dětmi na ramenou si nese mamina... Sbalí si v sobotu gril a jdou i s uhlím piknikařit před bytový dům bez jediného slova... Naše není to stejné co moje, proto MOJE děti si vesele ponechají zkušenosti svých rodičů. S celou společenskou benevolí pro-müslimismu si rádi vytřeme, však víte co.
Chceš tu žít? Pak pojedeš podle našich tradic, a né žádné abdulomorfní poblouznění...
+6 # Frajeršutista 2014-04-30 13:11
Já si myslím, že problém je hlavně v tom, že se řídí zejména Koránem a jeho výklady, nikoliv zákony ČR.
Pokud se pletu, tak mě opravte (jako vážně).
Toto je problém, časem to totiž může být dost velká skupina lidí. No a tohle USA samozřejmě chtějí... "Nezamýšlený důsledek" je vždy "zamýšlený cíl."
+2 # Frajeršutista 2014-04-30 13:37
Cituji Frajeršutista:
Já si myslím, že problém je hlavně v tom, že se řídí zejména Koránem a jeho výklady, nikoliv zákony ČR...


Viz zpráva, jak v UK zabili příslušníka anglické armády mačetou...
+5 # pavel1111 2014-04-30 14:01
sila,to už i u nás se bude podporovat ten islamský humus s jejich buzerantem prorokem
+3 # ph4rmy 2014-04-30 14:04
-5 # Pesimista 2014-04-30 14:20
kolik ja videl muslimskych/pak istanskych holek v anglii =o by jste neverili

myslite ze vsechny byli zahalene? oh uz vzpominam ty pekne dlouhe nosanky ....minisukne ....minitricka ....krasne holky ...paradicka :D jo bylo tam par zahalenejch.... mladi pakistanci/musl imove celkem skazeni od madych pakistancu :D kolik dospelych muslimu se m videl pit (nektere ne ale i tak byli v pohode , tolerance /respekt na obou stranach samozrejme ) kolik muslimu sem videl fetovat :D lol ....

jeto hold jinej svet nemyslete si ze prijedou a prevrati to tu raz na raz.,...lol ... nwm...alespon ja zil v pakistanske/mus limske ctvrti v anglii skoro 2 roky a pobil jsem se jen jednou a to s cechem!!!! xDDD xDDD takze asi tak lidi ... lol navic oni spis drzi spolu (narozdil od cechu) jsou chytri a umi pocitat a podrzet se navzajem...udel aj si sve ctvrti budou si kupovat od sebe a za chvili se tu budou prohanet v lamborgini a vy sraci jim budete lezt to riti kuli prachum :) a sami budete chtit tu jejich vyru ctit jen kuli penezum ...vezte ze to tak bude
+8 # pepek vyskoč 2014-04-30 15:25
Problém milý Pesimisto nastává, když si projdeme statistiky. Takže na balkáně žily byly albánci (muslimové) v míru ze srby (křesťani) asi 40 let. pak se ale přemnožily, a začaly Srby vyhánět z jejich domovů. Oubraitka na tom pěkně vydělala.... statistika nám říká, že jeden muslim má průměrně 6-7 dětí. Což je důvod, proč všude kam se nastěhují vznikne časem problém. Oni dovedou žít v míru, když jsou menšina. Ale až se rozmnoží, mír skončí. ...Osobně bych zakázal všechna monoteistická náboženství. jeden bůh = jeden vládce = totální globalizace. Ale hlavně nelíbí, se mi jakékoliv náboženství, které vnucuje své dogma ostatním, jako konečnou pravdu.
0 # MAX PAIN 2014-05-01 15:12
vzdyt ti rikam ze jim sami polezeme nakonec do riti...;)
0 # Pesimista 2014-04-30 14:21
skazenych od mladych anglichanu* :)
-3 # Forlindor 2014-04-30 18:51
Podnětný článek! Neméně slibná je však i orientace a nálada, která čiší z řady komentářů. Proto zde nabízím odkaz na své filosofické stránky, jimiž dávám společnosti příležitost a popud k přehodnocení stávajích hodnot, z nějž vznikne nové hnutí.

Vedle řady článků připravuji i kritické zhodnocení Islámu, které vnese na celý problém docela nový pohled.
0 # Forlindor 2014-04-30 18:54
Ty stránky naleznete zde: www.velikepoledne.wbs.cz/
Je na nich k dostání kniha Veliké Poledne
+3 # Pardalis 2014-04-30 21:01
Demokratické zřízení doplatí na to, že bude chtít vyhovět všem.

Chudí budou chtít část majetku bohatých. A demokracie jim to dá.

Mladí budou chtít práva starých, ženy budou chtít práva mužů, cizinci budou chtít práva občanů.
A demokracie jim to dá.

Zločinci budou chtít obsadit veřejné funkce. A demokracie jim to umožní.

A až zločinci demokracii nakonec ovládnou, protože zločinci od přírody tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede nejhorší monarchie nebo oligarchie.

SOKRATES
+5 # Michael7 2014-04-30 21:54
Tak to už je moc...vyučovat u nás islám.
Nemám nic proti muslimům, ale ten kdo se ho sem snaží procpat by měl viset.
Vůbec bych se nedivil, kdyby zprávy v televizi uváděl nějakej turbaňák....v Anglii už ho tam maj.
Já to tady tolerovat teda nebudu...to teda NÉ.
-1 # AWO 2014-05-01 14:48
APEL NA ADMINA (TEDY POKUD TU NĚJAKÝ JE)

MÁŠ TO TU PĚKNĚ ZANEŘÁDĚNÉ VÝKALY A SPAMEM DOBŘE PLACENÝCH KYBERVOJÁKŮ, KTERÝM SVOJI NEČINOSTÍ DÁVÁŠ PROSTOR.
JE TO NA ÚKOR SLUŠNĚ DISKUTUJÍCÍCH LIDÍ!


JE NA ČASE SE ZAMYSLET CO S TÍM UDĚLÁŠ.
+1 # Michael7 2014-05-01 21:21
... to jako že moje řeč je neslušná ?
Já se považuji za velice slušného člověka,
a s tou Vaší slušností budete zachvíli sloužit "peklu"

Že se vždycky najde nějakej "obranář"

Jsem rád že si zde mohu psát co chci bez nějakých registrací ! ...na ostatních servrech v podobných diskuzích abych poslal pomalu občanku.
+3 # Kouk 2014-05-01 23:28
Je zajímavé, že v v některých muslimských zemích nesmí nikdo nosit křížek. Zkuste v muslimské škole propagovat křesťanství a dostanete legálně trest smrti. Já už mám velké děti, ale pokud by se měla moje dcera strojit do burky, tak by ji tato škola už neviděla v lavicích. Protože náboženství považuji za tmářství, které nenavídí ostatní lidi a největší porkytci jsou v církvích. Kážou vodu a chlastají víno. Proti zločinům kněží nic nedělají ani jim nezabraňují, jak se ukázalo i u sv. Pavla II.
+1 # kvark 2014-05-02 07:39
to nejsou usa jako celek, ale především obřezaní pacholci kteří usa vládnou (sionisté), viz protokoly. jde přesně o to, jak tu někdo psal, o tzv řád z chaosu (zednářské heslo), to jejich multi-kulti obohacení, buzerantismus, feminismus a jiné svinstva mají svůj účel, kdy za jejich pomocí se snaží rozvrátit společnost, tradiční rodinné vazby, morálku atd, pak přijde kolonizace a židovská diktatura NWO!

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás