Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaVIDEO: Bývalý ředitel CIA zaskočen protestujícími provolávajícími ho za „válečného zločince“

Sociální sítě

Reklama

VIDEO: Bývalý ředitel CIA zaskočen protestujícími provolávajícími ho za „válečného zločince“

Bývalý ředitel CIA během jednoho ze svých prvních dnů na novém pracovišti přepaden davem nespokojených voličů. Video ukazuje bývalého ředitele CIA David Petraeuse zaskočeného protestujícími v ulicích New Yorku a provolávaného za „válečného zločince, šmejda a fašistu“.

Záznam ukazuje Petraeuse kráčejícího první den do své nové práce jako hostující profesor na City University of New York (CUNY). Petraeus nevypadal, že by to s ním něco dělalo, když na něj studenti řvali nadávky označující ho za „válečného zločince, šmejda a fašistu“.

„Jsi celý od krve! Cítím tvůj smrad!“ „Jsi odporný imperialista!“ pokřikoval jeden protestující.

Tohle přepadení zorganizovala organizace nazývající se Ad Hoc Commitee, skupina studentů z CUNY, co zkouší vést „Komanda smrti“ proti Petraeusovi a odstranit Program výcviku záložních důstojníků (ROTC).

Jak agresivní chování studentů, tak Petraeusovy akce jako vojenského činitele v Iráku a Afghánistánu vedly Atlantic Wire, aby dospěl k závěru, že „Žádná ze stran nevypadá dobře.“

Po výcviku irácký sil během americlké okupace Petraeuse obvinili z nařizování záměrného bombardování pohřbů a dalších civilních cílů v Aghánistánu pomocí dronů, což je podle Mezinárodní trestního tribunálu pro válečné zločiny válečným zločinem.

Petraeus byl trvalým přívržencem vojenské intervenci do Sýrie a své stanovisko znovu zopakoval včera v noci během vystoupení v aule Page Auditorium na Duke University.

Tento ředitel CIA rovněž loni rozzuřil zastánce soukromí, když uvítal „Internet věcí“ jako pro „utajené kšefty“ přímo blaženou transformaci. Jinými slovy, lidé plnící své domovy tzv. „chytrými“ zařízeními budou pro CIA znamenat to, že k nim nebude muset podstrkovat štěnice, jelikož tito lidé se sami napíchnou k odposlechu.

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: infowars.com

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+91 # Daniela 2013-09-13 22:32
Lidé začínají projevovat to, co roky potlačovaly...
+58 # Pavel 5 2013-09-14 07:48
zajímala by mě diagnóza lidí na takovýchto pozicích. Nikdo jiný než psychopat by se na takovou pozici nehodil, páč vládci loutek potřebují člověka chladného, bezohledného a plnícího úkoly...
+6 # kojak 2013-09-14 11:51
K tomu má co říct pan doktor Hnízdil ...
www.youtube.com/.../
+3 # Jiří F. 2013-09-14 22:50
Většina psycho-koučů i v naší zemi říká, že jen maximálně 5% procent lidí přes všechny rady a návštěvy seminářů a školení dokáže být tzv. "úspěšných." Nedávno jsem četl trochu jiný názor jednoho z nich (jméno neuvádím, bohužel přes následné prohlášení svůj výrok díky způsobu svého "byznysu" naplňuje beze zbytku). Napsal vlastně to samé, ale s dodatkem, že těch pět procent je sice úspěšných, ale jedná se povětšinou o asociální psychopaty. O čemž je i úvodní článek. Pokud chceš být v Systému úspěšný a celebritózní, musíš vypnout soucit a vše související se "srdcem" a podobnými nedůležitými hovadinami. Tedy vše, co dělá člověka člověkem. A já a doufám i spousta jiných lidí na tuhle věc už přišla, nebo přichází.
0 # jedriko 2013-09-15 09:45
Snadno se dá ukázat, že výrok o nutnosti vypnout soucit není pravdivý. Vezměme si ředitele firmy, který jde kolem žebráka. Když mu dá almužnu nijak tím úspěch své firmy nepoškodí. Soucit vypnut nebyl.
0 # lolololo 2013-09-16 14:04
byl... protože ředitel tam minci hodil jen kvůli svýmu mediálnímu obrazu
0 # janlectro 2013-09-16 13:53
Jen taková úvaha. Když mám prvně v životě řídící funkci a poprvé mám někoho vyhodit, ukáže se, jaký skutečně jsem. Udělám-li to s radostí, je to jasné. Trápím-li se tím, jsem zřejmě v pořádku. Ale dělám-li to opakovaně, zvyknu si. Zvyknu, anebo ne? Zrovna tak za svůj život mohu dát výpověď tisícům lidem, ale pokaždé to pro mě bude ubíjející......
0 # bezdomovec 2013-09-15 08:11
... keby tito mieromilovni ludia boli jeho "kalibru", tak by takto neprotestovali, ale by ho dali zavrazdit ... tento moment dava gaunerom naskok pred slusnymi ludmi !!!
+4 # pavel1111111 2013-09-15 12:27
je to parchant
-2 # Adam1 2013-09-15 12:57
Ten překlad je strašný.

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás