Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaStudie: Konspirační teoretici jsou zdraví a ti vládou zmanipulovaní jsou potrhlí a nepřátelští

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Studie: Konspirační teoretici jsou zdraví a ti vládou zmanipulovaní jsou potrhlí a nepřátelští

Nedávné studie psychologů a sociologů z USA a Británie naznačují, že v rozporu se stereotypy mainstreamových médií se ti, které nálepkují jako „konspirační teoretiky“, jeví jako zdravější než ti, kdo přijímají oficiální verze sporných událostí.

Poslední ze studií vyšla 8. července a je od psychologů Michael J. Wood a Karen M. Douglas z University of Kent (Británie). Tato studie s názvem „Co třeba Budova 7? Sociálně-psychologická studie on-line diskusí konspiračních teorií o 11.9“ srovnává komentáře na zpravodajských webových stránkách od „konspiracionistů“ (pro-konspirační teorie) a „konvencionalistů“ (proti-konspiračním teoriím).

Autoři byli překvapeni zjištěním, že teď je daleko běžnější zanechávat tzv. kospiracionistické komentáře než konvencionalistické: „Z 2174 nasbíraných komentářů jich bylo 1459 označeno za konspiracionistické a 715 za konvencionalistické.“ Jinými slovy mezi lidmi, kteří komentují novinové články, převyšují ti, kdo nedůvěřují vládním verzím takových událostí jako 11.9 a vražda JFK, ty, kdo věří, v poměru více než dva ku jedné. To znamená, že jsou to pro-konspirační komentáře, které vyjadřují to, co je teď vnímáno jako zdravý selský rozum, zatímco komentáře proti-konspirátorů se stávají malou, sužovanou menšinou.

Snad proto, že jejich údajně mainstreamové postoje už nepředstavují většinu, vykazují proti-konspirační komentáře často hněv a nepřátelství: „Tento výzkum ukázal, že lidé, kteří upřednostňují oficiální verzi 11.9, jsou obecně ve snaze přesvědčit své rivaly více nepřátelští.“

Navíc se ukázalo, že ti proti-konspirační lidé, nejenže jsou nepřátelští, nýbrž také fanaticky lpí na svých vlastních konspiračních teoriích. Podle nich je jejich vlastní teorie o 11.9. – tedy konspirační teorie zahrnující 19 Arabů, z nichž žádný neuměl pořádně létat s letadlem, kteří ukuli zločin století pod vedením chlapa na dialýze v afghánské jeskyni – nezpochybnitelnou pravdou. Na druhou stranu tzv. konspirátoři vůbec nepředstírali, že snad mají teorii, co zcela vysvětluje události 11.9: „Pro lidi, kteří si myslí, že 11.9 bylo vládní konspirací, není ohnisko jejich zájmu v prosazování nějaké specifické soupeřící teorie, nýbrž ve snaze vyvrátit oficiální verzi.“

Krátce, nová studie od Wooda a Douglas naznačuje, že ty negativní stereotypy o konspiračních teoreticích – jako o nepřátelských fanaticích oddaných pravdě své vlastní okrajové teorie – přesně vystihují ty lidi, kteří obhajují oficiální verzi 11.9, nikoliv ty, kdo ji zpochybňují.

Tato studie navíc zjišťuje, že tzv. konspiracionisté diskutují o historických kontextech (takových jako je náhled na vraždu JFK jako na precedent 11.9) více než anti-konspiracionisté. Rovněž zjišťuje, že tzv. konspiracionistům se nelíbí být nazývání „konspiracionisty“ či „konspiračními teoretiky“.

Obě tato zjištění jsou umocněna novou knihou Konspirační teorie v Americe od politologa Lance deHaven-Smithe vydanou počátkem letošního roku University of Texas Press. Profesor deHaven-Smith vysvětluje, proč jsou lidé neradi označováni za „konspirační teoretiky“: Tento termín vynalezla a do širokého oběhu zavedla CIA, aby očernila a pomluvila lidi kladoucí otázky o vraždě JFK! „Kampaň CIA za popularizaci termínu ‚konspirační teorie‘ a za přetvoření víry v konspirace v předmět zesměšňování a nepřátelství musí být bohužel považována za jednu z nejúspěšnějších propagandistických iniciativ všech dob.“

Jinými slovy lidé, kteří používají termínu „konspirační teorie“ a „konspirační teoretik“ jako nadávku, tak činí v důsledku dobře zadokumentovaných, nepochybných, historicky reálných konspirací CIA k zakrytí vraždy JFK. Tato kampaň je mimochodem zcela ilegální a do ní zapojení činitelé CIA jsou zločinci; CIA jsou totiž zakázány veškeré domácí aktivity, ta však běžně tento zákon porušuje, aby vedla domácí operace ve škále počínaje propagandou až po vraždy.

DeHaven-Smith rovněž vysvětluje, proč ti, kdo pochybují o oficiálních vysvětleních vele-zločinů, tak rádi diskutují o historickém kontextu. Poukazuje, že velký počet konspiračních tvrzení se ukázal být pravdivý, a tak se zdá, že je u nich silný vztah k mnohým z těch dosud nevyřešených „zločinů státu proti demokracii.“ Zjevným příkladem je vazba mezi vraždami JFK a RFK, z nichž obě vydláždily cestu pro presidentství, která pokračovala Vietnamskou válkou. Podle DeHaven-Smith bychom měli vždy mluvit o „vraždách Kennedyů“ v množném čísle, protože ta dvě zabití se jeví jako aspekty toho samého širšího zločinu.

Psycholožka Laurie Manvwell z University of Guelph souhlasí, že CIA-zkonstruovaná nálepka „konspirační teorie“ brzdí kongitivní funkce. V článku vydaném v American Behavorial Scientist (2010) poukazuje, že proti-konspirační lidé nejsou schopni jasně uvažovat o takovýchto zjevných státních zločinech proti demokracii jako 11.9 kvůli své neschopnosti zpracovávat informace, které jsou v konfliktu s dosud existující vírou.

Ve stejném vydání ABS profesor z University of Buffalo Steven Hoffman dodává, že proti-konspirační lidé typicky podléhají silnému „potvrzujícímu zaujetí“ – tj. hledají informace, které potvrzují jejich dosud existující víru, přičemž používají i iracionálních mechanismů (jako je nálepkování „konspirační teorie), aby se vyhnuli konfliktním informacím.

Extrémní iracionalita těch, kdo útočí na „konspirační teorie“, byla dovedně odhalena profesory komunikace Ginna Husting a Martin Orr z Boise University. V roce 2007 v peer-review článku nadepsaném „Nebezpečná mašinérie: ‚Konspirační teoretici‘ jako transpersonální strategie vyloučení“ psali:

„Pokud vás nazvu konspiračním teoretikem, tak moc nezáleží na tom, jestli jste opravdu tvrdili, že existuje konspirace, nebo zda jste prostě jen nadnesli záležitosti, kterým bych se rád vyhnul… Tím, že vás onálepkuji, tak vás strategicky vyloučím ze sféry, kde dochází k veřejným projevům, debatám a konfliktům.“

Teď už ale díky internetu nejsou lidé, kteří pochybují o oficiálních povídačkách, z veřejné debaty vyloučeni; ta 44-let stará kampaň CIA k zadušení debaty pomocí očerňování „konspirační teorií“ se už téměř opotřebila. Jak v akademických studiích, tak v komentářích k novinovým článkům jsou teď už pro-konspiračních hlasy četnější – a racionálnější – než ty anti-konspirační.

Žádný div tedy, že ti proti-konspirační lidé se už čím dál více a více ozývají jako banda nepřátelských, paranoidních potrhlíků.

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: presstv.ir

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+1 # Adolf Balík 2013-07-26 16:30
Tak to by psychoterapeuti , místo aby lidem sugerovali, že všechny jejich životní problémy vychází ze sexuálního zneužití v raném věku, tak by měli léčit konspiračními teoriemi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+46 # BI5HOP 2013-07-26 16:43
LSlepá víra ..... Krásně to vystihuje věta, kterou mi kdysi dávno řekl jeden moc moudrý pán: "Kdo četl Bibli pozorně, nemůže věřit v boha".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # tera 2013-07-26 21:16
A to jako proč? Kvůli knize , psané člověkem odsoudíte možnost existence vyšší moci? Tzv. božské? Ať už v jakékoli podobě? To je trošku nemoudré , ne?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # kalmar 2013-07-28 08:43
on ale neodsuzuje vyšší moc v jakékoliv podobě, zdá se, že ty jsi pozorně nečetl ani jeho komentář :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # iza 2013-07-28 00:55
Ne Bibli, ale stary zakon a kdo cetl stary zakon a to jeste nezcenzurovany, tedy Toru i Talmudy, musi si o zidech myslet svoje ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # 3,14ranha 2013-07-28 04:40
tóra v dnešním slova smyslu a talmud vznikly až po ježíšově smrti ! (takže jde v podstatě o židovský "nový zákon")
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # slys hlas srdce !!! 2014-05-22 12:42
Cituji BI5HOP:
LSlepá víra ..... Krásně to vystihuje věta, kterou mi kdysi dávno řekl jeden moc moudrý pán: "Kdo četl Bibli pozorně, nemůže věřit v boha".


tak ty urcite nevis co je moudre hlupaku

konej pokani a pros za odpusteni...

mmj... v jednom filmu bylo dost vystizne receno :
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-65 # NEC 2013-07-26 16:47
ano lidi jsou nepratelsti, protoze konspiracni teorie to je jen vyvolavani potizi a blaboleno idiotu, tezko se divit, ze jsou lidi nasrani na takova hovada. slepá víra - slepou vírou trpí kospirátoři, přečtou si nějakou sračku na webu primitiva a pak tomu věří¨..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+53 # Jirka K. 2013-07-26 17:01
Sračky se hlavně vykládají v televizi a obecně v médiích... Ono se stačí zajímat. Zkuste se podívat například na dokument o 11. září a uvidíte, kolik je tam nesrovnalostí a jak jsou neskutečně očividné... A vyvolávání potíží to je, protože se to zbytku světa nehodí do karet. Jak je někdo v názorové menšině, je holt špatnej. Zkuste někdy vypnout televizi a zapnout mozek ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-36 # protiblábolista 2013-07-26 17:21
Cituji Jirka K.:
Sračky se hlavně vykládají v televizi a obecně v médiích... Ono se stačí zajímat. Zkuste se podívat například na dokument o 11. září a uvidíte, kolik je tam nesrovnalostí a jak jsou neskutečně očividné... A vyvolávání potíží to je, protože se to zbytku světa nehodí do karet. Jak je někdo v názorové menšině, je holt špatnej. Zkuste někdy vypnout televizi a zapnout mozek ;-)

Hele, a věříš třeba na perpetuum mobile, šémtrájs nebo přítomnost mimozemšťanů?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Jirka K. 2013-07-26 19:04
Hele, všeho s mírou. Nehodlám vyvracet, že někde mimo Zemi existuje život, ale podle mě tu mimozemšťani, jak říkáte, ještě nebyli. Vzhledem k tomu, že jsem technického zaměření, tak v perpetum mobile nevěřím... A šémtrájs ani nevím, co je :D. Já teď mluvil spíše o zapírání a tutlání mocných a vlivných skupin lidí... ...a samozřejmě překrucování faktů o různých událostech...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-25 # protiblábolista 2013-07-26 19:37
Cituji Jirka K.:
Hele, všeho s mírou. Nehodlám vyvracet, že někde mimo Zemi existuje život, ale podle mě tu mimozemšťani, jak říkáte, ještě nebyli. Vzhledem k tomu, že jsem technického zaměření, tak v perpetum mobile nevěřím... A šémtrájs ani nevím, co je :D. Já teď mluvil spíše o zapírání a tutlání mocných a vlivných skupin lidí... ...a samozřejmě překrucování faktů o různých událostech...

Ano, někde mimo Zemi by mohl existovat život. Důkaz o tom ovšem nebyl nalezen.

Perpetuum mobile neexistuje, přírodní zákony platí.

Tzv. "chemtrails" jsou výplod fantasmagoriků - údajně tu z letdel sypou svinstvo lidem nahlavu tajmené síly, i dopravní letadla nedělají ty čáry za sebou nadarmo:
upramene.cz/.../...

Ti tzv. "mocní" byli třeba za minulého režimu tzv. nomenkleturní kádři. Tehdá byla vedoucí úloha strany zakotvena v ústavě.
Pak tu kdosi zamával praporem a máme svobodu&demokracii.
Ti "mocní" jsou např. i špičky ODS,které někdo zvolil a volí je dál a volit vždy bude.
Jiný pak volí teřba ČSSD, neboť věří, že ten ksindl s modrým ptákem ve znaku zlikvidují. Ale tam se taky najde leccos, včetně prospěchářů.
Při dobré taktice se postaví z prdu fungl nová strana s profláklými xichty a opět je někdo bude volit, např. slavná TOP09, což je hovínko bez členské základny a bez programu, postavené jen jako podpěra ODS....

Tiu "mocní" netutlají nějaké mimozemšťany nebo perepetuum mobile, ale zakrývají vlastní majetkové čachry.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Jirka K. 2013-07-26 21:13
O chemtrails jsem v životě neslyšel, ale s odstavcem o vládě s vámi souhlasím. Každopádně, ono toho je mnohem víc než majetkové čachry, ale o tom teď ne ;-).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Ivo Stránský 2013-07-27 23:36
Ahoj Cheche, tos zkopíroval z trolího manuálu nebo jsi pracoval sám? :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # protiblábolista 2013-07-28 06:52
Cituji Ivo Stránský:
Ahoj Cheche, tos zkopíroval z trolího manuálu nebo jsi pracoval sám? :-)

Jsi primitiv, na tebe stačí barevnej plakát, populistický kecy a pěkná kravata.

Šémtrájsmeni jsou naivní pomatenci, obvykle puberti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # izak 2013-07-28 01:03
E=mc^2 neplati, to uz dokazali minuly rok na urychlovaci v Cernu ;-)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # protiblábolista 2013-07-28 06:50
Cituji izak:
E=mc^2 neplati, to uz dokazali minuly rok na urychlovaci v Cernu ;-)))

Kravina, nikdo platnost té teorie nevyvrátil. Fámy z bulváru nejsou důkaz.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # sam jsi blabol 2014-05-22 12:59
Cituji protiblábolista:
Cituji izak:
E=mc^2 neplati, to uz dokazali minuly rok na urychlovaci v Cernu ;-)))

Kravina, nikdo platnost té teorie nevyvrátil. Fámy z bulváru nejsou důkaz.

kolik ti plati blabole ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # izak 2013-07-28 01:05
chemtrails - podporuji si o tom neco najit, treba dokumenty a vedecke studie zamoreni hlinikem oblasti v horach, kde zadne takove zamoreni neni jinak nez ze vzduchu mozne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-15 # protiblábolista 2013-07-28 06:50
Cituji izak:
chemtrails - podporuji si o tom neco najit, treba dokumenty a vedecke studie zamoreni hlinikem oblasti v horach, kde zadne takove zamoreni neni jinak nez ze vzduchu mozne.

Meleš kraviny.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # deluck 2013-07-28 18:13
baví tě hodně být za vola? :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # RM 2013-07-29 10:41
Díky za krásnou ukázku chování konvencionalist y, jak se o nich píše v článku. Kdyby rozdíl v chování konspiracionist y a konvecnionalist y z článku někdo náhodou nepochopil, teď už musí být jasné všem, co tím bylo myšleno. Ještě jednou děkujeme.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # skunk.\ 2013-12-09 19:06
hehe proti blábolista a jak sám blábolí :D ...
perpetum mobile existuje a my jsme jeho součástí - náš vesmír... vzniknul vlastně z ničeho a za této pomoci ničeho se dál fofrem rozpíná... perpetum mobile...
dále... o teorii relativity víme zcela jistě jen dvě věci - budto je špatná a nebo neúplná. počítá s nekonečnem a veškeré takové rovnice se ukázly být špatně nebo neúplně - nekonečno by nemělo vůbec existovat....
za slovním spojením "ti mocní" rozhodně nehledej nikoho z čech... tak mocní lidé zde nejsou. spiš se zamysli nad usa a začátkem 19. století. můžeš pokračovat vraždou lincolna, způsobem financování I i II světovou, vraždy kenedyu, vietnam, korea, záliv...tam hledej mocné!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # sam jsi blabol 2014-05-22 12:57
Cituji protiblábolista:
Cituji izak:
chemtrails - podporuji si o tom neco najit, treba dokumenty a vedecke studie zamoreni hlinikem oblasti v horach, kde zadne takove zamoreni neni jinak nez ze vzduchu mozne.

Meleš kraviny.


to je svata pravda co tu napsal ten clovek
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Nichal 2013-07-27 15:49
věřím na tvojí omezenost :§)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # izak 2013-07-28 00:58
Perpetuem mobile ... sice neexistuje, ale pokud by nam mimozemstane neco zkonstruovali co uz zkonstruoval Nikola Tesla, tak v to budou vsichni verit, ale neni to samozrejme perpetuem mobile, nybrz vyuzivani te energie, kterou jeste nezname, nebo z nejakeho duvodu neucime na VS
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # protiblábolista 2013-07-28 06:49
Cituji izak:
Perpetuem mobile ... sice neexistuje, ale pokud by nam mimozemstane neco zkonstruovali co uz zkonstruoval Nikola Tesla, tak v to budou vsichni verit, ale neni to samozrejme perpetuem mobile, nybrz vyuzivani te energie, kterou jeste nezname, nebo z nejakeho duvodu neucime na VS

Co to zase patláš?
O mimozemšťanech nebyl nalezen důkaz, o kouzelných energiích se melou esoterické sračky, tesla by se asi obrátil v hrobě, kdyby četl ty kydy o sobě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Igor_IGOR 2013-07-29 09:39
Cituji protiblábolista:
Cituji izak:
Perpetuem mobile ... sice neexistuje, ale pokud by nam mimozemstane neco zkonstruovali co uz zkonstruoval Nikola Tesla, tak v to budou vsichni verit, ale neni to samozrejme perpetuem mobile, nybrz vyuzivani te energie, kterou jeste nezname, nebo z nejakeho duvodu neucime na VS

Co to zase patláš?
O mimozemšťanech nebyl nalezen důkaz, o kouzelných energiích se melou esoterické sračky, tesla by se asi obrátil v hrobě, kdyby četl ty kydy o sobě.

tu dukaz tam dukaz na tve sracky se da rict jenom citat z kurva hosi. Vasi picu jsem taky nevidel a verim ze ji mate....asi takhle..proste jste clovek ktery nechce videt to co vidi ostatni apod. Jaky dukaz to jste tak obmezen ze ve vesmiru je nase planeta jedina kde je zivot ? Momentalne se odhaduje ve vesmiru stovky MILIONU galaxii (kazda jedna galaxie ma dalisch miliony hviezd jako nase slunce atd atd atd) takze uz jenom z principu pravdepodobnost i doslova neni mozne aby zivot krome nasi planety nikde neexistoval. Na to nepotrebujete VS na to staci selsky rozum a staci jenom chtit vedet. A jinak pojem konspirace mate odkud z TV NOVA ? :D konspirace je oznaceni vseho co zni jinak nez Vam vypousti manistream. A spusta tzv. konspiraci se jiz prokazala jako pravdive. Tak jak se tvrdilo ze GMO nikdy neopusti laboratore a nikdy se to nedostane k lidem ted to je kruta realita, tak jak nemela byt atomovka nikdy pouzita na utoky civilistu ....a spousta dalsich a daslich veci, ktere byli odsouzeny za konspirace a casem z toho vzesla jedna veka pravda...Nepova zuji se za konspiratora ale za cloveka, ktery se nebrani nahlednout na veci z jine strany nez ovce jako vy, ktery si myslim ze jediny dukaz ktery existuje je ten ktery vidite ve vecernych zpravach na TV NOVA a dalsich srackach.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # nekompromisní 2013-07-29 12:13
Pripomina mi to stredovejou debatu o placate zemi :-) panove, kez byste meli trochu hlavy otevrene... Umeni nejprve naslouchat, pozorovat, premyslet a pak hovorit je - zda se - i v ndesni dobe cizi :-) a co budova 7?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Martin-Canadian 2013-07-29 17:40
Tak země taky prý byla placatá a kdo řekl něco jiného byl upálen za kacířství. Země byla středem vesmíru a kdo řekl něco jiného, byl kacíř... A spousta a spousta dalších věcí. Takže otázka není zda mimozemšťané existují, ale otázka by měla být kde žijí, jelikož je jasné, že v tak obrovském vesmíru bude jistě existovat mimozemský život, ale je otázkou v jaké formě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # lvicek77 2013-07-29 18:01
V celé historii mocní dávali lidem,kteří hledali pravdu nálepky aby je mohli nějak zesměšnit.Téhdy to byli kacíři a rovnou je upalovali,dnes jsou to konspirační teoretici a když jsou už nebezpeční tak je neupálí,ale nenápedně odstraní a nebo podplatí.Co Obama podepsal Patriot act,tak to mají jednoduché a nepochybně se to u toho nezastaví.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Pavla 2013-12-09 21:57
naprosto souhlasím...tel evizi nemám už 2 roky a je to super - člověk se nemusí dívat na všechny ty srágory, co tam dávají...a nemyslím jen tím jen zprávy(ve kterých vlastně nic důležitého neřeknou, proč taky, když nechtějí....), ale i ty stupidní seriály, které jsou vysílané jen pro to, aby lidi zabavili a oni pak nemuseli přemýšlet nad tím, co se ve světě doopravdy děje...a pokud mě něco opravdu zajímá, tak prostě vím, kde to najdu...a pokud se budu chtít nějak zabavit, tak si přečtu knížku, abych rozvíjela svoji představivost ( když se člověk kouká na TV, tak představivost opravdu nepotřebuje...)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # FRANZI 2013-07-27 11:59
Cituji NEC:
ano lidi jsou nepratelsti, protoze konspiracni teorie to je jen vyvolavani potizi a blaboleno idiotu, tezko se divit, ze jsou lidi nasrani na takova hovada. slepá víra - slepou vírou trpí kospirátoři, přečtou si nějakou sračku na webu primitiva a pak tomu věří¨..

Tak tímhle jsi přesně potvrdil to,co odpůrcích konspirátorů píše článek...,že to jsou zapšklí,zatvrze lí,nenávistní troubové,nestrp ící dialog a argumenty,líní myslet a kriticky posuzovat věci okolo...neschop ní zbavit se svých falešných iluzí,které do jejich omezených hlav vtlouká mainstream....g ratuluju.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Pavla 2013-12-09 22:01
přesně, když čtu ty komentáře, tak je to patrné - odpůrci konspirátorů se tu umí jen rozčilovat, nevyjde z nich nic kloudného, žádný opravdový dialog je s nima zhola nemožný
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # kalmar 2013-07-28 08:44
velmi správně, jsem moc rád za tvoje názory potvrzující pravdivost článku :))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # hrob 2013-07-30 01:14
klasický konvenionalista :D :D :D :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # LUF 2013-07-26 16:55
"Za projev zdravého rozumu se považuje to, čemu věří většina"
Z článku a nadpisu tedy vyplývá, že pokud je např. v Polsku většina věřících, pak v Polsku jsou věřící zdravější než ateisti, u nás jsou naopak zdravější ateisti. ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # magrq 2013-07-26 18:06
Ano máte pravdu, pokud zastáváte většinový názor jste považován za zdravě uvažujícího jedince.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # LUF 2013-07-26 19:25
Ale podle této definice "zdraví" se můžu uzdravit jenom tím že přejedu hraniční čáru. Lékař nemůže rozhodnout o mém zdraví, dokud nezná většinový názor, a podle článku se většinový názor určuje z počtu diskuzních příspěvků. Zvláštní definice zdraví :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jirka K. 2013-07-26 21:30
Myslím, že příspěvek margrq byl myšlen tak, že je to všeoecné mínění, ne jeho ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-32 # protiblábolista 2013-07-26 17:33
Proč tolik konspiračních teoretiků věří též na perpetuum mobile? Proč se chytají různých pavěd?
Proč věří blábolům o mimozemšťanech?

Jednoduše proto, že jde o osoby méně uvažující, líné porovnávat informace.

Jeden typický zdroj konspir-blábolů:

www.exopolitika.cz
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Buď alebo 2013-07-26 18:12
Na jednej strane máte pravdu, že niektorí ľudia veria informáciám, ktoré majú z jedného zdroja bez toho, aby si ich overili z iného. Na druhej strane mám pocit, že označujete všetkých ľudí, ktorí majú iný názor, než ten "oficiálny" za konšpirátorov, ktorí sú "osoby méne uvažujíci".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-24 # protiblábolista 2013-07-26 18:44
Cituji Buď alebo:
Na jednej strane máte pravdu, že niektorí ľudia veria informáciám, ktoré majú z jedného zdroja bez toho, aby si ich overili z iného. Na druhej strane mám pocit, že označujete všetkých ľudí, ktorí majú iný názor, než ten "oficiálny" za konšpirátorov, ktorí sú "osoby méne uvažujíci".

Nevím, co to je "oficiální názor".

Sám se řídím podle toho, co vyhodnotím jako objektivní - potovnávám a vyhodnocuji, posuzuji i solidnost informačních zdrojů.

Praštěný konspir-teoreti k taknečiní. Ten jen zhltne nějakou tajemnou blamáž a ještě ji šíří dál.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jirka K. 2013-07-26 19:08
Pánové, chtělo by se prvně pobavit o tom, koho označujete za „konspiračního teoretika", neboť tu mluvíte každý o něčem jiném...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-22 # protiblábolista 2013-07-26 19:39
Cituji Jirka K.:
Pánové, chtělo by se prvně pobavit o tom, koho označujete za „konspiračního teoretika", neboť tu mluvíte každý o něčem jiném...

Konspirační teoretik je třeba magor, který mele o šémtrájs.
Takže třeba jarda rosa.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # slak 2013-07-26 20:20
Přeji sladký život z aspartamu, že ho nepráškují se každý dozví, něco jako pohádka na dobrou noc.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-21 # protiblábolista 2013-07-26 20:25
Cituji slak:
Přeji sladký život z aspartamu, že ho nepráškují se každý dozví, něco jako pohádka na dobrou noc.

Copak to tu meleš, děcko praštěné...?
Také věříš na šémtrájs...?


:O)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # deluck 2013-07-28 18:15
ještě bys mohl uvést, v jakém jazyce se chemtrails čte šémtrájs, ale trvej lásko trvej nepřestávej trvat, strašně mě tu bavíš, doufám že tě někdo neodstřelí až tak brzo :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Nichal 2013-07-26 20:29
jdi se už vycpat stejně tě platí jen za to že tu druhý shazuješ jsi ubohý a podle tvých komentů jsi naprosto mimo nechápu že tě už admin nezakázal ip adresu vidím tě všude a vím kdo jsi dej si velký pozor
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-19 # protiblábolista 2013-07-26 20:30
Cituji Nichal:
jdi se už vycpat stejně tě platí jen za to že tu druhý shazuješ jsi ubohý a podle tvých komentů jsi naprosto mimo nechápu že tě už admin nezakázal ip adresu vidím tě všude a vím kdo jsi dej si velký pozor

Nichal, ty seš trubka.
Ani nevíš, co je to IP adresa, blboune.
Nejspíš věříš i na šémtrájs.

:O)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Mičurin 2013-07-27 04:12
ty seš takovej Jablečkyn to snad není možný...žiješ v pěkné bublině to ti povim...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # FRANZI 2013-07-27 12:12
Neházejte do jednoho pytle"konspirát orů"všechny rozumně uvažující kritické lidi,snažící se na základě faktů ověřit si události s pomatenci za vším vidícími zelené mužíky a dokonce s nimi ve střízlivém stavu komunikujícími- to je už myslím jiná karegorie a nepatří do kategorie "zdravé skepse",ale do blázince s mírným režimem....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # protiblábolista 2013-07-28 06:48
Cituji FRANZI:
Neházejte do jednoho pytle"konspirátorů"všechny rozumně uvažující kritické lidi,snažící se na základě faktů ověřit si události s pomatenci za vším vidícími zelené mužíky a dokonce s nimi ve střízlivém stavu komunikujícími-to je už myslím jiná karegorie a nepatří do kategorie "zdravé skepse",ale do blázince s mírným režimem....

Já ale pochybuju, že ty něco ověřuješ.
Kousek níž se trefuješ domně - proč?
Sám nejsi snad schopen poznat, že se tu melou sračku o fantasmagoriích ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Martin-Canadian 2013-07-29 17:47
Právě proto, že mám možnost si informace porovnat, tak věřím tomu, že ve vesmíru (jelikož jde o miliardy galaxií) existuje mimozemský život.. Třeba zdroj ČVUT - jejich pobočka AVC
old.avc-cvut.cz/
nebo
www.avc-cvut.cz/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # lvicek77 2013-07-29 18:09
Ego některých jedinců na této planetě jak tak vysoké,že si nedokáže ani náznakem připustit,že by mohla existovat někde vyšší a vyspělejší forma,než je on sám a těm i kdyby přistáli na zahradě,tak si to nějak odůvodní a řeknou,že to nebyl důkaz :) Je to něco tak neuvěřitelně absurdní a pokrytecké si vůbec myslet,že ty miliardy a miliardy galaxií a slunečních soustav by bylo pro jednu maličkou planetku,kde žije tvor nazývaný člověk :) Už jen ta představa je směšná :) Já člověk pánem vesmíru HAHA :) :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Akantar 2013-12-09 14:31
Hele ty tzv. protiblábolisto ... Mě se líbíš... Takovýho zoufalce jsem dlouho neviděl... :) Pojď setkáme se osobně ne? Rád bych tě poznal, rád bych viděl "zombie"... Četl jsem tvé přísvěvky a názory... žádnej nedává smysl ani logiku... Tvé proti argumenty jsou stejně tak ubohý, jako ty co ty sám odsuzuješ... :) Jen agresivní útok a rgument tipu je to blábol a vy jste idioti... Hmm spoustu logiky a naprosto smysluplných argumentů.... :)
To jsi sám tak ubohej nebo tvůj život? Ve škole tě šikanovali či co? Co z toho tak nenávidíš? Sebe? Ten život? Proč potřebuješ pozornost? Maminka se ti nevěnovala, nikdo tě nemá rád a tak se snažíš svou díru zaplnit výsměchem aby jsi zaplnil svou méněcennost? Tobě je jedno že tě nenávidí,o to jdi jde, je to furt forma pozornosti a jistého naplnění viď? Nevim je mi to jedno, ale tebe bych smázl jako mouchu ze skla... :) Ale né jako nějaký ubožák přes internet a trapnou diskuzy... Ukaž mi naživo tvou inteligenci.... To vlastně nepujde, ona žádná není... ;) Dál nadávej na ostatní a vysmívej se jim, ty se totiž zřejmě řídíš hesla - Podle sebe soudím tebe viď? ;)
Pojď moc se těším na tvou odpověď! :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # martin 30XXX 2013-12-10 02:37
protiblábolisto , ty vole, už se na ten pervitin vyser a nebo se neser do veřejných debat...já mám z tebe náladu, že bych si hned střelil!!! :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # el_wagina 2013-07-26 17:54
konspirace a antikonspirace muže bejt jedna i druhá strana téže mince. Dle starýho příslový kdo lže ten i krade (a mohl by i zabít) nevidim důvod nevěřit, že nám vláda či vlády (ČR krade bez debat, ať si podplacený právníci řikaj co chtěj) LŽOU. Nehledám za tím nic těžko pochopitelnýho jen touhu po moci, penězích a další nízký lidský pudy... Prostě dostat prasata od koryt je těžký, a tydhlecty nakrmený vepři nechtěj na porážku a udělaj cokoliv aby tam zůstali...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Fater 2013-07-26 17:59
Pre --- test---
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Olda 2013-07-26 18:04
Sem uz chodi tolik omezenejch debilu ze uz sem snad ani chodit nebudu furt je tady ten magor blabolista a natahal sem asi i jeho stupidni kamarady.Jasne jsme ve vesmiru sami to je opravdu demence nejvetsi a dal se nema cenu o necem bavit...jak nekdo neveri na zivot ve vesmiru tak uz nema cenu se s nim vubec bavit...A hele blabolisto nevim kdo je tu nenormalni a pise pomalu do kazdyho videa na youtube kraviny a kazdyho buzeruje...to se pak nediv ono totis kdyz se nekdo k lidem chova hnusne a tak se k nemu ostatni taky budou chovat hnusne. Krom toho nevim proc sem lezete? Je to jako kdybych ja treba nemel rad Hip-Hop a lezl na kazdy video hip-hopu a presvedcoval je tam at poslouchaji neco jinyho. Myslim ze si kazdy muze myslet co chce ne?A at uz ma pravdu nebo nema tak kdyz potom vidim lidi jako tebe jak vsude lezou a presvedcujou ze je to blbost a totalni nesmysl tak mi je opravdu zle. Nechte nas uz konecne napokoji a nelezte sem!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Adolf Balík 2013-07-26 18:24
Dopustím se jistého odhalení konspirace - ať tu máme jednu konspirační teorii navíc - a vykecám tu, co je to za úctyhodnou organizaci, kterou tu nazýváš magorem Blábolistou a jeho stupidnmi kamarády.
cs.wikipedia.org/.../...

Schválně jestli budou ti, co této konspiraci uvěří, také označováni za ovce. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Olda 2013-07-26 19:33
Vubec bych se nedivil ze tam blabolista aka 8000SAC patri :) uz sem kdysi nekde cetl primo jmeno kdo to je a ze patri ke skeptikum.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Ivo Stránský 2013-07-27 23:50
protiblábolista=kontrablábolista=cheche
Prostě Troll placený systémem k rozbíjení smysluplných diskuzí o konspiračních pravdách.
Nemá cenu číst jeho komentáře = ztráta času
Stejně jako jemu podobní, třeba agent000 nebo majk=kjam nebo LUF, jejihž existence je nepopiratelným důkazem vládních lží a dezinformací. No zkuste najít placené Trolly třeba na webu o rybářství :-D

Klid a mír všem dobrým lidem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # protiblábolista 2013-07-28 06:46
Cituji Ivo Stránský:
protiblábolista=kontrablábolista=cheche
Prostě Troll placený systémem k rozbíjení smysluplných diskuzí o konspiračních pravdách.
Nemá cenu číst jeho komentáře = ztráta času
Stejně jako jemu podobní, třeba agent000 nebo majk=kjam nebo LUF, jejihž existence je nepopiratelným důkazem vládních lží a dezinformací. No zkuste najít placené Trolly třeba na webu o rybářství :-D

Klid a mír všem dobrým lidem

A hele, Stránský....!
To víš, jsem placenej, a zlatem, ty pa[...]e.

A hlavn ěkydy o klidu amíru -seš prostě prdlej esoterik...

:O)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # thomas 2013-07-28 09:16
Ivo stránský .. souhlasím ,konečně to tu napsal nekdo bez nadávek . a to že pan mega blábol odpověděl nadávkou je důkazem toho že jste se trefil do černýho !!! takového člověka bych chtěl videt osobne , bude to rádoby racionální myslitel co jsi buduje jmeno v komentářích tím že je proti všem a lidi se chytaj protože se hrozně rádi hádají o svých pravdach . čtu to tady a říkam si komu to cpe ? říká všem že věří v kraviny a sám tu cpe svoje kraviny .... tak kde to jsme ??? proti blábole chtěl bych te poznat osobně protže tak zakomplexovanýh o člověka asi nikde nikdy neuvidim :) čáooo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Ondrej K. 2013-07-26 18:31
palec nahoru :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-23 # protiblábolista 2013-07-26 18:49
To víš, palec nahoru.
Věříš na šémtrájs?

:O)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Nichal 2013-07-26 20:31
jsi trapný
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # FRANZI 2013-07-27 12:24
Cituji Nichal:
jsi trapný

Je spíš hysterickej,nes míte ho tolik nasírat.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-20 # protiblábolista 2013-07-26 18:42
Cituji Olda:
Sem uz chodi tolik omezenejch debilu ze uz sem snad ani chodit nebudu furt je tady ten magor blabolista a natahal sem asi i jeho stupidni kamarady.Jasne jsme ve vesmiru sami to je opravdu demence nejvetsi a dal se nema cenu o necem bavit...jak nekdo neveri na zivot ve vesmiru tak uz nema cenu se s nim vubec bavit...A hele blabolisto nevim kdo je tu nenormalni a pise pomalu do kazdyho videa na youtube kraviny a kazdyho buzeruje...to se pak nediv ono totis kdyz se nekdo k lidem chova hnusne a tak se k nemu ostatni taky budou chovat hnusne. Krom toho nevim proc sem lezete? Je to jako kdybych ja treba nemel rad Hip-Hop a lezl na kazdy video hip-hopu a presvedcoval je tam at poslouchaji neco jinyho. Myslim ze si kazdy muze myslet co chce ne?A at uz ma pravdu nebo nema tak kdyz potom vidim lidi jako tebe jak vsude lezou a presvedcujou ze je to blbost a totalni nesmysl tak mi je opravdu zle. Nechte nas uz konecne napokoji a nelezte sem!!!

No jasně, Hip-Hop.
Seš pubert, co...?

:O)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Ondrej K. 2013-07-26 18:49
Radsi by jste se mel vice starat o to co jste vy a mene o ostatni. Zkuste to,zivot je pak lepsi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Olda 2013-07-26 19:19
To on nedokaze on uz je na ty buzeraci slusnych lidi zavislej bohuzel...je to vlastne smutne ale takoveho pablba ani litovat nejde.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Olda 2013-07-26 19:17
Opravdu mozek velikosti liskoveho orisku :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-19 # protiblábolista 2013-07-26 19:45
Cituji Olda:
Opravdu mozek velikosti liskoveho orisku :D
Copak máš v budce ty, Oldíku?
Šémtrájs, ufouny s tykadýlky?

:O)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Nichal 2013-07-26 20:33
a ty debil
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Nichal 2013-07-26 20:30
naprostý souhlas děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # lvicek77 2013-07-29 18:19
To je přesně účel proč tady jsou,aby Vás odradily od diskuze.To že kvůli tomu tady nebudete chodit je hloupost.Stačí se nezapojovat do jejich debaty a neodpovídat protože se stejné dočkáte pokaždé podobné odpovědi a zesměšňování.Je tady spousta lidí,kteří přemýšlí a můžete se zapojit do debaty s nimi a nechal se od těch provokatérských směšných argumentů vyprovokovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-17 # protiblábolista 2013-07-26 18:48
Konspiračně teoretické, esoterické, pavědecké a mašíblovské stránky:

orgo-net.blogspot.cz/

www.upramene.cz/forum

energieupramene.blogspot.cz/

www.adambenda.net
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Ondrej K. 2013-07-26 18:55
No znate to dost dobre. Jak dlouho jste to studoval? :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-15 # protiblábolista 2013-07-26 19:40
Cituji Ondrej K.:
No znate to dost dobre. Jak dlouho jste to studoval? :-)

Študuju to furt - je to dobrá zábava.
Kolik práce věnují ti debílci vývoji magnetického motoru....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # lvicek77 2013-07-29 18:24
Tím,že tam chodí rozvracet diskuze jen potvrzuje,že jsou ty stránky asi plné informací a poděkoval bych mu za dobrý typ :) orgonet znám,a na ostatní se podívám,ale určitě mezi nimi schválně bude nějaká stupidní,aby to vsouhrnu vzalo s sebou i ty ostatní a byli taky pro smích.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Nichal 2013-07-26 20:35
pán je znalý ... jsi k smíchu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # malá Popi 2013-07-26 19:13
Konspirační teoretik může být ovcí, který přebírá informace od "konspiračních plátku", proto může být ovlivnitelný a zde je jeho slabina. Důležitou složkou jak už tu bylo řečeno je ptát se proč a odpovídat v otázkách, pak už není ovcí ať už ty zdroje jsou sebevětší konspirační nebo ne...8 z 10 Odpůrci tzv. konspiračních teoretiků se nezabývá v jádru problematické otázce či tématu, ale na samotného člověka zda je v psychické vyrovnanosti. Slabší "konspirační teoretici", kteří přebírají, dovoluji si napsat, slepě přebírají nekonvenční teorie a nové poznatky, nejsou dosti uzpůsobili při debatách proti odpůrcům "k.t." což vůbec nevylučuje, že je daná informace lež. Nezapomeňme, že ať už je to konspirační teoretik nebo ne v základu máme jedno společného a to, že se chceme dozvědět pravdu. Nezapomínejme na toleranci a proto vyžadujte o vysvětlení jak to ten člověk teda vidí a nepředkládejte jim hotové věci, ale otázkové .... To co píši je obecná věc a většině známá nebo jasná,ale nezapomínejme na důležité aspekty.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jirka K. 2013-07-26 19:23
Tak to přesně je - zjišťovat si fakta, ne je jen slepě přebírat. Jeden velmi moudrý člověk řekl: „Nothing is true..."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-18 # protiblábolista 2013-07-26 19:45
Cituji Jirka K.:
Tak to přesně je - zjišťovat si fakta, ne je jen slepě přebírat. Jeden velmi moudrý člověk řekl: „Nothing is true..."

Ano, zjišťovat fakta.

Vezměme příklad:

Objevují se nám kruhy v obilí.
Konspiré-blabolix začne hledat po internetu. Narazí na video, pak na další. Pomyslí si, že když jich je víc, musí to být tak, jak ta videa prezentují - původcem jsou mimozemšťani!

Ovšem já postupoval jinak. jezdil jsem, zkoumal, měřil, tahal informace, prohlížel kdejaký detail.
Pak jsem se taky zaměřil na výskyt, na informace,které se šíří atd.
A postupem času mám natolik jasno, že už i poznám, kdo je blábolista a kdo realista.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jirka K. 2013-07-26 19:51
Co sem taháte pořád ty marťany? Věřte tomu, že z pár příspěvků nemůžete poznat mé myšlení...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # protiblábolista 2013-07-26 19:58
Cituji Jirka K.:
Co sem taháte pořád ty marťany? Věřte tomu, že z pár příspěvků nemůžete poznat mé myšlení...

Marťany?
Kde o nich píšu v tom příspěvku výše?
Já psal o kruzích v obilí, o těch symbolech, co vtipálci vytvoří, aby byla senzace.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jirka K. 2013-07-27 01:31
A ty kruhy v obilí mají být teda napodobeninou čeho, když ne mimozemšťanů? Červotoče?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # protiblábolista 2013-07-27 07:18
Cituji Jirka K.:
A ty kruhy v obilí mají být teda napodobeninou čeho, když ne mimozemšťanů? Červotoče?

Kruhy v obilí jsou dílo vtipálků, kteří pak čekají na reakce a baví se.
Dílo údajných mimozemšťanů z jejich výtvorů dělají praštění esoterici a výrobci senzací.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Nichal 2013-07-26 20:36
takže si konečně poznal že ty jsi ten blábolista :-)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-12 # protiblábolista 2013-07-26 20:41
Cituji Nichal:
takže si konečně poznal že ty jsi ten blábolista :-)))

Jsem realista.

O existenci mimozemské civlizace nebyl dosud nalezen důkaz.
Přírodní zákony platí, perpetuum mobile neexistuje.
Šémtrájs jsou výmysl chorých hlav.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # George W. Obama 2013-07-26 22:47
já nikde nenalezl důkaz, že kreténi jako ty maj ptáka, takže se všichni budeme tvářit, že platíli tvá teorie, nemůžeš popřít mou

přírodní zákony platí, proto je antigravitace naprostý základ jejich prokázáním, ty Techniku na baterie
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # protiblábolista 2013-07-27 07:20
Cituji George W. Obama:
já nikde nenalezl důkaz, že kreténi jako ty maj ptáka, takže se všichni budeme tvářit, že platíli tvá teorie, nemůžeš popřít mou

přírodní zákony platí, proto je antigravitace naprostý základ jejich prokázáním, ty Techniku na baterie

Máš problémy s logickým chápáním. Navíc používáš termíny, jejich význam neznáš.

Tvoje poslední věta vůbec nedává smysl, je to jen shluk slov.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Nichal 2013-07-27 15:01
jsi jen výplod chorého mozku,

odpovím ti na tvé rádoby 4 věci z tvé kouzelné škatulky, které říkáš mozek, :

nebyl nalezen ani jediný důkaz že neexistuje (mimozemská civilizace ) !!! stejně jako nebyl doložen důkaž že ty vlastně existuješ .-)

ano přírodní zákony platí, ale jinak než tu tvrdíš

perpetuum mobile neexistuje protože na to nevěříš tvrdit že něco neexistuje je krásné, ale bohužel hloupé obzvlášt od někoho jako jsi ty pleteš jsem věci, které vůbec nemají nic společného s tématem . podívej se na sebe do zrcadla a řekni si co jsi dokázal a jakým jsi přínosem pro společnost kritizovat umí každý
vzpomněl jsem si na jednu větu pro hlupáka každý hloupý .....)
šemtrájs nevím co je asi opravdu výplod tvého chorého mozku :-)))
krásný den plné negace
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # protiblábolista 2013-07-28 06:44
Cituji Nichal:
jsi jen výplod chorého mozku,

odpovím ti na tvé rádoby 4 věci z tvé kouzelné škatulky, které říkáš mozek, :

nebyl nalezen ani jediný důkaz že neexistuje (mimozemská civilizace ) !!! stejně jako nebyl doložen důkaž že ty vlastně existuješ .-)

ano přírodní zákony platí, ale jinak než tu tvrdíš

perpetuum mobile neexistuje protože na to nevěříš tvrdit že něco neexistuje je krásné, ale bohužel hloupé obzvlášt od někoho jako jsi ty pleteš jsem věci, které vůbec nemají nic společného s tématem . podívej se na sebe do zrcadla a řekni si co jsi dokázal a jakým jsi přínosem pro společnost kritizovat umí každý
vzpomněl jsem si na jednu větu pro hlupáka každý hloupý .....)
šemtrájs nevím co je asi opravdu výplod tvého chorého mozku :-)))
krásný den plné negace

Jsi primitiv, máš problémy s logikou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # thomas 2013-07-28 09:28
nic víc nepovíš blábole ??? :D pan nichal te pěkně sejmul divim se žes vubec neco napsal :D nechápu že tě tvuj život baví když den co den šíříš negace který ti vrací zase jen negace !!! neumíš žít a nevíš co je život ! mír stebou budeš ho potřebovat !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # RM 2013-07-29 11:15
Lidi, s blábolistou a podobnými je to jako jít kolem plotu, zpoza kterého na vás neúnavně štěká yorkšír. Bude štěkat tak dlouho, dokud budete u toho plotu stát a rozmlouvat mu to. Prostě si ho nevšímejte a jděte dál. Jinak jen mrháte svou energií, která je narozdíl od té pejskovy určitě užitečnější (nic proti yorkšírům, jsou to psi a mají prostě jiné zákony než my, u lidí je toto chování však už trochu politováníhodné ).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # thomas 2013-07-28 09:23
a co kdyby perpetum mobile fungovalo díky přírodním zákonům ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # JackStrange 2013-07-31 16:40
A jak asi?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # truththeorist 2013-07-26 19:50
Je treba rozlišovať dva pojmy - konšpiračná teória (KT) a konšpirátor (konšpiračný teoretik). Je na samotnom konšpirátorovi, či uverí prvej KT ktorú nájde na internete, alebo či bude pátrať po pravde samostatne, teda či si prečíta aj iné názory, pozrie ďalšie dokumentárne filmy, prečíta viac článkov k danej KT a pod. Ja by som konšpirátorov nehádzal do jedného vreca. Taký Alex Jones má asi väčší prehľad ako niekto, kto raz za život videl Zeitgeist a tým pre neho KT končia. Ak má konšpirátor dôkazy podporujúce KT, je to stále len konšpiračná teória? Nestáva sa z nej potom už fakt? A zostáva v takom prípade konšpirátor konšpirátorom? Čo sa týka KT, to je kapitola sama o sebe. Existujú dokumentárne filmy o rôznych KT, ktoré si v niektorých veciach protirečia, trúfam si dokonca povedať, že aj v prvom zo Zeitgeistov je pár nepravdivých informácií. Otázkou ale je, či si dokumenty a informačné zdroje protirečia v podstatných veciach a faktoch, alebo iba v detailoch. A potom si položme otázku, či okrem pravdivých informácií niekto nerozširuje po internete aj polopravdy a nepravdy v súvislosti s KT. Ak áno, tak kto a prečo?? Komu to poslúži? Alebo je to jedno, a je lepšie byť ukrytý pod plášťom ignorancie?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-16 # protiblábolista 2013-07-26 20:00
Šémtrájs = konspir-teorie, blábol.

Tajení perpetomobilníc h strojů ropnými kartely = konspir-blábol.

Tajení kontaktů s mimozemskou civilizací = konspir-blábol.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # George W. Obama 2013-07-26 22:45
protiblábolista = idiot, troll, svině, škodič, zaprachyudělámc okoli
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # protiblábolista 2013-07-27 07:21
Cituji George W. Obama:
protiblábolista = idiot, troll, svině, škodič, zaprachyudělámcokoli

Hele, pako, proč máš tenhle nick?

:O)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-12 # protiblábolista 2013-07-26 20:06
Jak tak koukám, na www.exopolitika.cz se objevuje i jarda rosa.
Hloupé hlavičky žerou fantasmagorie o ufounech, perpetomobilní nemysly i konspirační teorie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # protiblábolista 2013-07-26 20:10
Karel Rašín a Dana Rašínová jsou konspirační teoretici a blábolisté:

exopolitika.cz/.../...

:O)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # protiblábolista 2013-07-26 20:22
Tak jarda rosa je profesí kuchař.
Nic proti kuchařům, sám nejsem v kuchtění příliš zběhlý, knedlíky jsem třeba nikdy nedělal. Jistě je bude umět lépe než já.

Ale správně jsem předpokládal, že nemá technické vzdělání. Takže jsem se opět trefil.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # George W. Obama 2013-07-26 22:44
A ty máš? pravděpodobně ano, když se tak chlubíš, nicméně je to vše co máš, seš přiblblá ovce a idiot co o světě ví uplný hovno, čili to co ho naučila ta technická škola, čili to co přesně potřebují, aby blbeček jako ty věděl, a co potřebují, aby nevěděl tak neví!!
Jseš ukázkový příklad jak to funguje, jen tak dál, ukaž všem co si za debila!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # protiblábolista 2013-07-27 07:22
Cituji George W. Obama:
A ty máš? pravděpodobně ano, když se tak chlubíš, nicméně je to vše co máš, seš přiblblá ovce a idiot co o světě ví uplný hovno, čili to co ho naučila ta technická škola, čili to co přesně potřebují, aby blbeček jako ty věděl, a co potřebují, aby nevěděl tak neví!!
Jseš ukázkový příklad jak to funguje, jen tak dál, ukaž všem co si za debila!!!!

Jasně, že mám.
Proto taky nesežeru kdejaký pavědecký blábol.

u teb eale vidím, že bys dokázal zbaštit leccos.
Jistě věříš i na šémtrájs....

:O)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # slak 2013-07-27 09:02
Dej si ho na zubní kartáček goléme blábolivej, vědeckej. Vědci se svým pokus omyl hraboší a hraboší a vedle a znovu a zas a nacpi se GMO a budeš spapán neplnohodnotným i mutagenními sračkami bez vitamínů a enzymů a teď tvrď že to tak není, podvýživa v zarostlém sádle kdy cukry se nemetabolizují a rovnou se jako odpad zapouzdřují. Schodit jedině hladovkou, kdy se první stráví užitečné, svaly, chrupavky, kosti a trosku dorazí i nakonec metabolizované jedy v tuku. Papei
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # lvicek77 2013-07-29 18:33
Nenechte se ním odratit a rozčílit.To že na ty stránky chodí aniž by tomu věřil je přece jasný důkaz,že je to účel lidi psychicky rozhazovat a ve většině mu to funguje.Lidi většinou z diskuze odejdou,protože to nemůžou ani číst a to,že se s ním hádáte nemá opravdu smysl.Ubližujet e tím akorád sobě.Je nás už spousta co si nenechají mazat mozek mainstreamem a takoví nás přece nemůžou odradit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Nichal 2013-07-27 15:36
a ty nemáš v hlavě mozek :-))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # protiblábolista 2013-07-26 20:35
Jelikož doba pokročila, máme již k dispozici nové technologie, které umožňují čerpat informace zpoza horizontu budoucnosti.

Co nás tedy čeká:

Zítra se na obloze objeví nové šémtrájs.

Pan Andrea Rossi opět uskuteční další pokus se studenou fúzí a nový přístroj E-Cat se již-již bude prodávat na trhu.

Další úspěšný pokus s magnetickým motorem bude proveden v Indii.

Vlády celého světa utají průlet velké mimozemské kosmické lidi na Evropou a Amerikou.

:O)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # protiblábolista 2013-07-26 20:45
Cituji Nichal:
a ty nemocný :-)))))jsi k smíchu

Objevil se nám zde Nichal.
Je to ještě děcko, snadno to lze poznat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Nichal 2013-07-27 15:42
ano ano a ty idiot s iq 20 snadno poznat z tvého projevu :-)) směju se ti a zárověň je mi tě líto žiješ jen v materiálním vnímání a nedokážeš vidět víc je mi tě upřímně líto, že svoji frustraci nemůžeš ventilovat jinak než trapnýma kometáři všiml sis vůbec že snad ani jeden tvůj koment není kladně hodnocený? všiml sis vůbec, že tě tu nikdo nechce? jsi vážně tak hloupý jak to tvrdíš o ostatních ? už prosímtě zalez a dělej něco co má smysl tohle to nebude vem koště a jdi zametat ulice aspoň konečně uděláš něco pro společnost a bude hned líp a třeba si i zametáním špíny všimneš i jiných věcí než jsou tvoje bláboly ))) a usměj se taky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # protiblábolista 2013-07-28 06:43
Cituji Nichal:
ano ano a ty idiot s iq 20 snadno poznat z tvého projevu :-)) směju se ti a zárověň je mi tě líto žiješ jen v materiálním vnímání a nedokážeš vidět víc je mi tě upřímně líto, že svoji frustraci nemůžeš ventilovat jinak než trapnýma kometáři všiml sis vůbec že snad ani jeden tvůj koment není kladně hodnocený? všiml sis vůbec, že tě tu nikdo nechce? jsi vážně tak hloupý jak to tvrdíš o ostatních ? už prosímtě zalez a dělej něco co má smysl tohle to nebude vem koště a jdi zametat ulice aspoň konečně uděláš něco pro společnost a bude hned líp a třeba si i zametáním špíny všimneš i jiných věcí než jsou tvoje bláboly ))) a usměj se taky
Tvor s IQ 20 neumí psát, takže jak vidíš, seš vedle - já píšu. A dokonce líp, než ty - neumíš psát velká písmena na začátku vět.

Zjevně jsi zblblý esoterik a žereš bludy, co kde po internetu vidíš, stačí když zavání tajemnem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Nichal 2013-07-28 12:25
ty si povedený dílo vtipálku , jo jo kde máš podloženo že tvor /je vůbec možné tě tak nazívat/ s iq 20 nemůže psát??? tak jak píšeš ty jsi zralej se léčit asi píšeš z ústavu protože takovýho "tvora" jako jsi ty jsem ještě neviděl :-)) znovu jsi trapný jen píšeš samé sračky tvé krásné odhady na lidy jsou k smíchu by ses nehodil ani na to zametání
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # protiblábolista 2013-07-26 20:52
Stránky praštěného esoterika Michala Pešty z Plzně:

www.zivaenergie.com/

Doporučuji zejména Joe Cell, to je opravdu převratný vynález!

:o)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # John_Pitralon 2013-07-26 21:04
Problém s konspiračními teoriemi je v tom, že některé jsou pravdivé a to trochu dodává váhu i těm ostatním, které jsou nepodložené. Jakmile jednou začne establishment překrucovat a obelhávat veřejnost v podstatných věcech typu událostí z 11. září 2001, začínají se s tím masivně šířit další nové urban-legendy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Jirka K. 2013-07-26 21:19
Protiblábolisto - proč všechny, kdo s tebou nesouhlasí zesměšňuješ a cpech do nich mimozemšťany, perpetum mobile a šémtrájs?? Nemáš inteligentnější argument než zesměšňování? Zkus to, bude to inteligentnější diskuze ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # protiblábolista 2013-07-26 21:29
Cituji Jirka K.:
Protiblábolisto - proč všechny, kdo s tebou nesouhlasí zesměšňuješ a cpech do nich mimozemšťany, perpetum mobile a šémtrájs?? Nemáš inteligentnější argument než zesměšňování? Zkus to, bude to inteligentnější diskuze ;-)

Tady nejde o to, kdo se mnou souhlasí či nesouhlasí.
Já se trefuji do těch naivků, co sežrou každý blábol.
A jak sám vidíš třeba z těch odkazů, ty bláboly mají právě ta mnou uvedená témata.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # George W. Obama 2013-07-26 22:41
prosím tě do koho ty se tak můžeš trefovat, vždyť tady kecáš pořád dokola svoje pubescentní sračky, tebe může brát vážně maximálně středoškolák, čili člověk tvého věku.... ;)

Zbytek si z tebe jen dělá srandu, tak už to ty ubožáčku pochop a běž se vosírat někam jinam.... tady jseš jen pro smích, i když chápu, že nerdík jako ty má čas, tu přesvědčovat o svejch hovnech stále dokola, nicméně to na tomto webu to nikoho nezajímá....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jirka K. 2013-07-27 01:36
Cituji George W. Obama:
prosím tě do koho ty se tak můžeš trefovat, vždyť tady kecáš pořád dokola svoje pubescentní sračky, tebe může brát vážně maximálně středoškolák, čili člověk tvého věku.... ;)

Zbytek si z tebe jen dělá srandu, tak už to ty ubožáčku pochop a běž se vosírat někam jinam.... tady jseš jen pro smích, i když chápu, že nerdík jako ty má čas, tu přesvědčovat o svejch hovnech stále dokola, nicméně to na tomto webu to nikoho nezajímá....


No, dík, právě jsem odmaturoval :D (jen tak mimochodem :D )
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # protiblábolista 2013-07-27 07:23
Cituji George W. Obama:
prosím tě do koho ty se tak můžeš trefovat, vždyť tady kecáš pořád dokola svoje pubescentní sračky, tebe může brát vážně maximálně středoškolák, čili člověk tvého věku.... ;)

Zbytek si z tebe jen dělá srandu, tak už to ty ubožáčku pochop a běž se vosírat někam jinam.... tady jseš jen pro smích, i když chápu, že nerdík jako ty má čas, tu přesvědčovat o svejch hovnech stále dokola, nicméně to na tomto webu to nikoho nezajímá....

Můj věk neznáš a znát nebudeš - nemáš na to, abys dohledal moji identitu.

A představ si, že mně je pro smích prdlý esoterik a šémtrájsmen...

:O)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # thomas 2013-07-28 09:35
takže dítě ... co víc čekat ..když čtu co píšeš
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Akácie 2014-05-06 18:40
Šémtrájsmen je co? Nějakej superhrdina?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Abru 2013-07-27 00:03
Blábolisto, máš IQ ukrajinského zedníka stiženého syfilidou - a to vskutku není konspirační teorie :))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # protiblábolista 2013-07-27 07:24
Cituji Abru:
Blábolisto, máš IQ ukrajinského zedníka stiženého syfilidou - a to vskutku není konspirační teorie :))

Hm, tak si dáme nějakej kvíz a uvidíme, kdo má vyšší IQ, ty naivko...!


:O)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # thomas 2013-07-28 09:36
:D soupeřivej jak dítě ve školce pozor :D :D fakt se tu řežu jako kráva budu sem chodit se pobavit :D blábol fakt dekuju seš dobrej komik :D :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Petrrrr 2013-07-27 08:41
blábolisto,a jak je to tedy s těmi kruhy v obilí?Prozradíš nám,co jsi zjistil,nebo je to tajemství?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # protiblábolista 2013-07-28 06:41
Cituji Petrrrr:
blábolisto,a jak je to tedy s těmi kruhy v obilí?Prozradíš nám,co jsi zjistil,nebo je to tajemství?

Dílo vtipálků, nic víc.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Petrrrr 2013-07-28 09:39
Cituji protiblábolista:
Cituji Petrrrr:
blábolisto,a jak je to tedy s těmi kruhy v obilí?Prozradíš nám,co jsi zjistil,nebo je to tajemství?

Dílo vtipálků, nic víc.


A mohl bych si někde prohlédnout pádné důkazy pro Tvé tvrzení.Tedy nejlépe video,jak vtipálkové přes noc tyto obrazce vytvářejí?Děkuj i za nasměrování.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petrrr 2013-07-29 07:27
Aha,tak asi nemohl.Tedy tvrzení proti tvrzení.Protibl ábolista nazve všechny hlupákama,ale pro SVÁ tvrzení důkaz nemá zrovna tak.Myslel jsem si to.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # lvicek77 2013-07-29 18:38
Víte on protiblabolista musí stíhat ničit diskuze na spoustě stránkách,tak nemá čas vymýšlet nic jiného než marťani,tykadél ka a šamtrails :) a být váma,tak nestrácím čas diskutovat s ním :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Chvalda 2013-07-26 23:27
Koukám podle diskuzí,že na článku něco bude. Každý člověk má právo věřit čemu chce a jenom zabedněnec mu bude vyvracet jeho víru když on má jinou. Důležité v našem životě je se zdokonalovat a konat dobro mezi lidmi, jít příkladem v chování,dávat lásku,nekrást,n elhat,nebrat úplatky a mít svojí čest. Až tohle pochopíme tak nebudeme muset řešit konspirační teorie a oficiální verze,protože zavládne harmonie a mír. PS: Nečerpejte informace jenom z netu, zkuste čepat i z knih,nezapoměnt e že je to výrobek Americké armády.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # protiblábolista 2013-07-27 07:26
Cituji Chvalda:
Koukám podle diskuzí,že na článku něco bude. Každý člověk má právo věřit čemu chce a jenom zabedněnec mu bude vyvracet jeho víru když on má jinou. Důležité v našem životě je se zdokonalovat a konat dobro mezi lidmi, jít příkladem v chování,dávat lásku,nekrást,nelhat,nebrat úplatky a mít svojí čest. Až tohle pochopíme tak nebudeme muset řešit konspirační teorie a oficiální verze,protože zavládne harmonie a mír. PS: Nečerpejte informace jenom z netu, zkuste čepat i z knih,nezapoměnte že je to výrobek Americké armády.

Ty vypadáš opravdu jak typický esoterik.
Hlavně víra, že...?

No a napsat "Americká armáda" - ty, hele, zopákni si jazyk....!


:O)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Nichal 2013-07-27 15:46
jo jo potrefená husa nejvíc kejhá ....zopákni si svůj porod třeba se konečně narodíš i s mozkem :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Chvalda 2013-07-29 20:13
Esoterik nejsem,stojím pevně nohama na zemi, jediný čemu věřím,že zítra bude nový den. Koukám že termín typický esoterik používáš často,dochází ti argumenty a nebo slovní zásoba? Mohl jsem napsat US Army,ale jsem Čech a čeština je krásný a bohatý jazyk což ty asi nevíš.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Vaclav 2013-07-27 00:00
K tomuhle snad jen jedno. Diskuse není možná s tím, kdo tvrdí, že už pravdu našel (což jsou většinou ti, kdož fanaticky odmítají jakékoliv jiné verze "oficiálních" story), ale je možná pouze s tím, kdo pravdu hledá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # protiblábolista 2013-07-27 07:27
Cituji Vaclav:
K tomuhle snad jen jedno. Diskuse není možná s tím, kdo tvrdí, že už pravdu našel (což jsou většinou ti, kdož fanaticky odmítají jakékoliv jiné verze "oficiálních" story), ale je možná pouze s tím, kdo pravdu hledá.
Ono záleží, jak tu pravdu (či spíše holou skutečnost) hledá.
Ono to lze totiž velice jednoduše a názorně vyjádřit jistým jednorozměrným objektem.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Nichal 2013-07-27 15:47
ano máš pravdu a můj názor na tebe : jsi idiot
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # protiblábolista 2013-07-28 06:40
Cituji Nichal:
ano máš pravdu a můj názor na tebe : jsi idiot

Nepoužívej lékařské termíny, kterým nerozumíš.
Jsi hloupý chlapec.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Nichal 2013-07-28 12:20
já si můžu používat co chci :-)) a k tvé osobě obzvlášt co tě už nějakou dobu sleduju tak se jen opakuješ jak zaseklá deska navíc podle sebe soudíš druhý měj se tedy krásně hloupý chlapečku
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # fidel 2013-07-27 00:54
Říkal jsem si , že by si to měl přečíst ten osel 8000SAC ( údajně snad RNDr. Vladimír Přibyl CSc). Teď vidím,že si to přečetl. :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # protiblábolista 2013-07-27 07:28
Cituji fidel:
Říkal jsem si , že by si to měl přečíst ten osel 8000SAC ( údajně snad RNDr. Vladimír Přibyl CSc). Teď vidím,že si to přečetl. :)

Napiš to tomu Přibylovi do mailu.....


:O)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Haban 2013-07-27 08:25
Konspirační teoretici jsou blázni!
Říkali to na TV Nova a psali to v Židovkách.
A Židi vlastní 90% medií, tak to přece musí vědět!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Adolf Balík 2013-07-27 09:49
Ilustrativní diskuse k tématu! Z toho by se dala asi udělat menší podobná studie, kdyby si někdo dal tu práci, aby tu vyčíslil shrnutí podle táborů podle patologických reakcí:
- Reakce s urážlivou arogancí.
- Reakce s přezíravě bohorovnou arogancí.
- Zaujímání postoje agresivně odmítajícího prověřování určitých hypotéz, které nesmí být prověřovanými hypotézami, neboť jde buď o posvátné pravdy (dogmata), či o ďábelské nepravdy (tabu).
Celkově, kdo je motivován kognitivní disonancí – rigidně prefabrikovaným názorem, který, je-li konfrontován s odporujícími fakty, tak tím hůř pro fakta.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Kubo 2013-07-27 10:32
najvecsi problem s konspiracnou teóriou je že to nie je len teória a nemala by sa tak nazývať lebo to sugeroje že to je len nejaká alternatíva..
a taký nestastnici ako túto jeden z komentujucich mozu byť kľudne odignorovany, len vyhľadáva pozornost
palec hore AaAC24
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # kpt.fischkopf 2013-07-27 11:07
Tady mají snad trolové hnízdo. :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # lvicek77 2013-07-29 18:49
Jen se nebojte,když si pročtete všechny komentáře,tak je vidět,že "lidem" jako je protiblabolista aj. už pomalu zvoní umíráček a většina pochopila,že pořád melou to samé dokola a jen schválně provokují.Dobré je to,že když si přečtete historii všech komentářů i všech článků,tak je zjevné,že lidi čím dál tím víc chápou opravdovou pravdu a je to hezké,že pře několika lety by ste u těchto témat dostal jen kritiku a čím dál tím vís se oběvují lidi kteřé kašlou na mainstream a hledají pravdu sami.Snad to bude dostatečně rychle,než bude opravdu pozdě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Puff 2013-07-27 12:36
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # jarda rosa 2013-07-27 13:38
to by mě zajímalo kam se poděla část diskuze.....

žeby zase smazáno?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # protiblábolista 2013-07-27 14:18
Cituji jarda rosa:
to by mě zajímalo kam se poděla část diskuze.....

žeby zase smazáno?

Klid, kuchtíku.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Puff 2013-07-27 15:11
Cheche je redaktor AC24
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Matt 2013-07-27 18:28
Vy jste upadl na hlavu, ne? :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Adolf Balík 2013-07-27 20:13
Zvrhlá forma humoru, co? :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Adolf Balík 2013-07-27 20:13
Myslím, že pro zdejšího redaktora v Checheho spolku chystají Bludný balvan. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # protiblábolista 2013-07-28 06:39
Cituji Puff:
Cheche je redaktor AC24

Nejsem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # VAROVANI 2013-07-27 15:11
prosim vsechny s mozkem v hlave a srdcem k bohu...
NEZLOBTE SE NE TY PROVOKATERY ONI DELAJI JEN SVOJI PRACI,TIM ZE JIM OPONUJETE JIM JENOM DODAVATE ARGUMENTY A CHUT VAS PROVOKOVAT.jsou uvnitr taky dobri lide ale jeste to nevi zamerne maji obracene citeni a premysleni aby nas mohli zkouset.JSOU TO TI NEJZTATECNEJSI KTERI SE NA TUHLE POZICI SAMI PRIHLASILY ABY SE TY SLABSI POUCILY.ONI VI ZE NEMUZEME VYHRAT A NIC JE NEPRESVEDCI O OPAKU TAK TO NEZKOUSEJTE JE TO PLYTVANI ENERGII.ALE NAKONEC PROHRAJI.TMA NIKDY NEPORAZI SVETLO I TEN NEJMENSI PLAMYNEK DONUTI TMU USTOUPIT.BUDTE S NASIM OTCEM...iGOR T.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # NEXT 2013-07-27 15:26
ZAKONY prirody plati :) a budou ale obevily se nove a nove se jeste objevy kdyz to stihnou :)
o perpetum mobile tu evidentne nikdo nevi ani co to je :D dost jsem se bavil a ani jsem nevedel ze je to konspirace to me dost rozesmalo :D
USA jen lze a haji jen sve zajmy na ukor obcanu.
velika vetsina KONSPIRACI ma pravdivy zaklad.tezko to rikat bez dukazu ale najdete mi jedinej dukaz ze tuhle zemi stvoril BUH.
neni bohuzel stvoril ho opak boha SATAN DABEL HOR RAA GREY REPTALIAN atd...atd... je asi jedno jake ma jmeno a jeho zejem je zkazit co nejvice jedincu a OTOCIT ho na svou stranu
OTOCIT vse je tu obracene vse a jen diky nasemu konani nasem myslenkam ovlivnenych tim co vidime a tim co slysime TZN. za dlouheho povidani o nemoci onemocnime....p roto do vas cpou valky zabijeni korupce nevera rasizmus atd...
a reknu nejvetsi konspiraci PROTIBLABOLISTA z toho asi rozkouse klavesnici :D
na mesici jsou zarizeni ktera vysilaji negativni myslenky lidem ti slabsi je poslouchaji ty silnesi o nich pochybuji ty nejsilnejsi je ignoruji....zam yslete se
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # protiblábolista 2013-07-28 06:38
Cituji NEXT:
ZAKONY prirody plati :) a budou ale obevily se nove a nove se jeste objevy kdyz to stihnou :)
o perpetum mobile tu evidentne nikdo nevi ani co to je :D dost jsem se bavil a ani jsem nevedel ze je to konspirace to me dost rozesmalo :D
USA jen lze a haji jen sve zajmy na ukor obcanu.
velika vetsina KONSPIRACI ma pravdivy zaklad.tezko to rikat bez dukazu ale najdete mi jedinej dukaz ze tuhle zemi stvoril BUH.
neni bohuzel stvoril ho opak boha SATAN DABEL HOR RAA GREY REPTALIAN atd...atd... je asi jedno jake ma jmeno a jeho zejem je zkazit co nejvice jedincu a OTOCIT ho na svou stranu
OTOCIT vse je tu obracene vse a jen diky nasemu konani nasem myslenkam ovlivnenych tim co vidime a tim co slysime TZN. za dlouheho povidani o nemoci onemocnime....proto do vas cpou valky zabijeni korupce nevera rasizmus atd...
a reknu nejvetsi konspiraci PROTIBLABOLISTA z toho asi rozkouse klavesnici :D
na mesici jsou zarizeni ktera vysilaji negativni myslenky lidem ti slabsi je poslouchaji ty silnesi o nich pochybuji ty nejsilnejsi je ignoruji....zamyslete se

Neumíš ani pořádně psát, ty matlale.

Copak se objevilo za nové přírodní zákony?
Něco mi bylo utajeno?

Většina konspirací jsou žvásty.
Hlavně kecy o zařízení na Měsíci, ty musíš bejt řádně vymetená hlava...!


:O)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # tupec no.8 2013-07-28 14:45
tak podivej takovy slepce potkavam porad.mas tady nejvic komentaru a nerekl si nam ani co je to tvoje perpetum mobile.
bud jsi ze AC24.cz a chces aby sme se zabivaly vice dobra taktika ale nesiras hodne lidi co z mi prijde dost skoda.
*nebo
jsi opravdu slepy clovek ktery si mysli ze nas takovym, pristupem presvedcis ze mas pravdu.
*nebo a to by mi bylo lito
jsi clovek hloupy.
kazdopadne te tu nikdo nechce poslouchat.evid entne ti to dela radost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # nekompromisní 2013-07-29 17:53
Mistře Protiblábolisto,
zdá se, že se Ti staly diskuse s - omlouvám se všem za ten název - "blábolisty" koníčkem a zábavou :-) Vůbec Ti nechci brát tvé názory, občas s některými dokonce souhlasím. Zamysli se ale nad kulturou svého projevu :-) Pokud chceš zastávat roli vzdělance a reprezentovat moudrost, možná bys mohl jít příkladem. Vždyť takto nakonec místo obdivu končíš přirovnán ke štěkajícímu yorksheer terierovi za plotem :-) Jak chceš vzbudit zájem o poznání a vzdělání, když sám klesáš pod úroveň těch, proti kterým brojíš? Jak chceš dosáhnout respektu, když sám k druhým respekt postrádáš? Velmi se omlouvám za svou upřímnost, snad jí, jako člověk racionálni, sneseš.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # next 2013-07-27 15:28
buch vam mluvi v HLAVE !!!! naslouchejte pozorne
....mluvim stroze a jen pravdu .....nashledano u
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Sanchez 2013-07-27 17:54
nechápu proč sem chodí lidé se zatemněným mozkem AŽ SE PROBUDÍTE PŘIJĎTE JSTE VÍTÁNI DO TÉ DOBY SI BĚŽTE TŘEBA ČÍST BULVÁR NEBO ZPRÁVY TV NOVA.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # esoterik V. 2013-07-27 17:10
Pane kontrablábolist a,che che,test...práv ě jsem si prohlédl svou automatickou kresbu Vašeho astrálního těla a zjistil jsem že máte abnormálně zablokované čakry ,a to převážně v oblasti hlavy ,(způsobené pádem z porodního stolu ,to je jisté),navrhuji Vám tedy osobní léčbu pomocí proudu kladné božské energie.Posaďte se každý den cca od 6.00 do 23.59 čelem ke zdi,myslete na něco pozitivního ,nemluvte, nic nedělejte a já Vám zatím budu posílat proudy pozitivní, léčivé energie.Nejen Vám se konečně uleví. Slunce v duši.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # protiblábolista 2013-07-28 06:35
Cituji esoterik V.:
Pane kontrablábolista,che che,test...právě jsem si prohlédl svou automatickou kresbu Vašeho astrálního těla a zjistil jsem že máte abnormálně zablokované čakry ,a to převážně v oblasti hlavy ,(způsobené pádem z porodního stolu ,to je jisté),navrhuji Vám tedy osobní léčbu pomocí proudu kladné božské energie.Posaďte se každý den cca od 6.00 do 23.59 čelem ke zdi,myslete na něco pozitivního ,nemluvte, nic nedělejte a já Vám zatím budu posílat proudy pozitivní, léčivé energie.Nejen Vám se konečně uleví. Slunce v duši.

Podobných potrefnců, co operují čakrami, karmami, svatozářemi a podobnými magoriemi jsem poznal dost. Obvykle zoufalci, co neznají základní přírodní zákony, nerozumí technice a vlastně ani jinému oboru.
Až doložíš nějakým prokazatelným způsobem, že tyhle čárymáry fungují tak, jak esoteričtí potrefenci prezentují, pak se máme o čem bavit. Ale ono je vždy jen prd a bobek....

:O)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Crashex 2013-07-27 21:45
viborne konecne jsme zdravi,jsem stastny :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Petr01 2013-07-28 10:54
Omezenost každého človka končí tam, kde začíná jeho ego. Ti co se slepě domnívají, že mají bezpodmínečně pravdu ji s nejvyšší pravdpodobností nikdy nenajdou. Vše totiž souvisí se vším a dává to dohromady ucelený obraz.

Illumináti jako elita řídící lidstvo a jejich cíl ovládnout lidstvo jako otroky → "všechny konspitace" (9/11, vražda JFK, bankovnictví částečných rezerv, řízení počásí, chamtrails atd.) → existence boha stvořitele a pána podsvětí na energetických úrovních → ukončení negativního stavu v blízké budoucnosti, v podstatě se proti sobě postaví pseudověda, komerční média atd. proti "konspiračním teoretikům", věřícím a především probuzeným prorokům ze strany stvořitele. Po všech těchto událostech se vše završí přijetím či odmítnutím čipů pod kůži. Kdo čip přijme bude zotročen, kdo ho odmítne Fema či jiný koncentráční tábor a smrt. V bibli se o tomto píše jako o znamení Bestie Zjevení 13:16-18.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Horal z Vysočiny 2013-07-28 12:03
Je docela úsměvné si číst v diskuzích, kde si každý chce obhájit tu svou pravdu :-) Každý jsme na nějakém stupni uvědomění a proto si třeba v otázce mimozemšťanů apod. nemůžeme porozumět, protože každý to vidíme pod jiným úhlem. A to je naprosto v pořádku, protože jinak by svět nebyl tak rozmanitý a dobrodružný. Každý názor je platný i kdyby z pohledu druhého to byl fatální nesmysl. Jde spíše o to, zda jsme si ochotni připustit to, či ono a zda vůbec jsme schopni si to představit. Tzn. pro mě třeba, pokud si nejsem ochoten připustit, že tu s námi jsou jiné než lidské vědomé civilizace, pak pro mne tu opravdu nic takového existovat nebude. Ale to přeci nevylučuje skutečnost, že taková jiná uvědomělá civilizace existuje, ne? Takže platnost je dána a omezena podle mně jen našim myšlením a přístupem k tomu. Je tedy otázkou, zda se chceme ve svém myšlení omezovat nebo ne, zda chceme objevovat nové, či ne, zda chceme setrvávat ve svých dogmatech nebo ne a to nejdůležitější podle mně je, zda jsme schopni připustit skutečnost, která nám není dostatečně prokázaná vědou nebo někým, o kom se domníváme, že nám přináší zaručeně pravdivé informace. A to je přesně pro mně to kritické uvažování nebo ten selský rozum. Dokud bude kladeno mnoho otázek a někdo na ně bude hledat odpovědi nebo dokud někdo bude zpochybňovat až dogmatické myšlení společnosti v tom, či jiném tématu, pro mě to je v pořádku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # sycho 2013-07-29 10:39
Super komentar. Konecne nekdo, kdo nema potrebu se za kazdou cenu hadat, palec nahodu ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # lvicek77 2013-07-29 16:01
Pravdivé a krásně řečeno,ale nejde jen o obhajobu své pravdy,ale jde přece o boj za nás,kteří si zasloužíme být na této planetě šťastní a doopravdy svobodní a to,že si to co víme nenecháme pro sebe,ale i přez odpor se to snažíme druhým zdělit je přece jen o tom,aby se to co tady je změnilo a neudělá to za nás nikdo.Pokud nás třeba opravdu nějaká vyspělejší civilizace sleduje,tak s toho musí mít neuvěřitelnou komedii jak si 7 miliard lidí nechá diktovat od narození,až po smrt od pár stovek,nebo max tisíců magorů,kteří si myslí že jsou bohové.a můžou určovat pro nás pravidla,ale zdravá rovnováha mezi dobrem a zlem asi být musí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # demon 2013-07-28 13:34
se st im stupidem zaplacenym bavíte?? lol
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Petrrr 2013-07-29 07:30
Protiblábolisto ,mohl bys mi prosím dát nějaké pádné důkazy,nejlépe podrobné video,jak vtipálkové vytvářejí ty kruhy v obilí?Nasměruj mě prosím někam,kde se to takto vysvětlí,ideáln ě s instruktážním videem.Tvrdíš,ž e jsme všichni hlupáci,podej důkazy pro svá tvrzení.Děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # LUF 2013-07-29 08:19
Cituji Ivo Stránský:
protiblábolista=kontrablábolista=cheche
Prostě Troll placený systémem k rozbíjení smysluplných diskuzí o konspiračních pravdách.
Nemá cenu číst jeho komentáře = ztráta času
Stejně jako jemu podobní, třeba agent000 nebo majk=kjam nebo LUF, jejihž existence je nepopiratelným důkazem vládních lží a dezinformací. No zkuste najít placené Trolly třeba na webu o rybářství :-D

Klid a mír všem dobrým lidem

-------------------------
Teď si představ, jestli placenej nejsem, co si o tobě musím myslet? Co jinýho než že jsi mimo realitu a že jsi v podstatě potvrzením mého názoru o lidech tady a jejich teoriích, ne? (Odpověď nepředpokládám)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Igor_IGOR 2013-07-29 11:44
Snížení počtu obyvatel Země
Povolenky k rození dětí
Nové pojetí sexu, sex bez reprodukce
Sexuální osvěta mládeže jako nástroj světové vlády
Podpora potratů jako nástroj ke snížení počtu obyvatel Země
Podpora homosexuality
Nové technologie reprodukce bez pohlavního spojení
Zánik rodiny
Ulehčení umírání a zavedení pilulky smrti
Omezení přístupu k bezplatné zdravotní péči a tím vyloučení starších lidí ze systému
Přísně kontrolovaný přístup k lékům
Úmyslně se zkomplikuje diagnostika nových nevyléčitelných nemocí
Potlačování léčby rakoviny
Vyvolávání srdečních infarktů
Sloučení náboženství a zánik starých náboženství
Školní docházka jako nástroj indoktrinace – úsilí zaměřené k slepému a odevzdanému přijetí určitého učení názorů či postojů, které nepřipouští diskusi ani kritiku
Odstranění některých knih z knihoven
Změny zákonů, jež vyvolají sociální a morální chaos
Podpora spotřeby alkoholu a užívání drog
Větší počet věznic
Nulová psychologická a fyzická jistota
Kriminalita jako nástroj ovládání společnosti
Sex a násilí jako součást zábavných programů
Ovládání a kontrola lidí
Terorismus za účelem větší kontroly
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # lvicek77 2013-07-29 16:14
Jednu větu bych s toho vypustil "Přísně kontrolovaný přístup k lékům" To by naopak spoustě lidem zachránilo život :) Jsem přesvědčený,že kdyby ze dne na den zmizely ze světa léky a tím by všichni museli sáhnout po alternativních tak by se naopak životnot celkově prodloužila,sam ozřejmě ne u všech je spousta lidí,kteří jsou na lécích závislí,ale proč by to dělali,když farmaceutické korporace mají z léků a nemocných obrovský tok peněz za pár korun.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # lvicek77 2013-07-29 13:50
Divím se,že se vůbec pokoušíte argumengtovat tomuhle protiblabolisto vi.Vždyť je z jeho příspěvků naprosto zjevné,že je za to buď placený a nebo je úplně vygumovaný.Jde vidět,že chce za každou cenu každou debatu zesměšnit a znechutit,tak aby normálně uvažující lidé s nechutí diskuzi vzdali.Nevěřím ale,že by člověk mohl být omezený až tak moc jako je on,tudíž jsem si jistý,že se jedná o účelové příspěvky,pořád mele dokola to samé u všech článků o tykadýlkách apod.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # nekompromisní 2013-07-29 14:45
Lvicku77, nedivte se, kdyby vůči svým odpůrcům mlčeli ti, jenž svobodu a pravdu hájí, bylo by tu s námi všemi zle, pokud bychom byli vůbec :-) Je však třeba diskutovat s noblesou a kulturou a neklesat na úroveň blbcovu neb sami bychom se stejnými blbci stali :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # lvicek77 2013-07-29 15:46
V tom s vámi souhlasím,ale celkem mě irituje,když vidím,jak plácají pořád to samé a oni se jím to chudáci pořád snaží vysvětlit a obhájit a jediné co se jim dostane jsou urážky a trapné zesměšňování pořád dokola.Stačí si pečlivě od těchto lidí přečíst diskuze u všech článků a musí to být úplně očividné každému a to jsem na tomto webu v podstatě nováček.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # nekompromisní 2013-07-29 15:53
Nenechte se tím otrávit :-) To by byla věčná škoda... Pokud blbci schází argument, jedinou jeho zbraní je soupeře v diskusi ukřičet. Dnes a denně s tím bojuji. Samozřejmě zejména sám se sebou neboť v marném boji ztrácí člověk sílu. Ale když neustoupil Jan Hus, neustoupím ani já :-) Budu se vždy snažit o korektní, věcnou a na kulturní úrovni vedenou diskusi. Konec konců, blbec má právo býti blbcem a já, byť s ním nemohu nikdy souhlasit, budu toto jeho právo hájit ze všech sil :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # lvicek77 2013-07-29 16:31
Krásně řečeno :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Ivo Stránský 2013-07-29 20:51
Hodnotím podle vámi napsaných komentářů, pokud jste nebo nejste placen samozžejmě nevím, ale zdá se mi, že normální člověk by takhle nepsal :-)

Klid a mír
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # hrob 2013-07-30 01:27
Zatímco tady řešíte hovnááááááá...t ak v ČR proběhl státní převrat!!!!! ... v Bulharsku lidé v ulicích jsou mláceni za demokracii a v Turecku kvůli tomu umírají lidé... válka v Syrii je naspadnutí kvůli udržení dolaru, eura a našeho dobrého živobytí pod taktovkou totalitní světovlády západních královských, vatikánských a židovských bank..... fakt bych chtěl mít vaše problémy a handrkovat se kvůli ufo [...]i
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # hrob 2013-08-01 00:38
mám skvělou kospirační teorii, obě strany jsou nastražené, a simulují hádku o uplné pičovině,aby lidi řešili hovnaaa a neřešili obsah článku

FUCK FUCK FUCK
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # FUCK 2013-08-01 00:40
celkově je cely tento článek uplě o hovně :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Karl 2013-12-09 13:22
"Mnohem těžší je přijmout představu, že dnešní globální kapitalismu žádné řídící centrum nemá a nikdo jej neovládá. Je jako rozjetý vlak, který nemá brzdy, jak kapitalismus kdysi nazval Walter Benjamin. Představa skýtající na druhou stranu jistou naději. Jednou může nastat situace, v níž se nahromadí tolik rozporů, že to vyvolá sociální a politickou explozi. A ta neskončí v chaosu, nýbrž z ní vzejde nový politický a sociální systém, v němž se konspirační teorie stanou něčím obskurním."
denikreferendum.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # MenQ 2013-12-10 06:11
Bože můj, už s těmihle podivnými a kopulativními články přestaňte, jen balamutíte neinteligentní lidi , nějakýma šílenýma výzkumy v USA a to jen používáte k dokázání své pravdy. Toto snad ani není novinařina , to je škvar se střední pomocné, to i v Blesku mají kvalitnější články, a nebo se tam alespoň netváří takodborně....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás