Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaVIDEO: Úspěšné klinické testy léčby malárie v Africe pomocí MMS

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

VIDEO: Úspěšné klinické testy léčby malárie v Africe pomocí MMS

Od 12.12.2012 se realizovaly v Ugandě, v okrese Luuka, pod dohledem Červeného kříže klinické testy účinku MMS (ClO2) na malárii. Je to historický okamžik, kdy celosvětově uznávaná organizace našla odvahu účastnit se regulérních testů na léčbu malárie pomocí MMS, o kterém do dnešní doby prohlašují úřady, ale i někteří vědci a lékaři, že je to nesmysl a podvod.

U většiny nemocných byla úspěšnost léčby už po první dávce MMS, a menší zlomek nemocných malárií byl vyléčen po druhé dávce MMS. Výsledek 100% úspěšnost léčby.

Vyjádření Jamese V. Humbla:

Nejhorší nemoc lidstva, malárie, která zabila víc lidí než všechny války dohromady, byla konečně přemožena. Toto vítězství uznal jako skutečné 16. prosince 2012 i Červený kříž. Stalo se to v Africe, v zemi zvané Uganda, v oblasti Luuka.

Testy prováděli Mezinárodní Červený kříž, Ugandský Červený kříž, místní zdravotnické úřady, ugandské laboratoře a místní vědci. V průběhu celé čtyřdenní akce docházelo ke kompletnímu vědeckému testování. Byli zde lékaři, kteří kontrolovali a podepisovali krevní testy, testovací sady na malárii a oficiální technici, kteří u jednotlivých pacientů ověřovali pod mikroskopem počty parazitů, způsobujících malárii. Technici denně oficiálně identifikovali parazity způsobující malárii. Přítomny byly zdravotní sestry, které pomáhaly lékařům, a testů se účastnili také video technici, pozorovatelé a další.

Klaas Proesmans, přední představitel Červeného kříže a výkonný předseda Water Reference Center, mi řekl, že ho zajímalo, jestli je něco pravdy na tvrzení Jima Humbla, že MMS (oxid chloričitý) údajně zlikvidoval malárii a napomohl vyléčení jejích obětí. Nakonec se rozhodl osobně financovat řádný klinický experiment nikoli na laboratorních myších, ale přímo v džungli na skutečných obětech malárie.

Klaas Proesmans přijel do Mexika na náš seminář, kde učíme jak používat oxid chloričitý k léčbě nemocí. Sem do Mexika přijel asi dva měsíce před samotným klinickým testem. Test probíhal v Ugandě od 11. do 16. prosince 2012. Tenkrát mi řekl, že si nemyslel, že oxid chloričitý může léčit nemoci, ale že se domníval, že je jeho práce dokázat jedno nebo druhé. V době testu již MMS vyléčilo hodně nemocí, ale nemoc, o kterou byl nyní zájem, byla malárie. Ve 154 případech dostali pacienti s malárií MMS, což je samozřejmě oxid chloričitý. Ve všech 154 případech se pacienti zbavili malárie do 24 hodin a jen v 11 případech byla potřeba druhá dávka. Vše se zaznamenávalo na DVD i na dokumentech, které podepisovali technici a lékaři. Nemohlo dojít k žádné chybě. Bylo vyléčeno sto padesát čtyři pacientů s malárií. Máme originální DVD, kopie DVD, kopie podpisů nebo i originály podpisů a kopie všech dokladů. Vše je nahráno na YouTube.

Chtěl bych upozornit, že Klaas pozval Leo Koehofa jako MMS konzultanta a pozorovatele. V jednu chvíli došlo k zádrhelu a díky tomu, že se Leovi podařilo poukázat na chybu, ta mohla být odstraněna a experiment pokračoval dál podle plánu. Leo je již přes pět let jednou z klíčových osob v používání MMS k léčbě nejrůznějších onemocnění v Africe. Zasadil se o to, že se celý projekt natočil na DVD a dával pozor také na to, aby byly všechny nahrávky v bezpečí v průběhu experimentu i po jeho skončení.

Objevily se určité obavy z vedlejších účinků MMS, ale vzhledem k tomu, že se oxid chloričitý používá po celém světě k ošetřování zeleniny a k čištění vody v tisících městských čističek, existuje mnoho testů, které dokazují bezpečnost jeho požívání. Miliony lidí požívají oxid chloričitý již téměř sto let. A do dnešní doby ho použilo více než 10 milionů lidí k překonání nemocí. Za patnáct let od doby, kdy jsem oxid chloričitý poprvé použil k léčbě nemocí u lidí, nebyly zaznamenány smrt nebo trvalé poškození ani u jediného člověka.

Některé další podrobnosti: Nemohu dostatečně vynachválit Klase Proesmanse za to, jak osobně převzal zodpovědnost za lidstvo. To, že osobně financoval tento klinický test léčby malárie, je opravdu úžasné. Jestliže budou získané informace využity, znamenalo by to, že Klaas napomohl budoucí záchraně tisíců, ne-li milionů životů. Oběti malárie, děti i dospělí, kteří dnes umírají, nemají o nic menší hodnotu než ostatní lidé. Kdo ví, jeden z nich třeba jednou zachrání lidstvo. My můžeme zachránit je, tak proč to neudělat?

Malárie je největší příčinou chudoby v Africe. Těch milionů nemocných lidí je potřeba k práci na poli. Bez malárie by chudoba téměř neexistovala. Představte si, že by v USA bylo 80 milionů lidí nemocných malárií. Brzy by se stejná chudoba rozmohla i v Americe. Musíme tyto životy zachránit.

Ale abychom je mohli zachránit, potřebujeme vaši pomoc: Musíme tuto informaci dostat do světa. Jestli jste ještě nikdy nepomáhali, pak tentokrát lidstvo potřebuje vaši pomoc. Lidé se o tomto vývoji musí dozvědět. To, co vy osobně uděláte, bude mít v tomto případě přímý vliv na záchranu životů; nikoli teoreticky, ale prakticky. Proto je důležité, abychom dostali tuto informaci mezi přátele, do časopisů, novin, do televize a do rádia, na internet a k vládním úředníkům, ke starostům, hejtmanům a premiérům zemí, protože na tom závisí tisíce lidských životů.

Každý den zemře na malárii více než 3 000 dětí. Věda znovu a znovu dokázala, že je schopna zvládnout jakýkoli problém, který je jí předložen. Představa, že musíme nechat naše děti umírat, protože na zemi je příliš mnoho lidí, je odporná, ale jsou lidé, kteří to navrhují. Vím, že jsou lékaři, kteří by strávili testováním MMS celé roky, zatímco by děti i dospělí umírali na malárii, ale zeptejte se těch, co onemocněli, jestli by radši zemřeli, nebo trpěli nějakým mírným vedlejším účinkem, který se ještě neprojevil. A uvidíte, že zjistíte, že umřít se nikomu nechce. Takže vzhledem k tomu, že to již 15 let testuji, půjdeme do toho a zachráníme ty 3 000 dětí, které umírají každý den, nebo budeme další rok testovat, zatímco přes milion lidí zemře na malárii?

Ale ta opravdová otázka zní: CO UDĚLÁ ČERVENÝ KŘÍŽ?

Nechci se k tomu teď nijak moc vyjadřovat, protože chci Červenému kříži dopřát čas, aby udělal „správnou věc“.

Požádám vás znovu, ale trochu konkrétněji. Prosím, prosím, pošlete tento dopis co nejvíce lidem. Je to jeden z těch případů, kdy můžete opravdu něco změnit. Je jedno, kdo jste, nebo kde jste, jestliže pošlete tento dopis přátelům a známým, existuje asi 99% šance, že v Africe nebo jinde zachráníte alespoň jeden život. Ty životy mohou být zachráněny, bude to alespoň jeden člověk, který již nebude muset trpět. A je veliká naděje, že jich bude zachráněno mnohem více. A možná, ale jenom možná, se zrovna váš dopis dostane k tomu správnému člověku a způsobí, že budou zachráněny miliony životů.

Prosím, pochopte, že se právě teď zabýváme lidskými životy. Tento dopis se zabývá lidskými životy. Co teď uděláte, ovlivní, kolik lidí bude žít a kolik jich zemře. A mám tím na mysli právě vás. Jistěže vím, že kromě vás to čtou ještě tisíce dalších, ale přesto bude mít to, co uděláte, jednoznačný účinek. Nežebrám o pár dolarů nebo hrst desetníků. Žádám vás o něčí život, což vás bude stát jen trochu času. LIDÉ Z ČERVENÉHO KŘÍŽE ZNAJÍ ŘEŠENÍ NA ZÁCHRANU TĚCHTO ŽIVOTŮ JIŽ PĚT MĚSÍCŮ A OD DOBY, KDY TEST PROBĚHL, NEZACHRÁNILI POMOCÍ MMS ANI JEDINÝ ŽIVOT. Pokud se to dozví dostatek lidí, jejich hlas již bude natolik silný, že bude třeba něco udělat, a určitě se najdou i lidé, kteří budou sami chtít pomoct. Jestli jste zatím nikdy nikam neposlali žádný humanitární dopis, jestli jste ještě nikdy nedali žebrákovi pěťák ani nepomohli stařence přes ulici a nikdy v budoucnosti nic podobného neuděláte, pak právě teď nastala ta chvíle, udělat tu jednu jedinou správnou věc. Udělejte něco. Rozešlete tento dopis tolika lidem, kolika je to jen možné. To je jediné, o co vás prosím: rozešlete tento dopis, prosím.

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+18 # Ota Nepilý 2013-05-14 11:09
Když jsem poslal své argumenty na obahajobu MMS ( ClO2 ) jednomu českému vědci, který se ve vědeckém ústavu zabývá léčbou a výzkumem rakoviny. Dostal jsem od něho tuto odpověď :

"Nikdy bych neveril, ze to sarlatanstvi muze byt tak zazrane a ze ti lidi budou opravdu verit, ze to zabiji "vsechny patogeny" (vcetne "rakovinnych bunek"). To je proste silenstvi...
Na PubMedu, databazi serioznich lekarskych a vedeckych (chemickych, biologickych), studii neni o MMS zadny clanek, ktery by dokazoval jeho ucinnost. Ostatne pro prumerne
vysokoskolsky vzdelaneho cloveka v chemii nebo biologii je na prvni pohled zcela asburdni to, co pan Nepily pise."

Tento vědec dostal od lidí desítky mailů, kde lidé poukazují na léčivé účinky ClO2. Nebylo by pro něj nic jednoduššího, než si pořídit suroviny, a účinky ClO2 ověřit a vyzkoušet.
Na výzkum a léčbu rakoviny se u nás vydávají miliony korun, možná to jsou stamilióny. Třeba nerozumím vědeckým postupům, ale pokud mi několik desítek lidí napíše, že jim MMS
pomohlo, i z velmi vážných nemocí, pak si to vědecky ověřím. Vemu si suroviny, které vychází asi na stovku a provedu test. Zkusím to na nějakou virózu a podobně. Ale ne, vědec řekne - takhle by to nešlo! Průměrně vzdělaný člověk se tím nebude zabývat, protože o tom žádný seriózní lékařský ani vědecký časopis nenapsal. Je možné, aby takovým postupem bylo
možné někdy něco objevit, vyzkoušet, pokud by každý vědec čekal, až o tom bude podrobná studie v odborném časopise?! Tohle není výzkum, ale jen papouškování toho, co
bylo doporučené a schválené. Má potom smysl financovat výzkumné a vědecké ústavy, pokud se vědci brání tomu, něco si ověřit a vyzkoušet, zvlášť když jde o něco tak
jednoduchého a dostupného. Všechny reference od lidí označil vědec za šarlatánství a nesmysl.

Manželka mého známého zápasila dva týdny s ošklivým zánětem v těle. Měli dobrého známého doktora, který jim nabídl ty nejlepší antibiotika. Vyzkoušeli dvoje, ani jedny z nich
nezabraly. Žena byla v horečkách, v bolestech a vyčerpaná. V pátek se se svým lékařem domluvili, že zkusí MMS. Jelikož jim neměl jak pomoci, rezignovaně řekl, tak to zkuste.
Změřil ženě v pátek CRP, které ukazovalo hodnoty 138,5 ! Žena začala přes víken užívat MMS. Pití i koupele. V pondělí ráno se ji objevil úsměv na tváři, cítila se mnohem lépe.
V pondělí dopoledne následovalo další měření CRP a hodnoty po víkendu užívání MMS byly už jen 12,5 a do týdne byla krev i moč čistá - bez nálezu. Když to viděl jejich doktor,
byl v úžasu a okamžitě chtěl ty kapky také. Ale když vstoupila jeho vlastní zdravotní sestra, hrál divadlo a říkal, sestřičko, tak to nám ty antibiotika nakonec pěkně zabrala. Doktoři
totiž nesmí u nás neschválený prostředek používat ani doporučovat pro své pacienty, i kdyby byl sebeúčinnější a mohl by zachránit zdraví a životy. Lékaři se tím poněkud vzdalují
hipokratově přísaze a vědci čekají, až někdo seriózní o tom napíše, aby to mohli vědecky zkoumat. Jakýsi začarovaný kruh.

O to víc je obdivuhodná akce lékařů a Červeného kříže v Ugandě. To, že MMS se 100% účinností likviduje malárii, říká Jim Humble a Leo Koehof již dlouho. Jen o tom žádný seriózní
vědecký a lékařský časopis nenapsal. Na rozdíl od malárie, u ostatních nemocí nemusí být 100% úspěšnost léčby, ale i kdyby byla 70%, je to prostředek, který stojí za to zkoumat a
jistě by v kombinaci s dalšími prostředky výrazně zvýšil úspěšnost léčby mnoha nemocí. Na antibiotika si patogeny vytvoří časem rezistenci. Na kysličník chloričitý, ClO2 si patogeny
nedokáží rezistenci vytvořit. Funguje jinak, než antibiotika a navíc ClO2 nezanechává v těle vedlejší a toxický odpad, jako mnohé jiné farmaceutické léky a naopak ClO2 ještě čistí
tělo od toxických látek i těžkých kovů.

Podrobné informace o účincích ClO2 je možné prostudovat v knize, která vyšla v dubnu 2013 pod názvem MMS - Převrat v léčení nemocí ( 416 stran, formát A5 ).


Budoucnost přípravy MMS bude pravděpodobně v přípravě ClO2 s hydrogensíranem sodným, za kterým stojí kutilové a experimentátoři z Čech, prostě český um, a asi tento postup
časem nahradí současné dvě používané kyseliny. Obdobnou metodu se chystá zveřejnit i Dr. Andreas Kalcker ze Španělska, který se také zabývá výzkumem ClO2 a spolupracuje
s vědci i lékaři. Letos by měla být vydaná jeho nová kniha, která vyjde i v češtině.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Ota Nepilý 2013-05-14 11:10
NOVÝ ČESKÝ ZLEPŠOVÁK NA PŘÍPRAVU MMS A CDS ( CLO2 ) !
Výroba MMS a CDS pomocí hydrogensíranu sodného. Je to zatím nejlepší způsob přípravy ClO2, kdy vzniká kvalitnější ClO2 pro vnitřní i vnější použití, než u předchozích
dvou kyselin ( citrónové a HCl ). Navíc je příprava jednodušší, přesnější i bezpečnější. Je tím vyřešená spousta věcí, které u předchozích příprav s kyselinami měly ještě
drobné nedostatky a omezení. Cenově je hydrogensíran sodný levný i dostupný. Jako základ zůstává samozřejmě chloritan sodný - NaClO2.

videa :
www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../

články - diskuse :
MMS - aktivace (neutralizace) hydrogensíranem sodným - NaHSO4
zdravi-az.cz/.../...
upramene.cz/.../...
"Tak to je paráda, naprosto dokonalé, gratuluji, ono zde v české kotlině nikdy nebylo o přemýšlivé lidi nouze."
"To nemá chybu, opravdu dokonalé, jak za starých časů, kdy se ještě dalo říkat zlaté české ručičky a hlavičky."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # mudrc 2013-05-14 13:10
Ďakujem pán Ota Nepilý.
Ja mám s MMS len dobré skúsenosti. SOm rád že je nová metóda jeho prípravy a tú tiež čo najskôr vysúšam. Mimochodom už 1,5 roka som nebol chorý, napriek tomu že som v jednej domácnosti žil s človekom čo mal 3x virózu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # hes 2013-07-15 22:04
Hmm, tak to je zajímavé, já už nebyl nemocný několik let. Nosím amulet s kočičí prackou. Takže také ďakujem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # pavelblaheta 2013-05-15 14:16
Škoda, že ta aktivace hydrogensíranem nebyla u MMS známa před třemi lety. Můj kocour měl rakovinu slinných žláz a podával jsem mu MMS - trochu to zpomalilo průběh, ale nezastavilo, protože jsem musel přestat mu ten přípravek dávat. Právě kvůli kyselině citronove, která v tom byla, protože mu to začalo vyplavovat vápník z kostí. Paní veterinární lékařka mi vysvětlila, že na kyselinu citronovou kočky reagují negativně právě z toho důvodu. Tak jsem ho nechal v klidu odejít. Nakonec si za těch 17 let co se mnou dýchal společný vzduch toho na světě i se mnou užil dost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # VikThor 2013-05-14 15:02
Dobrý den.
Vaše vyjádření pane Nepile je natolik výstižné, že sem si dovolil Vás citovat na FB stánce věnované MMS. Prosím, pokud budete mít jakékoliv námitky, tak mne prosím kontaktujte zde: www.facebook.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # D.Kohoutek 2013-05-14 11:39
Žijeme všichni ve světě, kde se vše točí jen a pouze okolo peněz!!!
Proč by lékaři (zlobovaní zdravotními pojišťovnami a farmaceutickými firmami) uznávali takový vše lék jako je MMS, který nestojí skoro nic?! Když si můžou účtovat miliardy dolarů za chemoterapii, která ani neléčí ale pouze zabijí (jak rakovinu, tak i zdravé buňky).
Mám svoje zkušenosti s MMS a můžu ho jen doporučit. :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # KROKODÝL 2013-05-14 12:13
Mne dostalo MMS z rakoviny prostaty.Místo chemoterapie a amputace prostaty včetně varlat,jsem byl za tři měsíce absolutně fit.A bez problémů jsem až do dneška,(po 4 letech od nálezu zvýšeného PSA).Beru denně preventivně 2 kapky,nevím co je nachlazení,opar y,angína či rýma.Partnerka tomu nevěřila až do doby,když chytla angínu jako řemen,dvoje antobiotika a nic nezabralo,tak ten "smradlavý hnus" jak říkala, do sebe nacpala a za tři dny bylo po zánětu mandlí a do týdne byla zdravá.Takže:MM S funguje a to se samozřejmě farmaceutickým zlodějům nelíbí.Nejde to patentovat,čili nelze vytřískat kapitál.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-29 # Karel0207 2013-05-14 12:50
Pane vy jste magor.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # sycho 2013-05-14 13:52
Ano, pan je kvuli popisu pozitivnich zkusenosti magor. Zato Vy jste se svym hodnotnym prispevkem zaradil do kategorie letadlo...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Cheche 2013-05-14 16:50
Aha. a doložit, že to byla opravdu rakovina, to asi nelze, že?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-17 # Karel0207 2013-05-14 12:26
Zase tenhle zázračnej nesmysl :-))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # VikThor 2013-05-14 13:08
Bohužel pro tebe jde o odzkoušenou metodu :-) Osobně jsem ji vyzkoušel a vážně to funguje :-) Jako bonus sem se parádně vyčistil a cítím se výborně. Vřele doporučuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Ivana Bartůňková 2013-05-14 13:05
KONEČNĚ!!!! Snad tomu už začnou lidi věřit. Já mohu ze svých vlastních zkušeností potvrdit, že MMS/CDS funguje. A znám hodně lidí, kterým MMS/CDS pomohlo a zachránilo život.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # Karel0207 2013-05-14 15:15
Jasně lemtejte bazénovou vodu :-) Vyléčíte veškerou rakovinu rakovinu za 3 měsíce dokonce autismus pohlavní choroby atd. Malárie je novinka :-))) Za tyhle bludy bych vás třískal hlava nehlava. Zajímavé je že jedno složení kapek funguje praticky na všechny nemoci všechno škodlivé zlikviduje a zdravé buňky neohrožuje :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Daniel1 2013-05-14 15:38
zajímaly by mě vaše argumenty, proč je to takový nesmysl? Jen proto, že to funguje na více nemocí? V tom případě asi dodnes nevěříte antibiotikům ne? :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Petr Ježek 2013-05-15 08:24
Trolly nekrmit! Sám jsem to níže porušil...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Nesija 2014-10-22 20:02
Antibiotika liečia choroby, ktorých pôvodcom sú baktérie... To že vy tu že MMS zabije všetko vrátane geneticky podmienených ochorení, autizmu a podobne je absolútne nekorelujúce s vašou snahou argumentovať antibiotikami a ukazuje to, ako malo ste znalý tématiky ku ktorej sa chcete odborne vyjadrovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Svoboda 2013-05-14 15:58
A co třeba fungujici na základě pH kyselosti. Patogeny jsou kyselé a zdravé buňky maji vyrovnané pH pro tělo. MMS ničí vše nad určitou kyselost,ale to jsou jen patogeny :). Doporučuji. Dříve jsem byl nemocen pravidelně. Po sporadické dávce MMS jsem ještě nebyl nemocen.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # prorok 2013-05-14 20:33
MMS beru 3 roky dvě kapky denně ,vylečil jsem si crohnovu chorobu dokonale,mam sil jako nikdy,děti jednu kapku při prujmu ve školce,ještě nikdy nezvraceli ani neměli průjem,žena chřipka-po 8 kapkách do rána zdravá nevím jak na rakovinu ale na viry všeho druhu nepřekonatelná věc
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Petr Ježek 2013-05-15 08:22
Kadle, zkuste si nastudovat rozdíly mezi MMS/CDS a "bazénovou vodou". Pochopitelně pokud toho jste schopen...
Pro ostatní jen tolik, že "aktivace" MMS je chemickou reakcí dvou vstupních látek s výslednou sloučeninou, která je teprve konzumována. V poněkud předražených kapslích je pochopitelně již ona výsledná sloučenina...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # sírius 2013-05-16 21:35
záleží na vašem názorovém systému , vy jste vědec(máte rád vědu) ,že ...........tzv. moderní doby , že ?
pak se ale nesmíte divit že jste svým novodobým ,, nábožebstvím " zaslepen . Stejně jako katolíci v středověku :-D
naše země je zřejmě podle moderní vědy stará cca 4,6 mill. let . Jak si můžete být jistým že to nručinkuje když moderní věda existuje cca 100 let ? není to trochu unáhlené ?
(nejsem odpůrcem moderní vědy , jen používám svou mysl dle mého názoru správně ) :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # ogr.Jan 2013-05-14 15:37
Co je MMS? Nikdy jsem o tom neslyšel. Ale vážně prosím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Ivana Bartůňková 2013-05-14 15:50
Dobrý den, zde se dozvíte vše potřebné. Jsou také videa na youtube.
www.czmms.info/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Ota Nepilý 2013-05-14 18:09
ZÁKLADNÍ FAKTA o MMS - ClO2 :
nezdravi.parlamentnilisty.cz/. ../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # prorok 2013-05-14 20:35
Doporučuju na roztroušenou sklerózu, a nedostatek hořčíku/tam pomalu-chlamydi e/ale super taky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Svoboda 2013-05-15 09:44
Zdravím. Na nedostatek hořčíku? Mám problémy s draslíkem a hořčíkem. Pokud to podporuje,tak zvysim dávku. Beru jen preventivně 1 týdne. Děkuji za odpověď.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Ota Nepilý 2013-05-15 18:40
Pane Svoboda, MMS pouze pomáhá imunitnímu systému k návratu ke zdravému, harmoničtějšímu stavu organismu. Nevím, co je u Vás příčinou nedostatku draslíku a horčíku. Doporuřuji užívat minerály, které horčík či draslík obsahují, ale odděleně od MMS. Stačí dvě hodiny po poslední denní dávce MMS, aby se minarály neodplavily. MMS je schopno mnohé srovnat, ale zda aktivuje i tvorbu dostatečného množství minerálů, je složitější otázka. Obvykle se doporučuje vitamíny a minerály při užívání MMS doplňovat odděleně od MMS, jak jsem zmínil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # AntiKonspirator 2013-05-14 23:07
Minimalne tie 4 posledne minuty vo videu si fakt mohli odpustit. Cakal som seriozne video a na konci zrazu vraj mafianski doktori a kydanie na celu modernu medicinu. Osobne farma firmy tiez nemusim (ani hocijake ine mega korporacie), ale to video kritizuje kritikov alternativnej medicny, pricom vsak video samotne je robene tendencne proti modernej medicine, ako celku.
My, ktori mame alebo sme mali nieco do cinenia so zravotnictvom, vieme, ze sme nikoho naschval nezabijali alebo nevyvolavali choroby. A takisto, ze farmakoterapia je iba jedna cast mediciny. Neviem cim by alternativci nahradili napriklad jednotku intenzivnej starostlivosti. Akym zazracnym lektvarom by dali dokopy cloveka co sa roztrieskal pri autonehode, atd., atd.
Laikom by mohli pomoct hodiny a hodiny roznych dokumentov o lekaroch, zachranaroch, a pod. Napriklad na stanici CBS reality toho davaju dost, aby si clovek spravil predstavu, ci lekari su mafiani a ci naschval robia zle.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Ota Nepilý 2013-05-15 00:38
AntiKonspirátor , v tom máš pravdu. Ten útok je tvrdý, nelítostný a možná zbytečný.
Problém není v doktorech, obětavých záchranářích a dalším personálu ve zdravotnictví, kteří chtějí lidem pomáhat a také to dělají. Problém je v systému, který ovlivňuje mnohé věci v neprospěch lidí a jejich zdraví.
Lékaři, zdravotníci, nemohou mnohdy za negativní fungování systému, Tady jde o celkové pozadí a směry farmaceuticko-m edicínského systému, který své zájmy nepodřizuje zdraví a dobru člověka, ale svému zisku, profitu z nemocí. Mafiáni jsou zde nadnárodní korporace, které to řídí a které nemají zájem informovat o poznatcích a metodách sloužící lidskému zdraví, ale prosazují především své mocenské a ekonomické zájmy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Leos Tovaek 2013-05-16 16:49
Obdobny pripad je Ozon. Lecim s nim temer zadarmo vsechny sve problemy a v Africe mi dokonce zachranil zivot, kdyz jsem dostal nejakou tezkou infekci (asi stafylokoky) a uz jsem si myslel, ze prichazi moje posledni hodinka... Nastesti kamarad pomohl, do 1/2 hodiny as mi ulevilo, do 2 hodin jsem byl bez problemu a rano jsem uz normalne snidal a jedl vsechno, jako bych nikdy zadne zazivaci problemy nemel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Ota Nepilý 2013-05-18 14:47
Ano, ozón má nepochybně léčivé účinky, ale i poměrně vysoký osxidační potenciál - 2700 mV, což může způsobovat, že poškodí občas i zdravé buňky.

ClO2 má oxidační potenciál pouze 950 mV, což mu dává výjimečné postavení mezi desinfekcemi, neboť díky svému velmi nízkému oxidačnímu potenciálu nepoškozuje zdravé buňky a proniká hluboko do tkání a reaguje pouze s patogeny.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petr.p 2013-05-15 12:17
Bludy které panují okolo MMS mne již začínají unavovat. Sám jsem jej několik dní užíval a když si jen vzpomenu tak se mi chce zvracet. Takové křeče a bolesti jsem dlouho nezažil. Pomohlo mi jen ovoce a zelenina. Vykašlete se na chemické bludy ... stači selský rozum a organická strava.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # pavelblaheta 2013-05-15 14:44
Příteli, když budeš zdravý a dáš si "preventivně" antibiotika, tak Ti to taky asi neudělá dobře. A jak jsem psal výše o zkušenosti s mým kocourem - asi opravdu záleží na tom, čím se ten přípravek aktivuje. A pak i na dávkách - nakonec J.Humble jasně píše začínat na jedné kapce a raději vícekrát za den, než zvyšovat počet kapek naráz.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petr.p 2013-05-15 15:31
Léčil jsem se "pouze" z chřipky. Jelikož znám lidi kteří to užívají do dnes, chtěl jsem to vyzkoušet. Nepomohlo mi to, uškodilo mi to. Nic víc, nic mín. Kdo chce ať to užívá, mluvím pouze za sebe. Ne děkuji, já nechci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Ota Nepilý 2013-05-15 19:23
Petře, mohu potvrdit, že na chřipku nemusí MMS či jiná forma ClO2 vždy účinně zabrat. Několik lidí mi tuto zkušenost potvrdilo. Ale také mi potvrdili, že chřipka sice proběhla, ale byla mírnější. Osobně nasazuji ClO2 už při prvních příznacích, kdy ještě není viróza rozjetá a tam mi to zabralo vždy a do 24 hodin, max. do 48 h bylo po nemoci. Je třeba dělat i další aplikace pro úspěšnou léčbu, nejen pití. Např. inhalace, kloktání, koupele, vak a další.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # sírius 2013-05-16 21:26
opravdu ? a nemyslíte si že je spíše chyba ve vaší přípravě MMS ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Karel.V 2013-05-18 09:36
No nevím jestli to jsou úplně bludy. Moje mamka měla asi 14 let zvýšené bílé krvinky, což značí nějakou nemoc v těle, byla na spoustě vyšetření, doktoři na ní zkoušeli kde co, a nic nepomohlo. A světe div se, po braní MMS má najednou po 14 letech bílé krvinky v normálu. Dále také už nebere prášky na vysoký tlak, prostě se jí upravil. A v poslední řadě se jí dělali na vaječníkách cysty a chodila na operace a najednou je tam nemá..... A moje osobní zkušenost je taková, že když na mě něco leze, tak si dám pár kapek a nemoc prostě nemám.... takže asi tak k těm bludům
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # qy 2013-05-15 15:14
No, o MMS se toho naplkalo už hodně.
Ale NIKDE jsem nečetl seriózní ověřený výsledek.
Fungovat může - a jsou i jiné podobné léčebné metody...

Nicméně tenhle článek je šíleny.
Vyučuji Antivirovou problematiku a do ní patří i HOAX.
A tenhle článek má snad 100% příznaků HOAXu.
Jeden za všechny: "Prosím, prosím, pošlete tento dopis co nejvíce lidem."
qy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # sírius 2013-05-16 21:28
toto bych mohl říci také , pokuď bych si to nevyzkoušel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # hes 2013-07-15 21:59
Já jsem měl také chřipku a žužlal jsem takové to vonítko do záchoda místo mentolky. Do několika hodin jsem byl zdravý jak řípa. Takže ano, mms funguje, to můžu také potvrdit z vlastní zkušenosti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # rastaman 2013-07-19 13:10
A ja som celú noc nespal, ráno v lekárni odpadával, následne som si dal Valetol + Coldrex + Strepsils + hrianky s cesnakom a do niekoľkých hodín som bol ako znovuzrodený, na druhý deň ako rybička.

Čo to dokazuje? Že Strepsils lieči AIDS?!

Práci česť!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # zeby? 2013-05-15 23:12
Az na to, ze Cerveny kriz tieto spravy [...]oval, tak je to velmi pekne videjko :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Ota Nepilý 2013-05-16 07:58
Možná by bylo dobré přidat link na vyjádření Červeného kříže, kde tuto zprávu [...]ují.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # AntiKonspirator 2013-05-16 11:33
Prave si na google hladam Red Cross a MMS, ale nejak sa mi nedari najst spojenie medzi nimi, okrem toho videa, ktore je aj na tejto stranke.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # zeby? 2013-05-16 21:03
Nebolo to vyjadrenie v mediach, iba kamaratka im posielala email. Mozte im napisat aj vy, ked chcete. :)

Dobrý deň,
nedávno som objavila na dole uvedenom linku, že pod záštitou Červeného kríža sa údajne vykonávajú v Afrike klinické testovania "lieku" MMS, čo je dioxid chlór používaný ako bielidlo, u pacientov chorých na maláriu. Zdá sa mi, že niekto pekne zneužíva Červený kríž na to, aby predával ľuďom bielidlo ako liek, preto by ma zaujímalo Vaše stanovisko.
Ďakujem. Prajem pekný deň.

S pozdravom,

Odpoved>
ďakujeme za Váš mail s upozornením. Je pre nás dôležité vedieť o takýchto informáciách. Vzhľadom na jej závažnosť, postúpime ju na IFRC (Medzinárodnú federáciu ČK/ČP). SČK sa na uvedených aktivitách nepodieľa.

Ešte raz ďakujeme a želáme všetko dobré!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Ota Nepilý 2013-05-18 15:12
zeby, díky za informaci.
Otázka kamarádky je nepřiměřeně a neodborně položená - snaží se vyvolat pocit něčeho nepřípustného. ClO2 ( MMS ) není jen bělidlo, ale i desinfekce pitné vody, potravin a používá se na ošetření a uchvávání krevní plasmy od dárců.

Vyšší zájem je, aby se Červený kříž od testů distancoval. Četl jsme už prohlášení, že s tím mezinárodní Červený kříž nemá nic společného, že to byla jen "soukromá" akce "bezvýznamné" místní pobočky Červeného kříže a že není vůbec jasné o co tam ve skutečnosti šlo.

O tom, že to funguje na malárii jednoduše a rychle, ale i levně, se může přesvedčit snadno každý, kdo se bude chtít MMS z malárie vyléčit. Tuto zkušenost mají desítky tisíc lidi v tropických oblastech, protože se to začalo používat už v roce 1996. Jen doposud nikdo neudělal ty klinické testy s lékaři, přístroji, potřebným personálem a záznamy. Nyní je snaha to bagatelizovat a popřit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # hes 2013-07-15 22:01
www.blisty.cz/art/69306.html

Člověče, už jste někdy přečetl něco, čemu jste nevěřil? Zkuste používat mozek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # 48632546 2018-02-27 11:51
To že to [...]ují není pro mě důkaz, že to co je vidět na videu se neodehrálo a že mms na tu malárii nefungovalo. Ale ani opačně video o MMS nemusí nutně dokazovat že MMS zabralo, zfalšovat lze ledacos.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # John Wayne 2013-05-16 09:37
Video o potvrzení účinků MMS které provedl Červený kříž v Ugandě má být postupně odstraňováno z Youtube.
Jim Humble žádá všechny kdo mohou, aby si video stáhli a umístili ho na svůj kanál youtube.
Je vyvíjen velký tlak aby toto video nevidělo mnoho lidí a aby se zastavila jeho distribuce!!!
j.w. ( spolupracovník J.H. )
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # 48632546 2018-02-27 11:56
Zde je alternativní odkaz ke stažení (odkaz otevřete v programu pro stahování torrentů - například utorrent.cz)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Daniel1 2013-05-16 22:28
nejsem v této problematice nijak znalý... Proto se ptám proč by někdo tohle rozšiřoval do světa, kdyby to nebyla pravda? Jaký by to mělo smysl? Myslel jsem že je to právě relativně levný "lék"

díky :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Descarnates 2013-05-16 19:41
vše je v hlavě, ne v pitíčkách. ale (MMS) multimediální zprávy mají jinou dimenzi, co?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Ma.Ch. 2013-05-18 09:31
Ďalší podvod od AC24 čo iné.... ac24.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Ma.Ch. 2013-05-18 09:31
Ďalší podvod od AC24 čo iné.... osud.biz/.../... teraz už je to dobré. ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Hehek 2013-05-18 10:33
Mínuská pravdu nezmenia. ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # rastaman 2013-05-21 13:33
"Alternatívna" CHEMOTERAPIA, testovaná na afrických deťoch?

Citácia: "Klaas Proesmans, přední představitel Červeného kříže a výkonný předseda Water Reference Center, mi řekl, že ho zajímalo, jestli je něco pravdy na tvrzení Jima Humbla, že MMS (oxid chloričitý) údajně zlikvidoval malárii a napomohl vyléčení jejích obětí. Nakonec se rozhodl osobně financovat řádný klinický experiment nikoli na laboratorních myších, ale přímo v džungli na skutečných obětech malárie."

Dokonca aj farmaceutický priemysel testuje na ľuďoch až po dôkladnom testovaní na loboratórnych zvieratách a jedine s ich kvalifikovaným súhlasom (po riadnom poučení o rizikách). Zdá sa, že "alternatívni liečitelia" si s etikou žiadne veľké starosti nerobia - proste si z afrických domorodcov spravia pokusné králiky a je to!

Okrem toho, môžete uviesť zdroj tejto Vami prezentovanej informácie?

Podľa tohto zdroja sa totiž jedná o dezinformáciu:
malariaworld.org/.../...

Na stránkach Medzinárodného červeného kríža ani Ugandského červeného kríža o tom niet ani zmienky:
www.icrc.org/eng/
www.redcrossug.org/

"Miracle Mineral Supplement, often referred to as Miracle Mineral Solution, Master Mineral Solution, or MMS, is the colloquial product name for an aqueous solution of 28% sodium chlorite in distilled water. The product contains essentially the same ingredient as industrial-stre ngth bleach before "activation" with a food-grade acid. The name was first coined by Jim Humble in his 2006 self-published book, The Miracle Mineral Solution of the 21st Century."

en.wikipedia.org/.../...
cs.wikipedia.org/.../...

bochemie.cz/.../...

Pokus o hľadanie informácií:
startpage.com/.../...
startpage.com/.../...
startpage.com/.../...
startpage.com/.../...

Pekný deň!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Ota Nepilý 2013-05-22 09:32
rastaman, díky za kritický pohled na věc.
Nevím, zda kysličník chloričitý - ClO2 - spadá do kategorie "chemoterapie". Ale pokud je to chemo, tak velice bezpečné, neboť neničí zdravé buňky, což je dáno jeho oxidačním potenciálem 950 mV. Od roku 1992 se používá k ošetření a skladování krevní plasmy od dárců, protože nepoškozuje ani membrány krvinek a úspěšně likviduje všechny patogeny v krvi.
MMS - ClO2 použité v Ugandě má za sebou již 16 let praxe a vyléčilo tisíce lidí z malárie a to i ze smrtelného stavu malárie. Po uzdravení z malárie neměl nikdo nevratné vedlejší účinky po použití MMS - ClO2. Jediné co chybělo, byly regulérní klinické testy s lékaři a pozorovateli, záznamy a přístroji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # rastaman 2013-05-22 13:15
Pán Ota Nepilý,

môžete, prosím, uviesť referencie Vašich tvrdení?

Mám na mysli najmä nasledovné:

"Od roku 1992 se používá k ošetření a skladování krevní plasmy od dárců, protože nepoškozuje ani membrány krvinek a úspěšně likviduje všechny patogeny v krvi."

Pokúšal som sa overiť nasledovným vyhľadávaním:
startpage.com/.../...
startpage.com/.../...

"MMS - ClO2 použité v Ugandě má za sebou již 16 let praxe a vyléčilo tisíce lidí z malárie a to i ze smrtelného stavu malárie. Po uzdravení z malárie neměl nikdo nevratné vedlejší účinky po použití"

Môžete poskytnúť nejaký seriózny zdroj o "tisícoch vyliečených", ktorý by spätne neodkazoval na jedného jediného súdruha, ktorým je súdruh Jim Humble?

Zaujíma ma najmä:
1) Overiteľné údaje o počte vyliečených z malárie,
2) Overiteľné výsledky dlhodobého pozorovania, ktoré vylúčilo akékoľvek vedľajšie účinky ClO2 na ľudský organizmus.

Vedeli ste napr., že negatívne účinky dioxínov sa môžu prejaviť až po dlhých rokoch, či dokonca desiatkach rokov?!

cs.wikipedia.org/wiki/Dioxiny

Pekný deň!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Ota Nepilý 2013-05-22 20:24
rastaman, mám osobní zkušenost a ta je vždy nad všechny možné teorie, Jimu Humblovi věřím, protože jsem si fungování ClO2 ověřil. Po dlouhých rocích, či desetiletích, si o tom můžeme opět promluvit. Ale i kdyby to nějaký negativní účinek mělo, běžte to řící více jak 3000 dětem, kteří na malárii každý den zemřou a varujte je před tím, co by mohlo být za desítky let. Víte že každý rok umírá na vedlejší účinky farmaceutických léků a na špatně zvolenou či provedenou lélařskou péči jen v USA kolem 700 tisíc lidí?
Údaj o použití ClO2 na ošetření krevní plazmy vyhledal Andreas Kalcker. Také mu věřím a zde jsou nějaké patenty o ClO2.
Tyto zaregistrované patenty z vědeckých výzkumů prokazují prospěšnost kysličníku chloričitého na lidské zdraví :

forbiddenhealth.com/.../...)%201988%20US4725437.pdf
forbiddenhealth.com/.../...
forbiddenhealth.com/.../...
forbiddenhealth.com/.../...
forbiddenhealth.com/.../...
forbiddenhealth.com/.../...
forbiddenhealth.com/.../...
forbiddenhealth.com/.../...
forbiddenhealth.com/.../...
forbiddenhealth.com/.../...
forbiddenhealth.com/.../...
forbiddenhealth.com/.../...
forbiddenhealth.com/.../...
forbiddenhealth.com/.../...
forbiddenhealth.com/.../...
forbiddenhealth.com/.../...
forbiddenhealth.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # rastaman 2013-05-29 13:48
"The untreated experimental animals (control experiments) showed a survival rate of 23.3%, those experimental animals treated with a 0.2 .mu.g/0.5 ml chlorite matrix solution showed a survival rate of 50%, whereas the 1.2 .mu.g/0.5 ml chlorite matrix solution proved to be extremely toxic, with a survival rate of 6.7%."

patft.uspto.gov/netacgi/nph-Parser?Sect1=PTO1&Sect2=HITOFF&d=PALL&p=1&u=%2Fnetahtml%2FPTO%2Fsrchnum.htm&r=1&f=G&l=50&s1=4725437.PN.&OS=PN/4725437&RS=PN/4725437

Pán Ota Nepilý, pochybujete ešte o termíne CHEMOTERAPIA?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # rastaman 2013-05-29 14:06
Mimochodom, podľa dostupných údajov je mortalita u malárie nanajvýš 1%.

sk.wikipedia.org/.../...

Stoja riziká spojené s CHEMOTERAPIOU za "liečbu" CHEMOTERAPIOU, ak najznámejšie a (pravdepodobne aj najúčinnejšie) PRÍRODNÉ ANTIMALARIKUM dostať prakticky v každej predajni potravín resp. sa aj pestuje v samotnej Afrike?

cs.wikipedia.org/wiki/Chinin
cs.wikipedia.org/.../...

Čo myslíte, kto by mohol mať úžitok z diskreditácie "alternatívnych " liečebných postupov ich infiltráciou smrteľne toxickou chemoterapiou?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # 48632546 2018-02-27 12:17
Možná, že teorie zastánců MMS je taková, že se je snaží zdiskreditovat protože jsou si vědomi, že oxid chloričitý skutečně ničí nějaké nežádoucí bakterie a je známo že je celá řada bakterií které stojí za celou řadou nemocí, a právě z léčení konvenčními metodami plynou farmaceut. firmám peníze. Doma vyrobené MMS by tyto příjmy snižovalo až rušilo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Václav Čadek 2013-07-16 07:22
Rastaman: Dioxiny a chlordioxid (oxid chloričitý, ClO2) nemají vůbec nic společného.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # VikThor 2013-05-22 12:44
Je mi celkem jasné, že toto video postupně zmizí a pravda se opět uklidí tam, kde na ni nikdo nebude vidět. Klasika, začínám si už zvykat...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Žádající o informace 2013-05-26 17:22
Zdravím,

Osobně nemám zatím v úmyslu nic s chlórem užívat. Smrdí mi příšerně i chlorovaná voda...
Nicméně užití dioxidu-chlóru nezatracuji. Zejména do budoucna.

Co mi opravdu poněkud uniká, tak jaké koncentrace (či ředění) používáte v jakých situacích. Není problém bavit se se mnou o dávkování podle hmotnosti (současný systém používaný u "léků" mi vždy unikal), tolerančním dávkování (rozdílném pro každého jedince za určitých životních situací)... Nějaké odkazy?!

Neustále narážím na "informaci", že uvedenou léčbu malárie byl použit "silný roztok". Já bych si rád do svých poznámek uložil informaci jak přesně mám postupovat až bude třeba. Takže jak koncentrovaný roztok je třeba na vyléčení malárie (zničení parazita plasmódia)? Jak silný by byl třeba roztok na zahubení filárií (vlasovec)?

Existují nějaké koncentrace v palzmě které dokáží člověka neobtěžovat a přitom ho preventivně chrání?

Co třeba některé virózy?

Doporučte nějaký zdroj informací, dostatečně obsáhlý. Raději dám přednost něčemu náročnějšímu na čtení. Hlavně ať tam neřeší věčně jen výrobu (tu stačí popsat v kostce) zajímá mne užití, zkušenosti, zdůvodnění.

Uvedený e-mail je smyšlený a uvádím ho jen kvůli vašemu otravnému formuláři. Informace (odkazy) zanechte prosím zde. Děkuji, zejména za čas a ochotu.

P.S.
Mimochodem, vzniká ve spojení s kyselinou citrónovou opravdu to co uvádíte? Mělo by jít o složitější sloučeniny. Zejména s ohledem, že vyrábíte ze surovin s koncentrací 24-50% a nikde neuvádíte co je obsahem těch 50-76%. To je opravdu tak složité sehnat suroviny v lékarenské čistotě. Já mám obecně obavu i z reziduí (prakticky neměřitelné zbytky díky použité technologii výroby) a vy tu uvádíte taková divná procenta a neuvádíte zbytek (předpokládám, že o vodné roztoky nejde).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # 48632546 2018-02-27 12:20
Citace:
že uvedenou léčbu malárie byl použit "silný roztok"
podle mě to znamená, že použili větší množství MMS kapek
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Malwerick Chan 2013-06-29 07:37
Pozri sa [...]ko admin ac24 na toto pepijnvanerp.nl/.../... a oprav si to akú pičovinu šíriš. O ostatnom tak isto. Nekriticky sírené pičoviny a la AC24
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás