Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaTajné vládní dokumenty odhalují, že vakcíny jsou totálním podvodem

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Tajné vládní dokumenty odhalují, že vakcíny jsou totálním podvodem

Pokud jste Američané, kteří mají děti, budete mít s velkou pravděpodobností povědomí o „Imunizačním rozvrhu“, který vydává CDC (U.S. Centers for Disease Control and Prevention - centra pro zvládání nemocí a prevenci). Tento rozvrh dnes předepisuje dětem ve věku od 2 do 6 let aplikovat neuvěřitelných 29 vakcín, k nimž patří i každoroční očkování proti chřipce a pro věk 7 až 18 let pak navazující sérii 5 až 16 vakcín [1].

Nedávná výzkumná zpráva, jejíž autorkou je Dr. Lucija Tomljenovic, Ph.D., ale nahlíží do skrývaných dokumentů, které už déle než 30 let poukazují na vakcinační rozvrhy jako na naprosto nepodložené. Nedá se vůbec hovořit o tom, že by vakcíny samotné poskytovaly jakoukoliv skutečnou ochranu proti nemoci.

Ačkoliv se zmíněná zpráva primárně soustřeďuje na Britský zdravotní systém a dochází k nepříjemným pravdám o jeho národním vakcinačním programu, ta podstatná zjištění mají obecnou platnost i na programy v jiných zemích, neboť ty bývají rovněž sestavovány tak, aby co nejlépe sloužily korporátním zájmům a nikoliv veřejnému zdraví. Jak se ukazuje, tak vládní autority preferují uspokojování privátních zájmů vakcinačního průmyslu a za tímto účelem úmyslně skrývají před rodiči příslušné informace o nebezpečích či neúčinnosti vakcín - a to vše za účelem dosažení co nejvyšší četnosti očkování. Kvůli tomuto přístupu však vystavují milióny dětí rizikům závažných vedlejších účinků nebo dokonce i úmrtí.

Plné znění zprávy, kterou Dr. Tomljenovic sestavila, můžete najít pod odkazem [2].


Aby byly vakcíny schváleny, ukrývá se pravda a manipuluje se s daty

Díky mnoha žádostem, odvolávajících se na zákon o svobodném přístupu k informacím byla Dr. Tomljenovic schopna shromáždit i přepisy privátních jednání, která probíhala v rámci činnosti Společného výboru pro vakcinaci a imunizaci (Joint Committee on Vaccination and Immunization - JCVI). Především to byly záznamy z tzv „podvýboru nezávislých odborných poradců“ (independent expert advisory committee), jenž má pravomoc formulovat doporučení k využívání vakcín, adresovaná vládě a ministerstvu zdravotnictví. Díky prostudování spousty podkladů, jež byly až do té doby skrývány před veřejností, mohla Dr. Tomljenovic formulovat některé znepokojivé závěry.

JCVI vynakládal pokračující úsilí, aby byla skrývána rozhodující data o závažných škodlivých reakcích a kontraindikacích vakcín jak před rodiči, tak i před lékaři. Motivem byla snaha dosáhnout vysokých ukazatelů očkovanosti, které jsou považovány za nezbytné pro zajištění tzv „imunity stáda“. V úvodní části své zprávy ale Dr. Tomljenovic vysvětluje, že „toto pojetí nespočívá na pevných vědeckých základech.“

„Oficiální dokumenty, které jsme obdrželi z Britského rezortu pro zdraví (U.K. Department of Health - DH) a z JCVI odkrývají skutečnost, že britské zdravotnické autority byly v posledních 30 letech zapojeny do praktik, jež měly nepřiměřeně protežovat národní vakcinační program.“

To jsou poměrně závažná obvinění, avšak informace, jež shromáždila Dr. Tomljenovic, mluví samy za sebe. Nejenže JCVI běžně ignoroval otázky bezpečnosti, jež se vynořily s ohledem na expandující vakcinační rozvrh, ale tento výbor navíc ještě i cenzuroval nežádoucí údaje, vrhající na vakcíny „negativní“ světlo. Záměrem bylo udržovat iluzi, že vakcíny jsou bezpečné a účinné. Kromě toho JCVI pravidelně šířil lži o bezpečnosti vakcín adresované jak veřejnosti, tak i vládním autoritám, jen aby se zajistil souhlas rodičů s vakcinací jejich dětí.


JCVI si plně uvědomoval nebezpečí MMR vakcíny už v roce 1989, ale dařilo se mu to skrývat

Na začátku třetí strany zprávy popisuje Dr. Tomljenovic nechutné detaily se schůzek, jež probíhaly už od roku 1981. Z nich je patrné, že se JCVI prokazatelně zapojoval do podvodů, zamlžování a lží o vakcínách, aby chránil zájmy vakcínového průmyslu a nechránil tedy vůbec děti před zdravotní újmou. I krátké útržky z takovýchto jednání odhalují, že se JCVI pokoušel aktivně skrývat závažné vedlejší účinky, související s běžnými vakcínami, jako jsou ty proti spalničkám nebo černému kašli. Obě tyto vakcíny byly v průběhu času dány do zjevných souvislostí se závažným poškozením mozku - a to u poměrně velkého procenta dětí, kterým byly aplikovány.

Zvýšenou pozornost přitahuje i způsob, s jakým JCVI upravoval nepříznivé údaje v případě MMR vakcín (proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám). Už 10 let před tím, než Dr. Andrew Wakefield publikoval svou kritickou studii o MMR v magazínu The Lancet, si lidé v JCVI plně uvědomovali, že v NIBSC (the National Institute for Biological Standards and Control) byl popsán zjevný vztah mezi MMR a vakcínami vyvolávanou meningitidou a encefalitidou. Avšak místo aby byla tato informace šířena a požadoval se další bezpečnostní posudek této vakcíny, JCVI uplatnil cenzuru na tuto rozhodující informaci a celé další roky o bezpečnosti MMR vakcín šířil očividné lži.

„Rozsáhlost obav, které měli lidé v JCVI před dopadem vědeckého zkoumání bezpečnosti vakcín na jejich politiku, nám vysvětluje, proč se tak bránili proti dlouhodobému pozorování závažných neurologických problémů, které způsobuje vakcinace,“ píše Dr. Tomljenovic. „Namísto aby se přehodnocovala vakcinační politika a byly přinejmenším plně objasněny otázky kolem bezpečnosti vakcín, zaměřil se JCVI na zachování existující politiky, založené pouze na nekompletních důkazech, jež byly v té době dostupné.“

Jinými slovy, JCVI byl mnohem více soustředěn na ochranu reputace nebezpečné MMR vakcíny stejně jako mnoha dalších pochybných vakcín, než aby chránil děti před závažnými komplikacemi při jejich nasazení. S ohledem na to, jak dlouho je MMR vakcína využívána, pak toto poznání nejenže posiluje oprávněnost zjištění Dr. Wakefielda a potvrzuje neoprávněnost jeho odmítání ze strany vládnoucího establishmentu, ale rovněž ilustruje, jak bolestně dlouho tento podvod přežívá.


Výrobci vakcín manipulovali s datovými soubory, zkreslovali bezpečnostní studie za účelem jejich prosazení

Aby toho špatného nebylo ještě málo, Dr. Tomljenovic navíc narazila na množství informací, které dokládají dlouhodobý sklon JCVI k tomu, aby byli výrobci vakcín nabádáni k záměrným manipulacím s daty za účelem maskování jejich nebezpečnosti a neúčinnosti. Když se například stalo, že kotraindikace MMR vakcíny nesouhlasily s těmi, které udával původní výrobce, JCVI podle všeho instruoval nového výrobce, jak změnit podklady, aby nedošlo k „problémům se schvalováním.“

Oficiální politikou JCVI byla tzv „cherry picking“ (tj upřednostňování malého množství vybraných informací a ignorování těch, které jim odporují). Tímto způsobem byly zdůvodňovány jeho doporučení k vakcínám, místo aby se spoléhalo na nezávislé a vědecky podložené studie, kterými by mělo být podloženo jakékoliv oficiální stanovisko. Přístup JCVI k bezpečnosti a účinnosti MMR vakcíny je klasickým případem tohoto chování, kdy byly ignorovány legitimní studie o MMR vakcínách. Přednostně byla brána v úvahu např málo známá studie „2005 Cochrane Review“, jež nebyla schopna doložit nic o domnělé bezpečnosti MMR vakcín, neboť 31 vyhodnocovaných výsledků dalších zahrnutých studií nesplňovalo ani základní metodologická kritéria.

„V průběhu let JCVI důsledně propagoval MMR vakcíny jako bezpečné a přitom se opíral o studie, u nichž se prokázala jak jejich irelevantnost, tak i neprůkaznost nebo metodologická pochybnost,“ vysvětluje Dr. Tomljenovic a dodává, že JCVI pravidelně spoléhal na chybné epidemiologické studie, jež rozlišovaly pouze „spojitost“ a nikoliv „příčinnost“. Toto lze označit za ironickou nepřesnost, pokud si uvědomíme, jak pečlivý jinak bývá vládnoucí establishment v případech studií, které jsou v protikladu s jeho stanoviskem.

Oči otevírající 45-stránková zpráva autorky Dr. Tomljenovic nám podává navíc i svědectví, jak byly očkovací rozvrhy v Británii sestaveny vykalkulovaným bagatelizováním faktů o bezpečnosti vakcín a nadhodnocováním jejich přínosů. Úplně pomíjeny byly všechny následné studie s nepříznivým vyhodnocením bezpečnosti. Veřejnost byla klamána s pomocí manipulace a kouzelnických triků, zahalujících skutečnou vědu.

Další zdroje: childhealthsafety.wordpress.com, foodfreedomgroup.com

Zdroj: naturalnews.com, Překlad: zmok.webnode.cz

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+15 # slak 2013-01-14 01:39
Na orgonetu je statistika očkovaných, průměrně 5 krát nemocnější jak u kterých chorob, samozřejmě že očkování proti dané nemoci nakažení nezabrání, zaujala mě cukrovka tu neočkovaní neznají. I když jsm to prolétl očima tak to mohlo být odjinud, že je to podvod vím tak 5 let. V této souvislosti s očkováním jsem se chtěl nechat očkovat proti žloutence a doktor mne bez diskuze řekl abych si nechal peníze že to nebude míchat. Až posléze jsem pochopil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # FUCK OFF 2013-01-14 01:48
Já mám z injekcí kopřivku a snad bych radši prodělal malárii nebo žloutenku dengue, než abych si nechal dát o jednu navíc.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Karolina 2013-04-11 10:43
Proti malárii se očkovací vakcíne stejně ještě nevynalezla... Proto musíte jíst antimalarika, která například do Pobřeží slonoviny (Laryam) mi udělala v těle takovou paseku, že jsem nesměla rok otěhornět, aby nebylo dítě postižené (r. 1998), pak už jsem užívala slabší Dolgit a nyní už antimalarika neberu, když někam letím a mám je s sebou. Je to svinstvo taky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # KeX 2013-05-22 22:09
Nedavne pokusy s MMS potvrdili 100 % uspesnost pri lieceni malarie do 24h. Prieskum robili pracovnici Cerveneho kriza, video je na Youtube...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # FUCK OFF 2013-01-14 01:49
Tedy horečku dengue. No prostě osipky, jen to slyším.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # kojak 2013-01-14 09:34
Přemýšlím, co mě na tomhle světě ještě dokáže překvapit.
Možná tak světový mír a vítězství pravdy a lásky nad lží a nenávistí. To by byla skutečně haluz...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Eva Bartošová 2013-04-06 23:58
Mńa by prekvapilo (tak trocha) a uvítala by som VÍŤAZSTVO PRAVDY A LÁSKY nad PODVODOM a STRACHOM.!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Miroslav Novák 2013-01-14 13:02
Cituji Ondřej Dvořák:
Já mám z injekcí kopřivku a snad bych radši prodělal malárii nebo žloutenku dengue, než abych si nechal dát o jednu navíc.


Ondřeji, trochu víc odvahy. Čekají Vás v životě horší věci než injekce, a to nemyslím ve zlém...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Tomáš Vala 2013-01-14 14:18
Pasteur se musí otáčet v hrobě :-|
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jarmulka 2013-04-09 16:15
Pasteur bol dost inteligentný človek aby s odstupom casu prehodnocoval učinky vakcín, Musel by ale žiť "trochu" dlhšie. Ak sa otáča v hrobe, tak kvoly sposobu akým sa teraz očkuje a farm. biznisu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Macina 2013-04-11 20:50
Pasteur s odstupem času přehodnotil i svou teorii důležitosti pasterizace... Na konci života se omluvil svému "protivníkovi" v lékařské vědě a potvrdil, že vnitřní imunita organismu nedovolí rozmnožení nežádoucích bakterií... Správně se stravovat, hýbat se a být na čerstvém vzduchu, udržovat ph krve v zásaditém stavu a ne v kyselém, kde se přemnožují bakterie, viry, plísně, kvasinky, kde je umožněno vznikat dalším toxickým látkám... Jak se ten lékař jmenoval už si nepamatuji, ale dá se to určitě někde vyhledat...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Alenalena 2014-06-08 23:44
Pasteur na smrteľnej posteli odvolal svoje predchádzajúce tvrdenie a povedal: „Bechamp má pravdu. Mikrób je nič, pôda (terén) je všetkým."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Bea 2013-05-23 20:22
pasteur sa v hrobe neotaca, pretoze pred smrtou priznal, ze virus nic nemoze urobit ked telo je zdrave.. ale o tom nikto casto nehovori aby sme viac ludi ockovali a farmaceuticky priemysel zarobil viac penazi...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Tomáš Vala 2013-01-14 14:25
ještě by mě zajímalo podle čeho tady posuzujete důveryhodnost článku.......je dnou tomu tady věříte, podruhé tady hlásáte že jsou to všechno jen lži..........př itom jsou to všechno jenom texty.....nikdo vám nezaručí zda jsou myšleny vážněa že jejich zdroje jsou důveryhodné
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # mudrc 2013-05-23 01:56
Prečítaj si toto
ecomed.org.uk/.../...

Tam su linky aj na vladne stranky UK.

Povedz mi jediný dôvod prečo by to nemala byť pravda? Internet je jediné zatial necenzúrované médium a nebyť toho tak sa to nikdy nedozvieš. SI prečítaj reakcie ľudí na internete, po ktorých im ochoreli deti. Neveríš na štatistiky? SI tak trošička vypatlaný, asi ti tie vakcíny v detstve rozožrali viacej mozgu ako mali. Mimochodom si pozri v prírode nemáš skoro žiadne choré zvieratá. Minimálne. Koľkokrát si bol ty chorý v detstve? Ja som si totálne istý že chorý som bol preto lebo ma očkovali. Ešte ako mimino som dostal zápal stredného ucha. Čo myslíš prečo som ho dostal? Potom nastúpili alergie a neskutočné choroby. Už dlho som nemal žiadnu vakcínu a nebol som 1,5 roka chorý a to len vďaka MMS. Celý živom tom mal zdravotné problémy len a len kôli vakcínam. A to ti poviem niekto si to ešte vyžerie. Za to ručím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # ptakopysk 2013-01-14 16:04
jojo, zaručeně "tajné" dokumenty, které odhalili překladači (agendy) ac24!! Bravo!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # mudrc 2013-05-23 01:58
si prečítaj tie priložené dokumenty ti idiotko než niečo zapotíš. a prečítaj si skúseností matiek, ktorým ochoreli deti po očkovaní. a sú ich státisíce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-15 # ptakopysk 2013-01-14 16:06
Cituji Tomáš Vala:
ještě by mě zajímalo podle čeho tady posuzujete důveryhodnost článku.......jednou tomu tady věříte, podruhé tady hlásáte že jsou to všechno jen lži..........přitom jsou to všechno jenom texty.....nikdo vám nezaručí zda jsou myšleny vážněa že jejich zdroje jsou důveryhodné


Zprávy z Blesku jsou mnohdy důvěryhodnější.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Radek 2013-01-14 18:29
Nejak jsem zmaten. Plati to na vsechny vakciny?? Narodi se vam dite ockovat,neockov at. Jedni hlasaji toto druhy tamto.. Tak uz se k tomu nekdo vyjadri ve 3 vetach?
Dnes je to vsechno o penezich. Verim, ze ta chamrat je toho schopna schvalit, i kdyz to bude smrtelne nebezpecne. Co vakciny proti tetanu? Co ano, co ne. Docela bych v tom chtel mit jasno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Slavek 2013-04-05 14:52
Jasno v tom meli nasi predkove, bez vakcin lidstvo prezilo desitky ba i stovky tisic let a furt jsme tu...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # gdfox 2013-04-13 01:43
Ano, lidstvo jistě přežilo. Ale poněkud jste zapomněl na různé epidemie, ba dokonce pandemie nemocí, které dokázaly během několika měsíců zredukovat populace našich předků klidně i o 1/3. Naposledy například Španělská chřipka, která zabila až 100 milionů lidí, tedy cca 5% tehdejší evropské populace. Poněkud zapomínáte naše dějiny!! Dovoluji si upozornit, že tyto epidemie / pandemie se v Evropě nevyskytují právě od dob zavedení očkování. Takže ano, dávejme si na očkování pozor, protože se tam točí velké peníze. Ale neodsuzujme očkování jako celek. Protože populace přežije každou pandemii, ale zrovna vy byste se díky svému přístupu nemusel vlézt do těch v průměru 95% populace, která tyto pandemie přežívá...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # pavjan 2013-01-14 19:24
Nechte se očkovat, s chutí do toho. Čím víc, tím líp. Budete zdravý jak horský bobr.Cituji slak:
Na orgonetu je statistika očkovaných, průměrně 5 krát nemocnější jak u kterých chorob, samozřejmě že očkování proti dané nemoci nakažení nezabrání, zaujala mě cukrovka tu neočkovaní neznají. I když jsm to prolétl očima tak to mohlo být odjinud, že je to podvod vím tak 5 let. V této souvislosti s očkováním jsem se chtěl nechat očkovat proti žloutence a doktor mne bez diskuze řekl abych si nechal peníze že to nebude míchat. Až posléze jsem pochopil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # pepe 2013-01-14 19:44
Cituji Tomáš Vala:
ještě by mě zajímalo podle čeho tady posuzujete důveryhodnost článku.......jednou tomu tady věříte, podruhé tady hlásáte že jsou to všechno jen lži..........přitom jsou to všechno jenom texty.....nikdo vám nezaručí zda jsou myšleny vážněa že jejich zdroje jsou důveryhodné


Hmm. A co osobní zkušenost? Podivejte se na stránky, kde se zabývají očkováním... Mou babičku před lety naočkovali proti chřipce. Po očkování dostala takovou chřipku, že se z toho měsíc nemohla vyhrabat a když už se zdálo, že to je lepší, vyskákaly jí po těle takové divné "znamínka". Doktoři zjistili, že to je typ tuberkulózy, který má být již cca 70 ? let vyhuben (už si to přesně nepamatuji) a tak si to vysvětlili tím, že babička za mlada chytla tuberu, kterou organismus imunitně zaobalil a když došlo k oslabení imunity z důvodu chřipky, tak se ten bordel po těch letech rozlezl po těle. Ještě donedávna jsem tomuto vysvětlení věřil. Dnes jsem však přesvědčen o tom, že babičku tím svinstvem přímo naočkovali. Podotýkám, že do styku s infikovanou osobou se nemohla dostat, protože 1) ten druh tubery už prý neexistuje, 2) furt seděla doma a z TV to asi nevyskočilo. Ve věku 80+ let však její smrt jistě udělala radost správci důchodového účtu...

Jo a ještě k léčbě. Probíhalo to tak, že babičku léčili tak dlouho, že chřadla, chřadla až úplně uchřadla, kdy v tomto stavu doktor prohlásil, že s ohledem na okolnosti jí zabijí buď léky, nebo nemoc. Léky však byly účinnější než nemoc...

Takže asi tak.

P.S.: Všimněte si, že média opět vyvolávají paniku z viru "prasečí" chřipky. Neváhejte a nechte se naočkovat, jistě ji dostanete a pokud nejste příliš stár, jistě přežijete.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # pepe 2013-01-14 20:29
Cituji Radek:
Nejak jsem zmaten. Plati to na vsechny vakciny?? Narodi se vam dite ockovat,neockovat. Jedni hlasaji toto druhy tamto.. Tak uz se k tomu nekdo vyjadri ve 3 vetach?
Dnes je to vsechno o penezich. Verim, ze ta chamrat je toho schopna schvalit, i kdyz to bude smrtelne nebezpecne. Co vakciny proti tetanu? Co ano, co ne. Docela bych v tom chtel mit jasno.


Těžko říct: auria.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # pepe 2013-01-14 21:44
Pro ty, co o tématu očkování nic neví, stačí zadat do vyhledávače např.: "očkování" (a to i v případě youtube) a vyskočí mnoho odkazů. Třeba i toto:

www.youtube.com/.../

nebo toto: www.slobodavockovani.sk/

Omlouvám se za spam.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # 3,14ranha 2013-01-14 23:58
prosím aby všichni ti hurá hateři proti očkování otevřeli či navštívili matriky se svými předky a zjistili si z kolika sourozenců pocházeli jejich ještě i pradědové a kolik těch praprastrýců zemřelo před 18 rokem věku
děkuji...

je blbost očkovat proti banálním nemocem ale i ty podělané příušnice(které jsou léčitelné a nejsou běžně smrtelné) vás poškodí 100x hůř než by vás poškodila i ta nejhorší vakcína proti nim

když už budete v tom studiu, uvědomte si že každý člověk je originál a tak očkování nejlépe funguje když se naočkují všichni - je to jako když polejete dřevenou vesnici vodou před požárem nebo až během něho - když jsou naočkovaní všichni tak i když vakcína pro jedince není 100% (imunitní reakce navíc často s lety klesá) tak nemoc se přece jen hůře šíří, nebo se do fáze epidemie ani nikdy nedostane

myslíte že mor je nějaké středověké strašení? "španělská chřipka" po 1.sv. válce zabila více než válka samotná... (a z nějakého "zlého" očkování to fakt ti lidi nedostali)

hovíte si v křesle a myslíte si že ty nemoce proti kterým "týrají" vaše děti očkováním se nikdy nevrátí, ale to je pohodlné sebeobelhávání jistého druhu ovcí (jiné ovce zase žijí podle hesla -čím víc jehel tím víc adidas)

uvědomte si že to vaše pohodlí bylo vykoupeno opakovaným očkováním vašich předků v zadrátované republice - to je klíčové slovo - pokud někdy bude shledáno nějaké pozitivum komunismu bude to zřejmě jen (dočasné) vymření TBC
ten proces trval přes jednu generaci, pokud se teď s otevřenými hranicemi očkování vzdáme, plivete zrovna vy na všechny ty oběti vedlejších účinků vakcín (a tím neříkám že se vakcíny nemají zkoumat a sledovat zda jsou způsobilé) které vám vykoupily život bez TBC

a ještě jedna nemoc - tetanus - bylo by ideální chodit na přeočkování každých deset let, spory tetanu jsou v půdě, a tedy všude! nemoc sice není smrtelná 100% a dnes se dají nasadit antivirotika, ale pokud už na ni budete umírat docela jistě na tu bolest "do smrti nezapomenete" (a vaši příbuzní na vaše nemocí zohavené tělo taky ne)
Alberto Vojtěch Fryč by mohl vyprávět (po zcestování celého světa a přežití tisíců nástrah osudu zemřel na drobné poranění při krmení králíků)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # KeX 2013-05-22 22:34
Informacie z ktorych cerpas su zname ludstvu len niekolko desiatok rokov. Ked sa vsak pozries po svete, vychodne krajiny pouzivali a pouzivaju uplne iny pristup k medicine ako ten, ktori tu momentalne mame,a uspesne im funguje tisice rokov. Chapem, ze strachom sa najlepsie ovladaju masy a strach zo smrti je jednym zo zakladnych, ktori sa pouziva k usmerneniu obcanov aj buducich medikov. Skus nieco postudovat aj z alternativnej mediciny, prejdi si celostnu medicinu, ktoru zastava p. Dr. Hnizdil, prejdi si info o ockovani z AZK od Dr. Loibnera, vyskumy toxikologa Dr. Blaylock. Najdi si informacie o uzasnych vysledkoch latky, ktora nici vacsinu parazitnych, visusovych a bakterialnych ochoreni MMS, najnovsie potvrdene na viruse malarie v Ugande Cervenym krizom. Taktiez je na internete vela pribehov ludi, ktori sa z rakoviny dostali pomocou zmeny stravy, jedlou sodou a sirupom, alebo pripravkami z konope ci lanovych semiacok a tvarohu. Su to uzasne skusenosti o ktore sa chcu ludia podelit s ostatnymi. Moderna medicina zial na tychto prirodnych nepatentovateln ych liekoch nemoze zarabat a tak to robia inak. Najprv znicia detom imunitu a potom natiskaju svoje riesenie permanentnej liecby. Castokrat az do smrti budete na liekoch, ktore Vas nevyliecia, ale aspon nepocitujete priznaky...Mnoh e z tychto praktik opisal byvaly riaditel pobocky FarmaFirmy J. Virapen. Takze prosim, chod dat zaockovat SVOJE deti, aby nechytili ziadnu z tychto Tebou hrozostrasne opisovanych chorob, a ak sa nahodou objavia neziaduce ucinky, mozes sa im do smrti ospravedlnovat a vycitat si, aky si bol arogantny a zaslepeny autoritami z Farmabiznisu vyucujucimi na FarmaSkolach.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # mudrc 2013-05-23 03:17
To že vtedy bola higiena oničom, nebola dobrá strava a voda sa nedezinfikovala , to akože ti nevadí?
To že chorobnosť na choroby o ktorých hovoríš ustúpila dávno pred začaťím očkovania to ti tiež nevadí, Než začneš argumentovať tak si najskôr zisti fakty.
Fakty boli doteraz zamlčované a ty si sa už narodil do sveta, kde sa všetko takéto zatajovalo, takže ti najskôr vakcínou vymili mozok a teraz u len opakuješ čo ti natlačili do hlavy. Ale vôbec si si nevšimol že zvieratá v prírode sú zdravšie ako človeka to žerú zo zeme a nemajú ani tak pestrú stravu, a hygienu a pijú vodu z rieky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # FUCK OFF 2013-01-15 00:13
piraňo, dokážeš ty vůbec o lidech uvažovat jinak než jako o stádu skotu? Tobě v tom kostele do té hlavy nejenom nasrali, oni ti to tam ještě celé pořádně semleli a uhnětli do velkého ovčího bobku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # pepe 2013-01-15 09:53
Pirano, ja napriklad nechapu, proc se novorozenata, bez vyvinuteho imun. systemu ockuji multi vakcinaci. Jak to vim? Sousedce zemrel pred lety asi 4 mesicni kojenec. Nevim na co, ale pry mu nejaka filcka sezrala plice. Vecer bylo dite zdrave a rano uplne mrtve. Doktori ji pak rekli, ze tak male dite jeste nema vyvinuty imunitni system a prubeh nemoci je velice rychly a bezprizakovy, takze i kdyby bylo preventivne v nemocnici, stejne by zemrelo. Takze pak nechapu smysl ockovani u kojencu na zvyseni imunity proti potencionalnim nemocem. Jak se u kojence muze vyvinout imunita, kdyz jeste zadnou nema. Navic mu nedaji vakcinu proti jedne nemoci, ale hned proti X nemocem, at to chudak nema tak jednoduche. Ti ze silnym korinkem to rozchodi a ti s nejakou DNA odchylkou mozna taky, jen se jim z toho obcas poroucha mozek a razem jsou z nich autisti, hyperaktivi deti, atd. Takto postizenych je dost na to, aby se tim nekdo zacal zabyvat, ale kupodivu? se nic nedeje a postizeni si muzou stezovat leda na lamparne, protoze primou souvislost pry nelze prokazat. Dive se deti ockovali jedotlivymi vakcinami, dnes vsak pry "veda" pokrocila. Ja jsem deti naockovat nechal (povinnym zakladem), ale trnul jsem hruzou. Nastesti maji tuhy korinek... Zadnou vakcinou navic, byt by byla zadarmo, jim a ani sobe naockovat nenecham. Ve vakcinach je totiz hlinik, rtut a dalsi "dobroty", ktere prekracuji stanovene limity a tak trochu a ruzne poskozuji organismus. Take je zajimave, ze ockovaci latky v jednech zemich zakazane, se v jinych zvesela ockuji. Nejdriv si k tomuto tematu neco nastudujte a pak sudte druhe. Ono i kmenu nemoci je vicero, takze ockovani neni jistota...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # 3,14ranha 2013-01-15 11:07
Cituji pepe:
Pirano, ja napriklad nechapu, proc se novorozenata, bez vyvinuteho imun. systemu ockuji multi vakcinaci. Jak to vim? Sousedce zemrel pred lety asi 4 mesicni kojenec. Nevim na co, ale pry mu nejaka filcka sezrala plice. Vecer bylo dite zdrave a rano uplne mrtve. Doktori ji pak rekli, ze tak male dite jeste nema vyvinuty imunitni system a prubeh nemoci je velice rychly a bezprizakovy, takze i kdyby bylo preventivne v nemocnici, stejne by zemrelo. Takze pak nechapu smysl ockovani u kojencu na zvyseni imunity proti potencionalnim nemocem. Jak se u kojence muze vyvinout imunita, kdyz jeste zadnou nema. Navic mu nedaji vakcinu proti jedne nemoci, ale hned proti X nemocem, at to chudak nema tak jednoduche. Ti ze silnym korinkem to rozchodi a ti s nejakou DNA odchylkou mozna taky, jen se jim z toho obcas poroucha mozek a razem jsou z nich autisti, hyperaktivi deti, atd. Takto postizenych je dost na to, aby se tim nekdo zacal zabyvat, ale kupodivu? se nic nedeje a postizeni si muzou stezovat leda na lamparne, protoze primou souvislost pry nelze prokazat. Dive se deti ockovali jedotlivymi vakcinami, dnes vsak pry "veda" pokrocila. Ja jsem deti naockovat nechal (povinnym zakladem), ale trnul jsem hruzou. Nastesti maji tuhy korinek... Zadnou vakcinou navic, byt by byla zadarmo, jim a ani sobe naockovat nenecham. Ve vakcinach je totiz hlinik, rtut a dalsi "dobroty", ktere prekracuji stanovene limity a tak trochu a ruzne poskozuji organismus. Take je zajimave, ze ockovaci latky v jednech zemich zakazane, se v jinych zvesela ockuji. Nejdriv si k tomuto tematu neco nastudujte a pak sudte druhe. Ono i kmenu nemoci je vicero, takze ockovani neni jistota...


jenom v krátkosti - kojenec má nevyvinutý systém, protože dosud (v děloze) žil ve sterilním prostředí a nyní si pomalu buduje "blacklist" škodlivých breberek

má tedy imunitu oslabenou "z neznalosti nepřítele" a ne proto že by neměl proti nim zbraně, proto je očkování u dětí ideální podpůrný prostředek proti závažným chorobám (opakuji, závažným, jen o těch totiž celou dobu mluvím)

děti je vhodné očkovat (resp. dříve to byla otázka života a smrti) proto, že spousta chorob u nich má závažnější průběh

opět vás odkážu na minulost, stačí pochopit v souvislostech co snižovalo tzv. průměrné dožití našich předků - když už jste se dožil dospělosti, měl jste slušnou šanci že tu zůstanete ještě pár desítek let, takže dospělá populace nevypadala o moc odlišněji než dnes, podstatné bylo dožít se té dospělosti, to se povedlo zhruba každému třetímu jedinci, někdy dokonce jen každému druhému (a nemluvím o středověku mluvím o době 100-150 let nazpět)

proč myslíte že populační boom nastal až ve 20. století? (i když samozřejmě tam hraje roli taky výživa, antibiotika, hygiena atd.)

zkrátka: zjistěte si už do prčic něco o imunitním systému a přestaňte věřit každé konspirační teorii (některé jsou pravdivé, některé jsou šířeny chorými paranoidními mozky a některé jsou šířeny lidmi s ještě horšími úmysly než proti kterým jsou namířeny...)

PS: nebudu vám lhát že vedlejší účinky neexistují, ale chce to popadnout rozum do hrsti a neskočit na špek prvnímu bláznovi jen proto že se postaví proti mainstreamu, ne vždy je mainstream ten špatný....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # mudrc 2013-05-23 03:23
Čo tu trepeš za vypatlávačky? Jasné že má dieťa vyvynutú imunitu. Inak by ho tie vakcíny okamžite zabili šak rozmýšlaj aj trochu tým hovnom v hlave. Jak môžeš takú blbosť povedať? Máš to niečim podložené tie tvoje tvrdenia? Deti tu skapínajú na očkovacie látky a hovno im tie látky pomáhajú. Akurát im rozbijú imunitu na celý život. Ďakujem. Ja som sa z vplyvu vakcín dostal až teraz v dospelosti. A takému mudrlantovy ako si ty by som ich napisach všetky aby si si to riadne užil. A potom si porovnaj kto je zdravší. Tie deti čo sú neni očkované sú zravé ako repa a nezomierajú na žiadne zožratie pĺúc a potodných vecí. Aj ja som ako malá dostal po očkovaní zápal stredného ucha. A tomu lekárovy sa ešte pôjdem poďakovať osobne... Z bejzbalkov.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # 3,14ranha 2013-01-15 11:18
Cituji Ondřej Dvořák:
piraňo, dokážeš ty vůbec o lidech uvažovat jinak než jako o stádu skotu? Tobě v tom kostele do té hlavy nejenom nasrali, oni ti to tam ještě celé pořádně semleli a uhnětli do velkého ovčího bobku.


mluvíme o smrtelných chorobách (dnes očkováním, hygienou, stravou a lék. péčí v našich zemích téměř vyhubených...) a ty sice napadají jedince, ale jsou také zhusta silně nakažlivé a navíc dnes už přes 50% obyvatel planety žije ve městech
proto je obor epidemiologie důležitý, zabývá se totiž rovnou populací a jde tak na problém těchto od lesa - stejně jako se podobně řeší požární prevence
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # mudrc 2013-05-23 03:26
Blbosti tu trepeš. Pri dostatočnej hygiene ti nič nehrozí. Je štatisticky dokázané že keď majú lekáry stávky tak rapídne klesne úmrtnosť. Tvoj výzkum nás akurát tak do hrobu dostane. Keď chceš znížiť populáciu, tak to rob tým že sa nebudeš množiť. A nie vakcínami.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # 3,14ranha 2013-01-15 12:07
ohledně multivakcín - nejsem z oboru, ale měla by v nich být logicky nižší dávka podpůrných látek (včetně zde oblíbených sloučenin hliníku a rtuti, i když rtuť se podle všeho do dětstkých vakcín už dávat nesmí)

také je podstatné snížení návštěv u lékaře - s tím je spojen menší počet vpichů, menší riziko infekce z vpichu, či pozdější zanesení infekce do rány po vpichu (pokud se jedinci třeba hůře hojí poranění), také se sníží riziko nákazy od pacientů v čekárně, tohleto to vám samozřejmě apoštolové odmítající očkování neřeknou...

naopak se dá předpokládat že to bude o něco větší zátěž pro imunitní systém, ale to bude záviset na druhu antigenu - živý, mrtvý, oslabený, nebo jeho oslabený toxin...), ale v dost případech by mohla být zátěž na imunitní systém naopak nižší než vakcinace jednotlivě

proč to vlastně vypisuju... podívejte se pro základní orientaci třeba zde:

cs.wikipedia.org/.../...


PS: je velmi naivní spojovat třeba hyperaktivitu či alergie s vakcínami, to se samozřejmě už zkoumalo a na nic kloudného se nepřišlo, kromě toho to neřeší otázku proč někdo alergický je a někdo není, také se alergie objevují v různém věku a vůbec u každého takového jedince jde o jedinečnou kombinaci příznaků

- daleko spíše tedy bude za tím moderní stres ve spojení s "rozmazleným" imunitní systémem, než oslabeným (rozmazleným ve smyslu že jsme méně nemocní a tak má náš imunitní systém "přetlak" a zmaten stresem začne, různě silně, napadat vlastní tělo - třeba u lidí kteří žijí na vesnici je alergií podle všeho méně, mají to vykoupeno nižším dožitím)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # KeX 2013-05-22 23:30
Len kratko k spajaniu roznych "nemoci" s ockovacmi latkami.
Autizsmus a Hyperaktivitu vyvolavaju latky, ktore narusaju spravnu funkciu neuronov a dokazu preniknut cez krvno-mozgovu barieru. Su nimi ortut, hlinik, polysorbat 80 a ine, ktore pridavali a este stale pridavaju ako adjuvans do vakcin.
Bola dokonca robena studia, kde bolo dokazovane prepojenie medzi autizmom a vakcinami. Podobne aj naopak bolo pri homeopatickej liecbe potvrdene, ze pri podavani niekolkonasobne zriedenej davky vakciny, ktora autizmus vyvolala (prevazne MMR), bol stav dietata postupne zlepseny a castokrat aj vylieceny uplne.
Podobne aj alerie, ktore spolu s cukrovkou a rakovinou spadaju pod autoimunitne ochorenie, maju velakrat vakcinu ako hlavneho spustaca tejto reakcie organizmu. Ide hlavn o to, ze imunitny system je tak rozbity a toxinmi udrzovany v takomto stave, ze nevie spravne reagovat ani na latky v prirode sa bezne vyskytujuce. Vdaka tymto poznatkom sa mi podarilo uplne eliminovat alergiu na potraviny, za jeden rok, po 15 rokoch navstevovania alergologickych ambulancii...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # pepe 2013-01-15 15:05
Pirano, za vsim jsou korporace vedene psychopaty a jejich nezkrotnou touhu po nekonecnem zvysovani zisku. Uz i Bill Gates na jedne konferenci o CO2 mimo jine prohlasil, ze vakciny maji zredukovat pocet obyvatel (zrejme myslel tech z afriky). Farmaceuticke korporace se ve jmenu penez nestiti niceho, viz. Leky, po nichz se poskodi vyvijejici se lidske embrio a deti pak nemaji ruce a nohy, eventuelne maji pouze pahyly. I presto, ze to tyto "firmy" vedeli, dalsich 20! let to svistvo davali do obehu, stejne tak jako se vi, ze pesticid Rondup poskozuje plod obojzivelniku (mutace, znetvorne koncetiny), zvesela se tyto dle meho nazoru spise genocidni bojove latky, nez herbicidy, pouzivali s tim, ze jsou biologicky odbouratelne a kdyz se to proflaklo, nevadi, vlak jede dal. Jenom se z navodu vymazala veta o odboutatelnosti a neskodnosti. Stejne tak se casem proflakne "neskodnost" ockovani, jehoz vyznam nepopiram, avsak pouze za predpokladu, ze do ockovacich latek nebudou pridavany ruzne "dobroty" a jejich ucinnost bude vedecky prokazana a kdykoliv nezavisle overitelna. Ne tak jako dnes, kdyz se zjistuje, ze nase duvera v doktory je spise naivni predstavou o tom, jak by mel system fungovat v zajmu ochrany naseho zdravi a ne zisku mocnych, tak jak to je nyni nastaveno. Tento system si sam vykope hrob tim, ze v sebe sama vzbuzuje rostouci neduveru tak, jako minuly rezim. Nikdo jim pres ty lzi, propagandu a utajovani pravdy nebude nic verit a az se tak stane, snad prijde lepsi doba. Uz aby se to konecne vsechno polozilo a zacalo po restartu v lepsich kolejich.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # 3,14ranha 2013-01-15 17:06
Cituji pepe:
Pirano, za vsim jsou korporace vedene psychopaty a jejich nezkrotnou touhu po nekonecnem zvysovani zisku. Uz i Bill Gates na jedne konferenci o CO2 mimo jine prohlasil, ze vakciny maji zredukovat pocet obyvatel (zrejme myslel tech z afriky). Farmaceuticke korporace se ve jmenu penez nestiti niceho, viz. Leky, po nichz se poskodi vyvijejici se lidske embrio a deti pak nemaji ruce a nohy, eventuelne maji pouze pahyly. I presto, ze to tyto "firmy" vedeli, dalsich 20! let to svistvo davali do obehu, stejne tak jako se vi, ze pesticid Rondup poskozuje plod obojzivelniku (mutace, znetvorne koncetiny), zvesela se tyto dle meho nazoru spise genocidni bojove latky, nez herbicidy, pouzivali s tim, ze jsou biologicky odbouratelne a kdyz se to proflaklo, nevadi, vlak jede dal. Jenom se z navodu vymazala veta o odboutatelnosti a neskodnosti. Stejne tak se casem proflakne "neskodnost" ockovani, jehoz vyznam nepopiram, avsak pouze za predpokladu, ze do ockovacich latek nebudou pridavany ruzne "dobroty" a jejich ucinnost bude vedecky prokazana a kdykoliv nezavisle overitelna. Ne tak jako dnes, kdyz se zjistuje, ze nase duvera v doktory je spise naivni predstavou o tom, jak by mel system fungovat v zajmu ochrany naseho zdravi a ne zisku mocnych, tak jak to je nyni nastaveno. Tento system si sam vykope hrob tim, ze v sebe sama vzbuzuje rostouci neduveru tak, jako minuly rezim. Nikdo jim pres ty lzi, propagandu a utajovani pravdy nebude nic verit a az se tak stane, snad prijde lepsi doba. Uz aby se to konecne vsechno polozilo a zacalo po restartu v lepsich kolejich.

s Gatesem je problém že to mohlo být vytrhnuto z kontextu - dnes se ví (teoreticky i prakticky) že zlepšení zdraví dětí a zlepšení péče o ně vede k nižší porodnosti třeba to řekl v této souvislosti (ale pokud fakt na tvrdo řekl že chce odlidnit planetu tak je jasné komu slouží a v tom případě se můžeme bavit nakolik se jim podařilo proniknout do farmaceutických firem)

nicméně to neřeší otázku očkování, protože očkování nevymyslel ani bill gates, ani rockafeller, ale doktoři kteří to často zkoušeli i sami na sobě aby dokázali že užitek je větší než případné vedlejší účinky...

PS: zlo ničí zlo - my dole si můžeme jen přát aby tam nahoře těch psychopatů bylo dost na to aby se nedokázali domluvit na dělení moci - to je totiž brzdí spolehlivěji než případná revoluce (ta odstraní jen jejich loutky)
nemyslete si že bankéři nemohou jít od válu - stačí trochu počkat a dolar se zhroutí sám...
jakože ekonomie je společenská věda, tak některé její zákony se nedají porušit ani s nekonečným množství peněz...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jana 2013-01-16 00:21
Piraňo, díky za počteníčko. Souhlasím s Vámi. :roll:

Co ríkáte na Priorix ? Nebo raděj dát priorix tetra? na co si dát bacha?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # 3,14ranha 2013-01-16 15:20
Cituji Jana:
Piraňo, díky za počteníčko. Souhlasím s Vámi. :roll:

Co ríkáte na Priorix ? Nebo raděj dát priorix tetra? na co si dát bacha?


přiznám se že nejsem z oboru a taky nemám dosud děti (na kterých bych mohl dělat vědecká pozorování ;-) ) takže nevím
obecně typ vakcíny je nutno posuzovat podle toho jak lze vůbec vakcínu získat, některé prostě musí být živé aby měly nějaký pozitivní efekt
asi nejlepší by bylo přečíst nějaké celé fórum kde jsou reakce rodičů a číst stejně jak kladné tak i záporné ohlasy

když už jsme zde s kýmsi předtím nakousli otázku objektivity lékaře, tak bych chtěl upozornit že jeho (klidně z jeho strany upřímně míněná) může být ovlivněna bojem jedněch výrobců vakcín proti jiným... asi nejlepší bude číst opravdu ty reakce rodičů...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Znalec 2013-01-29 13:58
je krasne pozorovat zde ty zatvrzele skeptiky, kteri se nemohou prenest pres to, ze zde nekdo rika neco jineho, nez cemu oni cely zivot bezhlave verili.

inu panove, smirte se s tim... klidne se ockujte treba dvakrat rocne, ale vezte, ze vase vyblitky, snazici se poskodit lidi co hledaji pravdu, jsou smesne a zaroven smutne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Fravac 2013-01-31 09:46
Než se u nás zavedlo očkování proti zarděnkám, příušnicím a spaliničkám, tak na to děti umírali jak na běžícím páse. Díky očkování se to podařilo skoro zastavit. A najednou je očkování strašně špatný. Věci nejsou černobílý. Některým jedincům může očkování ublížit. To ale není nic ve srovnání s tím kolika lidem to zachrání život. I acilpirin dokáže některé lidi zabít. Nelze z toho vyvodit, že acilpirin je špatný a měl by se zakázat. Pojďme opravdu zvažovat a ne se extrémisticky přiklánět na tu nebo jinou stranu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Peter Novak 2013-04-07 22:39
Fravanc, Cituji Fravac:
Než se u nás zavedlo očkování proti zarděnkám, příušnicím a spaliničkám, tak na to děti umírali jak na běžícím páse. Díky očkování se to podařilo skoro zastavit. A najednou je očkování strašně špatný.

Máš zlé informácie. Na rubeolu (zarděnky) sa neumieralo nikdy, na mumps (příušnice) raritne. Umieralo sa na osýpky, ale aj tam úmrtnosť klesla viac než z 90% ešte PRED zavadením plošného očkovania. Tu máš dáta zo Slovenska a kopec referencií na zahraničné dáta: rizikaockovania.sk/.../...

A ak neveríš, vypýtaj si dáta od českej hygieny, ale trvaj na tom, aby Ti dali údaje od začiatku storočia, nie len pár rokov okolo začiatku očkovania.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # FUCK OFF 2013-01-31 09:48
Cituji Fravac:
Než se u nás zavedlo očkování proti zarděnkám, příušnicím a spaliničkám, tak na to děti umírali jak na běžícím páse. Díky očkování se to podařilo skoro zastavit. A najednou je očkování strašně špatný. Věci nejsou černobílý. Některým jedincům může očkování ublížit. To ale není nic ve srovnání s tím kolika lidem to zachrání život. I acilpirin dokáže některé lidi zabít. Nelze z toho vyvodit, že acilpirin je špatný a měl by se zakázat. Pojďme opravdu zvažovat a ne se extrémisticky přiklánět na tu nebo jinou stranu.


Fravaci, věc se má tak, že když chceš loďku srovnat, hrozí, že ji přílišnou silou převrhneš na druhou stranu. A dneska se odvážím říci, že jsme až příliš na straně očkování. Je potřeba, vlastně jak sám píšeš, loďku rozumně srovnat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Fravac 2013-01-31 10:16
Fravaci, věc se má tak, že když chceš loďku srovnat, hrozí, že ji přílišnou silou převrhneš na druhou stranu. A dneska se odvážím říci, že jsme až příliš na straně očkování. Je potřeba, vlastně jak sám píšeš, loďku rozumně srovnat.Jo jo, s tím souhlasím. je potřeba najít balanc ale úplně zavrhovat jedno nebo druhý je fanatický.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Exbio 2013-01-31 19:20
Dobrý den,
jsem studovaný experimentální biolog a podobné články mě nejprve rozesmějí a po přečtení pár reakcí skoro rozpláčou... Chápu maminky, které mají strach o své potomky, ale berte takoveto poplašné zprávy s rezervou. Ano vakcíny mají vedlejší účinky, ale mají neskonale větší pozitiva... prosim vás kdo by se chtěl vrátit do období kdy mortalita novorozenců haprovala na hraně 30 a víc %??? Každý se tu histericky ohání vedlejšími účinky, ale popravdě o funkci vakcíny a jejím molekulárním mechanismu nevědí nic. Nechají se zalarmovat zprávou jedné doktorky která jako mávnutím kouzelného proutku sehnala informace z archívů a podobně... přičemž jako pohádková hrdinka stojí proti celému establishmentu, průmyslovým gigantům a podobně... Pokud jdete své dítě nechat vakcinovat, je dobré se rozmyslet, které vakcíny mají smysl... Přinejmenším váš lekář má vzdělání a povinost vás informovat o všech vedlejších účincích. Pokud ne, tak stížnost lékařské komoře a zákaz činosti. UK model 29 vakcín a víc je 100% na houbelec. Některé druhy základních vakcín jsou ovšem nenahraditelné, slouží nám výborně. Nedejte na podobné nesmysly typu těchto fantastických zpráv... opravdových objektivních informací je ve článku asi tolik, jako v řece klokanů. Ony ty kontrolní orgány nejsou pro srandu králikům a aby se stavělo jen na informacích od výrobce?? To snad nemůže nikdo myslet vážně. Proto tedy opakuji, každá vakcína má podrobně prostudovány vedlejší účinky... testy se dějí na úrovni nižších živočichů- vyšších živočichů-lidí a končí u mezigeneračních testů. Proto pokud nevíte jestli je ona vakcína nutná, prostě se zeptejte svého lékaře(odborník a)... klidně i více lékařů. Zprávy typu antibiotika, chemoterapie, vakcíny jsou švindl a klam stojí za starou bačkoru. Kdybych nestudoval tyto mechanismy na molekulární úrovni, tak bych se tu ani nerozepisoval. Každá mince má 2 strany a rozhodnutí je na Vás drazí spoluobčané, proto se zajímejte a shánějte OBJEKTIVNÍ informace z OBJEKTIVNÍCH zdrojů. Rozhodnutí je na vás. Všem rádoby chytrákům co vědí o molekulární biologii prd doporučuji nejprve prostudovat alespoň základní mechanismy a poté fundovaně radit. Nejsem žádné eso v oboru, ale pokud mám objektivní informace, dokážu se rozhodnout sám a nepotřebuji senzace chtivé pisálky, kteří viděli biologii naposledy na základce a budou mě přesvědčovat o to či onom. A v řeči čísel je to úplně jasné... nezlobte se na mě, ale pokud na jednu stranu rovnice posadím 10 dětí s autismem ze 100 000 očkovaných a na druhou stranu posadím 8 000 mrtvých novorozenců ze 100 000 neočkovaných. Udělejte si názor sami. A k antibiotikům bych ještě poznamenal toto - objev století dr. Fleminga byl naprosto "projebán" idioty. Do 20 let budeme mít 90% bakteriálních kmenů rezistentních právě díky blbům co je berou i na rýmu. Také je to práce alarmujích lajků, kteří vědí o antb. prd a blbě radí.. např. pokud antibiotika nedoberete a přestanete je brát když už se vám zdá že jste OK, jste to právě VY!!! kdo máte podíl na vytváření rezistentních kmenů. Stačí malá kolonie bakterií, které ve vás přežijí a ejhle... na světě máme nový rezistentní kmen... GRATULUJI, podílíte se na destrukci antibiotik. Nezbývá mi proto než doufat, že lidi přestanou dostavat antb. na kdejakou blbost a začnou se užívat velice obezřetně. Už dnes je většina penicilinovych a tetracyklinovýc h antibiotik naprd.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Tereza 2013-04-05 22:01
Dobrý den, a když se podívám, jak LÉKAŘI předepisují antibiotiká na všechno a mnohokrát zbytečně, jak jim můžu věřit, že mě fundovaně poradí ohledně očkování??
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Lenka112 2013-04-10 09:28
Presne, lebo môj manžel pracoval vo farmabiznise a viem že lekári píšu najviac to za čo dostanú potom odmenečky!! žiaľ
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Peter Novak 2013-04-07 22:42
Exbio, akurát tie čísla Ti nejako nesedia. Autizmus dnes postihuje oficiálne už 1 dieťa z 50. Úmrtnosť u neočkovaných nie je o nič väčšia, a podľa viacerých štúdií sú celkovo zdravší než očkovaní. A ak si pohľadáš štatistiky úmrtnosti, zistíš, že klesala od začiatku minulého storočia, takže keď bolo v 50. rokoch zavedené plošné očkovanie, 90% poklesu už bolo dávno za nami. Tu máš niekoľko dát na inšpiráciu a kopec zdrojov pre ďalšie štúdium: rizikaockovania.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Lenka112 2013-04-10 09:31
a to je nový typ autizmu ktorý niekedy našťastie okolo 4.roka dieťaťa odoznieva s tým ako telo spracováva ten bordel čo mu dajú do tela, nám sa to totiž stalo, a neprajem to nikomu zažiť, našťastie po mnohých útrapách a behačkách, liečbe alternatívnou medicínou to už zvládame...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # KeX 2013-05-22 23:16
Este ze tu mame MMS. 10 rokov testovane dobrovolnikmi po celom svete s absolutne fantastickymi vysledkami ale nechutnou prichutou, najnovsie potvrdene aj timom z Cerveneho kriza v Ugande. Okrem toho vyzera to tak, podla najnovsich poznatkov, ktore povrdzuje aj Germanska nova medicina, ze bakterie a virusy su skor dosledkom ako pricinou celej choroby. Cize ziju v nasom tele v rovnovahe a akonahle je tato porusena vplyvom vonkajsieho prostredia, alebo vnutorneho napetia a stresu, zacnu sa mnozit. Ak ich oslabeny imunitny system nestihne zvladat, sposobia zapal, bolesti, alebo zvysenu teplotu. Tato teoria sa napriklad da celkom dobre ukazat na vysledkoch z labaku, treba skusit spravit niekolko vyterov za den a niekolko dni za sebou. Vysledok bude velmi zaujimavy...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # simona travnikova 2013-06-16 23:16
Vazeny pane biologu, Vas ta leta studii a vpravovani pravd do Vasi hlavy pohltila natolik, ze jiz nedokazete posoudit, co je realita a vas matrix. Tim na vas nechci utocit, nemuzete za to. Napadlo vas nekdy, ze to co jste se naucil ve skole nemusi byt pravdou? Nejvic jste me ovsem pobavil temi dozorcimi organy. Opravdu to myslite vazne??
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # esme 2013-08-23 09:57
myslíte "projebán idioty", který je predepisovali jak na bežícím pásu? ty idioty?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # FUCK OFF 2013-01-31 19:29
Exbio: "UK model 29 vakcín a víc je 100% na houbelec."
Nejspíš i ve svém nejbližším okolí bys našel několik lidí, kteří by s tebou nesouhlasili. Asi proto vznikají tyto články. Dost možná za nimi stojí lidé podobní jako ty, kteří si, třeba v UK nebo USA už nedokázali pomoc sami proti přesile úřadů a tlaku farmaceutického průmyslu, a začali dělat tuhle alarmující osvětu o tom, že ne všechno, co se mezi vakcínami třpytí je zlato.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # FUCK OFF 2013-01-31 19:30
Vždy ho zmíním, když jde o tuhle tématiku. Protože ho považuju za někoho, kdo se tím zabývá vážně, a zároveň má zkušenosti a znalosti z oboru. - John Virapen. Napsal knihu. Četl si jí? Pokud ne, četl ji někdo z tvého okolí?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Exbio 2013-01-31 19:54
Zdravím Ondro, knihu jsem nečetl a nemám informace, zdali ji někdo kolem mě četl. Máš samozřejmě pravdu, že ne všechny vakcíny jsou opravdu potřebné. Je to stejné jako když si kupuješ nové auto. Máš možnost si pořídit nadstandartní airbagy... jejich primární funkce je chránit život, mnohdy ovšem naopak mohou život vzít. Lze tedy říct, že primární účel všech vakcín je život chránit, mohou mít ovšem mnoho vedlejšich účinků. Je proto na odborné veřejnosti rozhodnout o vhodnosti preparátu. Pokud se rozhodne o její vhodnosti nelze zamlčovat jekékoli informace.A i když je vhodný, musí mít každý možnost si vybrat, zda si nechá zvýšit odolnost proti něčemu na účet vedlejšich účinků. Pokud kdokoli zamlčuje jakékoli informace, je to špatně. Odtoho jsou zde dozorové orgány, které mají tyto události kontrolovat. Nezlobte se na mě, ale nevěřím že rada odborníku je jen banda skorumpovaných hyen bez špetky svědomí. Loby a tlak na lajky samozřejmě farm. společnosti vyvýjejí, ale pokud máme dostatek validních informací je to na výběru jedince. Pokud stát nařizuje takováto očkování má povinnost převzít všechny důsledky z nich vyplývající.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Lenka112 2013-04-10 09:59
Malá poznámka, prečo talianska vláda už zakázala MMR vakcínu? už ju neočkujú od minulého raka myslím, odvtedy keď boli súdne uznané následky očkovania , za vzniknuté trvalé poškodenie dieťaťa autizmom a museli rodičov odškodniť. Talianske deti už chránia teda opačne PRED MMRkou vakcínou, asi zvážili pre a proti, a u nás ďalej veselo môže byť ...? naše deti sú iné? v čom?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # KeX 2013-05-22 22:50
enka, podobne to bolo s TBC vakcinou, trvalo niekolko rokov, kym ju u nas vynali z ockovacieho kalendara. Este aj Cesi nas predbehli o rok.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # KeX 2013-05-22 23:08
Exbio, vyzera, ze mas informacie a venujes sa vede, dokonca v niektorych momentoch aj pouzivas vlastnu hlavu. Tak skus ju zapojit aj teraz:
Co je motivom predstavenstva kazdej farmaceutickej spolocnosti?
Co je ich hlavnym cielom?
Co musi byt splnene aby sa ich hlavny ciel naplnil?
Kto urcuje, co sa bude skumat?
Co vsetko by mohli ovplyvnit negativne vysledky testov?
Kolko penazi sa preinvestuje na vyskum?
Za akych podmienok sa vratia naspet?
Za akych podmienok budu ludia ochotny kupovat vyrobky farmaceutickych spolocnosti?
Ako to spravit aby ich kupovali dlhodobo?
Ako dosiahnut, aby kupovali prave nase lieky?

No a teraz podme na legislativu a kontrolu v nasom state:
Na ake dlhe obdobie budu ludia zvoleni do riadiacich pozicii statnych kontrolnych uradov?
Kto ma velky zaujem aby tieto urady schvalili moznost predavat na tomto trhu prave jeho vyrobky?
Kolko ludi rozhoduje o tom, ci dany vyrobok je prijatelny pre nas trh?
Preberaju sa vysledky testov nezavadnosti vyrobku aj z inych institucii, alebo si to vsetko poctivo testujeme aj na Slovensku?
Ako potom mohla preniknut na nas trh chybna seria Hexavakcin, ktora bola minuly rok narychlo stiahnuta?
Kolko deti bolo s nou naockovanych dovtedy, kym ju stiahli?
Ako to, ze sa u nas predavaju potraviny, ktore nesplnaju kriteria zdravotnej nezavadnosti ako napriklad cestarska sol z Polska z obsahom toxickych latok?
Kolko ludi ju stihlo pozit, kym sa stiahla z trhu?
A takto mozme ist dalej a dalej. Drzim palce pri skumani podkladov, urcite doporucujem precitat si minimalne Virapena a idealne by bolo si zohnat aj Dobu jedovu od prof. Struneckej a pozriet video Dr. Loibnera na prednaske AZK, a taktiez ked Ta zaujme tato sfera a chcel by si vediet viac o tom, coho vsetkeho su Tito mocni ludia schopni, aby si este viac upevnili svoju poziciu a ziskali viac penazi, doporucujem pozriet si napr. prednasku Andreasa Clausa o ekonomike, dokument Thrive od p. Gambla alebo Zeitgeist...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # FUCK OFF 2013-01-31 20:08
Ahoj, taky zdravím!

Za sebe řeknu jen to, že když jsem chvíli sledoval stránky sott.net, které jsou jedním z nejintenzivněji zásobovaných alternativních zpravodajských webů ohledně všemožného dění v USA, tak jsem jen žasnul jaké byrokratické, autokratické opatření se tam zavádí a jak těžké je rozporovat mainstream prakticky v kterékoliv z oblastí života. Ať už jde o geneticky upravované potraviny, které způsobily farmářům škody v tom smyslu, že se místo mláďat rodily jen žoky nějaké buněčné plasmy, nebo že jsou farmáři šikanováni pro chov nepovolených druhů vepřů, atd. atp. prostě je toho hodně, od tajností kolem dronů, přes biotechnologie po běžný chod společnosti, že pokud se nestanete rovnou paranoidní, potom přinejmenším zvýšíte ostražitost na trojnásobek.

Ony ty farmaceutické zájmy nemusí být ani tak přímé, přímo rozpoznatelné. Tyhle tlaky se vždy rozpustí do co největšího řečiště, aby všude byly jen mělké a ve výsledku to udělá kýžený efekt - prodej vakcín, nebo jiných léčiv.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Paul Merlin 2013-02-01 15:31
Vite co je na celem tom ockovani a cele te WHO nejsmutnejsi ci zarazejici??
The World Helth Organisation, ktera defacto vyrabi vsechny tyto vaccinace, !! NEBERE ZADNOU ODPOVEDNOST V PRIPADE NEZADOUCICH UCINKU VACCINACI !!
To znamena ze veskere vacciny nejenze nejsou radne odskouseny, ci chcete-li vyzkouseny, ale take za ne nikdo nebere odpovednost. Do haje zeleneho, jak nekdo muze prodavat neco a nerucit za to a specielne, jedna-li se o zdravi lidi !! DETI !! .
Je dokazano, ze skoro veskere Vacciny obsahuji vysoke mnozstvi RTUTI, SKVALENU, THIMEROSALU a dalsich s odpusteni "sracek". Jen si lidi najdete na netu co v tele udela jen male mnozstvi techto vysoce chemickejch latek a co to musi udelat za bordel v detskem organismu.
Jsme Cesi, Ceskej Narod s velkym N, vzdycky se ptejte sami sebe, PROC??? to tam ty lide co to vyrabi, davaji. Proc ve vsem je tak moc chemie. Jen si treba prectete co obsahuji detske olejicky "BABY BATOLE" od Johnson Johnson. Prectete si to pozorne a hledejte - HLEDEJTE!! na tom Internetu co ta ci ona chemikalie znamena a co s vami muze udelat.
Nebudte jako ovce a zacnete premyslet a ptat se, proc nam to vse tak vehementne nabyzeji, ci nutej nasilim to brat, uzivat, implikovat.
Ctete, ptejte se sami sebe, lustrujte Internet a hlavne uvazujte svoji dannou mysli, kterou nam dali nasi Cesky predkove.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Rodeo 2013-04-05 16:27
Pekne si to napísal a ešte by som dodal jednu vec. UVEDOMTE si, je nás niečo nad 7 miliárd... Len počas môjho života svet narástol o vyše 2 miliárd ľudí.. Je dokázané, že sa planéta už od r. 1970 vyčerpáva viac ako je dobré... Myslíte, že niektoré skupiny toto potrebujú ???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # RS 2013-04-05 16:41
Kde beriete istotu ze informacie na internete tiez nie su ucelovo manipulovane?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Lenka112 2013-04-10 10:03
Presne to je najhoršie na tom! ak sa chceme vyhnúť pokute za odmietanie očkovania, treba s očkovaním súhlasiť, len dopísať že nesúhlasite so zložením vakcíny a dáte dieťa zaočkovať ak vláda príjme legislatívu o prípadnom odškodnení následkov...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # nensi 2013-04-09 09:12
Měla by být vyvinuta vakcína proti blbosti a očkovat celoplošně, věřit takovým blábolům, očkování populace bylo jediný dobrý na komunismu a díky pitomcům, co šíří tyto nesmysly, máme zpět choroby o kterých jsme dávno ani neslyšeli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Lenka112 2013-04-10 11:14
Nensi a to sú aké tie choroby čo sú späť ? :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Martin33 2013-04-11 15:24
Pěknej článek, nejvíc mě však zajímá jak se běžný člověk, který se ve zdravotnictví moc nevyzná muže dopídit k tomu která vakcína je prospěšná a která ne?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Gina Bordeaux 2013-04-18 20:29
No je to velice sporné, očkovat či ne. Pouze 1x jsem se nechala očkovat proti chřipce ...a právě ten rok jsem ji dostala.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # bar-ny 2013-05-22 21:38
...a co Anita Peteková...zvlá ště pak info o náplni vakcín...a osobní zkušenost?syn očkován proti neštovicím, dostal je...očkován proti spalničkám, dostal je...asthma, alergie, imunita v háji-léčba kortikoidy, ledviny k.o., vše jsme vysadili, řešíme homeopaticky a je nám fajn ! čekám dalšího syna a věřte, že už si nenechám diktovat očkování !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # KeX 2013-05-22 22:48
Bar-ny, drzim palce a zelam vsetko dobre. Tiez som niekde cital vyrok, ze, keby priroda (Boh) chcela aby sme sa ockovali, rastli by vakciny na stromoch...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # bar-ny 2013-05-23 15:20
KeX
ďakujem...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # hm 2013-06-13 12:20
no přijde mi to divný to očkování ale vim že jestli někdo může za hnusy typu mor . a jiný svinstva tak si zato lidi můžou sami když lejou hovna z oken na ulici a do řek ze kterejch pijou můžou zato města a humus to samý španělská chřipka pro kterou udělali domov tisíce hnijcích mrtvol kde se vyvinula a pak se stačilo jenom nakazit a nemoce tipu tubera obrna hiv žloutenka to si ani nedokážu vysvětlit kde se vzali v poslední době řek bych nějáký posr...ý experimenty v laboratořích dávaj smysl když si představýte že před 800lety např. by všechno tohle bylo tak by tu nikdo z nás nebyl třeba tu byly nějáký nezmutovaný předci těhto nemocí ze kterejma se těla vypořádali lehko ale tyhle h.... sme si vypěstovali a´t už schválně v laboratořích nebo neůmyslně špínou a špatnym životnim stylem řek bych že by sme měli imunitu otužovat a podporovat a né se snažit vytvářet jiný cesty nebo sní bojovat když bojujem proti přírodě bojujem proti sobě sme její součástí a pokud to tak nezůstane tak sme v haj...z ..l u
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # PSycho 2013-06-14 06:59
farmaceutický prumysl je obrovská pračka na peníze . z toho logicky vyplývá že z vyléčených nic nemají . takže jak to asi muže fungovat si domyslete sami ... a určitě to je i o tom očkování .všechno je cíleně . adios
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás