Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPřírodní léčba je zakotvena v přírodě a přírodní výživě

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Přírodní léčba je zakotvena v přírodě a přírodní výživě

Nemocnost rychle stoupá, zejména u chronických onemocnění jako je cukrovka, nemoci srdce a rakovina. S odhadem poloviny všech dospělých v USA potýkajících se v roce 2020 s cukrovkou se zdá být malá naděje na zpomalení nespoutaného náporu okolností spojených s životním stylem.

Je možné, že naše pokračují distancování se od přírody je příčinou eskalace nemocí, ale dobrou zprávou je, že přírodního léčení a prevence lze dosáhnout pouhým rozhodnutím o přijmutí matky přírody a přírodních léčivých potravin, které poskytuje. Mainstreamoví lékaři předepisovali, řezali a ozařovali po desetiletí, ale množství nemocných neklesá.

Ty podmínky nejsou léčeny, ale podporovány. Co roste spolu s prudkým růstem nemocnosti? Lidská neochota přijmout a využít základní principy přirozeného života.

„Co vám v této době nezpůsobuje rakovinu?“ Toto prohlášení je výsledkem tolerování toxických látek v dodávkách potravin a životním prostředí velkými korporacemi a státními organizacemi. Může být pravda, že většina mainstreamových produktů a „řešení“ krmí nemoci, ale jiné prohlášení by mohlo být pravý opak: „Jaké skutečně živé potraviny nebrání rakovině?“

The Gerson Miracle - Gersonův zázrak (alternativní léčba rakoviny)

V celé Americe a dalších vyspělých národech je vážná epidemie nedostatku vitamínu D. Mnoho jednotlivců už vůbec nechodí ven a když ano, používají toxické krémy. V obou případech není získán vitamín D, který je naprosto nezbytný při prevenci onemocnění a správné hormonální regulaci. Dnes se dokonce navracejí případy křivice.

Koření jako kurkuma a zázvor, čerstvé ovoce jako citrony a pomeranče, a zelenina jako je mrkev a kapusta – jaké skutečné potraviny nebrání rakovině? Odpověď, kterou vědci pomalu zjišťují je, že na denní bázi jsou téměř všechny potraviny léčivé. Tyto potraviny jsou plné enzymů, živin a prospěšných látek, které bojují proti rakovině a dokonce zmenšují nádory.

Následuje jen několik případů dokazujících, že příroda a přírodní potraviny jsou skutečně klíčem k prevenci a léčení nemocí. A navíc jsou klíčové při dláždění vaší cesty nejen k přežití ale i k prospívání.


Přirozené léčení s přírodními potravinami

Koření – Koření jako kurkuma, skořice, zázvor, oregano, kari a další, u všech bylo prokázáno ve výzkumu, že mají skutečně pozitivní vliv na tělo. U koření kurkuma a zázvoru bylo prokázáno, že ničí rakovinné buňky, znovu a znovu. Skořice je ideální pro diabetiky a ochranu proti cukrovce. Oregano je plné antioxidantů, což je skvělé proti stárnutí a pro porážení rakoviny.

Ovoce – Přestože ovoce obsahuje fruktózu, poskytuje mnoho užitku pro zdraví. Jablka a hrušky pomáhají zachovat zdraví mozku, papaya obsahuje enzym známý jako papain, který pomáhá s trávicím systémem, bobule patří mezi top potraviny bohaté na antioxidanty, u nichž je známo, že pomáhají zpomalit proces stárnutí, bojují s rakovinou, snižují krevní tlak, brání onemocnění srdce a mnohem více.

Zelenina – jsou možná nejdůležitější potraviny, které drtivá většina lidí vynechává. Celer přirozeně obsahuje složku, která může zastavit rakovinu prsu; listová zelenina jako brokolice je nezbytné pro prevenci rakoviny prostaty a udržení zdravého srdce. Mrkev, kapusta zelená, a cuketa pomáhají zlepšovat zrak, řepa je skvělá pro detoxikaci těla.

Ořechy – Všechny ořechy obsahují řadu zdraví-posilujících sloučenin, včetně omega-3 mastných kyselin, podporujících duševní zdraví, zastavují přírůstek tělesné hmotnosti a pomáhají vést k delšímu životu. Sloučeniny nalezené v pistácií, ji dělají skvělou pro zdraví očí, zdraví srdce, a prevenci rakoviny, vlašské ořechy jsou bohaté na vitamin E, který chrání buňky a DNA před poškozením, podporují krevní oběh, a jsou skvělé pro mozek, mandle pomáhají s regulaci tělesné hmotnosti, zlepšují zdraví srdce a regulují hladinu cukru v krvi.

Samozřejmě toto je jen hrstka potravin vedoucích k hrstce zdravotních výhod. Pamatujte si, že organické (bio) potraviny mohou vyvolat přirozené hojení a že prostá procházka v parku může mít větší vliv než byste kdy věřili.

Další informace: ZDE, ZDE, ZDE a ZDE

Zdroj: naturalsociety.com, Překlad: toxio.cz

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+2 # neosite 2012-12-10 11:28
Před příchodem "mainstreamovýc h lékařů" se umíralo na kdeco.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Petr H. 2012-12-10 12:08
"Před příchodem "mainstreamovýc h lékařů" se umíralo na kdeco."
To ano, ale naprosto zásadníí podíl na našem zdraví mají hygienické a související návyky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Smithk785 2014-05-12 13:48
I truly appreciate this post. I've been looking all over for this! Thank goodness I found it on Bing. You've made my day! Thanks again! dgakddaekdcbdbe a
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás