Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaRusko má „nezvratné důkazy“, že chemický útok v Sýrii zinscenovala Británie

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Rusko má „nezvratné důkazy“, že chemický útok v Sýrii zinscenovala Británie

S tím, jak se eskaluje ta obviňovací hra s chemickým útokem v Sýrii před tím, co se očekává jako nadcházející, i kdyby omezená, kampaň USA, Británie a Francie proti Sýrii, tak v pátek ráno ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov řekl, že Moskva má „nezvratné důkazy“, že tento útok chemickými zbraněmi na bývalé předmostí rebelů Douma, který měl 7. dubna prý zabít přes 40 lidí, byl zinscenovaný za pomoci zahraniční tajné služby.

„Máme nezvratné důkazy, že to byla zase další zinscenovaná akce a že do zinscenování této akce byla zapletena tajná služba určitého státu, který se teď staví do popředí rusofobní kampaně,“ řekl podle AFP při tiskové konferenci.

Spekulace, že tím „určitým státem“ je Británie, se potvrdily krátce poté, když ruské ministerstvo obrany prohlásilo, že do toho zfalšovaného chemického útoku byla zapojena Británie. Podle mluvčího ministerstva obrany generálmajora Igora Konašenkova má Kreml důkazy, že za tímto útokem byla Británie.

Podle citace Reuters řekl: „Máme důkazy, že do zorganizování této provokace byla přímo zapojena Británie.“

Jak RT dále dodala, tak ruské ministerstvo obrany předložilo to, o čem říká, že je „důkaz, že údajný chemický útok v Sýrii byl zinscenovaný.“

Rovněž obvinil britskou vládu, že na pachatele tlačila, aby tu „provokaci“ urychlili. Ministerstvo při pátečním briefingu předvedlo rozhovory se dvěma lidmi, o kterých řeklo, že jsou to lékařští profesionálové pracující jen v nemocnici působící v Doumě, tj. v městě u syrské metropole Damašku.

V tomto interview uvolněném pro média dva muži údajně referovali, jak se natáčely záběry lidí polévajících se vzájemně vodou a ošetřujících děti, o čemž se tvrdilo, že to ukazuje následky útoku chemickými zbraněmi ze 7. dubna. Pacienti zobrazení na videu utrpěli otravu kouřem a jsou poléváni příbuznými vodou po falešném tvrzení, že na ně byly použity chemické zbraně, uvádí ministerstvo. „Všimněte si prosím, že tito lidé neskrývají svá jména. Tohle nejsou stejně falešná tvrzení jako ta od lidí bez tváře na sociálních médiích od anonymních aktivistů. Tito se těch záběrů zúčastnili,“ řekl Konašenkov.

„Ruské ministerstvo obrany má rovněž důkazy, že Británie se zapojila do inscenace této provokace ve Východní Ghoutě,“ řekl generál takto se odkazujícím na čtvrť, které je Douma součástí. „Teď už s jistotou víme, že mezi 3. dubnem a 6. dubnem na ty tzv. Bílé přilby Londýn značně tlačil, aby tu provokaci, kterou připravují, urychlily.“

Podle Konašenkova byla tato skupina, která byla primárním zdrojem fotografií a videa údajného chemického útoku, informována o rozsáhlém dělostřeleckém přepadu na Damašek, který plánovala islamistická skupina Armáda islámu, jež v té době Doumu kontrolovala. Bílé přilby dostaly příkaz, aby po odvetných úderech sil syrské vlády, jejíž dělostřelbu to zákonitě vyvolalo, zaranžovaly tuto provokaci, řekl. Británie tato obvinění odmítá s tím, že britská velvyslankyně u OSN Karen Pierce je prohlásila za „groteskní“ a „nestoudnou lež“ a za tu „nejhorší falešnou zprávu, jakou jsme kdy od ruské propagandistické mašinérie slyšeli.“

Zdroj: zerohedge.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+58 # josh (xy) 2018-04-14 22:08
Špatný a zkažený svět díky jedné " barbarské mocnosti"

Syřané se ale jen tak nedají...naopak .
ty vlající vlajky RF v rukách nepřítele, musí barvit oči amíků do ruda.


Možná, že média mohla sdělit, že někde nejsou lidé lhostejní:
Atény - Proti spojeneckému úderu na Sýrii se dnes konal protest v Aténách, přišlo na 7000 lidí. Několik demonstrantů se pokusilo proniknout do areálu velvyslanectví USA, což se jim ale nepodařilo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Che 2018-04-14 23:23
Tech barbarskych mocnosti je nekolik, jsou to vetsinou byvale kolonialni mocnosti a usrael.

Nevim, proc by Asad nel pouzivat chemiske zbrane proti lidem, ktere osvobozuje. To by mel Hrabis Bures vysvetlit, kdyz loboval SSAcky dnesni prepad Syrie.

Británie odmitla obvinění, ze "bile prilby" mely zinscenovat pouziti plymu. Britská velvyslankyně u OSN Karen Pierce je prohlásila za „groteskní“ a „nestoudnou lež“ a za tu „nejhorší falešnou zprávu, jakou jsme kdy od ruské propagandistick é mašinérie slyšeli.“ Az jim Rusko ukaze v Dume nalezene chemicke zbrane "made in GB", tak jsem zvedav jak to vysvetli. Nevysvetli, jen bude zase lhat.

V osvobozene Dume byly nalezeny chemicke zbrene z SSA, Anglie a Nemecka.

novarepublika.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # josh (xy) 2018-04-14 23:44
Ano, proč by měl použít chemické zbraně (dle západu) na svůj národ..... ;)

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # diamond 2018-04-15 08:30
Lhát je povoleno jen někomu, jak známo...
Oni vlastně nelžou, to je jen expresivní výraz pro termín "nordická lest". A ta je přeci povolena, protože patří k charakteristick ým rysům téhle nad-rasy anglosaské.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # chromolibden 2018-04-15 12:08
Rekove nejsou taci ignoranti. Nezapomenu jak se na ne plulo, ze zneuzivaji EU dotace a jak se jim zhrouti ekonomika nebudou mit co jist...Skoda, ze to nedotahli do konce s tim vystoupenim z EU a navazanim vztahu z Ruskem. Je to jednoduche, proste nejsou taci pitomci jako my, aby zivili nemce. Ale jednoduse se nemci a zapadem nechali zivit oni. Institut pro zpravu vyschleho jezera a dozivotni pobirani platu neprovdane dcery po umrti otce, tomu rikam " nemci platte" :D
blesk.cz/.../...
Jinak media jsou propagandou systemu. Proc by vysilala do eteru, ze nekde verejnost nesouhlasi s utokem? To se prece nehodi. USA je svoboda a 200let demokracie.

Nema smysl se nad tim rozcilivat i kdyz uz jsem mel taky tendence rozkopat bednu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-17 # balwan 2018-04-14 22:12 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # EeeTee 2018-04-15 01:18
knowngallery.com/.../...

Nekdo tresta nekoho za to co nekdo mozna ani neudelal a ten nekdo to dela urcite ale to se netresta ani nikdo jiny kdo s nim tresta toho co ani nic mozna neudel Divna planeta .ET vola dmuuuu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # America 2018-04-15 02:02
America fuck you. Sráči zasratí
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # LubinenKremlBot 2018-04-15 03:57
Prokletím tohoto světa jsou sionfašouni chazarský bangsterský a jejich přisluhovači po celém světě .Tak jako ,,správný,,sata nista vše obrátí vzhůru nohama ,kdy lež se má stát pravdou a pravda lží ,jejich základní symbol je obrácený kříž .NWO má být nástroj k potvrzení ,že tato planeta bude definitivně zasvěcena satanovi.Proto tak kvaltují inscenují a likvidují nepohodlné lidi a důkazy o podvodech.Trest je nemine.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Monika 2018-04-15 06:20
Terezku uzavřit do klece a potápět ve špinavé V Temži dokud se ztoho zla co ji kouká z oči nezpamatuje ! Přece tam maji dost černých hadic proč ji některý ne obslouží přes hlavu hadr a půjde to ! Oni Angličani jsou opravdu dost ohyzni lidé snad všichni !!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # George 2018-04-15 06:35
Řekl bych, že Rusové se už nemusí nijak moc obhajovat. Těm židoanglosaským demo sráč.ům už nikdo nevěří. Celý svět vidí co je to za pokrytecký hovada. Genocida 100 miliónů indiánů pohoda nic. 30 miliónů zabitých Slovanů za druhý světový, pohoda nic. Ale 4-6 miliónů Židů je Holokaust. A tak je pořád, lhaní, překrucování, podvádění nebere v demokracii konce. A tihle zhovadilci že maj starost o Syrský lid? Žijeme v hrozný srač.ce. Jediný co s tím můžeme dělat je zbavit se našich českých hnusáků a to rychle a nemilosrdně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # George 2018-04-15 08:03
Bohužel i Česko, díky naší politický lůze patří k největším darebákům světa. Měli bychom začít tvořit seznam našich darebáků, protože kromě těchto lůzrů-viz hérec, Langsádlo, Kalous a podobný týpci už nikdo nechce patřit do tohohle spolku největších světových sviní.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # SDavis 2018-04-15 09:42
Jsem pro. Začni tvořit, my budeme postupně doplňovat
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # George 2018-04-15 13:31
Tři jsem napsal, připiš taky někoho.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # LubinenKremlBot 2018-04-15 09:25
Cituji George:
Bohužel i Česko, díky naší politický lůze patří k největším darebákům světa. Měli bychom začít tvořit seznam našich darebáků, protože kromě těchto lůzrů-viz hérec, Langsádlo, Kalous a podobný týpci už nikdo nechce patřit do tohohle spolku největších světových sviní.

Seznam je již na vyšší úrovni - nebudou nalezeni v knize života, neboť zastupují zavrženíhodného .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás