Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPaul Craig Roberts: Idiocie přináší světu zánik

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Paul Craig Roberts: Idiocie přináší světu zánik

Zde je Jason Ditz o probíhajícím konci světa. A zde Vladimir Solovjev o neúspěchu Putinovy politiky appeasementu.

Kdybyste byli francouzským prezidentem nebo britskou premiérkou nechali byste se kriminálně choromyslným Washingtonem vléct do konfliktu s Ruskem?

Myslím si, že ne.

Takže co je to s Macronem a Mayovou. A co je to s francouzskou a britskou vládou? A co je to s francouzskými a britskými médií?

Nedávno jsem četl, že hodnota někdejšího britského premiéra Blaira činí 100 milionů dolarů, což je výše amerického všimného, které dostal za lež, jíž podpořil invazi Bushe ml. do Iráku.

Bylo totéž slíbeno Macronovi a Mayové?

Učinit ze sebe cíl vojenské moci, proti níž neexistuje možnost obrany, nedává žádný smysl. A je též beze smyslu, když lidé i média sedí a mlčí, zatímco jeden francouzský prezident a jedna britská premiérka ohrožují nejen Francii a Británii, ale celou Evropu.

A co je to s Evropskou unií? Je mlčení to pravé, co provází Evropu a Svět na jejich cestě k okraji zkázy?

Lidé v Ghoutě, lékaři v Ghoutě a ruští experti, kteří přispěchali na místo, tvrdí, že zde nejsou žádné známky po chemickém útoku. Nejenže tedy Sýrie nepoužila chemické zbraně proti civilistům, které osvobozuje, ale on tam žádný chemický útok ani neproběhl, dokonce ani ne takový, který by zde pod falešnou vlajkou provedli američtí žoldnéři. Zkrátka je to celé jen vymyšlený příběh.

Aby zabránily nezávislému vyšetřování, vetovaly USA v Radě bezpečnosti rezoluci, navrhující vyslat na místo neutrální experty, kteří by zprávu o chemickém útoku ověřili. Proč to učinily, je snad každému jasné.

Neexistuje tedy žádná pochybnost o tom, že tvrzení Washingtonu o chemickém útoku je falešné a bylo jej využito jen jako záminky k dvojímu: Buď vyprovokovat Rusko k boji, anebo ho přimět k uznání washingtonské hegemonie nad Středním východem.

Ale co kdyby o chemický útok skutečně šlo? Cožpak záleží lidem, zda je zabíjí kultura, raketa nebo chemikálie? Proč je tak špatné použít chemikálie namísto raket? Proč je pro Washington a Izrael OK vyhazovat do povětří školy, nemocnice, statby, pohřby, tržnice a domy plné žen a dětí, ale není OK zabíjet je chemikáliemi?

Proč považuje Svět za oprávněné spustit 3. světovou válku kvůli chemickému útoku, ať už smyšlenému, či skutečnému?

Američané, ve své většině prostoduší a naivní lidé, si riziko, které jim od jejich vlády hrozí, neuvědomují. Ale co, když tentokrát Rusové to, co říkají, myslí vážně. Tzn. že tentokrát neobrátí i svou druhou tvář k dalšímu políčku, ale postaví se na odpor?

A jak se mohlo, probohaživého, stát, že tahle otázka je k vidění jen na internetu?

Překlad: Lubomír Man

Paul Craig Roberts

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+17 # josh (xy) 2018-04-12 13:44
Američané, ve své většině prostoduší a naivní lidé, si riziko, které jim od jejich vlády hrozí, neuvědomují. Ale co, když tentokrát Rusové to, co říkají, myslí vážně.
...tady lze jen souhlasit s celým článkem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Che 2018-04-12 17:24
Moji sousedi jsou z Francie. Makarona vychvaluji az do nebe, hlavne za to, co udelal v socialni politice. Ja ale nevim co udelal. Jejich mineni nejak zmenit je nemozne, ani se o to uz nekokousim. Takovych lidi s vymytymi mozky jsou miliony. Krasavec Edipus to dela spravne a basta. Jiny soused je domorody Palmero a nevi vubec nic, kouka jen na televizi. Rika jen "zly Putin". Proc je zly to mi ale neumi popsat, rikaji to v TV. Ale mohu mu to alespon vysvetlit.

Kolik je takovych lidi? 50%? 60%? 70%? Urcite vice nez 50%. Jinak by to vypadalo lepe. 20% chytrejsich nemuze prehlasovat 70% blbcu. Priklad blbcu zde na AC24 je treba Ing. Miloslav Dedek nebo Buzz Aldrin. Tem je mozne napsat cokoliv, ale ve sve demenci budou stale tvrdit stejne blbosti.

Craig ma bohuzel pravdu: "IDIOCIE PŘINÁŠÍ SVĚTU ZÁNIK"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # r.m. 2018-04-12 19:21
20% chytrejsich nemuze prehlasovat 70% blbcu., ale může je podvést, od toho jsou chytřejší.
U nás se to děje každej den už 30 let. Tradiční celou tu dobu fungující logicky vypadající lži přestaly účinkovat. K tomu propaganda všech proti všem splývá do nesrozumitelnéh o hluku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás