Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaNaprostý kolaps pro-bruselské opozice v Polsku, podpora vládnoucích konzervativních patriotů letí nahoru

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Naprostý kolaps pro-bruselské opozice v Polsku, podpora vládnoucích konzervativních patriotů letí nahoru

Data z průzkumů ukazují, že polská konzervativní patriotická vláda v Polsku ohromně vede před eurofilní opozicí, která se táhne s o 30% slabšími výsledky za ní.

Ve Varšavě sídlící průzkumový ústav CBOS zjistil, že ‚centristická‘ Občanská platforma (PO) – tj. strana současného šéfa Evropské rady Donalda Tuska, který v Polsku vedl předchozí vládu – spadla na pouhých 14 procent.

Průzkum zjistil, že podpora této establishmentové strany je po propadu o tři procenta oproti předchozímu měsíci na nejnižší úrovni od listopadu 2016, kdy byla v roce 2015 sesazena z vlády poté, co přijala rozkaz Bruselu, aby Polsko vzalo v rámci nového EU režimu kvót tisíce migrantů z třetího světa.

Podpora pro Zákon a spravedlnost (PiS) vyrostla o další jedno procento na 44 procent respondentů vyjadřujících podporu této vládnoucí straně, jež byla první v éře po roce 1989, která si v této zemi vybojovala mandát vládnout sama, a slíbila, že zruší slib PO podřídit se přijímání EU uvalených migrantů.

O třetí místo s 6 procenty podpory se dělí liberální, volný trh vyznávající Moderní strana, a Kukiz 15 – tj. euroskeptická strana založená bývalým rockovým hudebníkem Pawelem Kukizem, který loni obviňoval PiS, že její odpor vůči masové migraci je nedostatečný.

CBOS se tázal mezi 1. březnem a 8. březnem 1092 dospělých, kdy 14 procent řeklo, že nejsou ohledně toho, komu dají ve volbách hlas, rozhodnuti.

Předtím Breitbart London referoval o výzkumu z loňského roku, který zjistil, že mládež v Polsku se s výrazně vyšší četností označuje za pravicové než levicové, kdy se tam o anti-establishmentových stranách říká, že spočívají na ‚radikální pravici‘, která je nejpřitažlivější pro mládež mezi 15-24 lety.

Průzkum zjistil, že mladí Poláci čím dál více zavrhují mainstreamové strany a přiklání se k euroskeptikům, a stranám proti masové migraci jako Kukiz 15, které získávají nejvíce podpory od mladých respondentů.

Virginia Hale

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-9 # balwan 2018-03-11 15:40
???????????????
www.youtube.com/.../
+33 # Monika 2018-03-11 16:02
Že by se i Polsko začalo vyvlékat s USA chomoutu a z Bruselského diktátu ! Je tak dál neposlušnost potěši všechny dalši státy !
+14 # dastin 2018-03-12 01:39
Ja se jen bojim, aby se nevyvlekalo z EU, ale zavlekalo do USSA chomoutu. Co znam polaky, bydlim v pohranici a taky ty z nemecka, byl jsem s nema v kurzu nemciny, tak vsichni nenavideli rusy (ja hlupak tehdy taky), ani ty nemecke rusy z Kazachstanu, nazyvali je "kacapy".
Ted mam v nemecku kamose takoveho rusa a jednoho DDRona a vzdy, kdyz tam jsem, tak chodime spolu na strelnici strilet z pistole. :) Internacionala jako hrom a nestrilime po sobe.
+8 # Che 2018-03-11 21:29
14% pro Tuaska-to je v Psonkostanu jeste dost blbcu.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás