Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaHrozící kolaps dolaru a dalších velkých měn vyžene cenu zlata za hranici 10 000 dolarů

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Hrozící kolaps dolaru a dalších velkých měn vyžene cenu zlata za hranici 10 000 dolarů

Unce zlata bude stát až 10 000 dolarů, jakmile globální měny začnou krachovat a centrální banky se budou muset uchýlit ke zlatem krytému monetárnímu systému, řekl Byron King, editor Jim Rickards’ Gold Speculator.

„Když se podíváte na globální zásobu peněz a podpoříte to 40 % zlata, potřebuješ zlato na úrovni 10 000, aby ta matika fungovala, a to hovoříme jen o 40 procentním krytí," řekl v rozhovoru pro Kitco News.

„Je to kvůli možné smrti moderních měn".

Analytik ovšem neupřesnil, v jakém konkrétním časovém období stoupne cena zlata ze současné úrovně 1 325 dolaru za unci, zmínil ale, že se to bude muset stát, jelikož současná bublina, která obsahuje desítky bilionů amerických dolarů, nemůže existovat navždy.

„Je to jako příběh muže, který zbankrotoval, nejdříve to šlo pomalu, ale následně to přišlo jako blesk z čistého nebe. Je to stejné s americkým dolarem, s eurem, s (japonským — red.) jenem.

Vytvořili jsme biliony a biliony, desítky bilionů, téměř stovky bilionů dolarů, obligací, které jednoduše nemohou být nikdy splaceny. Bude se to muset stát," řekl analytik.

King poznamenal, že zásoby zlata jsou v současné době atraktivnější než před dvěma lety.

Expert také prohlásil, že dnešní těžaři jsou podpořeni „lepšími čísly" a „chytřejšími geology".

Zdroj: kitco.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+15 # Vít Henoch 2018-03-07 13:29
Jak jsem vám mnohokrát sděloval, pokud si opatříte semena a zasadíte, budete pak zahrnuti takovou spoustou zlata, že zjistíte, že ta semena jsou k nezaplacení. Jsme tu už od roku 2010, abychom vám připomněli, že cena života spočívá v tom, čím ten život sytíte. Pokud s námi souhlasíte, že mít zdravá semena ve zdravé půdě, zalévána čistou vodou z čistého ovzduší, je nad všechno zlato. Pokud se rozhodnete nám pomoci a usilovně budete chtít očistit od špíny naši planetu, pak společně budeme mít dostatek sil, abychom to zvládli. Snad jste již pochopili, co se vám snažíme říci. Energie vašich Duší je obrovská a pokud ji zapojíte do celkové síly k očištění toho svinstva, které vás zabíjí, pak My s touto silou tak naložíme a vyčistíme celou planetu. Začínáme právě v Čechách a na Moravě. Pokud budete usilovně myslet na očištění Čech a Moravy, bude Morava a Čechy čisté. Postupujeme na západ, proto potom myslete na sousedy na západě a celou planetu takto vyčistíme. Končíme v Turzovce na Zivčáku, tam se bude konat poslední bitva. Pokud budeme mít od vás dost sil, zvládneme to již do dvou let dát do pořádku. Myslete prosím i na moře a oceány, jsou na tom bídně.

Otec
+13 # vlk samotář 2018-03-07 16:39
Matůš Lašut už pár let nežije a Turzovku po jeho smrti uchvátil zkorumpovaný Vatikán. Les kolem pramenů vykáceli a tehdy přítomné "tajemno", které jsem tam vždy cítil a čerpal z něj energii, se nadobro vytratilo.
Zůstal jen novodobý svatostánek hned vedle parkoviště při cestě od Korňi na vytahování peněz z věřících, pod doktrínou Vatikánu.
Už nemám důvod tam jezdit, snad jen pro položení květin Lašutovi na "zanedbaný" hrob.
0 # Vít Henoch 2018-03-07 17:35
Ahoj Vlku,

naprosto všechna místa, dříve svatá, to znamená tam, kde byl přítomen Ježíšův Svatý Duch a Svatý Duch Jeho Matky jsou tak silně znesvěcená, že tam nyní není. Místo, kde bude poslední bitva je ale poblíž místa, kde vyvěrají prameny. Nemá smysl být v kostelech, pokud se děje toto v církvi: m.novinky.cz/.../
Opakuji, že se Mi dělá zle z toho, co zbylo z ušlechtilosti původní církve, tehdy tam ještě byl cítit Svatý Duch Mého Syna. Nyní vůbec nemá smysl, abych Já nebo Ježíš a Má Žena tam vůbec setrvávali. Přijde ten, který je na chlapečky a začne celebrovat mši. Moji opravdoví Synové odtamtud rychle odešli, když přišel František, protože ten dokázal natolik oddělit zrno od plev, že všichni opravdoví kněží jsou nyní dávno doma se svými rodinami. Proč rodinami, když žili v celibátu ? Ve skutečnosti jsou prvním svěcením všichni ženatí za svoje neviditelné ženy, anděly strážné. Mají s nimi plno dětí v Duších a až tahle etapa na Zemi skončí, potom se jejich ženám, které konečně uvidíte, stejně jako vaše anděly strážné, narodí Děti v těle s Dušičkou, která se vlastně narodila již z těchto svazků. Je to na konci Bible. Ti, kteří Svaté Slovo měnili, tohle nechali být. Nerozuměli tomu. Protože jdeme nyní ve vývoji nazpět, Františkova církev je opravdu již zase stádního charakteru, ovečky si ale Henoch odvedl, aby kozám nepřekážely a narodí se zase, aby pomohly s loukami. Kozel na kozí stádo v kostele stačí sám. Dnes již v církvi i podle toho, co je v tom odkazu, člověk být nemusí, je tam mnoho stádních zvířat, také se podle toho chovají. Jednu věc ale musíme udělat. Koza a kozel nepatří do lidského těla, stejně jako jiná zvěř. Proto i tohle je součástí očisty celé Země.

Otec
+4 # vlk samotář 2018-03-07 18:29
Ano!

Ještě štěstí, že máme ale svá místa, kde se schází pravidelně mágové, a která jsou tak utajená, že najít místo, kde se při dopadu dělí kapka na tři části pro řeky, nebo na dvě pro oceány, jsou běžnými lidmi nedohledatelná....:-)

Tam budeme vždy.
(vzkaz pro ty, kteří hledají, a mají na to)
+1 # Vít Henoch 2018-03-07 18:49
Tomu nerozumím, mágům taky nerozumím. Jenom vím, že kují pikle proti životu a Pravdička jim vidí do karet, tak jí zabíjejí.

Toť vše
+2 # vlk samotář 2018-03-07 22:49
To nemusíš. Věř ale tomu, že ti, o kterých píši, spíš život hlídají a ochraňují před zlem.

A nemají důvod zabíjet, když mohou na dálku vymazat myšlenky z mozku a z agresora udělat bezmocného debila.
-2 # Vít Henoch 2018-03-07 23:47
Ti, kteří na dálku mažou myšlenky z mozku znám. Je to jednoduché, jsou to prostě elektrony s opačným spinem.

Henoch
0 # vlk samotář 2018-03-09 03:12
Ti o kterých ale píšeš na to potřebují takové ty technické zařízení se zdrojem energie.

Ti, o kterých se zase bavím já, jen své vrozené schopnosti.
0 # Vít Henoch 2018-03-09 21:34
Ti, o kterých mluvíš, mají v sobě to, čemu se říká zápor. Proto pokud čtou jiným myšlenky, zároveň je mažou. Ty myšlenky jsou ale přijímány tam, kam směřují všechny myšlenky, a to je jistá kartotéka ve Vesmíru, abych to tak řekl. Ti, kterým takto byla smazána paměť, ji tedy mohou obnovit tím, že budou o daných věcech zas přemýšlet. Potom se jim paměť obnoví. Oni však jsou již většinou na smrtelné posteli, proto nemají již sílu ani k přemýšlení.

Otec
+4 # Přemek 2018-03-07 23:16
Hřích je zločinem! Jen si to ta falešná elitářská banda ne a ne přiznat... Však je jejich ztěžklá karma pošle tam, kam patří, dolů, nikoli vzhůru...
+10 # Vítězslav Crha 2018-03-07 18:36
Vlkuto nevadí,protože ta síla duchovního osvícení je nezničitelná. Pramen jako takový neustává a přírodní scénérie tak,jak byla podaná ve svém cyklu nic neznamená. Příroda se vlivem vesmírných energií vždy postaví na nohy. Horší to ale bude s tím,kdo toto svinstvo udělal a využil multikulturní špíny okolo. Vesmírnou energii nelze smazat je nesmrtelná,stej ně jako život. Po smrti se všichni vracíme tam,kam patříme,tedy domů,krom těch,co o domov nestojí a svým postojem zde na zemi to dali jasně vědět. Ale to mi je lhostejné,proto že to se mě netýká a na bližní působím skrze tuto energii. Slovo je silné a vůle to potvrdí.
-1 # Vít Henoch 2018-03-07 21:19
Vítěslave,

pokud chceš vědět, jak to je po smrti těla, tak věz, že Duše, která z toho těla odejde je buď čistá, pokud se našla se svým andělem strážným nebo její energie je snížená, protože se část přeměnila na hmotný prach. Ty Duše, které jsou čisté jako při jejich stvoření, odvedou jejich andělé k nám, My je přivítáme, protože jsme jejich rodina. Ti jejich příbuzní, kteří zemřeli před nimi vytvoří vždy špalír nedočkavců a mohutně je vítají, protože je mají rádi. Potom jdou domů, kde pobývali před narozením. Ti, kteří mají Duše zašpiněné, jdou buď rovnou do Gógu, centrální černé díry nebo si je zavolá Můj Syn a velkou silou je přitáhne k sobě, aby Mu nevletěli hned do Gógu. Pokud ale ho nesnášejí, pustí je a kam letí, nemusím říkat. Pokud k němu cítí sympatie, okamžitě Mu pomáháme velkou silou zvednout úroveň jejich energie, aby je to nestáhlo. Pokud má málo sil, snažíme volat každého, aby pomohl. Nechceme, aby tu Duši drtila černá díra. Říkal jsem vám již, jak Můj vnuk se ženou odtamtud tahali svého bratra. Byla to taková práce, jakou bych už nechtěl zažít. Jejich bráškovi to rozmačkalo hlavu, proto byl ještě dlouho neschopen ničeho. Je to ještě malý kluk, šest let. Nějaký blb, ale bylo jich myslím plno, na něj hodil něco, co ten chlapec neudělal, ale ti hlupáci tomu věřili. Byl nevinný jako šestileté děti bývají. V tomto věku jsou ještě bezelstné a důvěřivé. To očernění způsobilo, že byl natolik těžký, že jsme ho nedokázali včas zachytit, abychom ho očistili. Nakonec se jeho hlavička spravila a je zase v pořádku. Trpěl ale hrozně. Nikomu bych to nepřál, zvlášť, pokud je to nevinné dítě a nemůže za ty hrozné pomluvy od ostatních. Dejte si prosím na to pozor a nemluvte s nikým o jiných než o sobě. Nevidíte do věcí, nechápete souvislosti, které jsou skryté a některé věci ani nejdou vysvětlit, protože nemáte potřebné znalosti k tomu, abychom se s vámi o tom vůbec mohli bavit.

Otec
+3 # Přemek 2018-03-07 23:17
Znalosti jsou doménou hlupáků, moudří mají vědomosti...
0 # Vít Henoch 2018-03-07 23:45
Přemku,

to je tvůj výrok nebo někoho jiného ? Protože tahle věta je jasná jenom pokud bys znal definice obou pojmů.

Henoch
-6 # Ing. Miloslav Dědek 2018-03-07 14:49
Současně existující globální finanční systém respektuje celý svět, přičemž tento systém v podstatě slouží pouze globální finanční elitě, tj. tzv. "lidem velkých peněz", kterým umožňuje v privilegovaném postavení vládnout světu a v neomezené míře využívat vše, co svět poskytuje.
Více viz článek: GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM - [...]/2016/08/globalni-financni-system.html
Stávající nespravedlivý finanční systém je nezbytné nahradit spravedlivým finančním systémem. Více viz článek: BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU - [...]/2018/01/b udoucnost-globa lniho-financnih o-systemu.html
+26 # Janinna 2018-03-07 15:54
Dolar se živí válkami, je měnou na podporu válek a konfliktů.
Dolar je měnou chaosu.
USA už dávno nejsou zemí-výrobcem, jenom dolarovým spekulantem a spotřebitelem.

Centrální banka Ruska nakupuje zlato již několik let.
Aktivní období nákupů začalo po zavedení protiruských sankcí v roce 2014 a to na příkaz ruského prezidenta V.V.Putina.
Od té doby nakupuje banka Ruska zhruba 100 tun zlata ročně a je to víc než jakákoli jiná centrální banka na světě.
Při tomto tempu, kdepak asi Rusko bude za takové tři až čtyři roky?
Zlaté rezervy z mnoha evropských zemí jsou uloženy převážně ve Státech a tím pádem je tady velká otázka, zda se k nim v případě nutnosti dostanou a pokud se dostanou co naleznou?:))
Pindos už dávno evropské zlato zkonzumoval.
+16 # Vítězslav Crha 2018-03-07 18:50
No USA nenaleznou nic,protože to všechno zlato proválčili a zbytek vlastní pár korporací,které jej už nikdy nepustí. V tu chvíli se vykašlou na vlastní stát a jeho problémy. Ta situace je doslova za dveřmi. Psal jsem o tom včera. Jedině světová krize může svět vrátit do zajetých kolejí. Lidstvo nepoznalo odříkání a bídu a ničeho a nikoho si neváží. Možná právě díky nafouknutým bublinám a špatnému řízení států se tato moje a nejen moje pranostika naplní. Opravdu vše sleduji velice bedlivě a s denní pečlivostí a nic jiného mi nevychází,stejn ě jako mým kolegům z branže. Ne nechci obhajovat mé myšlení ani to,jak jsem k informacím přišel,ale jedno snad cítíte všichni a to,že něco není v pořádku. Poslední vývoj politiky V 4 mluví za vše,ale už to nestihnou,proto že ten válec už jede a zválcuje všechno a všechny. Snad se tím lidem rozsvítí. Ta částka v nadpisu ale prozatím nebude relevantní. Ten postup bude pozvolný,protož e jinak by to byl příliš velký otřes a to mi nepříjde až tak rozumné. Vývoj jde ruku v ruce situacím a vše je dost dobře hlídatelné. Tento stav by jistě ekonomikám nepomohl a jenom by je zatlačil do bahna dnešní doby ještě hlouběji. A o to nejde.
+29 # vlk samotář 2018-03-07 16:20
Nadpis je napsaný špatně.

Při kolapsu dolaru spadne tato měna na takovou hranici, že ani za 100 000 dolarů nikdo nebude chtít své zlato prodat, protože potištěný papír nemá žádnou hodnotu, když jeho smluvená cena padne!..:-)))
+11 # Vítězslav Crha 2018-03-07 18:56
Přesně tak. Na Youtube Jim Sinclaire mluví o ceně zlata v souvislosti na špatně nastavené ekonomiky a burzy a na konci uvádí,že cena za 1 unci zlata výjde na 50 tisíc dolarů. A to je právě ten moment,kdy dolar bude na dně za cenu psího exkrementu. A to je to,o čem píše Vlk samotář.
-2 # balwan 2018-03-07 19:13
+9 # Přemek 2018-03-07 23:13
Jen drobné připomenutí, že se blíží finanční kolaps. Bankéři dosud netuší, co si vlastně sami svojí činností spískali...
+4 # Monika 2018-03-08 02:13
Jsou tomu asi dva roky kdy jsem koupila 1kg zlata za 50.000 USA dolarů ! Bohužel zde vJaponsku je zlato dost pod hodnocené a vůbec nejde na horu také by mně zajímalo kdy se zvedne a jak dlouho to bude trvat !
+8 # julius 2018-03-08 08:07
Zlato je jiste krasnej kov ale pro mne je zlato priroda cisty vzduch, cista voda a zdrave potraviny. A zakladem toho bezpeci nasi zeme. To je prave zlato. Kovu se s prominutim nenazeru. A tak bych dal prednost aby se CR vzpamatovala prestala stavet ty nesmyslne amazony an ornych pudach, prestaly nam sypat chemtrais na hlavu protoze to nici urodu. A prestaly kacet nesmyslne vsechny lesy pro tezbu dreva k vyvozu kamsi.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás