Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaFalešné těhotenství, sterilizace. Farmář varuje před krmením zvířat geneticky modifikovaným krmivem

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Falešné těhotenství, sterilizace. Farmář varuje před krmením zvířat geneticky modifikovaným krmivem

Farmář, který zažil ty příšerné vedlejší účinky krmení svých vepřů geneticky modifikovaným krmivem, teď pomáhá dalším farmářům přejít na organické hospodaření.

Jerry Rosman, který Iowě od roku 1974 pěstuje obilniny a vede živočišnou výrobu, byl příznivcem těch nejpokročilejších zemědělských „technologií“, a tak v roce 1997 začal pěstovat geneticky modifikované plodiny.

Avšak po třech letech, kdy krmil své vepře tou svou genetickým inženýrstvím vylepšenou kukuřicí, se u bachyní začaly projevovat problémy s reprodukcí. Začaly mít „falešná těhotenství“.

Probíhalo to tak, že 80% jeho bachyní se jevilo jako těhotných, zažívaly všechny symptomy těhotenství – když na ně ale přišel porod, tak porodily jen vaky vody!

Po několika letech, kdy ho šikanovali, nebo kdy mluvil s dalšími, kteří byli šikanovaní, přišel Rosman na to, že nebyl sám. Pořád jsme říkali zas a znova, že Monsanto a dalších společnosti agrochemikálií a osiv obviňují farmáře nebo se na ně alespoň vykašlou, když se ukáže, že jejich produkty způsobují závažné problémy. Rádi říkají, že to je problém řádné správy těch plodin, že ti farmáři nedodržují návody, hlavně při používání pesticidů.

I další farmáři zažili takové ztráty při farmaření jako Rosman, ale Monsanto a jim podobní to zavrhli. A přesně v této linii se ukázalo, že se drží i zaměstnanci z Iowa University ležící blízko Monsanta, kteří byli potichu kvůli grantům od Monsanta – což se příšerně podobá tomu spiknutí z napínavého příběhu o GMO zvaném Spotřebitel – který velice doporučujeme.

V roce 2014 jsme referovali o dánském sedlákovi, který se sám přihlásil do studie, aby zjistil, co způsobuje, že tolika jeho selat skončí porodem mrtvolky. Pachatelem byl glykofosfát – aktivní ingredience herbicidu Roundup od Monsanto, který používal na své plodiny, které byly inženýrsky upraveny tak, aby tento herbicid přežily, neboť ten by jinak normální plodiny zahubil.

Deformovaná selata tohoto dánského farmáře:

Zatímco Rosman o svůj chov vepřů přišel, neboť těm se již nikdy neobnovila plodnost, uvedený dánský farmář dosáhl zotavení svého chovu vepřů, když přešel zpět na konvenční krmiva.

Zdroj: naturalblaze.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-9 # samo war 2017-12-03 07:49
+15 # smrťák 2017-12-03 08:15
.
+23 # John Maxwell 2017-12-03 08:40
Ahoj :))
Tak tak smrťáku pravdu díš ono takzvané falešné těhotenství , to je totiž realita která je opomíjena a záměrně zamlčována na západě praxe která běží pod zástěrkou LGBT a protlačována alá náhradní mateřství na smlouvy a dokonce jeden takový případ řešil i náš Ústavní soud i když zatim nemáme zákonnou legislativu na takové případy a stejně rozhodl.

No ale, k tématu GMO toho je na netu tuna a každý rozumný jedinec ví o čem to je a kam to spěje ....
+21 # Janinna 2017-12-03 13:12
Ahoj Johne, držme si klobouky jedeme z kopce.
Pád západní společnosti do marasmu sebezničení nabírá na obrátkách.
Na čem ti genderoví šílenci pracují? na likvidaci národa skrze propagaci homosexuality dětem.
Děti nesmí s tématikou homosexuality přijít do styku, jinak takové chování přijmou za své.
Dítě neví, co je správné, normální a morální.
To se musí naučit od rodičů, a ve druhé fázi ve školce a následně ve škole.
Dítě není osobnost, je to tvárný materiál a programovací jednotka, která čeká na to, až bude řádným způsobem naprogramována, tzn. vychována a ve věku 2 až 6 let si vytváří a přebírá základní morální a etické principy.
Výchova dětí v prostředí homosexuálních vzorů vychová z dětí homosexuály, tzv. preferenční homosexuály.

Holandsko je průkopníkem.
V Holandsku už mohou mít dítě přes proxy matku, jejíž vajíčko oplodní geneticky upravené sperma, které obsahuje genetický materiál obou mužů. Zákrok hradí holandské pojišťovny.
Žena dítě porodí, ale do výchovy jde oběma mužům. Jelikož dítě má jejich geny, má zároveň jejich homosexuální geny a biologická matka je vymazána z databáze kliniky podle zákona.
Dítě je v drtivé většině případů následně také homosexuální, statistika se v Holandsku o tomto nevede, je to zakázáno.
Asi vědí, proč.

Zločinci z neziskovky HateFree propagují deviantní programování dětí u nás dlouhodobě a homo-pohádky pro nejmenší jsou díky nim na cestě do mateřských škol.
Hate Free Culture prolomila další tabu.
Na svém webu uveřejnila recenzi na novou dětskou knihu (pro děti od 3 do 6 let) s názvem Král a Král a rodina, která propaguje homosexualitu. Je to pokračování předchozí knihy Princ a Princ, kterou do ČR přivezla z Holandska.
Prostý selský rozum dává jasnou odpověď:
- příroda je nastavena na přežití druhu, takže homosexuální živočich jaksi nemá budoucnost..... .
Jak tedy může někdo věřit těm lhářům, co se nám snaží nakukat, že homosexualita je v pořádku a v souladu s přírodou?
www.ragauian.cz/.../
+17 # pozorovatel 2017-12-03 13:36
Apropo adopcie:

Walter Schumm, rok 2010. Homosexuáli vychovávajú zo svojich detí gayov, tvrdí štúdia.
lifenews.sk/.../...
ncbi.nlm.nih.gov/.../20642872
“Deti vychovávané homosexuálnymi rodičmi majú väčšiu tendenciu identifikovať sa ako homosexuáli. Dokazuje to nedávno zrealizovaná štúdia profesora Waltera Schumma. […] Podľa tejto analýzy sa zistilo, že 16 až 57 percent detí homosexuálnych rodičov prijalo homosexuálnu identitu. Obzvlášť ovplyvnené sú dcéry lesbických párov – 33 až 57 percent sa identifikuje ako lesba.”

Apropo homosexuálna výchova na školách:

Množstvo zdokumentovanýc h škandálov pretláčania homosexuálnych tém do sexuálnej výuky na školách, vrátane škôlkarov
diskuter.wordpress.com/.../...
+12 # John Maxwell 2017-12-03 14:37
Oba +++++
Je to děs a hrůza , ať hledám jak hledám už delší dobu po netu nikde nenacházim odezvu kde by se lidi bránili takové výchově potomka což mě zaráží a děsí ,to už si lidi nechají líbit vážně všechno ?
Tohle se děje už déle ...
Dítě je tvárný přebírá, to co mu prostředí dává ,jakejkoliv podnět či chování vyhodnocuje a bere za vzor ....
žádný dítě se nerodí 100% vrahem , vládcem , homosexuálem atd, jsou to podněty z prostředí v kterém vyrůstá to formuje dítě , osvojí si co ho naučí rodina a pak škola ...ale tady supluje rodinu školka a pak škola ....
Docela slušně je to popsaný ....
www.youtube.com/.../

A nový Pjakin ...27.11
youtu.be/YLsL8fVF-uQ
+13 # Elen 2017-12-03 08:41
Aha,
Včera v povečer jsme stáli autem na červenou
a po přechodu pro chodce přecházeli dva mladí lidé, muž a žena. Žena byla těhotná a oba dva měli stejné bříško i tomu odpovídající chůzi.
Už je mi to jasné - oba byli těhotní.
Pěkný den
+10 # Dědouch11 2017-12-03 10:19
+10 # LubinenKremlBot 2017-12-03 11:04
Cituji Elen:
Aha,
Včera v povečer jsme stáli autem na červenou
a po přechodu pro chodce přecházeli dva mladí lidé, muž a žena. Žena byla těhotná a oba dva měli stejné bříško i tomu odpovídající chůzi.
Už je mi to jasné - oba byli těhotní.
Pěkný den

Ahoj Elen ona těhotná a on gravidní chronicky zřejmě a nebo se jedná o konećné vítězství LGBT inženýringu a vše je právě naopak.
+10 # Dědouch11 2017-12-03 11:27
Venuše:


Venouš:

+9 # Dědouch11 2017-12-03 10:16
+++ :o)))
+12 # smrťák 2017-12-03 15:58
.
+14 # pozorovatel 2017-12-03 13:31
Epidémia neplodnosti IV. GMO potraviny spôsobujú neplodnosť
diskuter.wordpress.com/.../...

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás