Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světa„Neúspěch zahraniční politiky USA“: proč zastavuje Trump vojenskou podporu Kurdů v Sýrii

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

„Neúspěch zahraniční politiky USA“: proč zastavuje Trump vojenskou podporu Kurdů v Sýrii

Súdánský prezident Umar al-Bašír projednal s prezidentem RF Vladimirem Putinem a ministrem obrany Sergejem Šojgu možnost vytvoření vojenské základny u Rudého moře.

Během čtvrtečního setkání s Putinem v Soči al-Bašír prohlásil, že oddělení Jižního Súdánu v roce 2011 bylo výsledkem politiky USA a Chartúm chce projednat s Ruskem otázku zásahu USA do situace v Rudém moři z hlediska využití základen.

„Nejdříve (jsem projednal) s ruským prezidentem a potom s ministrem obrany," řekl RIA Novosti al-Bašír v odpovědi na otázku, jestli projednal vytvoření vojenské základny u Rudého moře během jednání s ruským vedením.

Jak bylo před časem uvedeno, vlády RF a Súdánu na základě výsledků návštěvy al-Bašíra podepsaly dohody o atomu, vzdělání a zemědělství.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+98 # LubinenKremlBot 2017-11-26 06:31
Je potřeba vyhnat ussa fašouna odevšad kam vlezl včetně Evropy , vojenské oklešťování kolem hranic Ruska je do očí bijící.Musí padnout dvě šelmy Vatikánská a Washingtonská.
+59 # John Maxwell 2017-11-26 07:03
Bude to ale práce ....
Jinak , nadpis je o uplně jiném ději odkaz a obsah zase k jinému :) sama jama šotek fuč ....co to tak opravit vzhledem k obsahu ...
Súdánský prezident projednal s Putinem a Šojguem vytvoření vojenské základny

Haagský soud stíhá Američany. USA ho navrhují zničit.
Názor: Ivan Danilov
Ještě před pár lety nebylo možné předpokládat, že ve The Wall Street Journal bude expert jedné z nejvlivnějších amerických neziskových organizací American Enterprise Institute John Bolton vyzývat k tomu, aby byl Haagský tribunál „zardoušen v kolébce“ a porovnávat ho s „bolševismem“, vůči němuž chtěl Winston Churchill použít stejného opatření.
Tak ostrá reakce byla vyvolána neobvyklou zprávou: prokurátorka Mezinárodního trestního soudu v Haagu Fatou Bensoudaová zahájila oficiální vyšetřování předpokládaných zločinů proti lidskosti a válečných zločinů spáchaných americkými vojáky a oficiálnímu osobami USA v rámci americké vojenské intervence v Afghánistánu.
cz.sputniknews.com/.../...
+19 # Che 2017-11-26 11:55
Citace:
# John Maxwell 2017-11-26 06:03
Bude to ale práce ....
Jinak , nadpis je o uplně jiném ději odkaz a obsah zase k jinému :) sama jama šotek fuč ....co to tak opravit vzhledem k obsahu ...
Súdánský prezident projednal s Putinem a Šojguem vytvoření vojenské základny
To se ten pisalek jen trochu spletl nebo mu nekdo vymenil preklad z GOOGLu, asi moc havlonovali.
+11 # Piovarči 2017-11-26 19:40
Tak dobrá správa už aby sa odtiaľ celkom stiahli.

Sýria
Tiger Forces oslobodil Gharibah, ruské bombardéry Tu-22M3 vykonali masívny útok na ISIS v Deir Ezzor (mapa, video)

Tigrie sily oslobodili ďalšie mestečko v kotlíku v údolí Eufrat. Ide im to teda naozaj veľmi veľmi ztuha. A na mapách už mali toto miesto vyfarbené ako že už to majú za sebov ale kdeže.
Rusy musia lietať z ťažkými bombardérmi až Ruska aby Sýrskej armáde prebombardovali cestu na tomto malom úseku fronty. Ešte ich tu čakajú dve opevnenia. To ešte bude trvať. To Kurdi zatiaľ obsadia celý východný breh Eufratu.

The Syrian Tiger Forces have liberated the town of Gharibah from ISIS terrorists on the western bank of the Euphrates in the Syrian province of Deir Ezzor. Now, the Tiger Forces are advancing on Asharah and Quriyah, which will likely be liberated soon.
Following the November 25 strike, Russian Tu-22M3 strategic bombers once again bombed ISIS positions in the province of Deir Ezzor on November 26.
According to the Russian Defense Ministry, the strategic bombers hit the terrorists’ command posts and manpower in the Euphrates valley. “All designated targets were hit,” the ministry said.
southfront.org/.../
Sýrske demokratické sily sľubujú, že sa pripoja k "sýrskej armáde", ak sa Sýria stane federálnou krajinou

On November 25, Co-chairman of the Syrian Democratic Council (SDC) Riad Darar told the pro-Kurdish media network Rudaw that the Syrian Democratic Forces (SDF) will join the “Syrian Army” if a political solution is reached in Syria.
The SDC is the political wing of the US-backed SDF and it is dominated by the Kurdish Democratic Union Party (PYD).
“If we are going to a united Syria with a federal system, we believe that there will be no need for the weapons or the forces, because these forces will join the Syrian Army and because the important ministries like the defense and forgiven affairs will be in the center [capital], the SDF is a Syrian force not a local force,” Darar said, according to Rudaw TV.

Toto vyhlasenie Sýrskych Kurdov je zaujémavé uvidíme ako na to zareaguje Rusko a hlavne vláda v Damašku
southfront.org/.../

Ruské ministerstvo obrany dříve uvádělo, že v neděli šest strategických bombardérů Tu-22M3 provedlo skupinový útok na objekty teroristů IS v provincii Dajr az-Zaur. Uvádí se, že letedla vzlétla z letecké základny na území RF a zaútočila na opěrná stanoviště a koncentraci teroristů v údolí řeky Eufrat. Všechny určené cíle byly zničeny, což bylo potvrzeno prostředky objektivní kontroly, která byla uskutečněna pomocí zvláštních technických prostředků, prohlásili na ministerstvu obrany.
cz.sputniknews.com/.../...
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+14 # John Maxwell 2017-11-26 20:37
Pio k těm Kurdům , nejsou v pozici kdy by si mohli klást podmínky , celá Syrská koalice je proti dělení Sýrie nehledě, že tu možnost se přidat na stranu Syrie měli ,mají jen jednu možnost souhlasit s dosavadním vývojem nebo se octnout v izolaci kde na ně nikdo nebude brát zřetel .Usa je klidně hodí přes palubu jak to už mnozí zažily ....
Asad by byl za blázna všem kdyby teď měnil nastavené podmínky ,toho by se pak mohl kdokoli chytit a chtít totéž a vedlo by to k porcování ....dohadování o území a opětovným válkám mezi sebou ...územní celistvost je klíčový prvek pro klid na BV a v Sýrii .
+8 # Piovarči 2017-11-26 22:21
Ok však tak by to malo dopadnúť ja nie som proti len sledujem ako sa to posúva.
+40 # Janinna 2017-11-26 14:55
"Prokurátorka Mezinárodního trestního soudu chce zahájit vyšetřování zločinů údajně spáchaných v Afghánistánu americkou armádou, pracovníky Ústřední zpravodajské služby (CIA), afghánskou armádou a hnutím Tálibán.
Americké síly čelí mimo jiné obviněním ze znásilňování a mučení zajatců, afghánská armáda obviněním z válečných zločinů a Tálibán obviněním ze zločinů proti lidskosti".

Noo, to by byla paráda, moc hezky se to čte, že by je někdo konečně soudil a odsoudil za všechny ty hrůzy proti lidskosti, kterých se po světě dopouštěli.
Víte, že v Afgánistánu mají takové své druhé Quantanámo? tzv. Solnou jámu.
Ale má to malý háček, respektive velký hák -Američany nikde ve světě soudit nelze, ani v Haagu ne.
Můžou páchat zvěrstva po celém světě, ale odpovídají se jen a jen americkým soudům.
Mezinárodní trestní soud vznikl v roce 2002 a zrovna USA nejvíc tlačily na jeho zřízení.
Římský status podepsal Clinton, ale kongres nikdy neratifikoval A mám takový dojem, že Bush členství zrušil.
Takže nejenže mohou nahánět jiné po celé planetě a hnát je před soud, ale oni svým "odchodem" a nepodepsáním stojí úplně mimo pravomoc Mez.trestního soudu.
Dále pak si to pojistili na více frontách:
Schválili si zákon, podle kterého se všem občanům a orgánům vysloveně zakazuje spolupracovat s Mez. trestním soudem, veškerá spolupráce je zakázána zákonem (ASPA?)
Uzavírali dohody se všemi státy i nečleny - aby při požádání vydávaly zločince. - Kdo odmítl, byl bez ekonomické popřípadě vojenské "pomoci".
Také účast Američanů v těch různých "mírových" misích OSN, je podmíněna zbavení trestní zodpovědnosti u tohoto soudu.

Američané mají právo být souzeni jenom u amerických soudů a podle amerických zákonů -. právo na demokratický soud - a ten je jen a pouze v USA.:((
No, mají to dobře zařízené, co? A hlavně je zajímavé jak byli prozřetelní, věděli moc dobře co by je v budoucnu čekalo, tak si to už v roce 2002 moooc dobře pojistili.
Celý Haag s Mezinárodním trestním soudem je dobrý jenom k tomu, aby soudil a trestal "odpůrce" USA a ty, kteří upadnou v nemilost.

Takže, když se tady u nás budou prohánět při svém tažení na východ a spáchají COKOLIV od zabití, přes znásilnění, ublížení, zmrzačení,..... tak jim NIC nehrozí, protože všechny soudy - i kdyby si někdo troufnul a "spojence a spasitele" soudil, - jsou na ně krátký.
russian.rt.com/.../...
Takže se opravdu jedná jenom o ten pomyslný terč namalovaný na jejich zádech.
+42 # smrťák 2017-11-26 16:13
.
+18 # John Maxwell 2017-11-26 17:21
Ahoj oba :))
Je to názor Ivana Danilova ,ne oficiální zpráva .... K tomu aby byla UssA hnána a to nejenom UssA k zodpovědnosti je cesta ještě daleká .... Díky za informace ohledně jurisdikce , z toho plyne a pokud se nemýlím, že jen Us soud by mohl potencionálně soudit ty zrůdnosti ,pokud by k tomu byla politická vůle jako, že není ... zatím
A co se politické vůle týče tý má émerika a Eu víc než dost, hlavně tam kde můžou lhát a odvracet pozornost a EU jako obvykle štěká podle zadání "páníška" z poza louže a tak se nelze divit ,že tento spolek byrokratů je pro smích sice hořký, ale je.
EU nazvala zákon o médiích-zahrani čních agentech v Rusku nebezpečným
EU se domnívá, že zákon, podle něhož média se zahraničním financováním mohou být v Rusku prohlášena za zahraniční agenty, ohrožuje svobodu tisku.
„Zákon o zahraničních agentech odporuje povinnostem a závazkům Ruska v oblasti lidských práv a rozšiřování jeho působení na zahraniční média znamená další nebezpečí pro svobodná a nezávislá média," uvádí se v prohlášení.
cz.sputniknews.com/.../...

V agentuře, která dohlíží na státní média v USA, jsou přesvědčeni, že zákon, podle něhož média se zahraničním financováním mohou být uznána v Rusku zahraničními agenty, není zrcadlovou odpovědí „podle zásady vzájemnosti“ na omezení práce RT a Sputnik na území Spojených států.
cz.sputniknews.com/.../...

To je být demokratičtější než demokracie je , my víme my rozhodujem a přes to nepojede nikde vlak to je politika západu ... a přesto jim to podstatné uniká ...
+20 # Janinna 2017-11-26 19:04
Ještě Johne k tomu Mezinárodnímu trestnímu soudu, pravomoc nad Američany žádnou nemá, ale jeden americký soudce je trvale!! přítomen. Tak to by mě zajímalo z jakého důvodu, když se od všeho distancovali. Prostě Dozorce.
To je sranda, ta vyjádření o médiích. Joo, když dva dělají totéž, není to totéž.
Jsou fakt už trapní s jejich lidskými právy, svobodou a demokracií. Tyhle fráze jsou jenom klacek, kterým mlátí koho se jim zamane. Jakmile EU něco kritizuje, tak to znamená správnost přijatého kroku.
Budou poňafávat a co?? Karavana jede dál:))
+10 # Dědouch11 2017-11-26 18:13
+++++++++++++
+11 # smrťák 2017-11-27 05:04
.
+23 # Janinna 2017-11-26 18:41
Ahoj:)) skvělá koláž, nejen.
Měl jsi na mysli tenhle projekt Stalina? - průliv mezi Kanadou a Mexikem:))
+19 # John Maxwell 2017-11-26 19:19
Nejsem zastáncem násilí, ale ten průliv nemá chybu ...
+16 # smrťák 2017-11-26 20:09
.
+18 # Janinna 2017-11-26 21:16
Ahoj kluci:)) Viděli jste Tomáše Matonohu na Slavících když vyhlašoval skupinu Ortel?
Já Slavíka sice nesleduji, ale tohle na mě vyjuklo na netu a musím se o ten vrchol trapnosti nebo absolutní dno ubohosti podělit:
www.youtube.com/.../
Bóóóže, trapný šašek převlečený za Dalajlámu a rádoby vtipný, už i do Slavíka montovat Putina - jasný kopanec do Zemana.
Zlatý slavík se proměnil v politický festival a ještě manipulují s hlasy.

Hezká mapa:))
www.youtube.com/.../
+12 # Jarda007 2017-11-26 22:26
Myslím si, to co Tomáš Matonoha předvedl, že je přírodní blbec.
+10 # John Maxwell 2017-11-26 22:47
Naše

to hezky zchroupnou stejně jako vše co jim ta krabice zobrazí a řekne ...
+8 # smrťák 2017-11-27 04:47
.
+6 # Dědouch11 2017-11-27 09:14
"Když tě síla opustí, Jednota tě propustí."
Říkávala manželka, která v Jednotě kdysi pracovala.
:D
+5 # smrťák 2017-11-27 10:35
.
+4 # Dědouch11 2017-11-27 13:22
Tak ve zdejších hytrellmarketec h, je ochota i sranda.
+6 # josh (xy) 2017-11-27 12:26
Jó, to byly ještě zdravé potraviny dle normy,..vajíčka bez salmonely i tatarka,..nejed nomu pamětníku, zde ukápne slza.
+5 # smrťák 2017-11-27 12:41
.
+4 # Dědouch11 2017-11-27 13:24
Tak to bys měl chodit plakat do škopku.
:D
+5 # LubinenKremlBot 2017-11-27 08:46
Jani souhlas a ta mapka nenï až tak úplně nereálná , kdyby jim buchnul Yeloustoun, ale přát to obyčejným lidem ? Jako fórek dobry .Jinak Tomáśe Ortela obrali o hlasy primitivové jinak by dostal slavïka a Matlák noha podprůměr se nechâ koupit páć má hypotéky a vidï se už asi jako huliwód prostitutka , dali mu pořad na Nově tak jim dělá šaška to samý Sokol.
+28 # .lak 2017-11-26 07:48
To budou dvě z hlav stejné hydry.
Artificial Intelligence
+30 # LubinenKremlBot 2017-11-26 10:06
..laku bude to ta saň alias hydra které podstrojují nakradeným zlatem omámení ópiem chazarbanksters ká cházka , co tato chcípající zrůda ještě dokáže natropit to se uvidí ,doufejme že nic podstatnýho.
+20 # josh (xy) 2017-11-26 17:07
Ano, to je ten úřad odkud se gumují hlavy přes média.


samej judas...lemerg.com/data/wallpapers/9/766092.jpg
+45 # John Pitralon 2017-11-26 08:47
Mainstreamoví úchylové zjevně trpí nějakou novou formou Alzheimera, když stále dokola jak papoušci označují US prasečiny za ruskou propagandu nebo konspirační teorie.
-----------------------
7 zemí do 5 let - Generál Wesley Clark mluví v roce 2007 o politickém puči v USA - cz titulky
www.youtube.com/.../
"Irák, Sýrie, Libanon, Libye, Somálsko, Súdán, Irán.."
Cesta ke 3. sv. válce: www.youtube.com/.../
+50 # Monika 2017-11-26 09:13
Velmi hezká výzva proRusko ! Když jsi může lůza s USA stavět základny na každém rohu bez povoleni hlavy států a její vlády proč by nemohlo dělat s oficiálním povolením vlády i Rusko !
+15 # Mirek 2017-11-26 13:15
nevi nekdo, co se delo?
do 13:00 jse mel zakazany pristup
eror 403
jsem doma v rakousku
+15 # josh (xy) 2017-11-26 16:46
My, co jsme doma v Česku, jsme ten problém přístupu neměli ;)
+12 # Dědouch11 2017-11-26 18:15
My, v Čechách, taky ne.
+8 # josh (xy) 2017-11-26 18:32
Už ;)
+10 # Piovarči 2017-11-26 22:36
Ani tu na Slovensku nie...
+9 # Piovarči 2017-11-26 23:31
Ale mne pri prekladači už týždeň vybieha takýto error

400. That’s an error.
Your client has issued a malformed or illegal request. That’sill we know.
+8 # John Maxwell 2017-11-27 00:25
Vymaž mezipaměť a cookies.Mělo by to pomoct.
Pro urychlení prohlížeč nestáhne aktualní informace, ale natáhne je z tempu ...
Dělal mi totéž a zabralo to ....
+17 # Vlastimil Matouš 2017-11-26 17:57
Trump zastavuje podporu Kurdom v Sýrii, pretože Kurdi sú ochotní spolupracovať so stávajúcim politickým režim Bášára Asada!
+6 # John Maxwell 2017-11-26 18:57
Kde se k tomu Kurdi vyjádřili že by rádi spolupracovali ? Předali uzemí Sýrii ? Poslali amíky domu ?
Jediný co jsem četl že v (Rijádu) SA se 150 opozičních Kurdů usneslo na podmínkách pro Sýrii a jednou z podmínek je odstoupení B.Asada při přechodném období a odsun všech zahraničních vojenských jednotek což je momentálně nemožné ,nehledě že je to ta samá opozice kterou podporuje UssA a které byla slíbena samostatnost a z rovinka na území bohaté na ropu .
+10 # Piovarči 2017-11-26 22:38
Tak potom by to bolo na dobrej ceste. Alebo lepšie povedané na tej najlepšej ceste ale isté ešte nie je nič ale uvidíme už čoskoro ako sa vlastne Kurdi vyfarbia
+9 # Jaris 2017-11-27 10:44
Je neslychane, ze vlastenec Ratko Mladic dostal dozivoti, zatimco valecni zlocinci, jako Blair, Obama, Albrightova, Clintonovi, Netanyahu, Kissinger, McCain, Wolfowitz, Kerry, Rumsfeld, Powel, Cheyny, Sarkozy a jine krvave kreatury si vesele uzivaji zivota a nikdo je ani nezaluje, ze by meli stat pred mezinarodnim soudem a zodpovidat se za zlociny.
vetvicka.blog.idnes.cz/.../
+1 # Jarin G. 2017-11-27 22:29
Promiň, 2x!
+2 # Jarin G. 2017-11-27 22:38
Ano Jaris, dlouho jsem tě nečetl!?
V dnešní pomatené době je možné i to, co píšeš!
Dík za odkaz!
Větvička (Smrťák mu říká Větva) je můj oblíbený bloger a cestovatel, s perfektní foto dokumentací! Je to i velký srandista! Ale tady je to vážné!

a toto říká vše:
+1 # Dědouch11 2017-11-28 00:39
+++++++++++++++ ++++
0 # Jarin G. 2017-11-28 10:18
Díky, Vláďo!
+2 # senil 2017-11-28 09:21
USA by se měli stáhnout z ze Sýrie. Jenom tam napáchali škody a podpořili radikální islám. Intervence USA poškodili křesťany na blízkém východně a pomohli islamistům. V Iráku už křesťané nejsou. Podle nedávné zprávy USA dodaly zbraně do Sýrie v hodnotě dvou miliard dolarů. Většina z těchto zbraní skončila v rukou ISIS přímo nebo nepřímo prostřednictvím "umírněných", kteří si sebou vzali zbraně, když se přidali k ISIS nebo al-Káidě. Kdyby vyhráli takzvaní "umírnění" (ve skutečnosti ISIS) v Syrii, tak by tam křesťané taky nebyli.

www.[...]/diskuse/total/152

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás