Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaUtajené fotografie velkých mimozemských korábů od NASA pořízené astronauty a robotickými sondami

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Utajené fotografie velkých mimozemských korábů od NASA pořízené astronauty a robotickými sondami

Ten obrázek vlevo pochází podle níže uvedené přednášky z Apolla 12. Jde o koráb, který měl průměr několik set stop.

„Publikovali to a vydali to v létě 1964, kdy se s tím pracovalo ve válečné pracovně. Nazvali to, ‚Vyhodnocení: Hodnocení možné vojenské hrozby pro spojenecká vojska v Evropě.‘ … Jednou jsem takto pracoval ve válečné pracovně… Seděl jsem a klesala mi hlava a v tom okamžiku na mě pohlédl plukovník Amerického letectva a řekl: ‚Probuď se.‘

Probíral se trezorem … v tom jsme uchovávaly tajné dokumenty… plukovník prošel trezor a vytáhl tento dokument a hodil mi ho na můj stůl se slovy: ‚Přečti si to, to tě probudí.‘ Dámy a pánové, tím se mi změnil život. Otevřel jsem první stránku a už jsem to nemohl odložit… Byl jsem šokován, byl jsem ohromen důsledky toho, co jsem v té studii četl. … Ta studie to shrnovala stručně a já to musím stručně nastínit, studie prostě dospívala k závěru: Zjišťovali, že planeta Země a lidská rasa jsou pod určitým dohledem nebo pozorováním probíhajícím stovky, pokud ne tisíce let. Dospívali k závěru, že v roce 1964 tu byly nejméně čtyři různé skupiny, co sem přilétaly, aby nás pozorovaly, dohlížely nad námi, analyzovaly nás, blízce nás sledovaly – co máme za lubem a co děláme. Udělali závěr, že nevypadají, že by byli vojenskou hrozbou, protože opakovaně předvedli neuvěřitelně pokročilé technologie, jimiž nám demonstrovali, že kdyby byli nepřátelští nebo zlovolní, tak my bychom s tím absolutně nic nemohli udělat. Jestli k nám někdy měli zlé úmysly a byli k nám nepřátelští, to to muselo být už hodně dávno.“

Výše je výňatek z přednášky poskytnuté Robertem (Bobem) Deanem, penzionovaným nadpraporčíkem, který sloužil 28 let. V přednášce níže poskytuje spoustu převratných informací, které podporují to, co tvrdila spousta jiných vynašečů.

Tato přednáška byla přednesena v červenci 2009 na Evropském summitu Exopolitiky, který se odehrával v Barceloně a nafilmoval jej Project Camelot.

Dean je jedním ze stovek, jestli ne tisíců, lidí s ověřitelnou věrohodností, kteří nám přednáší, co zažili během své vojenské kariéry. Co se týče výše uvedeného prohlášení, bývalý kanadský ministr obrany Paul Hallyer, který byl zmiňován ve stejné zprávě, o které mluví Dean, uvedl v interview s RT News, že „se rozhodli přezkoumat a tři roky to zkoumali, aby s naprostou jistotou dospěli k závěru, že přinejmenším čtyři druhu, čtyři různé druhy tuto planetu navštěvují už tisíce let.“ Rovněž uvedl: „V posledních několika desetiletích došlo k daleko větší aktivitě, jelikož jsme vynalezli atomovou bombu.“

„Ano, měli jsme tu ztroskotaný koráb a nalezená těla. … Nejsme ve vesmíru sami, přichází sem už hodně dávno. Já měl to privilegium být u tohoto faktu, že jsme byli na této planetě navštíveni a že jev UFO je reálný.“

— Apollo 14 astronaut Dr. Edgar Mitchell

Skutečnost, že stovka takových lidí, z nichž mnozí zastávají hodně vysoké pozice, o tomto tématu mluví už desetiletí, je fascinující. Je dost těžké věřit, že by tolika lidí s ověřitelnou věrohodností vždy lhalo o čemsi, co by jim snadno mohlo poškodit kariéru.

Snímek pozorování neblaze proslulých Phoenixských světel

Ač určitě neexistuje žádný definitivní způsob, jako ‚mainstreamovému‘ světu dokázat, že ti ET jsou reální, tak už máme stovky a tisíce dokumentů z mnoha zemí, které objasňují otázku „Existují UFO?“ Víme z těchto dokumentů, že ano, když ty nám ukazují objekty sledované na radarech, spatřené piloty vyslanými, aby je střetli, a v některých případech souběžně sledovanými pozemními radary.

Informace jako tyto, zvláště pak fakt, že tyto agentury pracují, aby odhalily pravdu, by ve skutečnosti neměly překvapovat.

Za CIA se táhne dlouhá historie vydávání zdrojů na studium tohoto jevu, ve skutečnosti, i pátrání po tom, co o tom ví i jiné země. Např. další odtajněný dokument to nastiňuje:

Vědci z PRC a ze sovětského dálného východu začali UFO studovat společně. První shromáždění ufologů obou zemí skončilo v malém přímořském městečko Dalněgorsk. Sovětští a čínští specialisté na anomální jevy mapovali program k vyšetřování incidentů, které jsou už známy a rovněž zorganizovali přímé výměny videí a fotografického materiálu o tomto novém podobném jevu. Dalněgorsk nebyl jako místo pro tato setkání vybrán náhodně. V něm v posledních letech počet případů vizuálního pozorování UFO pozoruhodně narůstal. Jen za poslední čtyři roky tam nebylo zaznamenáno méně než 10 UFO. Specialisté spojovali jejich zvýšený zájem o toto místo s bohatstvím různých minerálů v tomto přímořském kraji. K podobným incidentům rovněž docházelo i v hornatých regionech Číny, jejichž klimatické podmínky a přírodní krajina připomíná naši vlastní.

Tyto výpovědi v mnoha případech poskytli lidé zapojení do těchto incidentů, v aktuálních složkách se mluví o vojenském personálu. Např. zde je jedno pojednání o incidentu, ke kterému došlo nad Atlantikem, a je zde výpověď svědka k porovnání s Grahamem Bethunem, penzionovaným velícím pilotem Námořnictva. O tomto příběhu se dočtete více tady.

Dean si rovněž našel vybraná slova pro NASA:

Dámy a pánové, moje vláda, NASA, o nichž mnozí ve Spojených státech říkají, že to znamená (Never A Straight Answer – Nikdy přímá odpověď) si dala práci, aby vymazala 40 svitků filmů z Programu Apollo – z letu na Měsíc, z letů kolem Měsíce, z přistání na Měsíci, z procházek těch chlapů tam. Proboha, oni vymazali 40 rolí filmu z těchto událostí. Teď máme několik tisíc jednotlivých snímků, které byly sejmuty, o kterých ten tzv. úřad rozhodl, že je nemáte právo vidět. No, ty jsou přeci ‚rozvratné,‘ ‚sociálně nepřijatelné,‘ ‚politicky nepřijatelné.‘ Dohání mě to k zuřivosti. Jsem penzionovaný nadpraporčík. Nikdy jsem nebyl znám tím, že bych měl moc trpělivosti.

Poslechněte si celou tu přednášku níže. Uvidíte tam i ty fotky.

Kdo opravdu kontroluje vesmír?

„Tahle věc se stala tak utajovaná… že je prostě nemožné se k ničemu z toho dostat. Nemám ani ponětí, kdo kontroluje informační toky k těm, kteří to potřebují vědět, protože upřímně řečeno, mi na tolik empatickým způsobem sdělili, že to není vůbec moje věc, že pak už jsem se nikdy nepokoušel, aby to mou věcí bylo. O toto téma jsem se dlouho zajímal a vím, že cokoliv Letectvo k tomuto tématu má, to zůstane i nadále nejpřísněji utajené.“

– Senátor Barry Goldwater, předseda senátní Zpravodajské komise

Podle Hermana Obertha, jednoho z otců zakladatelů raketového průmyslu a astronautiky: „Létající talíře jsou reálné a … jsou to kosmické koráby z jiné sluneční soustavy. Myslím, že jsou nejspíš obsazeny inteligentními pozorovateli náležejícími k rase, která naši Zemi zkoumá už staletí.“

Je-li toto vše pravda, je dost jasné, že „Nikdy přímá odpověď“ je pro NASA opravdu příhodným jménem. Jak už jsem se zmiňoval předtím a budu to uvádět zase – za Spojenými státy se táhne historie, že vládní agentury existují v utajení řadu let. Taková Národní bezpečnostní agentura (NSA) byla založena v roce 1952, ale její existence zůstávala skryta až do poloviny 60. let. Národní průzkumný úřad byl také založen v roce 1960, ale jeho existence byla zcela tajná 30 let.

To samé nejspíš platí I pro kosmické záležitosti…

Pro ty, u kterých vzbudilo zájem toto krátké čtení, a ty, které oslovila ta dlouhá přednáška v tomto článku prezentovaná, dám odkazy na některé další články, které jdou ohledně tajného kosmického programu do větších podrobností, stejně jako je to s přistáním na měsíci a s filmovými záznamy z měsíce, o kterých mluvil Dean výše.

Zdroj: ce.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+21 # smrťák 2017-11-10 18:49
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Jarin G. 2017-11-10 20:44
Ahoj Smrťáku. Pro ty, kteří nevědí (jako já a aby nemuseli gůglit), co je to cvibak. Tak například tohle:kulatý piškot (proto ta forma), ale i jiné druhy piškotů různých tvarů.
Tady odkaz na pravý ruský:
www.cvibak.com/dessert-menu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # smrťák 2017-11-10 22:15
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-11-10 23:06
Tak tím soudkem, co jsou v odkazu, bych po hlavě fakt nechtěl dostat! To víš, poctivé ruské dřevěné nádobí!
Jinak díky za hezké počtení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2017-11-10 23:17
To čo píšeš je uveriteľná realita našich bežných a dávno stratených dní. Krásne spomienky:-) Ach jóó...

Ale tie to UFÓNSTVÁ mi akosi nechutia.

Ta studie to shrnovala stručně a já to musím stručně nastínit, studie prostě dospívala k závěru: Zjišťovali, že planeta Země a lidská rasa jsou pod určitým dohledem nebo pozorováním probíhajícím stovky, pokud ne tisíce let. Dospívali k závěru, že v roce 1964 tu byly nejméně čtyři různé skupiny, co sem přilétaly, aby nás pozorovaly, dohlížely nad námi, analyzovaly nás, blízce nás sledovaly – co máme za lubem a co děláme.

Skrátka bludy a ten astronaut no zbohom:

„Ano, měli jsme tu ztroskotaný koráb a nalezená těla. … Nejsme ve vesmíru sami, přichází sem už hodně dávno. Já měl to privilegium být u tohoto faktu, že jsme byli na této planetě navštíveni a že jev UFO je reálný.“
Apollo 14 astronaut Dr. Edgar Mitchell

Takéto UFO nevymyslíš:-)

Neverím tým idiotom ani slovo. Ztroskotaný koráb no jasné tisíce rokov nás sledujú a stroskotávajú im tu stále tie ich koráby. Chudáci trosečníci. A to majú technológie ktoré nás vraj mnohonásobne prevyšujú:-)
Ale ľudia naletia kde čomu aj jadrovým výbuchom v Mohendžo Dare pred 4600 rokmi.

UFO kryje aj to ich "pristátie" na MEsiaci preto všetci tí ich astronauti mekcú niečo o UFO lodiach na MEsiaci a ne jednu tam aj nafotili a aj videli na vlastné bulvy tie monštruózne stroje vznášajúce sa nad Mesačným povrchom.

A hviezdy nad mesačným povrchom to sú tiež UFÓNI

Mne sa ale zdá že najväčší UFÓNI sa ukrývajú v CIA v NASA a v PENTAGONE
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch11 2017-11-11 07:46
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # John Pitralon 2017-11-10 19:56
Citace:
Dámy a pánové, moje vláda, NASA, o nichž mnozí ve Spojených státech říkají, že to znamená (Never A Straight Answer – Nikdy přímá odpověď) si dala práci, aby vymazala 40 svitků filmů z Programu Apollo – z letu na Měsíc, z letů kolem Měsíce, z přistání na Měsíci, z procházek těch chlapů tam. Proboha, oni vymazali 40 rolí filmu z těchto událostí.
Asi proto, že chlapi z Apollo švindlu to natočili na povrchu planety Země. Přece si nebudou tahat filmové ateliery až na Měsíc.


Zdroj: dailymail.co.uk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2017-11-10 23:35
Akosi na túto obľúbenú tému každí kašle:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Vít Henoch 2017-11-10 20:00
To odtajňování tajného je tak překotné, že to budí jak úsměv, tak podezření. Úsměv proto, protože Američané nikdy na Měsíc nevkročili, to snad je profláklé už všude a ta náhlá snaha objevit to, co dříve bylo přísně utajené, znamená vylhat se z problému na koho hodit ty vraždy, které se mimo - pozemšťané chystají udělat, jak mají v plánu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-11-10 23:47
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # dastin 2017-11-11 01:03
Zase chytrolini, vy to vite urcite, ze nejsou? Kazdy tady chytry jak radio a vi hovno. Vasi pi.u jsem taky nevidel a verim ze ji mate....... Az budete mit dukazy ze neco neexistuje, tak to sem postnete.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-11-11 01:57
Dastin a teba už UFONI unieslo do lietajúceho taniera? Že si si tak istý?
Ja si myslím tiež že mimozemšťania existujú len tu ešte nie sú. Zatiaľ sme nezachytili žiadne ich rádiové vysielanie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Dědouch11 2017-11-11 08:05
Už se s tebou, Pio, nechci na toto téma dohadovat, ale doplním. Jsi si jistý, že musí ke své komunikaci používat "rádio"? Naše komunikace, pro ně může být tím, co je pro nás klínové písmo, nebo hieroglyfy...
Opakuji, i kdyby 99% ze všech těch pozorování a svědectví bylo fake...
UFO, resp. návštěvy z vesmíru, máš zafixované jako hloupost a proto tě nezajímají nehledáš, nezvažuješ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # smrťák 2017-11-11 10:27
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-11-11 17:42
SmrŤáku tak to bola podívaná naše staré filmy Verneovky a tá hudbička k tomu paráda:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2017-11-11 12:26
Už se s tebou, Pio, nechci na toto téma dohadovat, ale doplním. Jsi si jistý, že musí ke své komunikaci používat "rádio"? Naše komunikace, pro ně může být tím, co je pro nás klínové písmo, nebo hieroglyfy...

Tak že ak sú tak vpredu s technológiami, že je naša rádiová komunikácia pre nich niečo ako klinové písmo tak mi vysvetli prečo toľko havárií. Aspoň toto uznaj. Tie havárie sú všetko fake. Celkom isto.

Ak sa dorozumievaju len vlastnými zmyslami aj na diaľku tak sa už podobajú tým duchovným bytostiam, ktoré stretajú ľudia v hraničných stavoch a s ktorými komunikujú mnohí ľudia ako pán Benda a ďalší. Sú s nimi v spojení práve takto mimozmyslovo, napríklad aj automatickým písaním resp. chanelingom.

Prečo sa ale potom snažia s nami ako že kontaktovať cez symbolizmus a obrázky vytlačené do obilia?

Dedouchu OK veď sa nedohadujeme kľudne diskutujeme nie?
A práve preto sprevádza nás to celé tisícročia tieto javy, sčasti sú to vízie najmä tie mystické spájajúce sa z božstvami.
Prípúšťam že môže ísť o niečo z iných dimenzií kam aj my vôjdeme keď príde čas:-)

Ezechielovo videnie Božstva považujú priaznivci UFOlógie za prejav mimozemskej civilizácie, ale ak poznáš mystické zážitky ide o niečo v iných dimenziách...

Ale faktom ostáva že to FAKEMANI za morom zneužívajú na kde čo a hlavne na našu dezorientáciu a balamautenie, krytie lží a tajných PSIOPS operácií armády.

Dajme tomu že tu je to percento javov ktoré ťažko vysvetliť tak ako kruhy v obilí v Anglii. Ale aj tam je v podozrení technológia naša pozemská. Na jednom obrazci sa tam objavil chemický vzorec dymetiltriptamí nu, molekuly duše, ale až potom ako bola vedou objavená, nie predtým.

Ufóni propagujú aj marišku:-)

A pozri sa na ten druh super-komunikácie
Dne 15.8.2002 u Crabwolu vstoupila nová technologie vytváření obrazců do vrcholné etapy – v obilí se zaskvěl obraz bílého mimozemšťana a diskovitý kotouč s poselstvím v binárním kódu. /Když v roce 1961 Francis Drake, otec projektu SETI, testoval schopnost vědců dešifrovat podobná poselství, řešení objevil pouze dr. Oliver, povoláním elektrotechnik. / Poselství z Crabwolu již rozluštil student:

„ Vyvarujte se poslů falešných darů a jejich porušených slibů. Mnoho bolesti, ale ještě je čas. Věřte. Tam venku je dobře. Vzdorujeme podvodu. Cesta se uzavírá.( Zvon zvoní.)“
Dedouchu toto je čiste náboženské posolstvo. Odveký boj dobra so zlom. Dualita je však pre pochopenie dôležitá.
Tam venku je dobře.
Kde vonku v čom sme uväznení a kto nás tu klame
Verte!!!
Čomu to máme veriť?
čo sú toto za odkazy?

Matka všech piktogramů
představující celou strukturu sedmitónové stupnice je považována za první důležitý prvek všeho, co jest – prvotní vibraci Vesmíru

Ale toto všetko my poznáme
Myslím si že tento fenomén všetko pekne rieši. Môže ísť o hra na fascináciu.
V obrazcoch sa objavuje posvätna geometria a duchovná symbolika i humor a vtip a umenie zároveň Kto sa to s nami zahráva?
Chlapci z Lengley? Aby umocnili dojem že mimoni sú tu?

Ak s nami ako že takto komunikujú prečo by nedokázali komunikovať aj rádiovo veď len kvôli nám. Lebo zatiaľ si zvolili len formu piktogramov

Obrazce na polích i pláních mívají formu: Posvátných symbolů – jež lidstvo používá odpradávna a jsou zobrazovány na svatých místech i v chrámech. Piktogramů – obrázků, jež jsou srozumitelné všem a měl by je pochopit každý inteligentní tvor. Fraktálů – vesmírných obrazců vycházejících z principů vesmírného tvoření, kdo je vytváří, musí ovládat zákonitosti vesmírné tvorby.

Ide buď o jednoznačné spojenie s duchovnými oblasťami v iných dimenziách, alebo o zámerný fascinačný efekt, ktorý má podporiť prítomnosť niečoho mimozemského.
Každá technická civilizácia by sa v blízkom kozme prezradila vo svojich ranných štádiách práve rádiovým signálom, aj keby ho časom prestala používať a prešla na iné spôsoby komunikácie. Nemáme žiadne signály ani od Alfa Centauri buď tam život nie je, alebo je a len sa vyvíja, alebo je tam inteligencia ešte len v štádiu stredoveku alebo už dávno dospela do takej technologickej úrovne že rádiokumunikáci u a tel. vysielanie už dávno nepoužíva.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch11 2017-11-11 14:50
"Tak že ak sú tak vpredu s technológiami, že je naša rádiová komunikácia pre nich niečo ako klinové písmo tak mi vysvetli prečo toľko havárií. Aspoň toto uznaj. Tie havárie sú všetko fake. Celkom isto."
Všecky? Nevěřím. Hodně, ale zdaleka ne všechny.
A ten rozdíl v technologiích? Srovnej pohled lidí s prvními loďkami vypalovanými ohněm a tehdejší dorozumívací prostředky, na dnešní křižníky a digitální komunikaci. A přesto křižníky havárie mají. Nebo jejich pohled na vesmírné lety...

I mistr tesař, se utne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-11-11 16:29
Dedouchu ak niekto prekoná medzihviezdne vzdialenosti čo i len z Alfa Centauri musel by byť okolo 2 až 5 storočí pred našimi technológiami. A priletela by zrejme väčšia materská loď z ktorej by k zemi štartovali menšie expedičné lode. Ak by ktorákoľvek havarovala ihneď by si systém zabudovaný priamo v kompozitoch lode privolal pomoc.
Taká je aj dnešná armádna prax ak niekde padne Čierny Jestřáb hneď mu letí na pomoc ďalšia osádka aby miesto zabezpečila, ochránila a zachránila posádku alebo zlikvidovala zbytok havarovanej technológie aby sa nedostal do nepovolaných rúk. Tak to robila USA armáda v Mogadišu. Videl si ten film. A ak dnešní mariňáci nenechajú jeden druhého v kaši isto by sa tak dialo aj s posádkami mimozemských plavidiel nehovoriac už o tom, že technologická úroveň takýchto návštevníkov by bola oproti našej ťažko predstaviteľná
Kompozitné materiály z ktorých by boli ich lode by mohli byť doslovne super odolné a ťažko zničiteľné

Ruský Roswel jednoznačné FAKE Rusko len zakonkurovalo USA v zmysle dať najavo že aj oni zabrali mimoňské technológie

V Rusku sa to zabodlo do lesnej pôdu pod 40 stupňovým uhlom. Polovica taniera je v zemi a nie je vôbec deštruovaný. V Rozweli sa traduje iná prupovídka a tam šlo o púštnu piesčitú oblasť tam sa tanier po dopade rozbil na kopec trosiek a chlapíci vraj povypádávali zo stroja von a dokonca niektorí prežili. Ktorú z týchto havárii považuješ za reálnejšiu.
Navyše ak by tieto stroje riadila umelá inteligencia za pomoci kvantových počítačov havária by bola ešte menej pravdepodobná.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch11 2017-11-11 20:17
Stále vycházíš z chování lidí. Kdyby..., tak by..., protože my to tak děláme...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2017-11-12 00:46
Inteligencia, logika i matematika to bude všade vo vesmíre identické. Všade bude platiť že 1+1 = 2
Všade platia identické fyzikálne zákony
Všade bude platiť že k prekonaniu veľkých vzdialeností budú potrebné pokročilé technológie
Aj tá sci-fi často používaná teleportácia ich potrebuje.

Aj tento obrázok by mal patriť k povestnému Roswelu
Tak skús mi odpovedať k tým dvom haváriam....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás