Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPutin by měl kongresu USA za sankce poděkovat, zhodnotil sankce komentátor Forbesu

Sociální sítě

Reklama

Putin by měl kongresu USA za sankce poděkovat, zhodnotil sankce komentátor Forbesu

Ekonomické a strategické sblížení mezi Ruskem a Íránem je živým příkladem toho, jak kongresové sankce nakonec zasáhly Spojené státy, napsal sloupkař časopisu Forbes Wade Shepard.

Tím, že se ocitly jedné lodi kvůli opatřením přijatých zákonodárci USA, Moskva a Teherán aktivně rozvíjí spolupráci. Před několika dny uzavřely dohodu o společné výrobě osobních železničních vozů za 2,5 miliardy dolarů.

Předtím podepsaly dohodu i v jiných oblastech. Íran koupí ruskou vojenskou techniku - zejména vrtulníky Mi-17 a různé raketové systémy.

Ruské ropné a plynárenské společnosti jsou na oplátku aktivní v Íránu. V červnu Gazprom získal kontrakt na využití plynového pole Farzad B.

Obrat vzájemného obchodu mezi Ruskem a Íránem se v roce 2016 zdvojnásobil. Jak Forbes uvedl, brzy by mohl přesáhnout 10 miliard dolarů. V roce 2014 to bylo „ubohých“ 1,68 miliardy.

Americké firmy si mohou dovolit pouze dvě oblasti spolupráce s Íránem - perské koberce a komerční linková letadla, poukázal Shepard. Kvůli vlastním sankcím si nemohou Spojené státy „ukousnout kus koláče“ z rychle se rozvíjející islámské republiky.

Kromě toho má Washington vážný vliv na evropské podniky v souvislosti s transakcemi s Teheránem. Takže podle některých zpráv francouzská společnost Total a další západní firmy bez amerického povolení se na íránský trh nedostanou. Proto má zde Rusko spoustu možností.

Shepard poukazuje na to, že v této době rozsáhlého mezinárodního obchodu a investic mají země páky a možnost se navzájem ovlivňovat v důsledku hospodářské činnosti a společných projektů.

„Ti, kteří ukládájí sankce, se dami účinně vyřazují ze hry a ponechávají soupeřům příležitosti hromadit další bohatství a moc. Čína to ví, Rusko to ví. Takže by měl Putin zřejmě kongresu poděkovat,“ uzavřel autor.

Zdroj: pz.cz, forbes.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+75 # josh (xy) 2017-08-04 14:16
Ti, kteří ukládájí sankce, se sami účinně vyřazují ze hry a ponechávají soupeřům příležitosti hromadit další bohatství a moc. Čína to ví, Rusko to ví.
A je to tak ok...Prostě něco se roštěpí. A co my, na kterou stranu se přichytnem? Tam kdo rozdává sankce?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+48 # Dascha 2017-08-04 14:31
Joshi, kdopak vás to mínusuje? Že by banda - Džanda měla pohotovost? Jinak - pan Putin je v Burjatii na návštěvě a jeden človíček ( postižený přírodní katastrofou) mu řekl : pane prezidente, prosíme vás abyste kandidoval ve volbách na prezidenta Ruska. Putin na to - popřemýšlím o tom. A děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # josh (xy) 2017-08-04 14:39
Dášo,..také jsem si všiml, jak mocně na tom pracuje, ale ,...nic se za ty body nedá koupit, on si možná při své naivitě myslí, že ano, a tak abych se náhodou neobohatil;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # Janinna 2017-08-04 20:55
Doufám Dascho, že už popřemýšlel a kandidovat bude.
Putin je moudrý muž, skvělý vůdce a moc dobře chápe jakou společnost a jakou zemi představuje.
Už římský papež, jméno si nepamatuji, kdysi řekl, že ten kdo vládne Rusku, vládne světu.
Vždyť, aby z Ruska znovu udělal mohutnou světovou mocnost - a nakročeno má velice dobře - není nutno se ohýbat před Západem, ale dát svému národu naději a národní ideu. A ten národ pak bude schopen hory přenášet.
Prezident jako on s velkým "P" nemá zapotřebí sloužit nějakým zahraničním "pánům", nač? když má v rukou moc nad celou regionální civilizací, nad zemí, která má neomezené přírodní zdroje, hrdý lid,.... A tento lid ho podrží.

Mocní tohoto světa vědí moc dobře, že když by došlo "na lámání chleba", tak Rusko je jako samostatná planeta.
Že je samostatné a může se obejít jak bez Západu, tak bez Východu. Prostě přežije, má na svém území vše potřebné k životu.
Víte, co si vlastně ta chorá sebranka myslí? Vždyť to je úplný idiotizmus otrocky poslouchat a plnit něčí příkazy, když stojíš v čele takové mocnosti jako je Rusko.
Skutečně, stojíš-li v čele Ruska, nač jsou ti nějaká Amerika, nebo rozkládající se Evropa, to je třeba pochopit!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-23 # Petko Kotov 2017-08-04 21:09
Putin at radeji premysli o sve roli obzalovaneho pred mezinarodnim soudem. Nebo o lidovem povstani Rusu kteri ho svrhnou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Kоtov Petko 2017-08-04 21:20
Dneska jsem zase zapomel vzit pilulky od Chocholouska a tak mi zase kvasi vykaly v hlave. proto ty blbosti, to jen tak na vysvetleni.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # LubinenKremlBot 2017-08-05 09:24
Petko víš jaký rozdíl je mezi neštěstím a tragédii .Neštěstí by bylo pro tebe kdyby všechny pro lgbt a pro ussa ambasy politiky shodili do Vltavy a pro mě tragedie, že by je vytáhli .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Piovarči 2017-08-05 01:04
Na lavici obžalovaných budú sedieť darebáci a masoví vrahovia z USA. A až padne tá lavína aby nestrhla aj teba....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-17 # Petko Kotov 2017-08-05 01:21
tak urcite. Dalsi z nerealnych snu proruskeho kolaboranta a obdivovatele ruznych krvavych diktatoru....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Kоtov Petko 2017-08-05 03:01
Pratele, jsem vul na kvadrat, spise na nekonecno, ignorujte moje vyblitky kvality kravince a nehodnotte je, zkazi se jen diskuze. moje makovyce je jen plna howen a nic poradneho ani vymyslet neumi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Vladimír57 2017-08-04 22:06
Janinno, dobrý věčer. Je to přesně jak píšete. Po prvních sankcích jsme se tady o tom bavili ještě s Aldouxem Huxleyem, on nebyl takový optimista. No a Rusko dříve než do roka mezery vyplnilo, možná v lepší kvalitě i ceně. Vždyť se stačí podívat, co dokázal SSSR po druhé světové. Za sedm let obnovili úplně vše a ještě šli vpřed. Západ tehdy psal, že obnova bude trvat 50 let a možná se nepodaří nikdy. Pro někoho bohužel, ale povedlo se. Samozřejmě, že to asi procházka nebyla, navíc padlých a vyvražděných více než 20 milionu(kecy o otrocké dřině trestanců neberu i trestanec se musí najíst a vyspat, hladový a unavený výkon nepodá). Proto říkám, co jsou nějaké sankce, proti vyvražděné, vypálené a vyrabované zemi. Stalin to měl jednodušší při absenci neziskovek, ale kolaborantů měl kolem sebe také dost. Rusko to ustojí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # Petko Kotov 2017-08-04 22:15
proc porad rusky muzik tolik place kdyz mu sankce vyhovuji ? protoze skutecnost je jina nez si nalhavate - bez spoluprace se Zapadem je Rus v riti, sam je neschopny trouba.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Janinna 2017-08-04 23:31
Dobrý večer Vladimíre, ano Stalin, nedoceněný (zatím) velikán.
"kecy o otrocké dřině trestanců neberu" - i díky práci vězňů z Gulagů udělal Sovětský Svaz ten obrovský skok v čase.
Z ničitelů Stalin udělal budovatele.:))
Alespoň na něco se hodili ti bývali eseři, anarchisté, kadeti, pseudorevolucio náři,.... škůdci, jen si říkali všelijak.
Kromě politických a válečných vítězství byla u Stalina i jiná vítězství. Za pět let pod jeho vedením byly likvidovány následky ničivé války.
Přitom SSSR si nevzal na Západě ani jeden úvěr!!
A ne, že by nenabízeli, dokonce se předháněli v nabídkách - finanční oprátka byla připravena.
Ale Stalin ji nenasadil na krk Ruska.
Naopak, jakým se za Stalina stal rubl?
Skutečně zlatým. Zásoba zlata v zemi byla ohromná.
Sovětský rubl byl zajištěn, jejich libry a dolary byly už tehdy jen potištěným papírem.
Stalinova finanční politika byla pro západ smrtelná.
I proto byl zavražděn, kdyby žil alespoň o deset déle, svět by dnes vypadal jinak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-15 # Petko Kotov 2017-08-04 23:35
Stalin je nedoceneny - vyvrazdil desitky millionu Rusu. Skutecny velikan...kripl ktereho dalsi kriplove dnes obvinuji. I ty patris mezi ne, kravo blba.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # Petko Kotov 2017-08-04 23:36
* obdivuji, ...jen kriplove tu svini Stalina obdivuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Vladimír57 2017-08-05 00:03
Něco k sankcím z jiné strany a nejen. Třeba jste to četla.
zvedavec.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # Petko Kotov 2017-08-05 00:23
kdybyste ve skole cetli s takovym usilim s jakym ctete dnes vsechny ty konspiracni sracky a ruskou propagandu tak byste nebyli dnes takovi idioti a primitivove
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Janinna 2017-08-05 00:30
Tak jsem to jenom přelétla, zítra (vlastně dneska) přečtu důkladně.
No řeknu vám, že podle mého perestrojka v USA započala a nechme se překvapit jaký bude mít průběh.
Nevím jak se bude samotným Američanům líbit fakt, že pravomoci byly předány kongresu a z amerického prezidenta, nejmocnějšího muže planety, přestárlá partička kongresmanů udělala jenom - co vlastně? Pokladač věnců? Diskutér? Vítač zahraničních delegací? Živý inventář Oválné pracovny?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Vladimír57 2017-08-05 00:57
Může být, že přestavba začala. Čas to ukáže.
P.S. Asi Vám neuniklo jak se zdejší "kádr" zlostí zalyká.:-)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-15 # Petko Kotov 2017-08-05 01:19
zlost muzes videt jen u proruskeho debilniho ksindlu. Lidi z vas maji uz jen prdel, vy pritroubli klauni. Tady je to jak na sjezdu prestarlych bolseviku, zoufalcu kteri se nesmirili s demokracii ani s tim ze existuji jine nazory nez jake meli soudruzi Stalin s Gottwaldem. Prestavba USA zacala tim ze se skonci s neuspesnyma pokusama udelat z Rusu slusny narod - a jak jsem vam rikal v minulosti, neteste se z vytezstvi Donika ve volbach. Ten se srat s Putinem nebude - ukaze mu misto v koute kde bude ten rusky sasek klecet, drzet tlamu a prosit o odpusteni. Neverili jste mi, tady mate realitu. Troubove
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Janinna 2017-08-05 01:29
Chi, chi, chi chi, díky za zábavnou vložku na dobrou noc. Dnes už druhý zde, co mě upřímně pobavil.
A Petko dávejte na sebe pozor, hodně žluči může být opravdu nebezpečné, ale možná se z toho vyspíte.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Jaris 2017-08-05 01:53
Zdravim Janinno, nic si z tech urazek nedelej. Hulvat [...] by mel byt z diskuze vyrazen za hrube napadani jinych komentatoru. Tohle jsou uz osobnimi utoky, a ty by se tu nemely tolerovat. Ani takovehle vyjadrovani neni vtipne. Zaroven to snizuje uroven celeho AC.
P.S. Co Ty na to admine???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Petko Kotov 2017-08-05 01:59
uroven ac spadla do zumpy zasahama cenzora ktery mazal prispevky slusnych lidi a nechaval tady vyblitky a hrube nadavky proruskeho ksindlu, antisemitskeho povlu a [...]nich kolaborantu. Admin uz nema kam dal klesnout, prave diky jemu tady zustal uz jen ten nejodpornejsi hnuj tvoreny prestarlymi bolsevikym udavacskym ksindlem a retardovanyma existencema.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Janinna 2017-08-05 22:48
Ahoj Jaris, ale já si z toho nic nedělám, vlastně jsem to ani nedočetla. Tohle spíš něco vypovídá o něm, že ano:), duševní mrzáček.
Ale ta jeho věta o tom jak bude Putin klečet a prosit mě udeřila do očí a opravdu rozesmála.
A že to snižuje úroveň celého AC, jistě, ale s tím se musí popasovat admin a zamyslet se co vlastně zde chce, zda žumpu nebo diskusi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch11 2017-08-05 09:43
Janino, nevyspí. Magor, když se vyspí, bude pořád magorem, jen odpočatým.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Janinna 2017-08-05 01:45
To víte, že neuniklo. Chudák, neví co mu to přinese.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Petko Kotov 2017-08-05 01:14
president v USA neni diktator, ty hloupa nano. Proto je Congress , Senat , nejvyssi soud - aby moc nebyla soustredena u jednoho neomezeneho cloveka. Pak by totiz neslo o demokracii ale o diktaturu, blbko [...]ni
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Vladimír57 2017-08-05 11:41
Výčet us demokracie.
www.chelemendik.sk/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Dost3 2017-08-04 14:47
Problémbude v tom, že touto politikou USA rozeštvávají státy proti sobě.
Prostě chtějí cokoliv jiného, než aby lidé a země žili vedle sebe bez násilí a v míru.
Zřejmě podle hesla: Bez války není míru.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # Jiri Novak 2017-08-04 14:56
03.08.1 7. Naléhavé sdělení A. Zacharčenka.
„Pokus protržení pozic DNR pod Světlodarskem ukrajinskými agresory skončil neúspěchem,
protivník byl odražen. Včera ukrajinští agresoři uskutečnili dva pokusy o protržení pozic Doněcké a Luhanské národních republik.“ Toto dnes, 3. srpna, v průběhu tiskové konference oznámil Alexandr Zacharčenko, informuje korespondent oficiálních webových stránek DNR.
„Jeden pokus o proražení ukrajinským agresorem byl podniknut na jižním směru republiky a druhý na Světlodarském oblouku. Tyto pokusy skončily neúspěchem, protivník byl odražen. Pokusy o proražení byly podniknuty speciálně v době, kdy probíhala jednání v Minsku, aby toto setkání bylo zmařeno. Ukrajinská strana opět chybovala. Protivník utrpěl ztráty, naše pozice zůstaly na místě. Neztratili jsme ani metr naší země.“, - poznamenal Zacharčenko.
Také zdůraznil, že existuje několik příčin, proč se ukrajinská strana neustále pokouší prorazit pozice DNR: „První příčina – je ověřování, kde jsou slabá místa v naší obraně. Všimněte si, že v poslední době byly na předních pozicích na ukrajinské straně vyměněny brigády VSU za nacionalistická uskupení. Proto druhá příčina – je pokus Ukrajiny zbavit se nejhorlivějších „patriotů“ – nacionalistů, kterých už mají plné zuby. Zacharčenko také řekl, že ukrajinská strana dokonce není ochotna odvážet těla zabitých vojáků VSU z pole boje.
zdroj:vk.com/.../
video:www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jaris 2017-08-05 01:57
Jirko, diky za informace. Je jich tolik, ze je nestiham cist. Neuveritelne jaci dokazou byt ukrajinci masochisti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Jiri Novak 2017-08-04 14:59
03.08.1 7. Zpráva z deníku „Antifašista“.

Ukrajinští diverzanti dostávají kolem 2000 dolarů za každého zabitého bojovníka nebo důstojníka LDNR.

Doněcký zpravodaj Marina Charkova publikovala ve svém blogu údaje o částkách, kterými jsou ukrajinští diverzanti odměňováni za vraždu bojovníků a důstojníků LDNR. Zdroj informací zpravodaj neuvádí.

„Jsou známy podrobnosti činnosti ukrajinských diverzantů, kteří organizují přepady nebo strojí léčky na bojovníky a důstojníky LNR na linii fronty i v zóně bojových dějů. Za každého zabitého diverzanti Pravého sektoru, Azova a dalších nacistických praporů, které patří k národní gardě, dostávají odměnu ve výši kolem dvou tisíc dolarů, v závislosti na hodnosti zavražděného a náročnosti provedení teroristického útoku.

Pro potvrzení toho, že útok byl uskutečněn, je nutné sebrat dokumenty, telefon zavražděného a jeho osobní věci. Také se dělá fotka nebo video zavražděného po provedeném činu. Všechny tyto věci slouží jako důkazy pro získání odměny.

Diverzanti-žoldáci z jiných zemí prohlídku těla a jeho natáčení nebo focení nedělají nebo jen velmi zřídka, podle toho, zda jim už za práci bylo zaplaceno.
Za živého zajatce získají diverzanti vyšší honorář.

„Při nedávném střetu u Sokolniků skupiny našich bojovníků s diverzanty, vojáci VSU v přestřelce tyto diverzanty nekryli palbou a přestřelky se neúčastnili. Tyto diverzní skupiny byly tvořeny cizími žoldáky“, píše reportérka.

Připomeňme, že včera v podvečer několik diverzně- výzvědných skupin ukroparmy provedlo pokus o proražení pozic Ozbrojených sil DNR na jižní části fronty a pak vyletělo do luftu na svém vlastním minovém poli.
(Už zas, masochisti.)
zdroj:vk.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2017-08-05 01:11
Kdesi v našich sračkometoch sa tvrdilo že Ukrajinská armáda získala na nejakom úseku fronty celý kylometer územia. Predpokladám že je to propagandistick ý dríst.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jiri Novak 2017-08-05 02:55
Je to blbost. Kdyby to tak bylo, tak by musel ukrop nejdřív překonat v rekordním čase všechna minová pole při neznalosti, kde jsou miny rozmístěny. To by byl asi pěknej fukot. Navíc zde je článek, vlastně oficiální prohlášení LNR o tom, že pozice LNR se nezměnily od roku 2015 v té části, která má být údajně protržená, jak je to hlásáno na ukrajinském tisku. To už nepřekládám. Jsou to pozice opevněné, čili dlouhodobé a podle toho taky vypadají.
novorosinform.org/.../72980
Tady je video. www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Jiri Novak 2017-08-04 15:01
Alexand r Zacharčenko o návrhu zákona o reintegraci Donbasu.
Dnes, 3. srpna, v průběhu konference v Doněcku, okomentoval A. Zacharčenko návrh zákona o reintegraci Donbasu rozpracovaný Ukrajinou, který se připravuje k předložení Nejvyšší radě.

„Nazval bych ho ne jako návrh zákona o reintegraci Donbasu, ale jako zákon o genocidě obyvatelstva Donbasu. Bylo by to čestnější z ukrajinské strany, protože toto znění více odpovídá podstatě tohoto návrhu.

Ať si Ukrajina rozpracovává takových návrhů zákonů, kolik chce, Doněcké národní republice z toho není ani horko ani zima“, - řekl Zacharčenko.
zdroj:vk.com/.../
video:www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Jiri Novak 2017-08-04 15:47
03.08.1 7. Video od novinářů.
Jak se kyborgové umějí vypořádat s tanky.


Nejzajímavější věci o válce se dozvíme samozřejmě ne ze suchých čísel svodek a zpráv, ale z živých vzpomínek účastníků událostí.

V síti se objevil videozáznam vyprávění „kyborga“ o metodách boje s tanky Ozbrojených sil DNR.

„Zkrátka, co děláme? Pronikáme na území dočasně kontrolované separatisty, naskočíme na jejich tank, mlátíme do hlavně, srazíme zaměřovač – a to je všechno! Už nikdy nic nezasáhne, konec!“ – vítězoslavně se posadí na lavičku „hrdina“. „Tenhle tank tam u nich pořád jezdí, tahá brány po poli, už nikdy nezasáhne cíl, zlikvidoval jsem jim zaměřovač.“ – vypravěč demonstruje ohromující zasvěcenost.

A tak díky plně nabité baterii smartphonu byl nakonec příběh o mistrovství „osvoboditelů“ zaznamenán. Zbývá jen doufat, že někdy se nám podaří uvidět to, o čem vypráví „atoščik“.
(Kurňa, na čem jedou? To musí být teda žrádlo.)
zdroj: vk.com/.../
video: www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Dědouch11 2017-08-04 18:49
ADMINE, DÍKY ZA ZÁKROK!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Kotov Petko 2017-08-04 20:55
nemas zac, troubo .
Smutne ze mas dojem ze admin je bolsevicka spina jako ty jsi a mazal by lidi jen pro jejich odlisny nazor nez jaky maji prorusti kolaboranti a mistni antisemitsky odpad.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Kоtov Petko 2017-08-04 21:28
Dědouchu11, jsem blbec promin za urazku. nekdy mi harasi na cimburi, kdyz si zapomenu vzit pilulky. Moje mama byla stetka a nestarala se o nas deti a tak jsme vyrostli jako drivy v lese. Demet a tupec zustanu az do smrti, to se vylecit neda.
na Rusko nadavat musim, ted me plati Erika Shapiro uz v Praze neni.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Jiri Novak 2017-08-04 18:58
04.08.17. Videa od A. Zacharčenka.
Fragment tiskové konference ze dne 3. srpna s účastí hlavního představitele DNR Alexandra Zacharčenka.
Jakékoliv dodávky amerických zbraní na Ukrajinu budou považovány v DNR jako pokus zmařit minská jednání o mírovém řešení v minském i normanském formátech.
O tom se dnes vyjádřil před novináži A. Zacharčenko. „Pokusy o dodávky zbraní z USA na Ukrajinu už byly podniknuty. Ještě v roce 2015 jsme zabavili na letišti americké zabraně. Jakákoliv dodávka zbraní od USA Ukrajině bude považována jako pokus zmařit Minsk a jednání normanské čtyřky.““, - řekl lídr DNR.

„Zacharčenko o blokádě Donbasu:
DNR je samostatný stát a není nijak závislá na Ukrajině a její blokádě.
„Nikdo neutrpěl blokádou Ukrajiny. Od počátku roku 2014 se Ukrajina pokouší organizovat blokádu Donbasu. My už rok žijeme bez ukrajinské elektrické energie a plynu. Z důvodu potravinové blokády se pokoušeli omezit dodávky potravinových výrobků na území naší republiky. My žijeme a je možnost podívat se do našich obchodů, zda je zde blokáda.“, - zdůraznil Zacharčenko.
zdroj: vk.com/.../
video 1:„Zacharčenko: jakákoliv dodávka zbraní na Ukrajinu znamená konec Minska 2.“www.youtube.com/.../
video 2: Zacharčenko o blokádě Donbasu www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Věra Štimová 2017-08-04 19:26
Rusko přece nepotřebuje vozit zboží do USA, když petrodolar zkrachoval. Co vláda deep stejtu vymyslí příště ? Ten jejich dolar už přece nikdo nechce, proto obchoduje Rusko s Čínou přímo. Fed jim to zpunktoval, tak ať si to Amerika vypořádá s tou soukromou bankou na tisk ničím nepodložených papírků. Sankce proti němomu jsou od deep stejtu čím ? Máme si snad myslet, že banka deep stejtu chce uvalit na někoho sankce za to, že ty papírky nemají podložené ani ropou z jiné země ? Navíc jak to, že svět dovolil, aby deep stejt kryl dolar cizí naftou. Cožpak se to těžilo na jejich území ? Komu teď vyhrožují ? Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # okteP votoK 2017-08-04 20:41
Moc se neraduj Dědouchu, Petko příjde s novým silným nickem, jak vyhrožoval...:- )
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Dědouch11 2017-08-04 22:04
Ten retard, je mi naprosto lhostejný. Je to naprostý hlupák neschopný logické úvahy, který má jen na ty primitivní dehonestující štěky proti Rusku a nový nick (třeba ten, co nám z něj naskáčou pupínky :D) na tom nic nezmění.
Ovšem admin ten hnůj trochu vykydal a pročistil ovzduší a to mě potěšilo.
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Petko Kotov 2017-08-04 22:13
stejne te potesily cistky ve strane behem normalizace, smejde kolaborantskej.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # scipio 2017-08-04 22:15
A prý i spupínkama pro všechny ostatní :)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # diamond 2017-08-05 10:56
Potom se může stát, že mu někdo roztrhne kušnu hákem...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Petko Kotov 2017-08-04 21:04
je dobre ze se tesis, troubo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás