Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaNejhledanější terorista světa a vůdce Islámského státu zabit při rusko-syrském náletu?

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Nejhledanější terorista světa a vůdce Islámského státu zabit při rusko-syrském náletu?

Vůdce ISIS a nejhledanějších terorista světa Abú Bakr al-Baghdadiho zabil spojený rusko-syrský nálet, hlásí zprávy ze Sýrie.

Vůdce ISIS roztrhalo bombardování, když se zdržoval v baště ISIS v Raqqě v Sýrii, hlásí zprávy s tím, že prezident Asad to hodnotí jako významný krok směrem vymýcení ISIS z jeho země a z celého světa.

Ač se svět pokoušel na prezidenta Asada svádět chemické útoky proti svým vlastním lidem, které nespáchal, ten zatím postupoval s bedlivou opatrností a měl plné ruce práce s ničením ISIS i jiných džihádistických nájezdníků pokoušejících se svrhnout jeho demokraticky zvolenou vládu teď se mu daří zabíjet jejich vůdce.

Celá škála bitevníků, bombardérů i dálkově řízených letounů zahájila bombardovací nálety v Sýrii a Iráku a Putin s Asadem po posledních ukrutnostech vystupňovali proti Islámskému státu tlak ještě více.

Síly Daesh v Raqqě, které je teď ústředím této teroristické skupiny, se dostaly pod vlny těžkých útoků, při nichž rusko-syrské nálety ničily velkou spoustu taktických jednotek, bojových postavení a podzemních improvizovaně postavených továren na bomby a výbušniny. O posledním z těchto náletů panuje přesvědčení, že skoncoval s Bakr al-Baghdadim. 

Oficiální mediální křídlo ISIS, agentura Amaq, zprávy o smrti jejich vůdce nepotvrdila. Aktivisté syrské skupiny Raqqa24 ohlásili, že nálet v oblasti Raqqa zabil v sobotu nejméně sedm civilistů, ale o al-Baghdadim se nezmiňoval.

Zpravodajské služby si myslí, že vůdce této džihádistické skupiny se skrýval v poušti na okraji obleženého města Mosul, než před postupem Irácké armády uprchl do faktického hlavního města ISIS Raqqy.

Zástupce tohoto vůdce zabit v jiném náletu

Zprávy o jeho smrti se objevily v místních kanálech, v nichž irácké síly tvrdí, že jeho zástupce Ayad al-Jumaili byl zabit u irácké hranice se Sýrií.

Irácká televize Jumailiho – bývalého zpravodajského důstojníka Saddáma Husseina – označovala za „ministra války“ ISIS a „druhého ve velení.“

Ovšem už v lednu tvrdily zprávy, že al-Baghdadi byl „kriticky zraněn“ při náletu v severním Iráku.

Americký ministr zahraničí Rex Tillerson řekl, že „už je jen otázkou času,“ kdy bude tento vůdce zabit.

„Skoro všichni zástupci Abu Bakr al-Baghdadiho jsou teď mrtví včetně zosnovatele za útoky v Bruselu, Paříži i jinde. Je jen otázkou času, než i Baghdadiho samotného potká stejný osud,“ řekl.

Al-Baghdadi v minulosti strávil nějaký čas v americkém vojenském vězení, když se zapojil do povstání, k němuž došlo po americké invazi do Iráku v roce 2003, avšak Obamova administrativa ho propustila.

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+13 # jan lavicka 2017-06-13 10:38
Jak přispět Syrské vládě proti teroristům, víte někdo? Chrání nás proti uSSa terorismu naprosto skvěle, DĚKUJEME!

Samozřejmě podřadní zbabělci typu multi-účet Maxwell ať se neozvývají, tito agenti Sobotky/Kalousk a rádi odrazují lidi od aktivit a nabádají ke zbabělosti, podřadní a nemocní lidé :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-06-14 13:56
Tak USA prepustili chlapa ktorý sa potom stal Al Bagdádim šéfom zástupnej armády USA. A zabili im ho Rusáci ach jáj to je smola
Pekne sa to pohlo v Sýrii je obava že USA vystrčia rožky práve tam:

Tigerské sily Sýrskej arabskej armády dosiahli veľké zisky proti teroristom ISIS v provincii Raqqah, podľa mediálneho krídla Hizballáh v Sýrii.

Tigerské sily oslobodili dediny Bir Anbaj, Abu Thawra, Rajm Askar, Jub Aziz, Jib Abud, Abu Susat, Jub al-Ghanam a dostali sa na cestu Ithriyah-Tabqah juhovýchodne od oblasti ovládanej americkým syrským demokratickým síl.
Tieto veľké zisky boli dosiahnuté uprostred malých bojov s ISIS teroristami. Jadro jednotiek ISIS väčšinou odtiahlo z oblasti začiatkom tohto mesiaca

Ten postup je naozaj impozantný....

Sýrska arabská armáda (SAA), Národné obranné sily (NDF), Liwa al-Quds a ďalšie pro-vládne jednotky postupujú v oblastiach Arak a T3 v krajine Palmyra
translate.google.sk/.../...
Inak geniálny ťah armády s postupom na Iracke hranice.

Významný iránsky veliteľ, generálmajor Qasem Soleimani, bol spozorovaný vedľa bojovníkov Hizballáhu a Liwy Fatemiyúna v oblasti severovýchodne od USA na posádke Tanf na sýrsko-irackej hranici
translate.google.sk/.../...
aragonit9.blogspot.sk/.../...

Sýrske vládne sily prevzali kontrolu nad trojuholníkom Azaz a čerpacou stanicou T3 a letiskom po sérii intenzívnych střetnutí s ISIS teroristami.
Sýrska armáda má dobre našliapnuté celkom zlomiť odpor ISIL
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+53 # Jarin G. 2017-06-13 10:39
Aby to s ním nebylo jako se Sérešem! Ten už byl taky pohřben několikrát a vždy se zase odněkud vynořil! Teda, pokud ten Soros, už není dávno zombie.
Jinak si myslím, že až ho v uSSa nebudou potřebovat, jako velitele své zástupné armády, tak ho stejně zlikvidují sami.

Důležité:
Mimořádný zájem o Vladimíra Putina v pořadu Olivera Stonea na Prima ZOOM
program vysílání na:
czechfreepress.cz/.../...
to jsem zvědavý, zda jim to chovancův útvar včas nezatrhne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # vlk samotář 2017-06-13 13:13
A ti mrtví civilisti asi byli zahraniční vojenští poradci ze západu...:-))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Pеtkо Коtоv 2017-06-13 17:47
Jarine G. Redakce nejspise 5-ti [...]ovi smazala nick, jednou jsem chtel neco napsat na jeho vyblitek a nez jsem to zaktivoval, byl jeho prispevek fuc. Ale ten blb uz nebyl k vydrzeni. taky mu to bylo vse uplne jedno, delalo mu radost provokovat. On se objevi znova. Ale byl jeste jeden nepravy [...] ze Slovenska.
Kdyby bylo zname jak se da nik imitovat, zavladnul by zde chaos a vse by se jen zkazilo, ja bych to sice programem umel eliminovat, ale oni nejspise ne, uz o tom radeji nic nepis.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-06-13 20:28
OK, rozumím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # r.m. 2017-06-13 19:24
Úžernický podniky rodiny Serešů řídí Ďorďův syn Jonathan. Starej obstará neziskovky jako finanční přepážky se zdroji ke změně zákonů a mladej ten stát potom oholí na hladko.
Naše školství zničil přes jím financované židovské SCIO a jeho testy pro žáky. Ministr školství za Zelený (jak se ten klučina jmenoval...) má taky o práci postaráno. Zakotvil v neziskovce Ashóka, taky placený posraným Ďorďo Schwarzem vulgo Söröschem.
Makají na naší degeneraci minimálně 15 let a teprve teď se to provalilo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+57 # Pokémon 2017-06-13 10:43
To nic neřeší. Dosadí se jiný, možná ještě horší. Musí se [...] do jednoho a zbytek, kteří by se eventuelně radikalizovali musí být jinde, než v Evropě.
Čili všechny muslimy z preventivních důvodů odstěhovat tam, odkud pochází, tedy přesně opačně, než to provádí ta kráva Merkelová a její příznivci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Ignác 2017-06-13 11:56
S dovolením přidám ještě důsledné hlídání hranic národních, nebo Schengenských, dlouhodobé žaláře pašerákům a konfiskace jakéhokoli majetku a hlavně, trest smrti zosnovatelům za plánovanou genocidu. Nic jiného to totiž není!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # diamond 2017-06-13 17:53
A bohužel ani nebude. Stále více důkazů se nachází, které potvrzují angažovanost v lovení mloků a jejich přesun do Evropy ze strany podivných nadací a mocenských struktur. Třeba i k Seréšovi a jeho šéfíkům..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Pavel Blaheta 2017-06-13 12:18
Příteli to nestačí, museli bychom rovněž docílit, aby se obměnila Poslanecká sněmovna a přišli tam noví, minulostí nezatížení lidé. Velká většina co jich dnes sedí v poslaneckých lavicích má nějaký škraloup, kvůli kterému jsou tam jen jako kašpárci na niti. Bojí se, že když vystoupí z řady, že je náš "stát ve státě" (Šlachta, Ištván, Bradáčová a Zeman - ne náš prezident, ten druhý) zlikvidují fyzicky nebo morálně nebo je nechají zavřít na dlouho. Takže jen noví poslanci mohou přinést naději na změnu poměrů u nás.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # vlk samotář 2017-06-13 13:15
Na podzim je naše poslední šance! Jak nevyhraje SPD, Česká republika jako stát končí!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # olinka215 2017-06-13 16:19
Opět jeden z "cinknutých" průzkumů =))
Nechce se mi věřit, že by se našlo tolik duševních mrzáků, kteří by volili ,tak,jak průzkum uvádí.
Např. Starostové s 11%
ANO necelých 36%..
Doufám,že je to jen zbožné přání a návod pro ovečky, koho se vyplatí volit...
parlamentnilisty.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # vlk samotář 2017-06-13 18:13
Proto by se mělo uzákonit, že každá taková "nezisková agentura", která by chtěla provádět průzkumy a zveřejňovat je, by měla být ze zákona pojištěná na mnohamilionové částky stejně, jako například cestovní kanceláře,..... a z té částky by musela povinně zaplatit po každých volbách pokutu, když se zmýlí v odhadech o víc jak 2% u každé politické strany!

A to tak, že za každé procento navíc, co se zmýlila, zaplatí státu milion pokutu!

Oni by si potom hned všichni rozmysleli, jestli budou uvádět záměrně lži do médií, aby tak nepřímo směřovali voliče do náruče profláklých politických stran, kterým honí body, i když by je už nikdo nevolil...!!!

A pokud by se spletla o víc jak 10%, tak by jednatel agentury dostal basu na pět let, za ohrožení zájmů státu ve prospěch cizích!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # r.m. 2017-06-13 19:35
Starostové maj zvláštní úkol. Zničit už parlamentem odsouhlasenej zákon o tom, že NKÚ může začít kontrolovat rozpočy obcí a měst.
Krást se musí!! )))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # olinka215 2017-06-13 20:02
Ty jo! Vlku, to je super nápad=))
To by byl rozpočet plný, raz dva a zase by bylo, co rozkrádat=)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # diamond 2017-06-13 17:58
Poslanci jsou dávno vybráni, v širší nominaci. Každý má škraloupek, každý má nějakou ctižádost vyniknout nebo si pomoci nahoru, o každém se něco nepříjemného ví. Další budou vyvázáni na "výhodné" úvěry, které bude lze při dodržování regulí vhodně krátit. No neber to, když ti cpou prachy a funkce a nic moc za to nechtějí - jen správně zvednout ručičku, občas vystoupit s nějakou lišáckou iniciativou, případně podpořit nějakou skrytou špinavost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Monika lkemae 2017-06-13 13:46
Objevují se dost špatné zprávy o Sýrii : Eufrat a ostatni zůstává pod USA a koalici na vznik velkého Kurdistánu odřezáni Íránu od Sýrie ! Teroristi kteři útočili v Íránu byli Kurdové ! A to hlavní Gazprom může vstoupit na Izraelský trh ! Izrael jsi ponechá Golány ! Jsou to vesměs Švýcarský Weby a nevím jak jsi to přebrat !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Сирия 2017-06-13 18:42
www.youtube.com/.../
12 июня 2017. Военная обстановка в Сирии. ИГИЛ готовят крупный штурм Дейр-эз-Зора. Русский перевод.

www.youtube.com/.../
Вопрос-Ответ Пякин В. В. от 12 июня 2017 г.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # 2 tyqe 2017-06-13 18:58
Klasická fízlovská vějička, tuten článek... Napsáno dle standardních osnov se dvěmi možnými scénáři: 1) na základě 'pomsty' můžeme očekávat terroristické peklo pod falešnou vlajkou, 2) což je pro nás přijatelnější a pro ně je to ozkoušená metoda, jak naředit pozornost 'nepřítele' potažmo jeho přisluhovačů.
Apropo, kolikrát už byl za posledních pět let tuten kozomrd zabit? A vždy u toho byl nějaký nálet (dnes poprvé je to spojeno se stranou obránců), při kterém zařvalo mnoho civilistů, že jó.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # r.m. 2017-06-13 19:58
o jednoho *idovského [...]a míň, pokud je to ovšem pravda
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # r.m. 2017-06-13 19:32
Izrael stáhnul svýho nejvýkonnějšího operativce Baghdádího? Tak to fraška pomalu končí. Izraelec sundá hadry, oholí se a půjde domů do nějaký rezidentský čtvrti Tel Avivu bez čmoudů.
-
Was ISIS created by Mossad and John McCain?
www.quora.com/.../

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # vlk samotář 2017-06-13 23:31
-"Když sedíš s někým u jednoho stolu,
jsi stejný jako on, když vídají vás spolu..!.."


..říká staré Perské přísloví..

Ten "vzteklý pes" je vlastně taky terorista!
Jak to, že už není taky na Guantánamu, když se bratříčkuje s teroristy?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-06-14 14:07
r.m.
dobrý postreh kľudne by to tak mohlo byť.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Lucif 2017-06-13 20:44
Dalšia neexistujúca rozprávková postavička :). To už je asi tretí Bagdádí a každého z nich predtým dvakrát zabili a trikrát uväznili, ale vždy sa vo vhodnú chvíľu zase niekde objavil. Na nete je jedno video, kde týchto kadejakých "teroristických vodcov" chlapík vystopoval za posledných 15-20 rokov - záver, všetci vždy vedia byť na viacerých miestach súčastne, vstať z mŕtvych, zmiznúť na x rokov a potom sa znova objaviť a pod. Keď ho nájdem, dám ho sem :)..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # r.m. 2017-06-13 23:17
Evropská komise spouští proti Česku řízení za to, že odmítá uprchlické kvóty

Vypasená tlama židovského funkcionáře
Eurokomisař pro vnitřní záležitosti a přistěhovalectv í Dimitris Avramopulos. Abrahámo polus = Abrahámův syn (produkt mimovolného výstřiku semene čili poluce).
Když se v jEwropě prokázalo, že v multikulturní společnosti židi prosperují nejlépe, bude celý kontinent multikulturní a basta fidli. Obřezánek je nadčlověk, národy jsou fuj.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # vlk samotář 2017-06-13 23:24
NÁS NENASEROU!
A VYHROŽOVÁNÍM UŽ VŮBEC NE!

Nastal čas připravovat odchod z Evropské unie, říká exprezident Klaus....

zpravy.idnes.cz/.../...

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # r.m. 2017-06-13 23:36
tímhle si to moc nevylepšil - tvůrce chronické české bídy )))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # vlk samotář 2017-06-13 23:39
Vím, .... ale - "účel světí prostředky"..:- )
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Pokémon 2017-06-14 11:54
zahranicni.eurozpravy.cz/eu/192601-schulz-hrozi-madarsku-i-cesku-uprchlici-nejsou-nemecky-problem-nechcete-je-tak-nedostanete-dotace/

Očekával bych od našich představitelů jasnou odpověď tomu praseti Schultzovi, že uprchlíci jsou naopak vyloženě německým problémem, jelikož Merkelová "uprchlickou krizi" samozvaně spustila, aniž by se kohokoliv z členských států ptala na souhlas. K druhé části zcela jasná odpověď, ano, nechceme je. Jenomže to bychom nesměli mít ve vládě takové zrádné krysy a sraby, kteří se nedokáží vzepřít Bruselu a jeho diktátorské šikaně a postavit se jednohlasně na stranu drtivé většiny obyvatel této, stále ještě muslimy neokupované země. My nechceme ve své zemi, aby nám tu řádili teroristé, pedofilové, vrazi, násilníci, fanatici a kdo ví, co ještě, jelikož o nemalý vzorek "podobných individuí" se pečlivě staráme za naše daně již delší čas a rovněž se velmi těžko integrují. Tolik k Schultzovi a ostatním, podobným "humanistům". Nebát se, jedině tak ukážeme světu svoji pravdu a přesvědčení. Poslouchali jsme různé cizáky už velmi dlouho a je nejvyšší čas s tím konečně přestat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás