Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaTřetí světová válka už začala. Světová diktatura globalizovaného finančního kapitálu, říká Jean Ziegler

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Třetí světová válka už začala. Světová diktatura globalizovaného finančního kapitálu, říká Jean Ziegler

Jak píše ve své nové knize švýcarský sociolog Jean Ziegler „Třetí světová válka proti třetímu světu už dávno začala“. Jen v minulém roce si podle něj vyžádala 54 milionů lidských životů.

Fakta podle Zieglera hovoří jasně. Lidé v rozvojových zemích umírají v důsledku válek, hladu, dětské úmrtnosti, znečištění vody nebo epidemií chorob, proti kterým už dnes máme prostředky, uvedl známý kritik globalizace v rozhovoru pro rakouský deník Kurier.

Vinu na tom podle něj nese „světová diktatura globalizovaného finančního kapitálu.“ Ziegler upozorňuje, že 500 největších mezinárodních firem ovládá 52,8% světového HDP. A tyto korporace přitom unikají státní kontrole a sledují pouze jediný cíl: maximalizaci zisku. „Vždyť dnes jsou v USA miliardáři přímo u moci,“ dodává.

Po „200 letech konkurence, tržní svévole a monopolizace moci“ nevidí Ziegler možnost, jak kapitalismus reformovat. „Osm miliardářů má dnes větší majetek než 3,6 miliardy nejchudších lidí,“ podotýká s tím, že z tohoto faktu neplynou žádné důsledky. Již dříve v rozhovoru pro německou rozhlasovou stanici Deutschlandfunk uvedl, že existují opatření, které můžeme prosadit, a které by v krátkém časovém horizontu dokázali zachránit miliony lidí.

Navrhuje například, aby parlamenty zakázaly burzovní spekulace na základní potravinové komodity. Zajišťovací fondy a velké banky podle něj vydělávají astronomické částky na spekulacích na rýži, kukuřici, obilí a jiné potraviny a ženou světové tržní ceny směrem nahoru, což vede k tomu, že Světový potravinový program OSN nemůže nakoupit dostatek potravin pro pomoc lidem v nejchudších oblastech.

Za nebezpečné považuje Ziegler plány nového amerického prezidenta na snížení příspěvků, které USA odvádí do OSN. Spojené státy jsou s 26% největším přispěvatelem do rozpočtu OSN, u mírových misí modrých přileb je jejich podíl dokonce 60 procent. „Pokud Trump platby masivní omezí, bude OSN ochromena,“ říká Ziegler.

Vše ale podle něj není ztraceno. „Proti této xenofobní, vulgární, antifeministické, antisociální trumpovské rétorice se formuje neuvěřitelný odpor.“ Poukázal přitom i na to, že proti Trumpovi demonstrovalo dvakrát tolik Američanů, než kolik je před Kapitolem jeho vítězství oslavovalo. „Nevěřím, že Trump zůstane v úřadě čtyři roky,“ předpovídá Ziegler. „Buď dojde k nějakému psychiatrickému problému, nebo bude tlak tak velký, že už nebude moci vládnout.“ Představit si přitom dokáže i to, že Trump předčasně odstoupí, tak to, že bude sesazen. „V USA se spontánně vynoří morální vzpoura. To není náš prezident, to není americký duch tolerance. V Bílém domě jsou miliardáři, kteří sledují jen svou vlastní maximalizaci zisku. To sjednotí lidi ze všech táborů, vrstev a regionů.“

Zdroj: b92.net

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+59 # Lubinen 2017-05-14 11:43
Jen pro zrůdy je vïc zlatý noget než lidský život atito zmetci nám všem dnes vládnou , ptoto volby jsou jen poslední důkaz , že tomu tak je.
0 # Petko Kotov 2017-05-14 13:04
ano. Zrudy odmitaji pomoc potrebnym uprchlikum ( ktere z jejich domovy vyhani bezohledne ruske bombardovani a obavy z dalsich chemickych utoku Asadovych vrahu ) )protoze jejich zivot pro zrudy nema zadnou cenu.
+15 # Jayko 2017-05-15 01:44
Souhlas, proto by jsi si mel vzit domu 10clenou uprchlickou rodinu. Nejenom ze by te moc milovali, ale ihned by se ti zvysil mesicni prijem 10nasobne.
+21 # Piovarči 2017-05-15 03:46
Peťko v všetko začali USA [...]i napadnutím Iraku a rozpútaním arabskej jari a vybombardovaním Líbye. Odtiaľ prichádza z Afriky najviac utečencov.
Rus už len v Sýrii hasí to čo tam USA tajné služby rozpútali. A ide mu to dobre preto tu tak peníš....
+78 # vlk samotář 2017-05-14 13:23
A přitom stačí je jen NEPODPOROVAT!

Kdo z vás je podporuje tím, že používá jejich platební karty místo hotovosti, kde z každé transakce odchází několik procent na konta R+R a dalších, ABY BOHATLI JEŠTĚ VÍC?!!

Kdo z vás je podporuje tím, že má v jejich bankách uložené peníze, místo toho, aby je měl uložené v bankách, které nevlastní na špici přes akcie R+R, ale například má uložené peníze v Ruské Sberbank, nebo přejde do Čínské ICBC, která právě dostala licenci u nás?

Proč nemáte peníze v bankách, které vlastní Slováci, nebo naši majitelé, ... a dáváte vydělat zlodějům z Rakouska v naší bývalé Spořitelně, kteří nás okradli o miliardy z knížek na doručení, které měl dostat stát, protože za tyto účty nezaplatili ani korunu?!

Kdo z vás je podporuje tím, že si bere zbytečně půjčky na jejich výrobky, které nikdo ve skutečnosti k životu nepotřebuje, protože ty půjčené peníze jsou stejně jen vaše peníze, ale o hodně dražší?!
+52 # .lak 2017-05-14 13:26
Je čas na změny z gruntu.
Volit na podzim sebranku která za 3.dekády budování kapitalismu postavila národ na piedestal rozvojových zemí za mrzké mzdy NELZE !!! V nepatrných obměnách jsou tam stejní kejklíři a šejdíři které strany používají jako firmy na vlastní zisky a podnikatelé v politice občanům je i výsměch intelektu. Takže ten augiášův chlév tam je potřeba rázně vyčistit. Žádnou ze stávajících parlamentních stran na podzim do sněmovny nepustit. K volbám pokud chcete změnu musíte jít protože rozvětvené rodinky přisáté na státní cecíky si tam své dárečky tlačit budou, to si pište! Napáchali toho že zpronevěřili vytvořenou industrializaci takřka soběstačného nezadluženého státu v ždímanou kolonii lidských zdrojů kdy půl století generací by na jejich mrhání za společného nevydělalo a ještě s jakým výsledkem outsorsované kolonie systému dluhu, teď 2. bilióny dluhového otroctví potomkům. Nýmandů bylo opravdu dost. Je takřka nulová šance aby se tam dostali takoví šmelináři kteří neváhají za vlastní profity zaprodat cokoli jak nás mnohokrát přesvědčili. Nezapoměňte a ve svém zájmu a hlavně dětí pokud je máte "zanedlouho" - ŽEŇTE JE OD KORYT. . www.google.com/.../
________________________________
Redirecting you to svobodny-vysilac.cz/.../...
0 # Petko Kotov 2017-05-14 13:41
navic Rus ma obrovske zasoby nerostnych surovin a nedokazal je pri tom budovani kapitalismu vyuzit aby z toho mela zeme prospech. I hloupi Arabove dokazali penize z ropy vyuzit ke zlepseni zivota svych lidi.
Rus vsechny takto snadno ziskane penize pouzil na zbrane a okupace sousedu.Prisel diky tomu o pratelske vztahy s celym svetem. Dnes ma Rus jedineho pritele - konciciho reznika z Damasku. Nikdo jiny s Rusem uz pratelit nechce a nebude dokud Rusove nepozenou od koryt Putina a jeho bandu oligarchu.
+40 # .lak 2017-05-14 13:51
I ty živíš araby prostřednictvím podneziskovky bruselon korporátu komisky a jejího zadarmo drahého křoví ziskovek islamistů na blízkém východě a africe.
0 # Petko Kotov 2017-05-14 14:01
pomoci tem ktere Rus svou agresi v Syrii vyhnal z domovu se nejak musi. Je dobre ze alespon zapadni Evropa je v tomto jednotna. Navic si Zapad uvedomuje ze vychodni Evropa si tolik pomoci a dotaci nezaslouzi, stejne dotace rozkradou a utraci za nesmysly. Proto je dobre ze se Zapad zameruje od vychodni Evropy na Afriku a arabske zeme ktere maji potencial a nejsou na rozdil od proruskeho ksindlu takovi smejdi.
+47 # vlk samotář 2017-05-14 14:10
Nejen muslimy!
Ta kurva z peněz neziskovek, tedy z našich dani, živí i sebe a svou rodinu, jestli nějakou má, protože ten parazit by se ani jinak uživit neuměl, než že podal ruku Satanovi,.... a rozesírá diskuze kde může!
+9 # Vladan74 2017-05-15 00:00
zoufalec ma "pravacku" ve slipech, to je jeho rodina :)
+22 # r.m. 2017-05-14 15:00
které vlastní Slováci? z Penty nebo džej end tý slovenských estébáckých tunelářů? na to zabudni
+21 # Lubinen 2017-05-14 17:37
Ano stačí silní jednotlivci to dokáží ale zbytek tu sílu mít nebude aby přestali umýrat miliony stačilo by odrovnat 100 zrůdných [...]ů iluminatis z nejvyších pater .
+53 # vlk samotář 2017-05-14 13:33
A ještě tyto zrůdy rozpoutají válku v Sýrii a Libyi, protože to byly poslední země, kde neovládaly centrální banky,..... způsobí tím masivní uprchlickou krizi, kde v Africe bezvládí využijí převážně kriminálníci ze všech států,.... a Sýrii ti, kdo zradili vlastního prezidenta, protože se nechali koupit západem,...... a když zjistili, že jim zrada nevyšla, tak si je nastěhuje Makrela do Německa, a když to nezvládá, tak je chce přesunout k nám, abysme se o ně starali!

Kdyby šlo o běžence, proč nezůstali v první bezpečné zemi?
Protože jsou to samí mladí bojovníci IS, vybavení "I-founy", přes které získávají své rozkazy a operátoři jim to tolerují, protože dostali příkazy mlčet,

..kde ti mladí hoši nejsou ničím jiným, než předvojem muslimských invazistů!!!


lajkit.cz/.../...

-1 # Petko Kotov 2017-05-14 13:38
mily troubo, Rus jen ze Syrie vyhnal tolik lidi ze by se do prvnich bezpecnych zemi uz davno nevesli. Proto se musi zapojit i Evropa a zmirnit nasledky ruske agrese behem pomoci krvavemu diktatorovi.
V sousedstvi Syrie je mnohem vic syrskych uprchliku nez kolik jich prislo do EU. Jsou to zeme chudsi, se svyma problemama - a presto nejsou takovy lakomy ksindl jako ty jsi. Oni se s temi koho Rus vyhnal z domovu rozdeli. Ty bys jen bral penize od EU ktere bys sam prozral ale kdyz mas necim malym prispet na dobrou vec tak rves jako pichnute prase.
+3 # Piovarči 2017-05-15 13:26
To pichnuté prasa si tu ty Peťko. Keby Rusko nestabilizovalo situáciu v Sýrii začali by pred teroristami z ISILu utekať do EU aj milióny Alavitov. V Idlíbe je prímerie nikto odtiaľ utekať nemusí. Bojuje sa len s Islamistami ISILu, ktorý bol intenzívne podporovaný práve USA.
+64 # vlk samotář 2017-05-14 14:03
Prosím vás, vyřiďte někdo tomu [...]ovi, protože na něj nechci reagovat, že ..:

- "JEN HLOUPÉ NAIVNÍ DÍTĚ SI MYSLÍ, ŽE DÁRKY PŘINÁŠÍ JEŽIŠEK,... A DOSPĚLÝ HLUPÁK, ŽE DOTACE ZDARMA ROZDÁVÁ UNIE!!!....! ..:-)))))))

Ten hlupák si totiž myslí, že nás to nic nestojí, když tam sice nyní odvádíme méné z rozpočtu, než dostáváme,... ale mimo toho od nás západ za každé tři roky vytáhne na dividendách
TÉMĚŘ BILION KORUN z fabrik, které dřív byly naše a dnes jsme se stali okupační zónou západu, protože si z nás udělal levnou kolonii s levnou, ale vysoce kvalifikovanou pracovní silou..!
A to ani nezmiňuji, že nám západ prodává DRAZE naši vodu, která nám zdarma prší z nebe!

Já už na toho nechápajícího [...]a nemám chuť reagovat...:-)
+40 # Lubinen 2017-05-14 14:15
Mele stále stejnou písničku jako mantru implantovanou do mozku , žádná vlastní myšlenka jen to co mu naordinoval Džanda a ssa ambasy.
+51 # vlk samotář 2017-05-14 14:25
Někdo mu do palice NASRAT MUSEL, když má takové zvrácení myšlení..!

Jen nevím, jestli v tom vyrůstal doma, nebo je to sirotek a zmastili ho tak globalisti, když mu poskytli ZDARMA studia na SOROSOVĚ "blb-school-ce" - Open Society Fund Praha, protože ta takové IDIOTY produkuje jak na běžícím pásu ... :-))

Nejsmutnější ale na tom je, že dnešní doba je tvrdá, a každý se nějak musí živit,... a on si vybral právě tuhle - záškodničinu a velezradu vlastního národa!

Je to odporný člověk, před kterým je ponížením si i odplivnout!
0 # Petko Kotov 2017-05-14 14:37
alespon ze vyzvracet se umis, delniku.
Doba neni tvrda, jen je tezsi pro natvrdle kterym pred rokem 1989 stacilo jako tobe stat se komunistou a sikanovat ty schopnejsi kteri by se nebyt tve zavisti a udavani mohli mit lepe. Troubo
+45 # vlk samotář 2017-05-14 14:54
.
+8 # Astronut 2017-05-14 20:15
+10 # Vladan74 2017-05-15 00:40
buziku, "nenadavaj" tu nikomu do "delniku"... za poctivu pracu sa clovek nema co hanbit, pretoze nasi pradedovia (aj tvoj a keby bol zil, tak by ta vlastnymi rukami zadusil) vybudovali tuto republiku od WW2 az do roku 1989, kym ju "zidovski [...]i" ako ty nerozkradli, "takze si klidne nechavej opichat Macronem tu svoji bilou oplacenou prdel a bud v klidu" :)
+36 # Lubinen 2017-05-14 14:54
Nejhorší , že dneska si je chtěj vychovávat od mateřské školky , kdyby to dopadlo podle NWO tak z nich budou
všechno takový to [...]i a pizdy jako je [...]ov a Hedva , strašná představa a následek chazarsko-sions kýho fašismu.
+33 # vlk samotář 2017-05-14 14:58
Ani SOROS neni nesmrtelný!
0 # Petko Kotov 2017-05-14 15:06
pan Soros si diky sve stedrosti a filantropii vychoval desitky tisic svych pokracovatelu. Z jeho myslenek se stava globalni hnuti a to se nezastavi. Naopak pres nevoli ruznych nacku a xenofobu se stale vice prosazuje a je prijimano jako soucast budoucnosti Zeme.
Pan Soros navic svetu ukazuje ze i puvodem Madar muze byt slusny clovek a ze nejsou vsichni Madari takovi zoufalci jako Orban. Jen diky Sorosovi se lide ze Zapadu nekoukaji na Madary jako na nacisty a nehazeji je vsechny do jednoho pytle.
+9 # Lubinen 2017-05-14 21:56
Vylízancuw bezmozkowich pobluzněnych
+15 # EvaK 2017-05-14 19:53
Cituji vlk samotář:
Někdo mu do palice NASRAT MUSEL, když má takové zvrácení myšlení..!

Mě by spíše zajímalo jak ho smazat, blokovat, ty jeho pindy nečtu, ale i tak mi vadí.
+25 # John Maxwell 2017-05-14 15:47
Co chtít od někoho, co má jednu buňku s funkcí udržení moči a stolice a i o tom se dá pochybovat.
0 # Petko Kotov 2017-05-14 15:54
take se sam sebe na to nekdy ptam a vzdy si reknu ze to i s tvoji bunkou jeste zkusim, troubo
+1 # Piovarči 2017-05-15 13:37
Tu to máš definitívne márne:-DDDD Tu ťa majú všetci na háku. To je ti zbytočné evanjelizovať ľudí tými prozápadnými kydmi. Všetci už vieme aké je na západe pokrytectvo.

Napredujúce Rusko. Najväčší mrakodrap v Európe je tam uprostred tých mrakodrapov tesne pred dokončením....
0 # Petko Kotov 2017-05-14 14:33
nemas pravdu - do Unie neodvadim nic a dost z ni dostavam.
Vidim tve sdeleni, neni potreba aby mi nikdo vyrizoval tve bludy. Skoda ze sam nemas koule k pratelske argumentaci.
+29 # vlk samotář 2017-05-14 14:56
To se kolaborantům stává, že nic neodvádí a hodně z EU dostávají!

Nejsi náhodou Telička??
0 # Petko Kotov 2017-05-14 15:03
Ne. Jsem Kotov.
Pan Telicka je moderni politik s velkou budoucnosti. Jeho nazory jsou konzistentni, ma charisma a v kazde strane do ktere vstoupil si ho vazili. Vazi si ho i po odchodu do jine strany. Protoze vedi ze i tu dalsi stranu zreformuje svym modernim proevropskym myslenim.
+33 # vlk samotář 2017-05-14 15:11
.
0 # Petko Kotov 2017-05-14 15:13
lzes tak moc az tomu sam veris, troubo
+30 # vlk samotář 2017-05-14 15:26
-
0 # Petko Kotov 2017-05-14 15:29
lol. Ty ses obetoval pro narod ...tve lhani nabira na intenzite, troubo. Tim muzes oblbovat zdejsi pomatence kteri veri kecum Sputniku.
+25 # vlk samotář 2017-05-14 15:33
Log off..
0 # Petko Kotov 2017-05-14 15:42
mily troubo.
kazda mala obec zazila noveho starostu ktery hned po svem zvoleni ukradl kus obecnich pozemku a cast lesa prodal svagrovi.
Politici vsech stran rozkradli behem privatizace alespon neco z prodavaneho majetku.
Dotace ve vsech regionech jsou rozkradany dodnes a nevypada ze by byl zajem toto ukoncit - s vyjimkou nekolika ojedinelych akci policie ktere se ale nedeji pro spravedlnost, deji se protoze dotace chce rozkradat jina skupina a ta musi stavajici odstranit.
Z toho vy troubove ale obvinujete Zapad a EU.
+28 # Dědouch11 2017-05-14 18:50
+10 # vlk samotář 2017-05-14 21:23
Dnes tady pršelo, tak jsem se nudil..:-)
0 # Jayko 2017-05-15 01:49
Vlku. Vzdyt ten kluk si dela akorat prdel z diskuze, pise hovadiny, nejspis proto, ze se nudi.
+22 # r.m. 2017-05-14 14:25
Ano, syrská admiralita nadprůměrně spolupracovala s Izraelem. Až do čistky a potopení izraelské ponorky nafasované z Německa.
Odvážela komando, které zařizovalo chemický "utok" v Ghútě.
+48 # Patriarcha_6 2017-05-14 14:29
Souběžně se státní mašinerií existující po mnoho staletí, mašinerií, která je nositelem národní suverenity, existuje na světě nová konstrukce, která je určena k postupnému nahrazení národních států. Tato struktura je nazývána světovou vládou a pilíři této struktury jsou centrální banky. Konstrukce vypadá jako pyramida. V horní části je americký Federální rezervní systém (FED), který produkuje dolar, který si získal status globální měny před 73 roky na mezinárodní konferenci v Bretton Woods.
Další úroveň pyramidy tvoří centrální banky vydávající rezervní měnu. To je především Evropská centrální banka (ECB), Bank of England, Bank of Japan. O jedno patro níže jsou centrální banky, které patří do eurozóny a působí jako jacísi akcionáři ECB (mezi nimi hlavní - Bundesbanka a Bank of France). Zde se nacházejí rovněž centrální banky Kanady, Austrálie, Nového Zélandu a některých skandinávských zemí. Na základně této pyramidy se nachází naprostá většina ostatních centrálních bank světa, které se takovými jeví pouze podle názvu. Ve skutečnosti jsou to “valutové administrativy” , emitující národní peníze tím, že nakoupí americké dolary anebo jinou rezervní měnu.
Ve skutečnosti jsou "národní" peníze jen překreslené dolary FEDu. Celé toto společenství centrálních bank je FEDem, společně s Bankou pro mezinárodní platby (BIS) v Basileji. BIS je jakýsi uzavřený klub centrálních bank, vytvořený ještě v roce 1930 a tento sehrál významnou roli při přípravě a rozpoutání druhé světové války.
Centrální banky mohou mít status organizace veřejné, soukromé nebo smíšené. Forma vlastnictví nemá vliv na jejich "nezávislost". Například FED je soukromá korporace uzavřeného typu. Bank of England a Bank of France byly soukromé, ale později byly znárodněny. Centrální banky Japonska a Itálie jsou organizace se smíšeným vlastnictvím. Centrální banky každoročně rozšiřují škálu svých funkcí a pravomocí. Mnohé z nich se stávají "finančními mega-regulátory ", uzurpujícími si kontrolu nad ekonomikou a přetvářejícími rezorty ekonomického bloku výkonné moci v čistě dekorativní instituce.
Některé akce, které se konají ve světě, lze chápat pouze s ohledem na to, že centrální banky mají imunitu, která je chrání proti všem pokusům státu zasahovat do jejich "zvláštního" postavení.
V celém západním světě se finanční systém stal vykořisťovatele m lidí a přítěží a ztrátou pro ekonomiky. Existují pouze dvě možná řešení. Jedním je rozbít velké banky do menších a do lokálních subjektů, jaké existovaly před koncentrací, kterou deregulace podpořila. Druhým je jejich znárodnění a jejich provozování výlučně v zájmu obecného blaha obyvatel.
Banky jsou v současnosti příliš mocné, aby mohlo být provedeno jedno z těchto řešení. Ale hrabivost, podvádění a sobecké chování finančního systému Západu, podporované a podněcované vládami, by mohlo vést k takovému rozpadu ekonomického života, že myšlenka soukromého finančního systému by se stala v budoucnu tak odpornou a opovrženíhodnou , jako je nacismus dnes.
Celá záležitost se, bohužel, týká i České republiky, jak se lze kulantně dozvědět ze zákona o České národní bance (ČNB je však „na úplném dně“ výše popsané pyramidy): „ČNB je součástí Evropského systému centrálních bank a podílí se na plnění jeho cílů a úkolů. Dále je součástí Evropského systému dohledu nad finančními trhy a spolupracuje s Evropskou radou pro systémová rizika a evropskými orgány dohledu nad finančními trhy.“ A navíc, znáte nějakého guvernéra ČNB, který by byl národností Čech, Moravan nebo Slezan? Neznáte? A divíte se?
+43 # Pеtkо Коtоv 2017-05-14 11:43
Jsem totalni [...]vi blb bez vzdelani, ignorujte moje nesmyslne vyblitky
+15 # .lak 2017-05-14 12:09
Hrň dydlace, neumdlévej. Jako z kozáka může být ataman tak sapiensi můžeš být omnipotens.
+12 # r.m. 2017-05-14 13:45Na potenci zapomeň panáčku. Alžírsko dnes ráno.
A slečna na obrázku si škrábe filcky nebo veš dětskou?
+13 # .lak 2017-05-14 14:34
To bys rád věděl výzkumníku.
+11 # r.m. 2017-05-14 15:03
jo mrknul bych se))
0 # Petko Kotov 2017-05-14 13:52
jsi to co pises ale povedlo se ti ukrast cizi nick. To se pocita, za to te prorusky ksindl pochvali. Oni maji radi smejdy kteri kradou a podvadeji.
+10 # Piovarči 2017-05-15 03:48
Kradnú podvádzajú vraždia a bombardujú naopak USA. Tam je semenište zla
+29 # Vandal 2017-05-14 12:17
Je to blbec.
Čím více jim bude vyspělý svět pomáhat, tím to bude horší, a tím více bude umírat lidí. Společnost na úrovni doby kamenné se řídí přírodními zákony.
Jakákoliv pomoc Západu Africe jen přenáší problém na jiný, vyšší level. Afrika se katastrofálně přemnožuje, a když se bude přemnožovat ještě více, bude více hladu a více válek o zdroje, a více mrtvých.
Naopak, skoncování pomoci Africe situaci stabilizuje
na únosné úrovni, odpovídající schopnosti černoušů se o sebe postarat.
Je to jednoduché jak facka.
Ještě nikomu se nepodařilo uhasit oheň tím, že do něj lil benzín.
+16 # .lak 2017-05-14 12:18
+27 # vlk samotář 2017-05-14 13:49
Tam nejde o pomoc Africe, ale zase jen o vysoce sofistikované rozkrádání peněz států, které tu lumpárnu musí platit!

Je totiž předem definováno, kdo bude kolik dávat peněz, kdo od koho bude nakupovat potraviny, za jakou cenu a jak se budou o tyto peníze všichni zúčastnění, dělit!

A to je pravda, že čím víc budete sypat křečkům obilí, tím víc se budou množit, protože budou mít čas na jebačku, než když si je musí sami vypěstovat!

Přesně to se dnes děje v Africe!

Tady ale hrozí, že když podpora přestane, tak ti hladoví "neandrtálci" vyvraždí všechno živé zvířectvo v Africe, než pojdou hladem sami.

V některých státech, například v Mali, už mají zvířata jen v rezervacích, protože všechno ostatní postříleli buď ze zábavy, že si ze slonů dělali živé terče, nebo pro kožešiny pro západní trhy, nebo jiné pro trhy v Asii...

Afrika je už dnes "mrtvý kontinent",

.. a zvláště JAR,.... a taky Zimbabwe, kde Mugabe ukázal všem, kam to vede, když je necháte, aby vyhnali a zabili bílé farmáře, protože to prý zvládnou sami!..:-))

0 # Petko Kotov 2017-05-14 13:57
ode dne kdy JAR vstoupila do BRICS a ma za pratele ubohe Rusko to s nimi jde z kopce. To se dalo cekat, vzdyt jeste zadna zeme se pri spolupraci s Ruskem nemela dobre. Naopak vsechny utrpely hodne skody.
Tobe vadi ze Africani nechteli belochy na svem uzemi ale ty nechces cernochy v Evrope.
Uprchlici z Afriky uz v zapadni Evrope ukazujou ze pracovat umi a jsou pro Evropany prinosem.
+7 # Lubinen 2017-05-14 22:10
Mugabe satanista z nejvyššich pozic zednářských lóží ,
dkonce výš než Fanda z Říma.
+31 # Věra Štimová 2017-05-14 12:30
S tou třetí světovou, že již zuří, to je pravda. Teď se hraje o život národů a o smrt států. Trump je jenom malá figurka, která se nemůže opřít ani o dolar, ten již neexistuje. To, co činí mocnými globalisty, je jejich zavedený systém, státní systém. Jenže se jim sype už i euro, proto ho už nikdo nezaplatí a státy se tozpadnou. Nikdo nebude platit žádné státní úředníky, nikde na světě, co zbyde ze slova prezident, když nebude zaplaceno ? Ti, co vlastní banky a půjčují pouhá čísla, co mají už teď za majetek ? Nic, jenom dluhy, které musí splatit oni, protože právě tohle jim řeknou ti, kterým to nic půjčili. Už se jim ani nevyplatí tisknout bankovky, protože je to dražší, než to nic, co mají v bankách. Celý systém je postaven na obrovských lžích, a proto se zhroutí jako domeček z karet. Práce bude smysluplná jen doma na poli a. a zahradě, nikde jinde. Výroba se zastaví a lidé vytáhnou z půd starý nábytek, který vydržel roky a budou obdivovat zručnost svých předků. Vše se zase vrátí k normálu a výroba šmejdů na kšeft bude zbytečná, protože je nikdo za peníze, které nemají ani cenu toaletního papíru, nekoupí. To, co bude platidlem, bude jenom jídlo, protože ani zlato nebude mít jeho hodnotu. Ten, kdo si leje rundup do půdy, brzo zjistí, že to, co zasadí nevzejde a za miliardu v bance si koupí právě jenom ten rundup.
0 # Věra Štimová 2017-05-15 21:21
Moje děti, mnoho, mnoho lidí v mocenských strukturách, ve vládách, v bankách, v potravinovém průmyslu a v humanitárních organizacích nevědí, co se děje a ani to nebudou vědět, až do konce Velkého soužení, které brzy nastane. Potom uvidí vystoupit šelmu, která zavede náhlou změnu, a tehdy vy všichni budete muset bojovat jako nikdy předtím, abyste se ukryli před tímto ďábelským režimem.

Jakmile šelma a její přívrženci budou ovládat vaše peníze, tak budou ovládat všechno, mimo jednoho. Nikdy nemohou a nesmí se pokoušet ukradnout vám vaše duše. A přesto, je to přesně ono, o co se budou snažit.

Vy, kdo zpochybňujete tato poselství Pravdy, sesílané vám kvůli mé touze vám pomoci, vést vás a odhalit vám Pravdu, slyšte Mě teď. Nevěříte-li tomuto poselství, potom Já, skrze modlitby, o které požádám mé následovníky, se budu modlit, abyste uviděli Světlo. Prosím vás, abyste se byli ve střehu a dávali si pozor na znamení těchto ďábelských, silných, hladových bestií, které slintají při plánování a falešné slávě, kterou získají.

Neudělejte chybu domněnkou, že kontrola vaší schopnosti vydělávat peníze a přístupu k nim, jim bude stačit. Ne, budou chtít daleko víc. Budou chtít kontrolovat, co jíte, co pijete a kde žijete. Abyste ochránili sebe, musíte udělat následující kroky.

Vyhledejte ochranné útulky
Prosím, najděte si jako skupina věřících ochranné útulky. Pošlu vám Světlo, které vám pomůže přežít. Začněte pěstovat vlastní stravu. Uschovejte potraviny, které si dokážete odložit stranou. Začněte plánovat tak, jakoby měla přijít ničivá pohroma. Vězte, že temnota sestoupí do té míry, že k tomu, abyste přežili, musíte být připraveni.

Poslouchejte hlasy proroků. Neudělejte stejnou chybu, když můj lid neposlouchal proroka Noe. Obrátili se k němu zády. Odmítali ho poslouchat. Žili si svůj každodenní život, jedli a smáli se v úplné nevšímavosti hrozného osudu, který je čekal.

Teď povstaňte. Obraťte se na mého Věčného Otce, Boha Nejvyššího, aby vás vedl. Připravte svoje rodiny na blížící se temnotu, která všechno pronikne a kterou teď nemůžete pochopit. Modlete se, modlete se, modlete se, abyste měli odvahu nepřijmout značku kruté šelmy. On, Satan, se pomocí své ďábelské armády pokusí zavést to, co se na první pohled bude zdát jako odporný identifikační cejch. To vám bude dáno a prezentováno jako nezbytnost k tomu, abyste si mohli vybírat peníze, kupovat potraviny, cestovat, žít ve vašich domovech a obchodovat. Bude to totální kontrola. Vy a vaši praví političtí představitelé budete bezmocní.

varovani.org/html2/014.html
+43 # mark 2017-05-14 12:42
Jak kdysi rekl Henry Ford: "chcete-li aby na svete uz nebyli zadne valky, hospodarske krize, hladomor... zatknete 50 nejvlyvnejsich zidu-bankeru a na svete zavladne mir, prosperita a spokojenost"
+20 # vlk samotář 2017-05-14 13:53
Je vidět, že se množí geometrickou řadou, protože Henry Ford ve stejném výroku jich měl jen 10 nejbohatších, aby skončily světové konflikty...:-)

A ten je chtěl zlikvidovat, protože pozavírání by asi nic nevyřešilo.

Ale je dobře, že se množí.
Čím víc jich se jich bude drát o moc a peníze, tím víc se začnou zabíjet mezi sebou...:-)
+22 # vjědec123 2017-05-14 14:04
To je fakt. Již mnohokrát se stalo, že bankéř spáchal sebevraždu deseti ranami nožem do zad, potom se oběsil, utopil v umyvadle, zastřelil do hlavy a pro jistotu ještě vyskočil z okna ve dvacátém patře své kanceláře. -D
+12 # Lubinen 2017-05-14 17:41
Tak to je přesně ta hydra ze samé podstaty nenasytnosti začne požírat sebe sama .
+2 # Věra Štimová 2017-05-14 23:39
Tu válku, co se odvíjí před našima očima, mnozí lidé vůbec nevnímají. Nezajímá je skutečnost, která existuje, protože jim média říkají něco zcela jiného. Proto je společnost založena na lžích, vylhané je skoro všechno, jenom aby se náhodou neobjevila před masami pravda. To by ale bylo totiž velmi riskantní pro ty, kteří si na lžích založili živobytí. Manipulace, lži, skryté lži, polopravdy a podzemní život těch, kteří si myslí, jak se prolhali do ráje, je na pořadu dnešních dní. Nakonec i z Vatikánu je cítit ten jejich trapnej spasitel, kterýho věšej na kříže tak, aby si ten jejich Ježíš myslel, že uráží opravdového Krista. Všimněte si prosím, jak se vyprázdnil význam slov. Jak je všechno dvojí, jedno opravdové, druhé nápodoba, ale s opačným významem. To, co by člověk měl vědět, je, že pokud bude hledat Pravdu, najde ji, ale bude muset požádat snad i Matku Moudrost, která dnes není nikde v církvích k nalezení. Proto Pravda, Moudrost a Láska se nedá najít ve víře v něco. Víra vždy byla jenom nástroj manipulace těch, kteří se prohlašovali za jediné opravdové vůdce a nositele Pravdy. Absolutní Pravda samozřejmě existuje, ale nemá naprosto nic společného s vírou. Věřit znamená lenost si ověřit pravdu. Pokud se někdo domnívá, že někdo něco ukradl, nemusí to být pravda. Pokud si někdo ověří a má důkazy, že někdo něco ukradl, pak ho to stojí mnoho námahy, ale může říkat, že dotyčný něco ukradl. Do té doby by nikoho neměl soudit. To ale dělá mainstream neustále, že jede podle not, bez ověřování skutečnosti. Vlastník novin ve vládě, by mohl vyprávět, jak to funguje, ale přes důkazy lže dál. Katolická církev vždy byla dvojí. Jedna se křižovala ve jménu tří mužů a ta druhá byla v nebezpečí života, protože věděla, že život ze tří mužů nevzniká. Každý, kdo se nad tím zamyslel, ptal se katolíků tří mužů, kam se jim ztratila Matka ? Tito lidé nikdy nepotřebovali pro takovou trivialitu teologickou fakultu, aby věděli, jak vzniká život. Oni žili v rodinách a Moudrost s Láskou žila v nich. Tito lidé nikdy nepopřeli Pravdu, protože odmítli víru hlupáků. Nikdy nelhali a pravdu si ověřovali. Pohrdali bohy všeho druhu a smáli se věřícím pro jejich víru v pitomosti, které jim někdo nakukal. Tak se stalo, že určitá skupina lidí klečí před bohem ze tří mužů, další skupina klečí před nepovedeným kozlem a jiná před krávou a volem. Další skupina je skálopevně manipulátory přesvědčena, že v práci dostanou plnohodnotné peníze za svou práci a jiná skupina pevně věří v neomylnost těch, kteří křičí náležitě hlasitě, že mají pravdu. Intenzita jejich křiku se totiž rovná počtu reklam na něco v tv., proto to na některé funguje podobně jako řev Hitlera před davy Němců.
+2 # Věra Štimová 2017-05-15 00:42
To, co se nyní odehraje na nebi, bude přesně to, co astronomové už roky tají, přestože i Vatikán hned v roce 2013 dal nemalé peníze na to, aby se dozvěděl, kde se nyní naše galaxie vlastně nachází. Protože ty věky věků zaznamenané v Písmu je právě cyklus, který neustále probíhá a jedním z těch cyklů je i putování naší galaxie po předem dané dráze, to, co zjistili astronomové, je právě to druhé Slunce, které spolu s prvním Sluncem předevčírem zapadalo, ale na východě. Na Slovensku vycházelo s tím naším
extrastory.cz/.../
Navíc objekt, který byl zaznamenám loni v červnu nad Českem, prý luna zobrazená už v egyptských hieroglifech, je asi asteroid, či co. Podle toho, co je možné najít na internetu, oba objekty dorazí ke Slunci 21.července. Pokud to proletí Sluncem, tak to bude nejspíš poznat na obloze naprosto jasně a Slunce asi změní na chvíli barvu, nevím. Co to udělá s těmi vojenskými družicemi okolo nás, to bude asi poprava. No, nechme se překvapit a pro jistotu zpytujme své hříchy, pokud víme, co to jsou.
0 # Piovarči 2017-05-15 13:55
Věro je to fakt len optický atmosferický klam nie skutočné teleso.
+2 # Věra Štimová 2017-05-15 01:02
+1 # antiPetkoKokotov 2017-05-15 21:52
zrovna jsem si přečetl tohle aeronet.cz/.../...
tak se zase připravuje operace "Drag nach osten"

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás