Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaPsychotest: Poznejte svou skrytou tvář

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Psychotest: Poznejte svou skrytou tvář

Tento test je inspirován (převzali jsme fotografie a terminologii) podobným testem od Lipóta Szondiho, maďarského psychiatra z 19. století, který chtěl odhalovat skryté sklony osobnosti podle sympatií a antipatií, jež v lidech vyvolávaly fotografie psychopatů.

Vycházel z principu "svůj k svému" a z poznatku, že na druhých většinou nejvíc nesnášíme to, co se nám nelíbí na nás samých a co potlačujeme.

Existují dva způsoby potlačení:

Popření: Úplně odmítneme své skryté sklony a kompenzujeme je tím, že se začneme chovat zcela opačně.

Sublimace: Skryté sklony nahradíme sociálně přijatelnějšími, nebo dokonce užitečnými postoji, uměleckými aktivitami, koníčky...

Komentář Mgr. Vladimíra Skultétyho: Tento test se běžně v psychologii a v psychiatrii nepoužívá. Jedná se o pomocnou metodiku, která je vytržená z kontextu komplexního hodnocení osobnosti.

Před sebou vidíte osm portrétů více či méně sympatických lidí. Dobře si je prohlédněte a vyberte mezi nimi člověka, kterého byste opravdu neradi potkali v noci v podzemním parkovišti a kterého byste podezřívali z nejhoršího. Pak si podle čísla vyhledejte odpovídající charakteristiku a objevíte svou skrytou tvář.

1.                     2.                   3.                   4.

5.                  6.                     7.                    8.

Vyhodnocení:

1. Vybrali jste si sadistu.

Potlačené sklony: autoritářství, potřeba ovládat, zlomyslnost. Jestli jste si vybrali tento portrét inkvizitorského profesora, zřejmě před druhými i před sebou pečlivě skrýváte "silné sklony ke krutému, agresivnímu nebo ponižujícímu chování k ostatním".

Popření: Jste zcela neškodná bytost. Podřizujete se, jste schopni se obětovat, vždy připraveni pomáhat svým bližním. Jste usměvavý zaměstnanec, ochotný kolega. Zároveň však není snadné být vaším nadřízeným. Když se vám nechce do nějaké práce, děláte obstrukce hašteříte se, trucujete, jste neochotní...). Vaším stylem je pasivní rezistence, naléhání, které časem "otráví".

Sublimace: Své sklony uplatníte v určitých profesích - řezník, chirurg, policista, zubař, vyšetřující soudce... Nebo je můžete rozumově zdůvodňovat, vést dlouhé rozpravy o řádu a autoritě (syndrom "ředitele zeměkoule").

2. Vybrali jste si zuřivce.

Potlačené sklony: impulzivita a násilí. Jestli jste dostali strach z tohoto chlapíka s hlavou pitbulla, znamená to, že jste v sobě potlačili, udusili silnou agresivitu.

Popření: Jste mírumilovní, často až extrémně laskaví. Jste přívětiví, přející, hotové dobrotisko, vzbuzujete dojem, že jste solidní a ovládáte své emoce. Vaše náklonnost bývá stabilní, máte silná pouta k lidem, věcem, idejím. Na konci dne však býváte často vyčerpaní. Vysiluje vás neustálé skrývání násilných sklonů, k němuž vás nutí touha být všem sympatičtí.

Sublimace: Svou impulzivitu někdy pozitivně využijete při sportu. Vedete dozajista hyperaktivní život. Váš čas zaplňují stovky projektů, organizujete spousty různých věcí nebo prostě jen vybíjíte svou energii na diskotéce.

3. Vybrali jste si katatonika.

Potlačené sklony: blouznění, hyperaktivita v oblasti fantazie a intelektu. Pokud vás znepokojil ten usměvavý, špatně oholený typ, vřou a kypí ve vás síly, které vás mohou zcela odtrhnout od reality, jestliže s nimi něco neuděláte. ´

Popření: Upínáte se k jistotám, spoutávají vás stereotypní postoje nekladete si otázky, neinovujete, nehledáte změnu...). Jste prototyp stydlivky, který se překonává. Největší strach máte z toho, že ztratíte kontrolu. Díky tomu jste trochu rigidní, pořád v defenzivě, někdy zablokovaní, vždy podle pravidel. Zadržujete své pocity (málo je dáváte najevo, nedělá vám dobře podělit se o své city, přestat se ovládat...).

Sublimace: Vaše schopnost imaginace se často uplatní v různých tvůrčích činnostech, které však vždycky mají svůj řád. Stává se z vás tedy "zaměstnaný kreativec" - grafik, novinář, fotograf, stylista...

4. Vybrali jste si schizofreničku.

Potlačené sklony: izolovanost, špatné vnímání tělesných hranic, nedostatečné ovládání těla. Zježily se vám vlasy při pohledu na ty mrtvé oči a obličej bez výrazu? Poznáváte v nich totiž své vlastní démony - nezájem o sociální vztahy a omezený rejstřík citů".

Popření: Věříte na setkávání s lidmi, výměnu názorů, společnost. Chodíte hodně mezi lidi. Vaše zapojení mezi lidi však často neprobíhá k vaší spokojenosti, kontrastuje s vaším bídným intimním životem. V hloubi duše se cítíte pořád osamělí. Vaše vztahy zůstávají na povrchu, jsou odosobněné, nemají "šťávu", chybí v nich skutečné city. Ve skutečnosti vlastně druhé nepotřebujete, nepotřebujete s nimi žít.

Sublimace: Ve všem, co souvisí s intelektem, nebo v individualistických činnostech, jako je hudba, čtení, meditace. Své sklony můžete rovněž nasměrovat do nějaké mysticko-sportovní vášně (trekking, horolezectví...) nebo do zážitků, které vás oprostí od společnosti lidí (plavba osamělého mořeplavce kolem světa, odchod do kláštera...)

5. Vybrali jste si hysteričku.

Potlačené sklony: nestabilita, narcismus, exhibicionismus. Zdálo se vám, že se od této podivné dámy s těžkými víčky můžete dočkat lecjakých hanebností? To znamená, že ona ztělesňuje všechno, co na sobě nenávidíte - frenetickou chuť svádět, zálibu v okázalosti, touhu po uznání, sexuální přitažlivost...

Popření: Působíte dojmem rezervovaného, velmi do sebe uzavřeného člověka. Ve skutečnosti se ve vašem nitru stále hlásí o slovo a proti vaší vůli se neustále projevuje maskovaná faleš. Vaši touhu svádět často překrývají obsedantní projevy. Jste velmi pečliví, spořádaní ve svém chování, s puntičkářskými způsoby. Býváte "šik", máte klasický styl, jste zkrátka jako ze škatulky, ale vždycky s nějakým drobným doplňkem, který přitahuje pohledy.

Sublimace: Někdy si volíte neobvyklou specializaci (třeba latinskou filologii) nebo originální životní styl (rozhodnete se pro zaryté vegetariánství). Můžete mít po svém boku nápadnou osobu, aby s vámi kontrastovala. Nebo si osvojíte nějaký zvláštní zvyk - například olíznutí rtů, pokaždé než začnete mluvit.

6. Vybrali jste si ženu v depresi.

Potlačené sklony: pochybnosti o vlastní hodnotě, pocity méněcennosti a viny. Je-li pro vás tato neškodná bytost ztělesněním toho nejhoršího, znamená to, že jste v podstatě hluboce smutní a pesimističtí, ale nedáváte to najevo.

Popření: Uvolněný a bezstarostný typ extravertní osobnosti. Někdy opravdu veselá kopa. V každém okamžiku z vás čiší dynamičnost, sebedůvěra a optimismus. Občas se projeví podráždění, špatná nálada a podivné návaly smutku (syndrom smutného klauna). Někdy také můžete působit podezřívavě a nevraživě.

Sublimace: Svého duševního utrpení se zbavujete tím, že se staráte o utrpení druhých (ošetřovatel, psycholog...). Anebo se uplatníte v náboženství či v boji za dobrou věc.

7. Vybrali jste si maniaka.

Potlačené sklony: extraverze, vzrušení, sebepřeceňování, marnotratnost. Vzbuzuje ve vás ten žoviální dobrák nenávist a odpor? Asi v sobě skrýváte nadšení, které by z vás snadno mohlo udělat blouznivce a fanatika, v každém případě někoho, s kým se nedá žít.

Popření: Nesnášíte hluk, výstřelky, nevázanost, máte strach ze skandálu. Jste vzorem diskrétnosti, rezervovanosti a zdrženlivosti. Jste rozumní, šetrní, své chování dobře ovládáte, nic vám neuteče, žádný prohřešek nepronikne na povrch. Někdy se však vaše potlačovaná mánie projeví na druhých - máte na ně přehnané požadavky, potřebujete všechno kontrolovat, prověřovat, dohlížet...

Sublimace: Veselí společníci, duše party, jste schopni zorganizovat obrovské večírky, vymýšlet všemožné zábavy. Mohou z vás být odborníci na vztahy s veřejností, reklamu.

8. Vybrali jste si zvrhlíka.

Potlačené sklony: homosexualita, transvestitismus. Zdá se vám, že by ten mladíček mohl být nebezpečným pederastem? Není pochyb o tom, že máte potíže s vlastní identitou, a to především sexuálního rázu.

Popření: Přehnaně, přespříliš projevujete své biologické pohlaví. Vaše postoje, vzhled, chování, zkrátka všechno na vás přímo křičí, že jste "opravdový" muž nebo "opravdová" žena. Jste skutečný chlapák nebo velmi sexy žena a v obou případech ďábelští svůdci (lovíte, shromažďujete "zářezy na pažbě"...). Vaším dalším zvláštním rysem je, že mezi vámi a jinými muži, resp. ženami panuje silná rivalita. Snažíte se jim přebrat jejich ženu, případně muže.

Sublimace: Angažujete se v boji za základní hodnoty - rovnost pohlaví, stejné platy, stejné zastoupení mužů a žen... Nebo máte talent (i úspěchy) v činnosti tradičně vyhrazené druhému pohlaví - v případě mužů např. móda, péče o vlasy, líčení, u žen zase motorky, pilotování stíhaček atd.

Zdroj: ografologii.blogspot.com

1. fotografie Vybrali jste si sadistu

Potlačené sklony: autoritářství, potřeba ovládat, zlomyslnost.

Jestli jste si vybrali tento portrét inkvizitorského profesora, zřejmě před druhými i před sebou pečlivě skrýváte "silné sklony ke krutému, agresivnímu nebo ponižujícímu chování k ostatním".

Popření: Jste zcela neškodná bytost. Podřizujete se, jste schopni se obětovat, vždy připraveni pomáhat svým bližním. Jste usměvavý zaměstnanec, ochotný kolega. Zároveň však není snadné být vaším nadřízeným. Když se vám nechce do nějaké práce, děláte obstrukce hašteříte se, trucujete, jste neochotní...). Vaším stylem je pasivní rezistence, naléhání, které časem "otráví".

Sublimace: Své sklony uplatníte v určitých profesích - řezník, chirurg, policista, zubař, vyšetřující soudce... Nebo je můžete rozumově zdůvodňovat, vést dlouhé rozpravy o řádu a autoritě (syndrom "ředitele zeměkoule").

 

2. fotografie Vybrali jste si zuřivce

Potlačené sklony: impulzivita a násilí.

Jestli jste dostali strach z tohoto chlapíka s hlavou pitbulla, znamená to, že jste v sobě potlačili, udusili silnou agresivitu.

Popření: Jste mírumilovní, často až extrémně laskaví.

Jste přívětiví, přející, hotové dobrotisko, vzbuzujete dojem, že jste solidní a ovládáte své emoce. Vaše náklonnost bývá stabilní, máte silná pouta k lidem, věcem, idejím. Na konci dne však býváte často vyčerpaní. Vysiluje vás neustálé skrývání násilných sklonů, k němuž vás nutí touha být všem sympatičtí.

Sublimace: Svou impulzivitu někdy pozitivně využijete při sportu. Vedete dozajista hyperaktivní život. Váš čas zaplňují stovky projektů, organizujete spousty různých věcí nebo prostě jen vybíjíte svou energii na diskotéce.

 

3. fotografie Vybrali jste si katatonika

Potlačené sklony: blouznění, hyperaktivita v oblasti fantazie a intelektu.

Pokud vás znepokojil ten usměvavý, špatně oholený typ, vřou a kypí ve vás síly, které vás mohou zcela odtrhnout od reality, jestliže s nimi něco neuděláte.

Popření: Upínáte se k jistotám, spoutávají vás stereotypní postoje nekladete si otázky, neinovujete, nehledáte změnu...).

Jste prototyp stydlivky, který se překonává. Největší strach máte z toho, že ztratíte kontrolu. Díky tomu jste trochu rigidní, pořád v defenzivě, někdy zablokovaní, vždy podle pravidel. Zadržujete své pocity (málo je dáváte najevo, nedělá vám dobře podělit se o své city, přestat se ovládat...).

Sublimace: Vaše schopnost imaginace se často uplatní v různých tvůrčích činnostech, které však vždycky mají svůj řád. Stává se z vás tedy "zaměstnaný kreativec" - grafik, novinář, fotograf, stylista...

 

4. fotografie Vybrali jste si schizofreničku

Potlačené sklony: izolovanost, špatné vnímání tělesných hranic, nedostatečné ovládání těla. Zježily se vám vlasy při pohledu na ty mrtvé oči a obličej bez výrazu? Poznáváte v nich totiž své vlastní démony - nezájem o sociální vztahy a omezený rejstřík citů".

Popření: Věříte na setkávání s lidmi, výměnu názorů, společnost. Chodíte hodně mezi lidi. Vaše zapojení mezi lidi však často neprobíhá k vaší spokojenosti, kontrastuje s vaším bídným intimním životem. V hloubi duše se cítíte pořád osamělí. Vaše vztahy zůstávají na povrchu, jsou odosobněné, nemají "šťávu", chybí v nich skutečné city. Ve skutečnosti vlastně druhé nepotřebujete, nepotřebujete s nimi žít.

Sublimace: Ve všem, co souvisí s intelektem, nebo v individualistických činnostech, jako je hudba, čtení, meditace. Své sklony můžete rovněž nasměrovat do nějaké mysticko-sportovní vášně (trekking, horolezectví...) nebo do zážitků, které vás oprostí od společnosti lidí (plavba osamělého mořeplavce kolem světa, odchod do kláštera...).

 

5. fotografie Vybrali jste si hysteričku

Potlačené sklony: nestabilita, narcismus, exhibicionismus.

Zdálo se vám, že se od této podivné dámy s těžkými víčky můžete dočkat lecjakých hanebností? To znamená, že ona ztělesňuje všechno, co na sobě nenávidíte - frenetickou chuť svádět, zálibu v okázalosti, touhu po uznání, sexuální přitažlivost...

Popření: Působíte dojmem rezervovaného, velmi do sebe uzavřeného člověka. Ve skutečnosti se ve vašem nitru stále hlásí o slovo a proti vaší vůli se neustále projevuje maskovaná faleš. Vaši touhu svádět často překrývají obsedantní projevy. Jste velmi pečliví, spořádaní ve svém chování, s puntičkářskými způsoby. Býváte "šik", máte klasický styl, jste zkrátka jako ze škatulky, ale vždycky s nějakým drobným doplňkem, který přitahuje pohledy.

Sublimace: Někdy si volíte neobvyklou specializaci (třeba latinskou filologii) nebo originální životní styl (rozhodnete se pro zaryté vegetariánství). Můžete mít po svém boku nápadnou osobu, aby s vámi kontrastovala. Nebo si osvojíte nějaký zvláštní zvyk - například olíznutí rtů, pokaždé než začnete mluvit.

 

6. fotografie Vybrali jste si ženu v depresi

Potlačené sklony: pochybnosti o vlastní hodnotě, pocity méněcennosti a viny.

Je-li pro vás tato neškodná bytost ztělesněním toho nejhoršího, znamená to, že jste v podstatě hluboce smutní a pesimističtí, ale nedáváte to najevo.

Popření: Uvolněný a bezstarostný typ extravertní osobnosti.

Někdy opravdu veselá kopa. V každém okamžiku z vás čiší dynamičnost, sebedůvěra a optimismus. Občas se projeví podráždění, špatná nálada a podivné návaly smutku (syndrom smutného klauna). Někdy také můžete působit podezřívavě a nevraživě.

Sublimace: Svého duševního utrpení se zbavujete tím, že se staráte o utrpení druhých (ošetřovatel, psycholog...). Anebo se uplatníte v náboženství či v boji za dobrou věc.

 

7. fotografie Vybrali jste si maniaka

Potlačené sklony: extraverze, vzrušení, sebepřeceňování, marnotratnost. Vzbuzuje ve vás ten žoviální dobrák nenávist a odpor? Asi v sobě skrýváte nadšení, které by z vás snadno mohlo udělat blouznivce a fanatika, v každém případě někoho, s kým se nedá žít.

Popření: Nesnášíte hluk, výstřelky, nevázanost, máte strach ze skandálu.

Jste vzorem diskrétnosti, rezervovanosti a zdrženlivosti. Jste rozumní, šetrní, své chování dobře ovládáte, nic vám neuteče, žádný prohřešek nepronikne na povrch. Někdy se však vaše potlačovaná mánie projeví na druhých - máte na ně přehnané požadavky, potřebujete všechno kontrolovat, prověřovat, dohlížet...

Sublimace: Veselí společníci, duše party, jste schopni zorganizovat obrovské večírky, vymýšlet všemožné zábavy. Mohou z vás být odborníci na vztahy s veřejností, reklamu.

 

8. fotografie Vybrali jste si zvrhlíka

Potlačené sklony: homosexualita, transvestitismus.

Zdá se vám, že by ten mladíček mohl být nebezpečným pederastem? Není pochyb o tom, že máte potíže s vlastní identitou, a to především sexuálního rázu.

Popření: Přehnaně, přespříliš projevujete své biologické pohlaví. Vaše postoje, vzhled, chování, zkrátka všechno na vás přímo křičí, že jste "opravdový" muž nebo "opravdová" žena. Jste skutečný chlapák nebo velmi sexy žena a v obou případech ďábelští svůdci (lovíte, shromažďujete "zářezy na pažbě"...). Vaším dalším zvláštním rysem je, že mezi vámi a jinými muži, resp. ženami panuje silná rivalita. Snažíte se jim přebrat jejich ženu, případně muže.

Sublimace: Angažujete se v boji za základní hodnoty - rovnost pohlaví, stejné platy, stejné zastoupení mužů a žen... Nebo máte talent (i úspěchy) v činnosti tradičně vyhrazené druhému pohlaví - v případě mužů např. móda, péče o vlasy, líčení, u žen zase motorky, pilotování stíhače

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+17 # Antonov Cechov 2012-02-14 15:44
Bylo mnohokrát prokázáno, že tvar lebky, potažmo obličeje nemá nic společného s psýchou člověka...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Vartex 2013-02-23 14:57
Ano s tím máte pravdu, ale to že se instinktivně snažíme odhadnout povahy podle vzhledu obličeje je stále pravda
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Honza001 2013-05-01 00:17
Možná, že psychika tvoří nějaké detaily v obličeji na základě většinové mimiky, ale jinak je to pavěda, aby blbci byli zabavení. :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # NEC 2013-07-14 16:42
to je hloupost, tvar lebky říká hodně, to že je frenologie dnes na stejné úrovni jako alchymie, neříká nic o chemii ani o zkoumání tvarů lebky. Ale nejde jen o to, jde o pohled, vrásky, konstiutuci člověka atd. za další korelace například vysokého čela a intelektu je silná. atd..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Melon 2013-11-02 10:43
Tak mne vyslo, ze som agresivny buzerant. No co narobim? :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # eda 2013-12-21 19:52
A chtel bys pohodovou krasnou kocku do postele, ze?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # proud 2012-02-15 21:43
Uh,nezda se vam,ze ty testy samotny,"vyrabe j" labilni jedinci? :-)))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Dostojevskij 2012-03-05 09:43
Hmmm, mně nevadí ani jeden 8)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Janča 2013-06-13 17:24
mě taky ne,.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Cindy Sidi 2012-04-08 08:59
je to docela dobré i partnery si podvědomě vybíráme, dle toho co nám schází, nebo dle prostředí v jakém jsme byli vychováni já se svým zuřivcem souhlasím hhhhhh, testy nevyrábějí jedinci a nejde o tvar lebky, ale o spoustu shodných společných znaků, na které nevědomí reaguje. Katatonik je opravdu špatně definován, jelikož to bývá člověk, který je nejen odtržen od reality, ale často bývá v i v dlouhodobém ustrnutí
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Včelka 2012-07-31 14:48
Mě by nevadil vlastně nikdo. Dlouho jsem musela přemýšlet a vybírat :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # FUCK OFF 2012-07-31 19:47
Cituji Antonov Cechov:
Bylo mnohokrát prokázáno, že tvar lebky, potažmo obličeje nemá nic společného s psýchou člověka...


Z mimiky lze poznat mnoho. Alespoň v obecné rovině. Třeba, když se někdo mračí, znamená to, že je hladový.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # FUCK OFF 2012-08-01 14:35
Tohohle bych nechtěl potkat ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # PETR HAVRANEK,DiS 2013-03-27 09:34
Tento pán" psykolog" na mou maličkost působí jako EXEKUTOR... Nezlobte se přátelé. Podle" tvaru ksichtu...či ciferníku ,můžeme poznat PRD..." Ale s chování,mimiky, mluvy a vůbec zda-li homo sapies sapiens je sečtělý, umí sám k sobě být sebekritický a hlavně sám na sebe přísný. Tvářit a přetvařovat se umí kde kdo... Kde co ? Člověčenství,se vždy hodnotilo tím, jak kdo byl sečtělí a hlavně komunikativní.. . Má úcta ! Přeji mnoho sdaru a štěstí! P.H.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Krzizsaak 2013-05-01 23:08
A co podle gramatických a stylistických schopností?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Pilaf 2013-07-14 08:46
To se pletete, pošlete mi svou fotografii a vyčtu Vás do nejmenšího detailu. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Vladka 2013-07-14 09:05
Tak zkusíme to? :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Pilaf 2013-07-14 09:54
Vložte prosím fotografii a můžeme jít na to.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Beatka 2013-07-14 11:02
Aj ja chceeem aby ste ma prečítali :P kam vám pošlem fotku :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Tomax 2013-03-29 20:35
A tuto osobnost v sobě popíráte nebo sublimujete. To je vyloženě škoda.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # eva 24 2013-06-09 11:35
já taky ne :-)))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Lenka 2012-08-03 19:27
já jsem se normálně našla. :oops:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Vladka 2013-07-14 09:06
taky tak :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # zeyza 2012-08-21 13:04
Bohužel to sedí dokonale...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Maria-del-Rosario 2012-08-26 10:01
já bych nechtěla potkat sebe po ránu :O :D :-x
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Sarka111 2012-11-27 12:42
já vybrala 6 a taky jsem si myslela že je to chlap, ale jinak to vyhodnocení na mě docela sedí. :o
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # graadr 2012-12-26 10:52
Sila... vybral som si 3 a čo ma najviac dorazilo bola posledná veta... Môj vybratý odbor bol grafik digitálnych médií. Jedná sa o odbor, zaoberajúci sa fotografovaniu a úpravám fotiek... A teraz by ma zaujímalo, či je to náhoda, alebo to má niečo do seba...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Denca 2013-02-23 14:30
teda... víte... když jsem si přečetla to co jsem vybrala tak mi vyhrkly slzy do očí... oni mě znaj? to jsem přesně já... to neni možný... i tu grafiku mám vystudovanou a neustále něco ručně vyrábím... kreativita a fantazie... fantazie která mě odtrhává ze skutečnho života... opravdu to vychází naprosto přesně...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Tchuss 2013-02-28 22:35
Nevadil mi nikdo, nesympatičtí mi tam jsou 4 portréty a opravdu všichni na mě sedí, tak teď nevim :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Tomy 2013-06-09 11:25
Tchussi, tak ty by ses měl začít léčit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # FUCK OFF 2013-03-16 09:41
1,2,8 horror ... ostatní sympaťáci a sympaťačky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Martina 2013-03-16 09:47
tak strašně pravdivé.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # FUCK OFF 2013-03-16 09:58
Ve mě to spíš probouzí podvědomý strach z těch, co se mi nelíbí, že bych nechtěl dopadnout jako oni.

Katatonie, Hysterie, Schizofrenie, Deprese a Mánie to je všechno v pohodě

Sadismus, Zuřivost a Zvrhlost, děkuju nechci
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Juraj1107 2013-03-16 11:15
Takze jedna. Vybral som si ho koli tomu ze mi bol dost nesympaticky. Vyzera ako vrah. A ak je to pravda potlacam sklony ku agresivnemu spravaniu k ostatnym ludom. Mozno som sprosty alebo neviem co ale ja sa drzim jedneho: "Ako ty ku mne, tak ja ku tebe". Ked mi clovek pomoze opaltim mu to stale ked bude potrebovat pomoc. A ked mi zase ublizi nech necaka nic ine ako to iste co spravil mne nikdy nebudem k nemu priatelsky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # FUCK OFF 2013-03-16 11:22
Jasné, ty do mě kamenem, já do tebe chlebem z Tesca.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # KatUska 2013-03-16 13:08
Trafila som sa uplne presne nechcela by som stretnut 4-schizofrenick u.
Viem to o svojom tieni a jedine co ma napada ako cesta pre seba - vziat to ako fakt a tesit sa ze si vystacim v zivote predovsetkym sama so sebou. Po rokoch je to jednoduchsie, cim som starsia tym sa mam radsej:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Lucie Mráziková 2013-03-16 14:42
Na ten test jsem již narazila dříve... Sedí to na mě. Měla bych strach z muže č. 2 a také bych byla nejistá v blízkosti ženy č. 6. Ti ostatní by mi nebezpeční nepřišli, proto bych se jich ani nebála...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # cudla 2013-03-16 16:38
nelíbil se mi 2. a 3. každý na mě z části sedí...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Alina 2013-03-17 13:02
Já se už celkem dlouho zabývám psychologií, zkrátka patří to k mým koníčkům, takže například o své osobnosti vím už naprosto vše, a to i pomocí různých psychotestů, kterými jsem popis své povahy jenom potvrdila. A když jsem se podívala na tyto obrázky, nevěřila jsem, že může něco takového fungovat, dokonce jsem měla dilema, koho radši vybrat jako nejhoršího.... no ukázalo se, že jsem vybrala správně, jelikož mě zcela překvapila ta přesnost, jakou charakteristika vylíčila mou osobnost. Vysvětlení už tu padlo mnohokrát a já s tím souhlasím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # anonymous friend 2013-03-17 14:35
vybral jsem 6ku a docela to sedí,takže na mě to funguje...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # china 2013-03-17 17:48
opicky hezke, me libit
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # orange friend 2013-04-13 23:48
Pravdive az me to desi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Edita 2013-04-30 12:31
na mě to sedí :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Oli 2013-04-30 13:23
A me by zajimalo, kdo ti lide z fotek opravdu jsou...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Alice 2013-04-30 17:42
já jsem se akorát zamilovala do prvního

.
.
.
+ 4 a 8
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Tom 2013-05-01 13:37
Tak to jsme na tom stejně.. 4 a 8 :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # jejda 2013-07-14 13:36
ta 8 je tedy fakt děs a bohužel něco fakt sedí a 4 je hned na druhém místě, v ní se naštěstí nepoznávám :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Mac 2013-05-02 12:22
Vybrala jsem si č.3, ale to se mnou oporavdu nemělo nic společného, když vím jaká jsem, taktéž hned na začátku mě zaujalo č.5, když jsem si přečetla ono vyhodnocení, zjistila jsem že by to i sedělo :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Newena 2013-06-09 09:33
Vybrala jsem zuřivce, ale asi jen proto, že jsem s takovým člověkem zažila své, tak bych měla nejvíc strach z toho chlápka... Ale fakt je, že i já jsem impulzivní, tudíž mi to přijde docela zajímavé.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Martina Jetmarová 2013-06-09 14:30
asi na tom neco bude
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # prdlik obecný 2013-06-09 23:42
já vám nevim,mě přijdou všici jak normální lidi,akorát na černobílých fotkách a dost drsně nasvícení. mě by asi nevadil nikdo....tak a teď mi co vychází ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # *Le Derpina 2013-07-14 11:05
Docela mě fascinuje, že se najdou i lidé kterým by nikdo nevadil.. Mě by naopak vadili všichni. Musela jsem poměrně dlouho vybírat než jsem našla někoho kdo se mi z nich zdá nejhorší a hodněkrát jsem si vybavovala opuštěné místo kde bych je jednotlivě potkala a nakonec se mi nejméně sympatická zdála žena v depresi, sedí to a docela mi to nahání strach. :D
Přečetla jsem si všechny popisky a v každém jsem našla alespoň pár znaků které se na mě hodí. Je to vcelku děsivé :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # abc 2013-07-14 11:17
Podla mna je to blbost.Vybral som si foto, pozrel si popis a povedal si ze hmm to celkom sedi. Potom som si pozrel dalsi popis a povedal hmm to celkom sedi. Podla mna su to len vseobecne kecy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Janča Z. 2013-07-14 13:14
Podle mě to taky sedí. Hned na první pohled jsem si vybrala 3 a po něm 7 a k oběma popisům se hodně přibližuju. Po přečtení těch ostatních nezapadám ani do jednoho... Zajímavý :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # jojo 2013-07-14 17:27
tak prej jsem úchyl :D ale ta sublimace kupodivu cca na padesát procent sedí...popření však vůbec ne
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Benjamin 2013-12-08 14:30
Dost dobrý experiment. Pravda, není to komplexní zhodnocení celé osobnosti, ale má solidní hloubku a potenciál, označil bych ho za velmi podařený.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Ouroboros 2013-12-12 12:38
Taky mi to celkem vyšlo...nepříje mnej pocit...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Louvenia 2014-10-20 12:01
Thanks for ones marvelous posting! I definitely enjoyed
reading it, you happen to be a great author. I will always bookmark your blog and
will eventually come back from now on. I want to encourage yourself to continue your great work,
have a nice day!

Feel free to surf to my web page :: tienda erótica para mujeres (Www.Lolatoys.com)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Flor 2014-11-26 21:37
Truly when someone doesn't know afterward its up to other people
that they will assist, so here it takes place.


Also visit my web blog; we-vibe
4 plus
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás