Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaČesko podpořilo vojenskou operaci USA, Francie a Velké Británie v Sýrii

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Česko podpořilo vojenskou operaci USA, Francie a Velké Británie v Sýrii

České ministerstvo zahraničí vyzvalo rovněž k obnovení mírových jednání pro hledání mírového urovnání syrské krize.

Česká republika považuje vojenskou operaci USA, Francie a Velké Británie v Sýrii za úměrnou odpověď na chemické útoky, které uskutečnily údajně provládní síly ve městě Dúma. Oznámilo to české ministerstvo zahraničí v sobotu na svém Twitteru:

​Zahraničněpolitický rezort podpořil rovněž „prohlášení generálního tajemníka NATO Jense Stoltenberga a pozici EU v této otázce a vyzval k obnovení mírových jednání pro hledání politického urovnání krize v Sýrii. ​

​České ministerstvo zahraničních věcí je také proti jakémukoliv použití chemických zbraní a podporuje činnost Nezávislé mezinárodní vyšetřovací komise.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+61 # josh (xy) 2018-04-14 10:09
Já se od tohoto prohlášení herce distancuji.
špatně...žádné Česko, že podpořilo, ale pouze pár zaprodaných Jidášů, kteří se skrývají za Česko !!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # Jarin G. 2018-04-14 10:45
Já a "Hrad" také nesouhlasíme s diplomacií!!!
Jak jako Česko podpořilo....? Ono už někomu patří, že se tak vyjadřuje ten [...] Strup?
Já a mraky dalších lidí, jsme nic nepodpořili!
Jak za komančů? Kecám, mnohem horší!
Chtěl jsem taky napsat, že nesouhlasím s českou diplomacii, ale Strup, její šéf a havlista, není Čech, ale chazar!
Ožrala Havel by měl radost ze svých následovníků. Skvělé bombardování ryze humanitárního charakteru. Ani mrtví nejsou. Příště by měli dávat pozor i na ta zbytečná zranění!
To lezení do uSSa prdele od Strupa & spol. skutečně vymakali téměř k dokonalosti!!!
Pamatovat si do příštích voleb!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Pepa 2018-04-14 14:22
ANO je v příštích volbách nevolitelné.
Jenom SPD a KSČM nikdo víc.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Jarin G. 2018-04-14 18:13
KSČM by se ale muselo zbavit, minimálně, Dolejše. To je převlečený TOPkař. No a v čele s Filipem to také nikam nedotáhnou! Chtělo by to dost velkou obměnu ve vedení i ve směřování KSČM a do čela PhDr. Josefa Skálu, CSc. To je chytrý a vzdělaný chlap.
Do té doby jedině SPD!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # LubinenKremlBot 2018-04-14 10:22
Česká republika není Chazarstán ,jen se stala nemilá věc, dostali se nám na néjvyšší posty ti co zasloużï pouze pohrdání ćeského národa a to přisluhovači toho největšího hnusu a jedu prochazarský satanistický lůzři .Tato nastrčená pátá kolona bude identifikována a na pranýř přikována a za vlastizradu stále platï trest nejvyšší.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # chromolibden 2018-04-14 10:49
Stale budou lest do zadnic tomu prohnanemu zapadu, az se na ne zase jednou vys ere. Nepoucitelna banda pitomcu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jarin G. 2018-04-14 12:18
Ahoj Chrome. Včera jsi se mě ptal na
ac24.cz/.../...
Máš tam odpověď! Tedy pokud jsi ji už nečetl.
Je to zhruba pod půlkou textů!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # chromolibden 2018-04-14 15:41
Cus, jj videl sem. Mas tam odpoved.dik
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jarin G. 2018-04-14 18:14
Zaznamenal jsem. Dík!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Pavel Blaheta 2018-04-14 19:40
Ten zkur.....ný idiot "strup" se právě dopustil zločinu proti míru, protože veřejně schválil a podporuje a to ve skupině (členové vlády a ministerstva zahraničí) napadení státu, který nebyl ve válce s útočníky. Strupe nezapomeň na Norimberk - ty kurvy fašistický si taky myslely, že nad ně není a pak jich většina visela. Norimberský soud soudil válečné zločince (bohužel ne všechny) a bylo mu jedno, jestli dotyčný byl generál nebo ministr propagandy. Takže "strupe" bacha - a začni přemýšlet a počítat. Může dojít k válce - může. Tvůj twitt by mohl být považován za podporu útočníka a podporu války - až Tě budou Rusové po válce soudit spolu s dalšími za zločiny proti míru, pak si na mne vzpomeň "strupe" zahnojenej.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # Vladimír57 2018-04-14 10:51
Joshi, nejsi sám.
Česko podpořilo útok, ale zároveň vyzvalo k mírovému jednání. Trochu rozpor, nebo snad schíza??? Napřed někoho napadnu a pak jej vyzvu k míru?! To nejde vymyslet.
A následuje další blablabla. Nikdo nic nevyšetřil, ale trest je podpořen. Fuj, hnus.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Jarin G. 2018-04-14 12:29
Ahoj Vládíku. Mě rozčiluje to Česko. Žid Strup & jeho parta je Česko? Že o tom nic nevím? Ať mluví za současné MZV a sám za sebe a ne za nás, kurva!
Na obrázku si doplňte: a teprve ne šéfa MZV!
Vždyť jsem jen prodejná nula!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Vladimír57 2018-04-14 12:54
Čau Jardo. Škoda slov, pakáž hnusná, proradná. A šlichtová svolává jakousi bezpečnostní cosi. Zřejmě chce vyzvednout svou světovou důležitost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Pavel Blaheta 2018-04-14 19:53
Vladimíre57 - vůbec nejde o to, jestli v té Sýrii někdo někoho napadl plynem nebo třeba krumpáčem. Na Oravě je to zase jinak - "Když se u nás chlapi poperou, tak je to nožem anebo sekerou". Jde v prvé řadě o to, že byl napaden nezávislý stát, který žádného svého souseda neohrožoval a my bychom měli řešit útočníka a nikoli zda byl či nebyl spáchán nějaký útok nějakými chemickými zbraněmi nebo kameny či noži nebo sekerou. Byl zcela otevřeně spáchán útok a to bohužel našimi spojenci a to bez důvodu. Žádný stát NATO nebyl napaden Sýrií - dokonce ne ani to hnusné Turecko, jehož armáda vraždí občany Sýrie přímo na území jež náleží Sýrii. Sýrie má po tomto útoku plné právo vyhlásit Spojeným státům americkým válku. A měla by to udělat - poté si koupit od Rusů několik "Bastionů" a poslat ty dva torpedoborce a letadlovou loď z kterých byl spáchán útok na Sýrii, pod vodu. Podle zásad OSN má stát, který byl napaden, právo vyhlásit válku útočníkovi. A já říkám ano, měla by to Sýrie udělat. Již dlouho nebyla Amerika ve válce s někým. Pokaždé od druhé světové války jen někoho bombarduje, ničí a ani se neobtěžuje s vyhlášením války. Takže Assade - máš plné právo vyhlásit USA válku podle pravidel přijatých samotným OSN - tak to udělej. A budeš moci podle práva ničit jeho armádu na souši, na vodě nebo ve vzduchu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Jaris 2018-04-14 11:02
Cim dal lepe ceska vlado! Alespon se mam za koho stydet. Zeman uz davno mel vyrazit dvere s chazarskym Babisem a vubec odvolat celou prozidovskou vladu. Maji na triku bezduvodne vyhozeni ruskych diplomatu a pripad Nikulin, ktery byl pokoutne v noci a bez sveho pravnika unesen do zeme neomezenych moznosti, USA. Ted jeste navic schvalujou utok na Syrii. A Zeman, jako obvykle, zase nic. K tomu jeste navic bude slavit v Praze 14.5. zalozeni krvaveho Izraele. Hnus a vetsi uz snad byt nemuze.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # jan tak 2018-04-14 11:08
DEFENESTRACI MINISTERSTVA ZAHRANIČÍ A ARMADY!!!!!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # George 2018-04-14 11:16
Česko nepodpořilo nikoho. Podpořilo je jen pár odporných vlastizrádných zrůd, typu debilního herce a podobných existencí. Asi budeme muset ty hovada začít třískat, kdykoli vystrčej rypák na ulici nebo nás fakt zatáhnou do války.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Jaris 2018-04-14 11:54
Kdo mlci, ten souhlasi nebo takhle. Mlceni znamena souhlas.
Ja jsem alespon napsala Zemanovi dopis, ze nesouhlasim s tim, ze vyhodil sproste 3 ruske diplomaty naprosto bezduvodne na jakesi kejhani husy Mayove, ktera v ruce nemela jeden jediny dukaz! To i Slovenska vlada se zachovala rozvazneji, ze pocka nejdrive na vysledky vysetrovani. Za par dnu na to, ceska vlada potajmu vydala Nikulina zlocincum USA. Nikulin byl veznem CR a Zeman mel moznost dle ustavy mu udelit milost. Neudelil. Misto toho sel skemrat k zidovi Pelikanovi, aby ho preci jen pustil do Ruska. To je stejne, jako by neudelal nic.
A co dobry cesky lid? Tomu je to putna, hlavne ze nejsou Nikulin ani rusti diplomate. No a ted za tyto mezinarodni prusery, klidne zlodejskeho STBabise drzi nad vodou dal misto , aby ho pridrzel pod vodou i s celou vladou a dal tam schopnejsi lidi a ne podrazaky.
Co ma cesky lid delat? Alespon zavalit prezidenta svym pisemnym nesouhlasem a peticemi. Trvat na tom, aby musel jmenovat jinou vladu. Zeman je vas sluha, ktereho jste si zvolili jako hlavu statu. Je vami kralovsky placen a podle toho ma hajit VASE zajmy a nikoliv svoje.
'Aby se zlo nezmenilo, staci jen, aby hodni lide jen necinne prihlizeli', moudre to rceni.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # julius 2018-04-14 13:17
Ja tedy nevim nechci tu za nikoho hovorit. Ale cesko souhlasilo s utokem?? Ja tedy nevim co tak slysim a ctu tak s tim utokem cesi nejak moc nesouhlasi.

A rekl bych ze souhlasi snad jen vazalova eskadra v domeni ze jejich slovo plati za ceskou republiku.

A v tom bude kamen urazu. Lide s Ceske republiky nesouhlasi zatim co lide s ceska souhlasi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Ignác 2018-04-14 13:44
>>> Česko podpořilo vojenskou operaci USA ...
>>> České ministerstvo zahraničí vyzvalo rovněž k obnovení mírových jednání ...

1. Schizofrenie.
2. Ne Česko, ale Česká republika.
3. Ne Česká republika, ale troufnu si prohlásit, že menší část občanů ČR.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # .lak 2018-04-14 13:56
Ale zase jsou aktivní 5% straničky a oligarcha který něco říká a jiné realizuje. Kocourkov by byl k smíchu ale tihle jsou z mnoha ohledů mentálové nejen za koblihu za což se trochou tolerance dá považovat sněmovna s potlesky klice válečných jestřábů klintonky vydáním Nikulina kteří se likvidací ruska a evropy netají. A zřejmě jim tedy jak retardům či mentálům nedochází že si tleskají zamýšleným válečným pluhům přes své domovy. www.nwoo.org/.../#comments
12.4.2018 (12.31)
czechfreepress.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # Buzz Aldrin 2018-04-14 17:59
Česko stojí pevně za USA!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Vítězslav Crha 2018-04-14 21:24
No a chčije jim při tom na nohy a sere na polobotky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás