Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaDavid Martínek: Listopad 2017

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

David Martínek: Listopad 2017

Jdu se projít po venku. A když beru klíče, tiše cinknou.

Je 17. listopad 2017, výročí sametové revoluce a ve vzduchu je jen napjaté ticho.

Ticho, jako před dlouhým závodem, jehož cíl je vzdálený a nedohlednu. Kde běžci zakleknuti do startovních pozic, vyčkávají na výstřel startéra.

Ale protože výstřel nepřichází, jejich těla kamení a namísto běžců se z těl postupně stávají strnulé sochy.

Můžu se v myšlenkách vracet ke zvířeným dnům listopadové revolty proti někdejšímu zvětralému komunistickému režimu. Jen, je to čím dál obtížnější. Vzpomenu si, o čem lidé tehdy potajmu snili. O západním zboží. O zbouraných drátech na hranicích. O tom, že si v novinách po létech přečtou pravdu o komunistických papaláších. O moci, která je ničila, uzurpovala, oktrojovala. O dovolené v bájné Paříži. Ti odvážnější a znalejší možná snili o tom, že jejich děti budou studovat v Londýně, oni sami budou mít prosperující firmy a nebudou potupně škemrat vedoucí prodejen o pěkné kachličky na chalupu, svíčkovou do papíru nebo lepší číslo v pořadníku na byt nebo automatickou pračku.

Ale nechce se mi.

Posunuli jsme se.

Je rok 2017. Svět je dál. Obrovsky jinde od tehdejší doby. Podobně jako všechny běžné země Evropské unie musí řešit poměrně naléhavé výzvy, které sebou přináší pokrok. A který sebou vždy přináší civilizační otřesy. Na povrch proměny světa vybublává horká láva nové technologické vlny, která z útrob laboratoří, vědeckých center, firem, těkavých kreativních epicenter myšlení vytryskává dosud neviděné věci. Technologie. Stroje. Mechanismy moci. Souvislosti.. Způsoby, jak věci dělat jinak, moderněji.

Zatím nevnímáme tuto rázovou vlnu, která vře pod povrchem. Projekty, roztroušeny do stovek tisíců podob, komentářů novin, článků, filmů se derou na povrch, ale jen málokdo zahlédne proud změn společnosti, v holistické matrici vědomí, jako cyklický, přirozený, neustále se opakující proces, který se odehrává ve zhruba padesátilém rozestupu. A který určuje, jak se dál bude společnost vyvíjet.

Zatím setrváváme na startu.

Zakleknutí, očekávající jasný signál.

Možná by bylo dobré zdvihnout oči od dráhy a podívat se před sebe.

Jiní už sprintují. Obrovským tempem, za obrovského vypětí a úsilí, o podíl na příští podobě světa. Usilovně budují nové technologické říše, do jejichž sítí se zachytávají miliardy lidí, kteří oceňují jak nové, pohodlné a přínosné tyhle nové věci jsou. A zatímco tady místní jury naskakuje u startu, mává vlajkami z někdejších zápasů a zároveň se nedokáže rozhodnout, kudy se závod vlastně poběží, jaká bude mít pravidla a jaký prospěch z toho si vlastně vyzískají pro sebe.. pro své kejkle a hlouposti jen zdržují a marní čas všem.

Posunuli jsme se někam ke středu pelotonu evropských zemí.

Ale myslím, že zvláštním řízením osudu se dříve nebo později ocitneme v roli hybatelů dění. Na Češích je cítit, jak se napříč názory ze všech stran spektra rodí pochopení.

Budeme mít to, co si sami vybudujeme.

Nikdo to za nás neudělá.

Je to velká příležitost, protože po letech pod kuratelou nácků, komoušů, ervéhápé, unií si to tady můžeme vést a dělat sami a dobře. Lépe, než kdykoliv předtím.

Jsme svobodní. Svobodní lidé. Vědomí lidé.

Historickou daností velmi dobře vybavení pro spřádání, kombinování myšlenek a kontemplaci na úrovni řádů, systémů, samotného Boha.

Potřebujeme nejlepší lidi, v tuhle chvíli, v tento čas, pro rychlý update systému. Potřebujeme brutálně zjednodušit chod státu, vyčistit hejna nesmyslných zákonů, digitalizovat infrastrukturu, zbavit se obrovské mentální zátěže, nesmyslných agend, které zastřely optiku společnosti a odvedly ji od podstaty.

Tou je vzájemnost.

A podpora.

Potřebujeme se posunout se v etickém narovnání společnosti. Potřebujeme si začít více věřit. Sami v sebe především. Ve své sousedy, přátele, partnery a s klidem i ve své názorové oponenty.

Protože pravda je syntéza zkušeností.

Pravda není prapor, se kterým můžete mávat a otloukat ho o hlavu těm, co myslí jinak.

A potřebujeme lásku.

Jako klíč k jednání. Jako klíč k důvěře, že ostatní nečiní jinak, než jen ve prospěch věci. Ve svůj prospěch, ale jaksi automaticky i ve prospěch vás i ostatních.

Pod cynickým nánosem reality se zdá, jako bychom tuhle zvláštní vesmirnou kategorii ze sebe chtěli setřást a vyloučit. Ale ne. Je to naopak. Láska stanoví nepsané normy, jak být dobrým člověkem. Pro sebe i pro jiné.

Stalo se mi, že jsem před lety na chvíli přišel o klíče. O byt, dům, budoucnost, perspektivu, kterou symbolizují právě klíče. O tu malou cinkající věc v kapse. Zvláštní zkušenost, velmi silná, nebýt. Nebýt nikým, ničím. Možná tohle mi ale pomohlo pochopit, jak důležité je mít domov, přátele, rodinu, zdraví. Jak důležitá je práce a odhodlání každý den najít energii, vstát a měnit věci k lepšímu. Jak důležitá věc je služba. Naplnění života prací pro jiné, klidnou, pokornou, neuzurpující službou bez nároku na výsledek, pompu a slávu.

Možná bychom jen na jedinou vteřinu tuhle zkušenost, nebýt, měli pocítit a procítit znovu všichni. Sami v sobě. A možná i společně. Jako koncentrovanou jedinou vteřinu tisíciletého zápasu o možnost mít svůj stát, mít vlastní klíče od vlastního státu, sami si v něm dobře hospodařit, mít se fajn, mít jistotu, že naše děti na tom budou lépe.

Znovu si na vteřinu prožít dusnou prázdnotu rakouska-uherska, toporně stojaté a dirigované CK společnosti, sešněrované zákazy a ordonanc, kde když jste cekli česky, nedejbože kriticky, znamenalo to problémy a vážnou hrozbu pro vaši existenci. Možná v té vteřině by jsme zahlédli jiný příběh, krutý, devět mladých kluků, které náckové zastřelili u zdi ruzyňské věznice, protože jim zavřeli koleje a zabili Jana Opletala, chytrého a vnímavého kluka, co říkal pravdu. Možná si znovu potřebujeme připomenou dobytčí vagóny z Terezína, naplněné spisovateli a dobrými dušemi téhle země na cestě do plynových komor. A možná si potřebujeme znovu podívat na Stalinovy poradce a hrůzovládu, která v urválkovských výkřicích zdeptala společnost k naprosté apatii a nedůvěře v sebe samé, v sousedy, ve spravedlivý systém. Možná si musíme připomenou Janka Zajíce a před ním Palacha, kteří nechtěli nic jiného, než abychom se chovali čestně a slušně a měli se dobře. Možná se musíme znovu projít kolem kasáren, za kterými vyčkává ruská armáda, uhnizděná v útrobách našich měst, v plné polní, jako bratrská pomoc, která jednou rukou krmí a druhou pěkně drží pod krkem. A když chce, přitáhne a přidusí.

Protože tohle už není.

Nic z toho.

Tisíciletý zápas v jedné vteřině někdejšího ponížení.

Dnes ty klíče máme. Jsme svobodní, můžeme si to udělat nejlíp, jak dokážeme. Ale děláme co?

Opravdu si pokaždé potřebujeme připomenout, ve vteřině, plné žalostí, bolu, neštěstí, týrání a ponižování, že máme možnost být si sami doma šťastnými vládci svého bytí?

Protože to chci.

Chci, aby lidé uvěřili, že mají klíče k vlastnímu životu.

Chci odstartovat ten závod o budoucnost.

Takže. Pokud potřebujete nějaký signál. Dobře.

Je to TEĎ.

Zápas o lepší Česko začal. O skvělé Česko, které si sami vytvoříte.

Protože na to nemusíte čekat. To si musíte pouze sami udělat.

David Martínek

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-1 # samo war 2017-12-04 06:37
+17 # Jarin G. 2017-12-04 10:53
Mimo téma, ale moc důležité!!!
Dnes z PL:
Sobotka k nám v podstatě pozval imigranty. Mají mít stejné dávky jako v Německu. Budou mít motiv u nás zůstat, zuří ekonomka Šichtařová
Bohuslav Sobotka jako premiér na odchodu svým podpisem Evropského pilíře sociálních práv do České republiky v podstatě pozval imigranty analogicky, jako je před časem „pozvala“ Angela Merkelová do své země. Ti by měli u nás dostávat stejně vysokou sociální dávku, jakou by brali v Německu, čímž získají dobrý motiv zůstat u nás. Ekonomickou pohromou pro Česko by se podle analytičky stalo uskutečnění záměru, aby o daňové politice členských zemí rozhodovala EU z centra.
parlamentnilisty.cz/.../...
To prase plešatý snad bude škodit i po své smrti!
Co takhle vlastizrada?

+7 # John Maxwell 2017-12-04 11:01
Bohužel se vlastizrada konat nebude ...panáčků v parlamentu se trestnost netýká a už vůbec ne ta proti státu...
Psal jsem to tady ...
ac24.cz/.../...
+6 # LubinenKremlBot 2017-12-04 18:25
Cituji John Maxwell:
Bohužel se vlastizrada konat nebude ...panáčků v parlamentu se trestnost netýká a už vůbec ne ta proti státu...
Psal jsem to tady ...
ac24.cz/.../...

To tady hustím stále dookola ,že Sralbotka je nejsliztější had a trafičku dostane za vyjímečné výkony na rozkladu České státnosti a zaprodanosti k Deutsche Chalifaten.Ten [...] nemá obdoby a to ,že je pouhou loutkou ho vůbec neomlouvá neboť nebyl zbaven svéprávnosti.
+9 # Jarin G. 2017-12-04 19:14
No, nebyl zbaven svéprávnosti. Ale asi bude!
A zavřené by tohle individuum plešatý, mělo být 100%.
Podívej se na něj! ;o)
-5 # Ing. Miloslav Dědek 2017-12-04 07:23
SOUČASNOST
Vývoj politického uspořádání světa nelze zastavit, a proto se o to část globálně vlivných politiků pokouší marně. Současný stav světa je bohužel takový, že všechno a především veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánuje a řídí globální finanční elita, t. j. tzv. "lidé velkých peněz". Tito lidé velkých peněz vše plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, což těmto lidem umožňuje v privilegovaném postavení a v neomezené míře užívat vše, co svět poskytuje. Žalostné je, že těmto lidem velkých peněz je úplně jedno kolik lidí při jejich vládnutí zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálových hodnot. ...... Více viz článek SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml
+9 # John Maxwell 2017-12-04 08:47
+10 # Jarin G. 2017-12-04 09:10
Ahoj Johne, že si dáváš takovou práci. S tím prostě nehneš.
Já přidám něco k tématu, k Davidovi, jehož názory velice často souzní s mými.
Ocituji pár jeho poznámek o prezidentu Zemanovi:
" „Dal naději lidem, kteří jsou životem odsouzení k práci, spotřebě, přežívání. Naději, že by mohlo být lépe. Že se jich někdo zastává, někdo za ně mluví a někdo se jim snaží pomoci. Jde o sociálně slabší lidi, důchodce, dělníky, proletariát a prekariát, městskou chudinu, nezaměstnané, opuštěné a staré lidi, maminy s dětmi, učitelky, úředníky, prodavačky, živnostníky. Normální lidi. To je hlavní proud příznivců Miloše Zemana,“ uvádí s tím, že tihle lidé jsou úžasní a jsou solí země. Bez nich by totiž prý žádná společnost nebyla.
„Pravdou je, že ve skrytu duše si ta druhá část společnosti, česká pseudovyšší střední třída, pseudoburžousti , pseudointelektu álové a pseudotvůrci hodnot a systému těchto lidí neváží. Normální lidé nejsou cool. Jsou obyčejní. Nejsou jak z lifestylových magazínů. Nemají silné a inspirativní příběhy. A nejspíš o ně ani nestojí. Jejich hlas nebyl léta slyšet. Byli kolonkami ve výkazech. Jen statistikou. Zaměstnanci. Hmota určená ke zpracování. Je to hnusné. A je to třeba změnit,“ podotýká, že Miloš Zeman toto dělá. „Mění optiku společnosti,“ dodal."
Vzápětí zmínil, že vidí sešikované šiky v čele s knězem Tomášem Halíkem, politikem Petrem Pithartem a textařem Michalem Horáčkem a chce se mu zvracet. „Tohle nejsou lidé, kterým by tihle normální lidé věřili. Mají je za šašky."
O cestě do Ruska: "„V kontextu domácích událostí je zřejmé, jak mimózní byly a jsou reakce politiků, kteří tady dosud dělali mezinárodní politiku a vytvářeli podmínky pro byznys, stát i společnost. Dnes Kalouskovy partaje stvořily Náhradní frontu. Neumím si představit, co by probíhalo v médiích, kdyby Náhradní fronta před dvěma týdny vyhrála volby. Patrně by Zemana vytáhli z vládního speciálu a vyváleli v asfaltu a peří. Naštěstí to dopadlo alespoň tahle, a tak mají ti, co chtějí pracovat, šanci dělat, co je potřeba,“ pochvaloval si Martínek.
pravednes.cz/.../
+9 # John Maxwell 2017-12-04 09:22
Ahoj Jarine o tom jsem psal včera , že předvádí maškarádu hadr a normální člověk to jinak nemůže pojmout to neni politika, ale jejich hysterické divadlo...
+6 # Jarin G. 2017-12-04 10:04
Ahoj Johne. Já tu teď pár dní nebyl, tak mi leccos uniklo. Já jsem to, nejen tady, rychle prolétl. Tak se omlouvám, jestli jsem tě opakoval nebo "vykradl" ;o)
+9 # John Maxwell 2017-12-04 10:21
Ja reagoval na toto "O cestě do Ruska" a co následovalo ....defakto se toho držej jak lejno košile ...
+9 # josh (xy) 2017-12-04 11:48
+7 # John Maxwell 2017-12-04 12:49
+14 # LubinenKremlBot 2017-12-04 08:01
Dokud finanční sektor ,který nepatří tomuto státu a ovládá fašounskou multikulti se snahou vytvořit EU armádu , která v sionostických rukách nabere mladé najivy do války s nepřemožitelným medvědem není šance na změnu a nebo upgrade , pokud se nezbavíme rotschild bangsterů, EU a NATO , je vše milej zlatej kulový houno platný.Musí padnout satanův pyramidální systém vykořisťování a parazitování a neustálých nejen válečných bratrovražd a potom se teprve lidé mohou dostat na trať jménem rovné spolupráce a láskyplného budování mírumilovného světa , vše v duchu desatera Božího přikázání , bez uchylných gendrově a sexuálně anomálních pokusů.
+15 # John Maxwell 2017-12-04 08:06
Přesně Lubi ... shrnutí jak ořou lžou a kradli a kradou ...
Čtyřikrát horší než světová válka
1989 + 280,0 mld. Kč (aktiv) a to nehovořme o zahraničních aktivech, které činily asi 120 mld Kč; z toho 70% v Rusku, dnes již ze 40% splaceno ropou a železnou rudou, kde ale skončila a za kolik je otázkou.
To je výsledek dvacetiletého hospodaření našich národohospodářs kých ekonomických elit a expertů na transformaci socialismu v kapitalismus. Prodali grunt, peníze z prodeje jsou bůhví kde a nás zadlužili. To by žádný dobrý sedlák neudělal. Na to museli přijít Klausové, Ježkové, Kalouskové a jim podobní. Kdo kradl plnými hrstmi a byl souzen či odsouzen, byl zlodějem následně amnestován a bez trestu zbaven odpovědnosti za své činy.
novarepublika.cz/.../...
Zahraniční kapitál vlastní cca 80% klíčových firem a je kontrolován ze 40% z daňových rájů!
No a aby se nezapomělo na nositele nóbles demokratůry ve jménu lásky a pravdy Hejvla s pomníkem a letištěm jakož to symbolem demokratůry a privatizace když on ten Barrandov vlastně ani nechtěl že ....
A pro zlodějinu tomu dal Klaus opravdovou vývěsku amnestií "kradněte jak chcete" ,vše je odpuštěno a pro jistotu zapomenuto ....a ovce krmily pitomcema co se hned vracej do mundůru ,ale miliardový zlodějiny který se vyšetřovali byly zastaveny, dokončil se převod majetku a to byl cíl amnestie a jen pro informaci ten samej Klaus se dere do politiky zas ...ach ta paměť národa ...
+10 # LubinenKremlBot 2017-12-04 08:51
Ahoj Johne ty čísla co uvádíš mluví za vše , Klaus tomu rozkrádání pořádně a podstatně přitopil i když dnes mluví pro národně a euroskepticky , což je mi simpatické ale základní kámen rozkrádačce ve jménu chazarbangster kapitálu položil právě on a za to by měl sedět i s Jéžkem v kleci jak by řekli kluci od Bobří řeky přeci a všeci.
+10 # John Maxwell 2017-12-04 08:59
Lubi on to má v charakteru bezpáteřní kripl co se nestydí mezi lidi a jakmile bude zas u moci bude zas dělat vše pro dobro, ale ne státu a už vůbec ne lidí ... blbej neni ví a uvědomuje si co lidi chtěj slyšet a to jim nabízí ... byl to právě on co může za tunely on měl zpracovat zákon aby nešel obejít a to neudělal ....takže tunel dědek mu zůstane .....a pak jim ještě dá svobodu a odpuštění ...
Všimni si kde jezdí a komu své moudra přednáší jakou generaci oslovuje ....mladou ...zpracovanou systémem korporací ....
+12 # LubinenKremlBot 2017-12-04 11:06
Jari tihle prognostici byli nadstardantně informovaný a takový Dlouhý v tom jede naplno dodnes , ten je koupenej tuty Roćildama , to že študoval v Begii se stal jejich kádrem na likvdaci republiky po všech stránkách mě tím utvrdil jak se zastáva hada Sralbotky.
+12 # .lak 2017-12-04 16:29
Pánové když to vezmete kolem a kolem tak dvě World Warr byli právě v evropě a vše ukazuje na to že mohou mít choutky tržníci pro velký úspěch si to zopakovat s roztřískáním všeho na kontinentu a i s likvidací obyvatel.
To zastoupení občanů bruselony je takřka fiktivní (reálně je to cestovka pro dva kontinenty s privilegianty komunistických servisů států a tedy váženými a solventními klienty s nekonečným tiskem €, kafíři a ďauři, případně nevěřící prašiví psi) a potěmkinovské a patrně sledují prakticky naprosto jiné zájmy a linie a tedy spíš jsou servisem trhlých mamona.
www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../ time1:22:27
Tkz. hybridní válka?
tadesco.cz/.../
www.youtube.com/.../ time 7:00
+10 # John Maxwell 2017-12-04 18:43
S tím jak pospíchaj by to i reálné mohlo i být viz :
Takže kripl Sobotků toho podepsal víc ...
cestovku grátis a ozdravovnu s dotacema pro kánoisty ... pověste ho vejš ať se houpá ...
Juncker: Migrace bude pokračovat!
nwoo.org/.../...
a
nwoo.org/.../...
když vezmem kroky co dělá RF a Čína tak jak jim šlapou po prstech na BV bych se ani nedivil ....
+6 # eli 2017-12-04 09:18
Je 17. listopad 2017, vlastne uz nejaky ten tyzden po nom, ale aky vyznam v tomto takmer tridsatrocnom tichu, tych par tyzdnov hra, ze? Zamatova revolucia, tento vyraz v dobach "někdejšího zvětralého komunistického režimu,"nikto nepoznal. V tedy vyraz revolucia, zahrnoval len take zmeny, kde sa menili politicke systemy, pri ktorych padali hlavy, naplnovali sa zalare a kopali masove hroby. Pri tychto neznych revoluciach, sa toho vela nemeni. Hlavy sa stale hompalaju medzi ramenami darebakov a zlodejov, ktori si pretocili len kabaty, vykradli majetky narodov, znicili zivotnu uroven spolocnosti, skolstvo, zdravotnictvo, zadlzili buduce generacie. Vyvoj nepokracuje v prospech vacsiny, sucasna doba sluzi len hrstke zidovskej oligarchie a jej prisluhovacov v korupcnych cykloch politickeho systemu. Zamatova revolucia, nas systematicky posuva smerom k svetovej globalizacii, nici hospodarsku a socialnu strukturu spolocnosti, importuje hrdlorezov z africkych stepi, ktori nicia nasu kulturu, znasilnuju nase zeny
a dcery. Nezna revolucia, organizuje a vytvara psychologicky natlak na spolocnost, prostrednictvom strachu z teroru a zamerne pretvara juristiku, na nastroj teroru. Necudo, ze tu tuhne krv v zilach kazdeho, tela kameneju a stavaju sa z nich strnule sochy. Nezna revolucia, nas pripravila o zivotny ciel, okradla nas o pokrokovu ideologiu rozvoja ludskej spolocnosti, tuzbu nastolit spravodlivu spolocnost. Tuzba, vymanit sa z utrap nekonecneho boja s ludskym zlom, bola zahrnuta v ideologii komunizmu, ktoru nezna revolucia znicila. Vystrel startera nikdy nikto pocut nebude, pretoze jednoducho, ziadny ciel neexistuje. Je tu len miesto urcenia, do ktoreho sme nasilne tlaceni tou istou zidovskou mafiou, ktora tieto zamatove revolucie organizuje.
Sny o západním zboží. O zbouraných drátech na hranicích. O tom, že si v novinách po létech přečtou pravdu o komunistických papaláších. O moci, která je ničila, uzurpovala, oktrojovala. O dovolené v bájné Paříži. Ti odvážnější a znalejší možná snili o tom, že jejich děti budou studovat v Londýně, oni sami budou mít prosperující firmy a nebudou potupně škemrat vedoucí prodejen o pěkné kachličky na chalupu, svíčkovou do papíru nebo lepší číslo v pořadníku na byt nebo automatickou pračku, sa definitivne rozplynuli po pade komunizmu. Zid, opustil zapadnu spolocnost, odhalil a premiestnil svoju otrokarsku masineriu do Azie. Zapadny svet chatra a prechadza z jednej krizy do druhej. Ta posledna nas povedie bud do uplnej zahuby, alebo globalizovaneho otroctva. Myslim, ze to je uz jasne kazdemu inteligentnemu Cechovi. Cesko, sa neposunulo do stredu peletonu europskych statov, je na pokraji a tam urcite aj zostane, az do nejakeho toho zhubneho konca. Toto zhubne medialne sarlatanstvo, ktore siria chazarske papule typu Martinka, Sichtarovej, Podrackeho a dalsich, ma za ucel, len pacifikovat ovcanov v ich pochode na bitunok.
-1 # samo war 2017-12-04 15:47

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás